Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
lõputult samad teemad :(
 
hm 14. september 2011, kl 11.20
ei ole viimasel ajal tahtmist enam isegi sisse logida ja teemasid avada...kuude pikkuselt sõnamaratone jm.
tahtmine vanade kombel ohata..varema oli tõesti siin huvitavam...teemadest teada,millest jutt.

kahju..teie huvitavad vestlused jäävad minu poolest lugemata
 
vanasõna 14. september 2011, kl 11.51
kus viga näed laita, seal tule ja aita!
 
cato blanco vagranto 14. september 2011, kl 13.04
viu-viu-viu.....
1. vanasti oli tsaarivalitsus:)
2. tahad lugeda, võta raamat!
3. kassidele tuleb luua tingimused a la palun, tarbi ja ole õnnelik...oled sa kass?
 
mühh 14. september 2011, kl 13.49
palju neid kasse siin peale sinu veel on? ühtegi.
 
tsett 14. september 2011, kl 14.08
Ordnungit netu. Varem pidid ikka mõtlema, kuhu teemasse postitada, kas teha uus teema või jätta üldse postitamata. Nüüd muudkui karga maratonteemasse ja plääguta. Võibolla see mõjutab meid ka anatoomiliselt.
 
cato blanco vagranto 14. september 2011, kl 14.20
tsk,tsk,tsk...ja kas ma virisen? tahan - kirjutan, ei taha - ei kirjuta, tahan - panen muusikat, ei taha - kuulan muusikat, selline haidpark ja karavanserai:)

aga vbl peaks tõepoolest ühe ametliku vingumise teema tegema? kui leian hea pealkirja, teen:)
 
a 14. september 2011, kl 15.34
vaja üldse siin viriseda kellelgi. milleks küll ometi. kunagi ammu oli vist helenil paha tuju teema tehtud. korrata teemaalgatust või kasutada uuesti sedasama vana?
uus vingumise teema koguks kindlasti iga päev uusi kommenteerijaid, sest eestlasele omane ongi kõige ja kõigi üle vinguda. kas pole nii?
 
hm 14. september 2011, kl 15.50
aga mina ei virisenudki !!!!!!!!!!!
lihtsalt on kahju,et pole enam aega löputut teemat tagasi kerida,et teie möttearendusi jälgida. kui lyhemad teemad,on lihtsam ka aegajalt söna sekka poetada.
ja ...paistab,et pole ainuke,kes siin vakka on jäänud.




olen natu igatsenud teiega veedetud tundide järgi :)siin oli tore seltskond
 
tsett 14. september 2011, kl 17.32
Ma vist pakkusin kunagi välja personaalteemade idee. Tehti ära ja anti mulle veel auhinnaks õpetlik jutt. Kas pole nii, et alati on keegi rahulolematu?
 
noh 14. september 2011, kl 18.01
ma küll ei virise:PPPP,,...minu arvamus on hoopis see, et kõik on uued nimed võtnud...enam ei tea, kellega räägid....ja ma võõrastega suhtlen hästi harva...vanu tuttavaid võiks isegi kallistada:PP...seega, marid ja jürid...vanad nimed tagasi...ja juttu jätkub kauemaks:P
 
-frukt- 14. september 2011, kl 18.58
vat see on hea teema!
päevakajaline ja puha.

olen teemaalgatajaga 150% nõus!!!
miks ei tehta uusi ja huvitavaid teemasid, miks ei arendata sisulist vestlust?
ainus, mis ma välja oskan pakkuda: süüdlane tuleb kiiremas korras välja selgitada ja karistada täie rangusega, hoiatuseks kõigile teistele!
küll te näete, olukord peaks sel moel üsna kiiresti normaliseeruma:)
 
-frukt- 14. september 2011, kl 19.05
ja mis puutub võõrastega suhtlemisse, siis kus veel nendega suhelda kui mitte ülemaailmse levikuga internetis?
see on äärmiselt mugav võimalus, istud soojas toas, ega pea end väljaminekuks üles vuntsima:)
 
VagrantCat 14. september 2011, kl 19.19
frukt! et tu, pruutus!
salatisse:)
 
vana tuttav mari 14. september 2011, kl 19.37
kas nüüd saab kallistuse?:P
 
noh 14. september 2011, kl 20.07
vat, kui mari paneb mõne tõestuse, et ta on ikka vana hea mari...siis tuleb kindel kallistus:PPP
 
Rexx 14. september 2011, kl 20.07
mind need samad teemad ei sega. hea on teada, et ilmas on olemas midagi kindlat ja püsivat - unetute nurgake!:)
 
vana tuttav mari 14. september 2011, kl 20.20
ma ei ole mingi rüütlipreili, et tõestusi vaja läheb :P
 
noh 14. september 2011, kl 20.27
siis ma veel koonerdan kallistusega:PPP
 
vana tuttav mari 14. september 2011, kl 20.30
meest sõnast, nohhi koonerdusest :P
 
noh 14. september 2011, kl 20.38
egas kallistustega priisata saa...omalgi vähevõitu...oleks siis ikka päris kindel vana tuttav mari...oleks erandi teinud...ju okka ei ole:P
 
vana tuttav mari 14. september 2011, kl 20.44
kindlat ei ole siin ilmas midagi ja järgi mõeldes ma ei tahagi koonri kallistusi saada. või kui, siis teine kord ja seda nii, et sa tähele ei panegi :P
 
noh 14. september 2011, kl 20.47
ja ma just mõtlesin...et tühja kah...teen ühe kallistuse...a, kuna sa ümber mõtlesid...siis jääb ikka ära:P
 
vana tuttav mari 14. september 2011, kl 20.58
hilja peremees, hilja :P
 
noh 14. september 2011, kl 21.01
mulle hiljad eriti ei meeldigi:P
 
oehhh 15. september 2011, kl 02.51
Ei tea kas huvitavate jututeemade mittetegijad on juba leitud ja karistatud/elimineeritud ning seetõttu valitseb siin selline aegade alguse tolm toas või magavad kõik unetud nagu neil kombeks, korralikult oma voodis unemütsid peas, pantalooned kortsus ning ümisevad läbi une segaselt: "Barbamüüli.... tahaks magada".
 
oehhh 15. september 2011, kl 03.12
Ei suuda hetkel ära otsustada, kas teha veel raviteed ja tiksuda hommikuni välja või järgida kõigi normaalsete unetute eeskuju ning pugeda oma mõnusasse voodisse ja näha seal eriilmelisi ning vahel üsnagi põnevaks kiskuvaid unesid.

Aga und netu. Pagana varganäod, kes selle pihta panid. Kahtlustan kedagi ja see keegi on Katia, kes peletas Unemehe oma uneliiva ämmerdistega minema. Tegelikult arvan, et juhtus midagi hirmsat ja nimelt see, et Katiale Unemees ei meeldinud ning ta keerutas kogu uneliiva talle silma.

Nüüd mu unedetooja magab kuskil õndsalt ja keegi ei tea kui kaua ta seda teeb. Oleneb muidugi kui palju tal seal oma ämbrites seda defitsiitset unekraami alles oli kui Katia ta tabas ning endal jalust ära koristas.:(

Mis teistel viga. Neil on veel Unekatid ja Uneeunuhhid alles. Neile Katia liiga tegema ei kippunud. No kuidas ta saakski näiteks oma peaaegu nimekaimule uneliiva kotiga vastu silmnägu virutada ja nõnda ta uinutada? Ega ikka ei saa küll, mingisugune solidaarsus peab ilmas valitsema.

Aga mina... karistuseks kõigest heast ilma jäetuna pean ise midagi kokku fantaseerima unenägude asemel. Igav igatahes ei ole, kuigi siin hetkel vaikus vastu kajamas.
 
oehhh 15. september 2011, kl 03.20
Ei, ei, ei, nii see asi ikka ei kõlba mitte kuskile. Kuidas ma küll ometi siia sellisesse internetilõksu sattusin jalutama?

Hoopis targem oleks võtta õhtul alustatud uus raamat hetkel kätte ja veeta aega kvaliteetsemalt nagu tavaliselt või sikerdada veidikene ning lõpetada pooleliolev ja siis hommikul tõusvale päikesele rahulolevalt vastu naeratada.

Nii ma teengi ja soovin kõigile "unetuile" reibast ärkamist hommikul ning sellele järgnevat teotahtelist päeva!
 
ööliine 15. september 2011, kl 06.14
Kui see Sind lohutab, siis Uneeunuhh vedas täna öösel alt, hakkas pipardama ja kõndis lihtsalt minema.
Kena päeva sellegipoolest!
 
noh 15. september 2011, kl 06.41
njaaa....no mingi ööse kell kolm liigub siin seda rahvakest küll tõesti kohe vähem....min gi aeg tagasi, võisid küll tulla siia delfi ükskõik mis kell ja alati oli keegi kellega lobada...a eks paljud on töökohta vahetand....ja mina ise olen hästi vanaks saanud, kes tahab palju magada:PPPP...jah, eks ...nojah...ekstaole:PP
 
Katia 15. september 2011, kl 08.40
Viskasin kogu liiva Pärnu tänavatele laiali.:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!