Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
Vana olija 13. juuni 2017, kl 20.07
Kuhu on kadunud siinsed toredad jutuvestjad-lobisejad? Mingi hull letargiline seisund siinses nurgas. Kus on värsked tuuled, no minugi poolest kasvõi vihm?:)

Kas puhkused on alanud ja kõik soojale maale põrutanud või asi selles, et puhkust pole, ilm kole ja kõik kodus teleka ees?

Tore oleks kui keegi teist ikka siin vahel märku annaks ja kui neid märkuandjaid rohkem on, siis oleks tore juttu puhuda.:) Loomulikult on teretulnud ka uustulnukad, kes rõõmsameelsed ja muidu toredad.
 
Määlukas 13. juuni 2017, kl 20.22
alissandra ja kraaks olid 50+is kaht sõna vahetamas, muidu on vaikus. Kui mingi teema algabki, siis kustub üsna pea.
 
Vana olija 13. juuni 2017, kl 20.23
Diip, libistad õlut või leotad end õues vihma käes?:)

Noh vist sätib end juba magama. Vanainimese asi ikkagi.:)

c *vist loeb nohile unejuttu. Kah hõivatud.:)

La femme, auu! Loed midagi huvitavat? Jaga teistega ka.:)

RR seikleb ilmselt mööda Eestit ringi või on soojal maal näkke hullutamas.

Kuu? Täitsa ära kadunud. Ei oska oletadagi, millega tegeleb.

Vagrant cat? Ümbermaailmareisil?:)

Ja kõik teised, kes hetkega kohe ei meenu?
 
Vana olija 13. juuni 2017, kl 20.27
Määlukas, ei tasu nii pessimistlik olla.:)
diip 13. juuni 2017, kl 21.00
Libistasin jah:) Täna jääb vist ühe õlle peale, ei viitsi juurde tooma minna.
 
Vana olija 13. juuni 2017, kl 21.14
Ühest vist isegi jätkub, et tuju tõsta?:)
 
keegi 13. juuni 2017, kl 21.25
" Kuhu on kadunud siinsed toredad jutuvestjad-lobisejad?"
-------------------
eks nad feissbukis ole!

aga see on kurb, et Rex ära ununes ja veel kedagi vä-ääga olulist tegelast pole nimetatud, kuid see on Vana olija ilmselt ise... :)
diip 13. juuni 2017, kl 21.32
Võibolla läksid hoopis Twitterisse ja säutsuvad ohjeldamatult.
 
Vana olija 13. juuni 2017, kl 21.35
Ei ole ma Rexi unustanud. Mul on isegi see meeles, et kunagi kasutas ta "reede" nime, luuletades.:) Ja neid olijaid on siin veel enamgi ju, keda ma kohe ei nimetanud. Kas nüüd kuri karjas ja nende poolt pahameeletorm saabumas?:) Vot kuidas see laiskus inimesele kätte maksab, oleks ikka kõik pidanud üles loetlema. Eks ta tõsi ole, et inimestele meeldib enda nime lugeda või kuskil kirjapanduna näha.:)
 
automaatvastaja 13. juuni 2017, kl 23.09
olen puhkusel. kahjuks segab päike nägemist ja ei saa teie teatest aru. tuleme asja juurde millalgi hiljem tagasi!

c*)
 
noh 14. juuni 2017, kl 18.38
seekord vana olija ei pannud täkke:PP..eile oli chill..grill..ja flingimine:PP..sai mitu tundi kohe värskes õhus oldud..ja väike osoonimürgituski saadud:PP...ja magama sai ikka jupike aega hiljem:P
 
noh 14. juuni 2017, kl 18.40
no jaa..ja mida sa siin jutustad..ikka üksi oma ninaette tuleb pobiseda:PP
 
Vana olija 14. juuni 2017, kl 20.42
Ikka üksi pead seda teemat vahepeal täitma.:) Mina jõudsin alles töölt koju. Nüüd tõmban hinge ja siis vaatan edasi, kas ja kui palju siin lobiseda suudan. Või tõmban suu kriipsuks ja ei iitsata täna rohkem midagi. Teistele peaks ka sõnaõigust jääma.:)
 
noh 14. juuni 2017, kl 20.50
siin peaks ruumi jaguma..igale sõnaõiguslasele:PP
 
Vana olija 14. juuni 2017, kl 20.58
Miskipärast ei taha keegi seda sõnaõigust ja ruumi üldse kasutada. :)
 
noh 14. juuni 2017, kl 21.01
seda ma olen tähele pannud..vanu aegu tagasi ei saa...kus rahvas tuleb..koguneb ..ja kirjutab:P..siin on nagu hüüdja hääl kõrbes:P
diip 14. juuni 2017, kl 21.15
Paneb jooma...
 
Vana olija 14. juuni 2017, kl 21.25
Mis sind jooma paneb? Et vanu aegu tagasi ei saa?:)
diip 14. juuni 2017, kl 22.06
No ei teagi, miski igatahes paneb
 
Määlukas 16. juuni 2017, kl 01.23
/Tänitades, porisedes/

Ütlesin ju, korraks tulevad kokku, nagu ära märkimiseks, et oleme ikka küll olemas, aga siis võtab tänane elu jälle võimust ja ... vajub ära.
Aga vahva on see, et te vahetevahel siia siiski kiikate, teete 'Unetud' soojemaks.
Olge tervitatud!
 
Vana olija 16. juuni 2017, kl 20.30
Kus nad siis kokku tulid? Kõiki pole ju siin sõna võtmas näinud, seega võib loota, et neid tulijaid on suve jooksul veel.:) Aga jah, tore on teada, et mõned nostalgitsejad siiski veel siia vahest ära eksivad ja mõnikord harva ehk ka sõna võtavad. Tervitused vanadele veteranidele minugi poolt.:)
Ropp-Raivo 17. juuni 2017, kl 01.01
Mulle see uus foorumi kujundus väga ei meeldi. Satun siia harva tõesti. Uut ka väga miskit pole. Minu ukraina sõbranna, kes õppis ühes Tartu ülikoolidest teatas mulle talvel, et ma väga ei hoolivat temast ja jättis mind viisakalt maha. Nõustusin temaga, et minust talle tõesti meest ei saa, olingi rohkem n.iku peale väljas. Läks kolm kuud mööda, siis kirjutas mulle, millal Tartu satud. Võiks teda välja sööma viia. Ok, kui nii siis nii. Nüüd saab tal kool läbi ja läheb Ukrainasse tagasi. Mul on plaan temaga kokku saada järgmine nädal ja kui talle sobib, siis väike good bye n.ikk temaga teha. Kahtlane, kui ta Eestisse ei jää, siis ma vaevalt temaga elus enam kohtun. Aga viisakalt suhe lõpetada oleks ju igati kena;)
 
Äratus! 20. juuni 2017, kl 17.17
Noh'il sünnipäev! Mis magamine see olgu?
Marss õnnitlema, kaardivägi!
 
noh 20. juuni 2017, kl 17.21
ohjahh:PP..nüüd siis juba käsu peale..saab see toimuma:PPPP
 
c*) 20. juuni 2017, kl 18.26
ega see on ajast aega olnud, et vanemate inimeste sünnipäevi peab nooremale kaardiväele meenutama, vältimaks pärastisi ebatsensuurseid manitsusi ja lõputuid hädaldamisi tervise teemadel :-DD
 
noh 20. juuni 2017, kl 19.26
ega jah..tundub küll..et tervisele tuleb hakata rohkem rõhku pöörama..aeg vist ka seal maal juba:PP..et võib nagu vaikselt hädaldama hakata:PPP aga see uus foorum on tõeliselt jama..tahaks nagu sujuvalt ühelt teemalt teisele hüpata ..aga kus sa sellega..enne tuleb läbida mitu protsetuuri..kui sihtkohta jõuad:P
la-femme 20. juuni 2017, kl 20.33
Registraator, ae! Pane, palun, minu nimi ka kirja!
 
He-he-he 20. juuni 2017, kl 20.47
Saab tehtud, õpetaja!
 
ne-ne 20. juuni 2017, kl 20.50
Miks te ööseti ei maga? Tööl olete või niisama, ööinimesed, et päeval magate ja öösel ei ole und. Millal siis tööl käite?
 
noh 20. juuni 2017, kl 20.54
siin ainult kaks postitust öösi tehtud..raivo tuli kindlasti mõne tüdruku juures..ja teine ehk eksis kogemata ööle:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!