Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetud magavad....
moosimadu 30. september 2014, kl 21.50
Eskapism on maailma parim probleemilahendaja. Tal on katusel korstna kõrval pisike majake ja seal on nii palju auruvedurite mudeleid, et.... et.....

Kui probleemi ei tunnista, siis pole seda olemas.
 
-diip- 30. september 2014, kl 22.38
Või nõnda, mina ei tunnista probleemi? Ehk on probleem see, et olen sellesse maailma kiindunud, aga see maailm kurvastab mind. Kõik ilus peab kaduma.
 
c*) 01. oktoober 2014, kl 04.09
kõik on kinni mõtlemises. aga te ärge laske end sellest häirida ja magage edasi. kell ka seal maal ;-)
 
logimata moosimadu 01. oktoober 2014, kl 09.19
Haha, see ei olnud minupoolne fakti nentimine, vaid soe soovitus!
 
-diip- 01. oktoober 2014, kl 21.13
Jõin täna kohvi asemel piima ja kakaod. Küll on hea (üle hulga aja)!:)
 
nädsa:) 02. oktoober 2014, kl 19.58
Ajakirjas Tervis ilmutatud horoskoobis on kirjas, et kui Kaljukits tahab mingist pahest loobuda, on selleks parim hetk nüüd. Ta ei vaja magusasõltuvusest või tubakaorjusest vabanemiseks nõelu, posijat ega nätse. Võtku vastu otsus ja jäägu sellele kindlaks. Rohkelt aitab kaasa igaõhtune jalutamine. Kuni jätkab liikumist, suudab ta valitud teel püsida.


Jalutamas diip juba nagunii käib, kohvi vahetas ka piima ja kakao vastu. Suitsu võiks samuti ära unustada ja ongi uus, sõltuvustest prii inimene.:)
 
-diip- 02. oktoober 2014, kl 20.27
Täna võtsin siiski jälle kohvi. Suitsuga on küll plaanis pausi pidada. Tore, et tähedki seda plaani toetavad:)
rästu 02. oktoober 2014, kl 20.28
ma olen paljudest lemmiksõltuvustest loobunud...hulk tühje auke...tasapisi tõmbuvad koomale...
no üks sõltuvus vaja ikka alles jätta...:DDD
mina jätsin naisteka...:DDD
 
Kolla kükametsast 02. oktoober 2014, kl 20.45
kliimasoojenemise mõjud. mõni ei olegi veel urgu uinakule läinud.
rästu 02. oktoober 2014, kl 20.53
...kliimat ei maksa süüdistada...;D
vabandused ja kummardused igasse kaarde...:DDD
moosimadu 03. oktoober 2014, kl 00.48
Kõik sõltuvused võib tasapisi koomale tõmmata ja selle tegemiseks ei pea isegi vana olema, juba kahekümneselt võid äkki avastada, et ainus tõeline sõltuvus ongi eluspüsimine.
Kas see on ikka hea?
Kahtlen.
Kui ei maitse pahesid, ei oska hiljem äkki head asja ära tunda, kui pahedega liialdada, tundub hea pärastpoole liiga mage.
Kuidas kõndida köiel ilma kukkumata?

Kliimasoojenemisest on terraariumimadudel pohlad... vot nii. Ma ei lähe magama.
 
seesamune 03. oktoober 2014, kl 10.54
suur lõuna juba käes, aga moosimadu põõnab:)
 
logimata moosimadu 03. oktoober 2014, kl 12.09
Moosimadu murrab tööd, naljatilgad. Juba kella seitsmest....:)
 
c*) 03. oktoober 2014, kl 13.34
huvitav, mis töö see on? kui lähtuda nimest, siis võiks nii mõndagi arvata aga ma jätan need arvamused esiti oma teada. igatahes film jookseb topelt tuuridel :-D
 
logimata moosimadu 03. oktoober 2014, kl 13.40
Aga proovi arvata, mul ka põnev teada, millisena ma läbi kirjapildi paistan, ausalt...
 
c*) 04. oktoober 2014, kl 10.00
ehheee, vat aususega on mul raskusi.. :-D
moosimadu 04. oktoober 2014, kl 22.06
Kahju.
Valeta siis midagi, aga valeta ilusasti.
 
m54 04. oktoober 2014, kl 22.13
Jumal lõi vale elu ilustamiseks, st. elu ongi ilus vale.
diip 06. oktoober 2014, kl 18.01
Täna tuleb küll magus uni. Veinike sees ja juba tahaks siruli visata.
 
mööduja 06. oktoober 2014, kl 18.12
misasja? esmaspäev algab tinistamisega? hästi elad, diip. hästi elad. selle varase unega võib juhtuda, et oled mõne tunni pärast üleval ja passidki kuni hommikuni silm jõllis peas. siis algab jälle unekas, aga vahepeal on vaja vist tööl ka käia ning kogu päeva ei saa ju seal maha magada. nõiaring.:p
 
p. 06. oktoober 2014, kl 18.56
Pakun välja, et diibi kolleegil oli sünnipäev ja sel puhul tinistatigi natuke.
 
-diip- 06. oktoober 2014, kl 21.11
Tegelikult oli nii, et poes pakuti veini degusteerida. Tundus hea ja ostsin ühe pudeli. Aga nüüd on vist tõesti uni täis magatud ja eks näis, mis öösel saab.
moosimadu 06. oktoober 2014, kl 23.40
Mis öö see veel on.. Õhtu puhta poisike alles!
 
-diip- 07. oktoober 2014, kl 22.42
Kohvijoojatele olid AK-s head uudised:) Ükski teadusuuring ei kinnita kohvijoomise kahjulikkust. Palju keegi joob, sõltub isiklikust eripärast.
moosimadu 07. oktoober 2014, kl 23.22
Tore...
Peaks uudiseid vaatma hakkama, tuleb välja, et seal on ka rõõmsamaid asju kui tavaline horror.
 
c*) 16. oktoober 2014, kl 23.44
tuju läks kohe heaks, kui praegusel kella ajal magama minna, siis saab poisikese kaissu ;-D moosimadu paar päeva tagasi ütles nii...23.40 on õhtu puhta poisike
moosimadu 17. oktoober 2014, kl 00.08
No ma ikka ootaks, kui veidi mehemaks kasvab. Poisike on ju ikkagi... poisike, kas pole?
 
-diip- 17. oktoober 2014, kl 03.01
Praegu ongi õhtu juba mehem;) Pole veel sõba silmale saanud, ilmselt jääb see öö vahele.

Öösel on hea mõelda. Miks ja milleks ja nii edasi. Ah et mis miks ja milleks? No võib sedagi mõelda, et mis.

Inimkeel kuidagi ahistab mind. Tundub, et oluline on keeles väljendamatu. Siis jahudki teema kallal ja vajalikuni ei jõua.
moosimadu 17. oktoober 2014, kl 03.15
"Linnukeeli räägin oma päevamõtteid..."
Aga olulist ei ütle isegi linnud, ei ütle niikaua kui mõtted pole seda ebaolulise pusa seest õles leidnud.
Üks öö ees või taga, neid tuleb veel.
 
c*) 17. oktoober 2014, kl 05.44
praeguseks on ta siis juba vana ätt valmis või? ei, ei. parem varblane pihus, kui vares katusel
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!