Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Õnne Veevalajale!
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 18.46
Nüüd läbi unuvate õhtute
kaob mõte nagu hilinenud regi.
Kõik ilu, mis sa jõid, ei hävine,
ta magusust jääb küllalt janussegi.

Et sinu tee on meeletuse tee
ja sinu laul ei kuulu kellelegi
sa oled võlgu ainult sellele,
kes rõõmu tõi ja kannatuse tegi.

Su tundeid mingi tuul ei puhu ära,
on piiritu su riik ja rajatu su piin
kui mäestik, kus ükski jalg ei astu.

Just siis, kui kõige heledamalt särad,
tuhm kaduvik su saagiks valib siin
ja surub näoga igilume vastu.

/A.Alliksaar/
 
Nostalgik 27. veebruar 2017, kl 20.06
Sirvisin luuleraamatuid, et leida seda erilist, ladusat ja head, mida saaks jagada teistega.
Siin on tore lugeda erinevat, mida ise just sellel päeval ei loe, saab ka teada, mis liigutab kaaspostitajat. Hea.
 
noh 27. veebruar 2017, kl 20.32
teate..teie nostalgikud:PPPsattusin siia üle pika aja..ja esiti ei leidnud enam kohtagi üles...ja juba mõtlesin..et see putka on siin täitsa kinni pandud..aga õnneks mitte:PP aga..et ma mõtlesin teid lugedes seda..et olid jah ajad..aga ehk tulevad need ajad veel tagasi..noh siin mainiti seda..mingit kokkutulekut..nädsa..nüüd pean ütlema..mälu on kehva:P aga olgu mis ta oli mingi puhkus igatahes kuskil basseini ääres oli..ja ma mõtlesin nii..et need kes seal tookord oli..ehk kui nad ükskord pinsile jäävad...fhk äkki siis tuleb me tähetund tagasi..siis meil ju aega käia igal pool..küll kariibi mere saartel .liivaluitel või palmi all peesitamas...või ükskõik kus..ja mis siis, et ainult siin ..ja kirjaridadel:PPPei noh..sihukese mõtte viskas korra peast läbi:PPPP
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 20.36
Sa lakkasid olemast ime
mu jaoks. Ma mõistsin
Su ära.

Kuid siiski
see selguse sära,
see kumendus imeline
Su ümbert ei kao.

Mis tunne on olla Sina?

Mis tunne on olla lill,
puu, taevas?
Mis tunne on olla mõte.

/D.Kareva/
 
noh 27. veebruar 2017, kl 20.43
miks siis ma enam... ime ei ole?:PPPPPvõiks ju ikka natuke veel:PP
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 20.49
mis sa trügid vahele, kui mul nostalgikuga luule pooleli...nüüd said, mis tahtsid :-DD
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 20.51
mis veel sinusse ja imesse puutub, siis sellest võin pikemalt teine homme rääkida...näiteks päris homme ;-P
 
noh 27. veebruar 2017, kl 20.53
ah niiii..vaat kuidas mulle nüüd öeldi..ma ei tea..mitte kuidagi ei kannata öeldut välja..mis ma nüüd suga ette võtan..pepu paljaks ja....ataata:PPPminule ..niisugusele vanakesele ..nii ütlema..teadsa seda..mu ees pead kummardama..ja ülistama kõrgusteni..aga tema....:PPP
 
noh 27. veebruar 2017, kl 20.55
eks ma jään seda päris homset ootama..aga..homme ei tule kunagi..ärkad üles ja ikka on täna..homme ei jõua kuidagi kätte..tee või tina:PPP
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 20.56
seda ma ennist tundsin jah, et kusagilt hakkas miskit kummalist odööri immitsema...aga, et see mullahais sinult võis tulla, see ei tulnud mulle mitte pähegi :-DD ups...või oled hakanud noortepäraseid mänge mängima...sadomaso jne? ;-O :-DD
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 20.57
eks ise tead, mina olen võimaluse pakkund ;-)
 
noh 27. veebruar 2017, kl 20.58
kunagi võiks ju ikka olla see esimene kord..seda enam..et juba mulla odööri viskab nii pika maa takka:PPP
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 21.01
ei tahaks end korrata aga tundub, et keegi on siin niigi selle esimese korraga jokutanud....ma kohe ütleks, mis selle teguviisi nimi on aga....las hetkel jääda...sa nagunii oled juba üle oma aja olnud ja pärast ma süüdi, et öö katiga untsu läheb :-D
 
noh 27. veebruar 2017, kl 21.02
vanamehe süda hakkas kohe perutama..päikseke tuli pilve tagant välja:PPPP
 
noh 27. veebruar 2017, kl 21.03
ei tulnud kohe seda aega meele vaadatagi:PPP
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 21.03
sul silm hägune...see on kuu, mu kallis :-DD
 
noh 27. veebruar 2017, kl 21.04
ah ära hakka..mul vist tõesti..öö ongi rikutud:PPPP
 
noh 27. veebruar 2017, kl 21.05
mul on täna ...väga elav ettekujutus:PPP
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 21.05
jessssss!!!!
 
noh 27. veebruar 2017, kl 21.06
ja väga õrna hingega:PP
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 21.08
kle, sinuga peabki enne ööd hakkama semmima, siis kuuleb igast huvitavaid ülestunnistusi :-P...tuleb veel miskit? ;-D
 
noh 27. veebruar 2017, kl 21.09
ei tahaks rohkem ...vabatahtlikult üles tunnistada:P
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 21.11
egas.... parem ole, sa tead seda küll ja kui kahelt poolt hakkab tulema, siis seda hullem sulle ;-D
 
noh 27. veebruar 2017, kl 21.13
midagi ma võiks ju ikka tunnistada..infarkti eelsed tunnused ..om juba selgelt olemas:PPPPPP
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 21.13
ja see tunnistus oleks?
 
noh 27. veebruar 2017, kl 21.14
ja muidugi..kõhukramp..kaaa:PPP
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 21.15
*pomiseb omaette...et see oleks see, oleks see, oleks see

lugejatele teadmiseks, mitte see, mida teie mõtlete....noh`hile aga ....jah just see ;-D
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 21.16
kramp?....äkki aitab hingamine ,-D
 
noh 27. veebruar 2017, kl 21.16
higistamine,
tugev nõrkustunne,,
õhupuudustunne, hingeldus,
südamekloppimine,
erutus,
 
c*) 27. veebruar 2017, kl 21.17
ühesõnaga...mahakantud mees, kes see ikka sellist tõbist tahab ;-DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!