Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
No kas mürrglit ka tehakse?:p
 
noh 09. november 2015, kl 19.17
mina loobun tordist...mitu päeva on seda söödud..täna veel eriti...ei..ja mulle meega üldse ei meeldi...mett on saanud eluaja jooksul niipalju süüa...et ei...tänan..tõesti ei soovi:P
 
noh 09. november 2015, kl 19.19
võiks veel mainida..et täna sai tordisöömisega algust tehtud kell neli hommiku:PP..ja päev otsa takka järgi..ja mis te arvate...et veel õhtu jaksaks:PPP
la-femme 09. november 2015, kl 19.22
Kell neli hommikul?:O Nii vara juba üleval ja kohe tordi kallale! Päev otsa veel takka järgi ka?
Ei noh, küll mõnel on ikka ilus elu, lausa kadedaks teeb.:((
 
noh 09. november 2015, kl 19.24
kus ta siis teeb..arvad, et seda on kerge teha...täiskõht..uni tikub ligi..shampusest ja tordist..ja katsu siis tööd ka niiviisi teha..ei ole see ilos elu ..mee lakkumine:PPP
 
noh 09. november 2015, kl 19.30
la femme ..ja kus su päristort siis on..et isu on..aga torti netu..peaks ju olema küll..nii tähtsal päeval:P
 
-diip- 09. november 2015, kl 19.31
Ma olen nõukogude aja kohta kuulnud selliseid jutte. Et mida töö ajal teha? Kohvi juua, kooki näksida. Eks ka napsikest ja jutukest sekka;)

Siis oli ikka õige elu;)
 
noh 09. november 2015, kl 19.33
see võis käia nii..peenemates kohtades..näiteks kontorid..lihtrahvas seda väga lubada ei saanud..:P
la-femme 09. november 2015, kl 19.35
Mis pidu teil, noh, selline oli, et keset tööpäeva shampuse ja tordiga võisite tegeleda? Bossi sünnipäev või?

Päristort sai eile ära söödud. Ega mina nii tähtis isik ole, et kaks päeva järjest sünnipäeva peaksin. Vastasel korral ei oleks ma praegu ju siin.
 
noh 09. november 2015, kl 19.36
eks meil ka oli sünnipäev..päris tähtis teine:P
 
-diip- 09. november 2015, kl 19.37
Jah, mäletan küll, oli ka töökaid inimesi. Aga mõned ikka rohkem jõid. Maitse asi.
la-femme 09. november 2015, kl 19.41
Diip, ära usu kõike, mida sulle nõuka-ajast räägitakse!
 
noh 09. november 2015, kl 19.45
aga näiteks..nõuka ajal..rahvas liikus rohkem ringi...võtame või vana aasta õhtu..teed olid rahvast täis..nüüd mõni üksik tuleb välja..see on juba päris hea..ma mõtlen rohkem maakohta..linn muidugi teine asi vist..pole kunagi linnas vana aasta õhtu olnud...seega ei tea rääkida sellest:P
la-femme 09. november 2015, kl 19.47
Täna on kena mardilaupäeva õhtu. Üksainuke grupp on käinudki - ja üllatus, üllatus! - laulsid isegi mardilaule ning seejuures väga ilusasti!
 
-diip- 09. november 2015, kl 19.47
Kuidas siis vahet teha, mida uskuda ja mida mitte?
 
noh 09. november 2015, kl 19.50
a seda võid uskuda..nõuka ajal ei teadnud mina vähemalt küll..mis on laen..nüüd ainult laenust elataksegi
la-femme 09. november 2015, kl 19.52
Et kuidas siis vahet teha, mida uskuda ja mida mitte?
Eks ikka sisetunde järgi.:)
la-femme 09. november 2015, kl 19.54
Kui palju, noh, sinul mardisante täna on käinud? Mäletan, et vanasti ikka oli.
 
noh 09. november 2015, kl 19.56
täna pole ukse taga kedagi laulmas käinud..ju siis on silt üleval.."tühjad taskud" :PP
 
-diip- 09. november 2015, kl 19.57
Laen tähendas siis, et naabrimehelt võtsid palgapäevani viieka... Pangad ei andnud laenu. Kui siis üldse oligi mingeid panku:p
 
noh 09. november 2015, kl 19.59
vaat diip..siis elati nii hästi..et polnud naabrimehelt viiekat vaja laenatagi:P
 
zxc 09. november 2015, kl 20.15
Nõuka-ajal käidi külas. Telefon oli suht üksikutel, oli tänavanurgal ehk postkontoris. Helistada sai töölt, kuid vaid neile, kellel telefon kodus oli, egas putkasse helistada polnud võimalik. Kui oli kiirem sõnum edastada, saadeti telegramm, seda harrastati ka sünnipäeva õnnitlusteks. Eks siis ka asi arenes ja tulid uuemad aparaadid, kus täpitähtede asemel tuli kasutada „ae, oe, ue“, just sarnaselt moosimao õnnitlusega. „Oennitlen haellipaaevalast suennipaaeval“, aga külas käidi jah, köögiski sai istutud kambakesi poole ööni ja anekdoote räägitud.
 
-diip- 09. november 2015, kl 20.17
Kas te ise olete kunagi (lapsena) mardisanti tegemas käinud? Pingutan siin mälu ja arvan, et mina vist ei olegi:(
 
zxc 09. november 2015, kl 20.20
Vaat' kus, unustanud. Mitte nii nagu kirjutasin, hoopis "haellipaeevalast", st ä=ae.
 
noh 09. november 2015, kl 20.21
oi..ja küll veel käidud..viimati ehk mingi 10 a tagasi:P aga mäletan väiksed olime..siis tulivad mardid ikka kasukatega..ja meie pugesime voodi alla:P
la-femme 09. november 2015, kl 20.31
Ma olen ka mardis käinud, kuidas siis muidu!
 
zxc 09. november 2015, kl 20.39
ma, nohhikesest vanem, tont teab, kas mälestused mitte ilustatud pole, aga mardid olid karvaseks ja plikadki jämehäälseteks meesteks kostümeeritud. Mälupiltidel pole räpaseid kaltse, korralikud tumedad kostüümid-kasukad, silme ees mask, vuntsid ja habemed. Enne oli hoolega laulu ja tantsu harjutatud, peamardil pidi ikka kaigas olema, millega takti löödi, kodurahu soovid kinnitati kepitümpsuga. Kadripäeval vastupidi, poisid maaliti plikadeks, heledad riided (linad ja rätid) üll, kõik tegid peenikest häält ja ilma eeskavata tädide-onude ette astuda ei juletud. Niisugused mälestused.
moosimadu 09. november 2015, kl 20.45
Ma lapsena ei käinud, linnalaps, aga täiskasvanuna sai nii mõnelgi korral sõpruskonnaga lapsi loetamas ja herneid-otri tuppa külvamas käidud :D
 
-diip- 09. november 2015, kl 20.48
Nüüd on ju see Halloween kah tulnud. Vaatan, et lapsed ikka mässavad nende kõrvitsatega;)
 
c*) 09. november 2015, kl 20.48
kallis hällilaps :-)

kudugu hällipäeva kaunid silmapilgud
sulle kuldset õnnekangast!

ps. lilled läksid pimedas kaduma, äkki mardid võtsid ära. või oli see uus kord, mis ei lasknud sisse logida ;-D
la-femme 09. november 2015, kl 21.02
Aitäh, c*), õnnesoovide eest!:) Et lilled kaduma läksid, sellest on muidugi väga kahju! Ehk leiad nad siiski üles?

Kui sul kunagi on konto olnud, siis pole muud vaja kui seesama kasutajanimi kirjutada sellesse lahtrisse, kus küsitakse e-maili aadressi, järgmisse endine salasõna ja kõik toimib suurepäraselt!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!