Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetud magavad....
moosimadu 07. september 2014, kl 04.30
... ja kõige visamalt püsivad ärkvel need, kellel midagi "halva kogemuse" alla kirja panna on.
Õige ka, kes ikka pahasena und leiab.
Lihtsalt nendin, lihtsalt niisama mainin.., pahane pole, kuid und ka ei leia :D
 
unetu 07. september 2014, kl 05.28
ei maga nad midagi:D
 
kaksik 07. september 2014, kl 05.40
Üleval, aga ei olnud arvutis.
moosimadu 07. september 2014, kl 06.11
Etskae.. ja nüüd sain oma unetute puuduse üle kurtmise siia kirja panna ning voilà! uni tuli kui tellimese peale.
Natukeseks ajaks küll, aga eks vaesel ajal ole kärbes ka liha.
 
kunagine unetu 07. september 2014, kl 07.55
Mina magasin tõesti nagu laps. Magasin maha eileõhtuse filmi. Magasin maha kauni öö ja magasin maha ka päikesetõusu. Magaksin praegugi veel, kui sisemine kell ei oleks sundidnud mind tunni eest ärkama. Arvatavasti magan ikka veel tagantjärele kõiki neid kunagi unetuna veedetud aastaid. Ja see on paganama mõnus...
moosimadu 07. september 2014, kl 21.59
Unetud, äratus! Mis norskamine see olgu, ma tõin teie unerohu, kähku seda võtma ja jooge kanget türgi kohvi peale!
 
Unetu 08. september 2014, kl 03.20
Magavad jah...kõik peale minu! :D
moosimadu 08. september 2014, kl 05.48
Näh, jäin nende ärkamist oodates ise ka magama, kohvikann ühes ja unerohupudel teises käes.. häda nende unetutega!
 
noh 08. september 2014, kl 05.53
pole häda midagi...siin ongi see koht...kus unetust välja ravitakse:P
 
-diip- 08. september 2014, kl 06.08
Saingi vist selle unerohu kuidagi kätte. Oli ikka mõnus uni:)
 
Rexx 27. september 2014, kl 23.39
jah, siin unetutes tuleb tavaliselt tõesti hea uni - nii õdus vaikne nurgake:)
 
kunagine unetu 28. september 2014, kl 00.42
mingi purõja pini on vist Unematile tuule alla teinud ja uneliiva ämbri ümber ajanud. minuni pole ta veel täna jõudnudki.
 
kunagine unetu 28. september 2014, kl 00.44
no näedsa, nii kui siia kommi kirja sain, muutus pea kuidagi raskeks ja miski seletamatu vägi sunnib mind voodi poole liikuma. rexil on õigus, õdus ja vaikne nurgake teeb oma töö.
moosimadu 28. september 2014, kl 01.01
Hiilin vaikselt koridoris, sulen magamistoa uksi
Varsti olen ärkvel ainult mina rõõmsalt ihuüksi
Kolan kappides ja köögis võtan vahukoorelt matti
Seltsiks mulle laua ääres paks ja norskav Unemati.
 
to moosimadu 28. september 2014, kl 01.16
ütle mulle, moosimadu,
miks käid unetute radu?
miks sul köögis laua taga
hoopis unemati magab?
moosimadu 28. september 2014, kl 01.19
No näed.. on teisigi selliseid.
Ööinimene juba lasteaiast saadik. Mu vaesed vanemad, nad ei osanud minuga midagi peale hakata :D
moosimadu 28. september 2014, kl 08.23
Ikka magate?
Elu magate maha....
 
mööduja 28. september 2014, kl 08.48
ei magata elu siin maha, hommikul arvutit näha ei taha. teen teed ja söön hommikusööki, jään mõnekski ajaks ma kööki. siis pärast kui ärganud olen, mõneks ajaks ma netti kolin.
moosimadu 28. september 2014, kl 10.23
Ammu juba kohv joodud, kolm-neli tundi tagasi.. loodripolk...
 
c*) 28. september 2014, kl 11.13
eksole, kas see on loodripolk, kes ärgates kohe arvutisse ei torma? naljanina, tõesõna :-D
 
Rexx 28. september 2014, kl 11.31
ma arvan, et loodripolk just arvutisse tormabki kohe hommikul, et mitte tegeleda muude koduste toimetustega:)
moosimadu 28. september 2014, kl 11.35
Tõlkes kaduma läinud :)
Arvuti avasin kell kaheksa, ärkasin kell viis. Tormamiseks seda just nimetada ei saa ;)
Ärge võtke nii isiklikult, hääd inimesed, muidu kukub välja nagu anekdoodis tibist, kellel papi konplimendiks ''minu kalake'' ütles - ''Kala, on haug, haug on kiskja, kiskja on hunt, hunt on koer, koer on... oma litaks nimetas mind praegu!!!!!''
 
c*) 28. september 2014, kl 11.57
mulle meenus just üks seik oma nn. lapsepõlvest, kui sai alles foorumid ja jutukad avastatud. oi, küll siis oli põnevust, sõrmed sügelesid, uni oli läinud ja kodutööd, need lausa lendasid käes.just selleks, et saaks aga kiirem tagumise palge toolile panna ja.... ühesõnaga, vasikavaimustus oli kallal. nüüdseks, ei tea,kas vanadusest või millest iganes, teed arvuti siis lahti, kui uudised, postkastid läbi kammida ja siis möödaminnes siia vaadata. kas toimub miskit või ei.
ära sinagi, hea inimene võta seda isiklikult, eksole. võta, kui vana inimese heietust :-)

ps. ja kodutööd võtavad nüüd märksa rohkem aega, ärkamine kusjuures ka ;-D
moosimadu 28. september 2014, kl 12.11
Hihiii... see on alles selgeks tegemata, kes meist siin vanem on ja nii edasi... aga naised selliseid asju võidu peale ei tee :D
Kodutöödega on üks kummaline lugu... nüüd, kui mul poleks enam vaja kõikvõimalikke kodutöid hõlbustavaid masinaid, on mul need olemas, enne, kui kantseldamist nõudsid kümmekond inimest päevas, pidin kõike käsitsi tegema. Pühapäev on nüüdseks puhta looderdamise jaoks paika pandud, eriti veel, kui saab üksi kodus olla.
Aga teema juurde tagasi tulles - rohkem tõsidust, kodanikud kaasfoorumlased, loeme musta värvi sokkide silmused varrastele ja et oleks õhtuks valmis paar ette näidata, eriti tõsistel koguni kaks paari või põlvikud! Ja ei mingit mustritega vigurdamist, tõsisemalt, palun! :))
moosimadu 28. september 2014, kl 12.19
...ja mu eelminse kommentaari lõpp läks sellest teemast muidugi hea ülelennuga puusse, ent mida ometi teha inimesega, kes on hajameelne nagu professor ja natuke lihtsameelne nagu kana (ehk minuga siis)?
:DDDDD
 
c*) 28. september 2014, kl 13.21
tsiteerides klassikuid: hea, et see niigi läits! muidu oleks tulnud sunniviisiliselt hakata tegema seda, mida ei tee st, kapuikad :-D
diip 28. september 2014, kl 21.57
 
kuu 29. september 2014, kl 00.02
diip, vahetad usku või laiendad niisama silmaringi?
 
-diip- 29. september 2014, kl 00.14
Tahaks küll endale õiget usku leida. Eks selleks tulebki silmaringi laiendada, et pärast õige välja valida;)
 
-diip- 30. september 2014, kl 21.36
Täna on jälle jalgpalliõhtu:)

Ma olen oma mõtlemisega jõudnud arusaamisele, et mul on mingi probleem. Paraku ma ei tea, mis probleem. Kuidas lahendada probleemi, mille olemuski on ebaselge?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!