Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üks aasta juures
 
Norskavate unetute ühendkoor 08. jaanuar 2017, kl 23.11
Tänasel tähtsal päeval keerasid paljud unetud teist külge ja ei suvatsenudki ärgata oma mõnusast talveunest. Mina siiski nägin unes, et keegi tähistab täna ühe aasta lisandumist oma eluringis. Ärkasin ning soovin kõva häälega: Palju, palju õnne, diip sulle sünnipäevaks!

Loodan, et hääl oli piisavalt vali äratamaks teisedki unenägudes viibivad unetud.:D
 
Jep 09. jaanuar 2017, kl 02.36
Oli ju 8. jaanuar.
Õnne ja naeru, diip!
diip 09. jaanuar 2017, kl 15.01
Aitäh!:)
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 19.33
Oh aeg, olin üsna kindel, et ma siiski soovisin diibile õnne - kuulsin ju isegi pokaalide kõlinat - kuid kahjuks selgub nüüd, et see oli vaid unes ja heli, mida kuulsin, oli arvatavasti kaaslaste norskamine.

Aga olgu unes või ilmsi, topelt ei kärise: igatahes palju õnne sulle, diip!:)
diip 09. jaanuar 2017, kl 19.46
Tänan:)

Hakkan õhtul veidi napsitama. Ei tea, kas lobajuttu ka ajada:p
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 19.56
Õhtu ongi ju käes juba! Hakkad napsitama? Kas laupäeval ja pühapäeval küllalt ei saanud?:)
Lobajuttu võib ikka ajada, võta aga teema üles.
diip 09. jaanuar 2017, kl 20.07
Ei tea, mis teemat võtta. Kuidas aastavahetus läks?

Ma üritasin telekat mitte vaadata. Arvasin, niikuinii hakkavad nalja tegema. Mina aga olen selline tõsine mees, kes tühja naljatamist ei salli. Sattusin siiski "Ärapanijat" vaatama. Pidin vahepeal teise tuppa naerma minema:p Edu kõigile oma punktikeste otsimisel;)
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 20.20
Põhiküsimusele jätsid vastamata, ei tea miks?

Aastavahetus läks nii, et ta ei öelnud mitte head aegagi. Hops! Ja läinud ta oligi.
Ma vaatasin ka "Ärapanijat", suutsin end siiski nii palju vaos hoida, et teise tuppa naerma ei läinud. No siis oleks ju vahepealt midagi nägemata jäänud!
diip 09. jaanuar 2017, kl 20.27
Nädalavahetusel ei õnnestunud eriti. Natuke vahuveini.

Põhiküsimuse teema meenutab marksismifilosoofiat:p Kumb see ikka on primaarne, kas mateeria või mõistus. Napsitaja peaks vististi vastama, et mateeria jõud käib üle. Võtad pitsi ära, alles siis tuleb tuju;)
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 20.36
Marksismifilosoofiast ei tea ma midagi, kuid arvan samuti, et mateeria on primaarne, on juba maailma loomisest saadik olnud.
Pealegi on seda meie ümber palju rohkem kui mõistust, mis läheb mõnel vahel isegi peast ära, aga mateeria jääb ikka alles.
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 20.44
Ah vahuveini jõid? Siis see ikkagi ei olnud kaaslaste norskamine, mida ma kuulsin.:D
diip 09. jaanuar 2017, kl 20.46
Diamati järgi polegi maailma loodud, vaid see on alati olnud ja jääb alati kestma.

Lubaduste aeg on ka praegu. Mina lubasin tublimaks hakata:)
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 20.51
Kes see Diamat veel on? Igasuguseid ei maksa ka uskuda.
Piibel on tõde ja see ei valeta.

Aga mina olen niigi tubli, pole vaja endale rohkem igasuguseid kohustusi võtta!:D
diip 09. jaanuar 2017, kl 20.58
Diamat on dialektiline materialism. Nõukogude ajal oli see kohustuslik õppeaine. Tegemist on võitleva proletariaadi ideoloogilise relvaga. Või midagi sihukest.

Piiblis võib ju tõde olla küll, aga ma ei saa sellest lihtsalt aru:( Lõpupoole oli mingi segane ilmutus. Lammas oli seal ja hulk hirmsaid asju. Mida see kõik peaks tähendama?

Just kohustustes ongi see asi. Tuleb täita kohustusi, mitte lihtsalt teha, mis parajasti pähe kargab.
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 21.04
Mh, peale dialektilise materialismi oled sa ka piiblit lugenud! Tegelikult olen ju alati teadnud, et oled väga laia silmaringiga inimene.
Ja võtad endale plaanipäraselt kohustusi.

Üks aga siin siiski on...
diip 09. jaanuar 2017, kl 21.08
Eks kohustusi pea ka täitma, mitte ainult võtma;)
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 21.10
Just, just! Kohustusi tuleb ka täita, mitte ainult võtta. Sellepärast mina ei võtagi.
diip 09. jaanuar 2017, kl 21.15
Püüangi täita ka.

Jook sai otsa, lähen poodi.
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 21.30
Jook sai otsa ja kohe poodi! Ise lubasid tubliks hakata ja nüüd niimoodi ... iseloomu tuleb kasvatada, kui otsas, siis otsas ja tänaseks aitab!

Aga äkki oli see poodiminek sul juba varem planeeritud ega karganudki nüüdsama pähe? Mina sinu asemel oleksin rohkem valmis ostnud, küll ei viitsiks praegu kodust välja minema hakata. Oma mõõtu sa ju ometi tead?
 
-diip- 09. jaanuar 2017, kl 21.37
Sain kätte:)

Ega ma kavatsegi üldse mitte alkoholi puutuda. Natuke ikka tahaks. Inimene pole ometi kohustatud täiskarsklane olema.

Olen sel aastal küllaltki tubli olnud. Ega kõike korraga saa. Tasa sõuad, kaugele jõuad!
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 21.43
Jutt ei olnud ju sellest, et üldse mitte, ise ütlesid alguses, et hakkad napsitama. Ja siis sai otsa.

Ära pane tähele, ma niisama naljaviluks natuke norin.:)
Mis marki tõid?
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 21.44
See pood on sul ka ikka päris lähedal!
diip 09. jaanuar 2017, kl 21.52
Pood on lähedal jah. Õllekest tõin. Natuke oli planeeritud ka, aga valmisostetust jäi väheks.

Meil olevat ju üldse tõejärgne ajastu:p Kuskil pole enam tõde, ei Piiblis ega diamati õpikus:p
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 21.58
Absoluutset tõde polegi olemas, ei ole kunagi olnudki. Igaühel on oma tõde ja kui just vaidlustesse ei taha laskuda, siis mina olen vahel öelnud, et sul võib ju õigus olla, kuid mina jään oma arvamuse juurde.
 
Teine kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 22.06
Küll teil on ikka tõsised teemad käsile võetud.
diip 09. jaanuar 2017, kl 22.08
Pean tunnistama, et ei saa selgesti aru, mida tähendab tõe absoluutsus või suhtelisus:( Vaja on veel seda peatükki uurida:p
diip 09. jaanuar 2017, kl 22.08
Lobajutud tõsistel teemadel:p
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 22.09
Me oleme mõlemad tõsised inimesed, sellepärast!:)
Aga räägi sina midagi lõbusamat, ega me teise tuppa pakku ei jookse!:)
 
kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 22.11
Minu viimane postitus oli teisele kooriliikmele, aga diip jõudis juba ette.
 
Teine kooriliige 09. jaanuar 2017, kl 22.15
Meil lobisemise eest palka ei maksta. Vot nii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!