Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
niion 24. jaanuar 2018, kl 10.14
Küll aga täna tuiskab mõnusasti - on see nüüd nn. veebruarikuine läbilakatuisk või mitte, näitab aeg. Kord talve jooksul peab sedasi tuiskama kui on üks õige talv - ja see on kindlamastkindel.
 
jamaküll 25. jaanuar 2018, kl 00.48
vist sinder juba sulab, kahtlane küll tundub.
 
Ainus muutumatu asi 25. jaanuar 2018, kl 20.54
maailmas on see, et kõik muutub.
 
3*la 26. jaanuar 2018, kl 23.15
On ju nii, et seda, mis ei muutu, eriti ei märkagi? Libiseb ära taustale. Aga see ei tähenda, et on ebaoluline.
 
Nostalgik 27. jaanuar 2018, kl 23.33
Talvine lumemuinasjutu ootus, kus lund oleks mõnusalt ja ilm oleks hele, see on juba paar aastat olnud. Äkki tuleb ikka, lootus ju peab jääma.:-)
 
Mägedepoeg 02. veebruar 2018, kl 17.41
Kunagi olid: luna, RR, Anja, noh, Panther, la-femme, kuu ;)
 
veel olid 02. veebruar 2018, kl 18.04
Rex, diip, pliks, Alissa, sabagatäht, talib, olavsu... ja kunagi ka Mägedepoeg ;)
 
Mägedepoeg 02. veebruar 2018, kl 18.24
Alissandra ;), olavsui1, suss, dina sähvi.. :)
 
panther 02. veebruar 2018, kl 19.56
Sa vahi, mägedepoeg välja ilmunud. Arvasin, et ta ammu teisele orbiidile sattunud.:)
dina ja sähvi on minu jaoks küll võõrad nimed. Aga nad olid ilmselt ammu enne mind siin jälgi tegemas.

Vaatan minagi vahel siia ja nostalgitsen selles mahajäetud paigas. Eks aeg on oma töö teinud, muud polegi öelda.
 
MP 02. veebruar 2018, kl 20.00
Aeg on julm :) Sattusin väga juhuslikut siia, üle pika-pika aja ja huvitav teema oli ees ...
 
panther 02. veebruar 2018, kl 20.08
Läksin kohe teema algusesse vaatama, mis seal siis on.:) Eelmisel suvel alustatud teema. Polegi kõige vanem. Vahepeal on inimesed ikka suu lahti ka saanud.:)
 
MP 02. veebruar 2018, kl 20.10
Algust ei vaadanudki :) nostalgialaks tuli enne peale :) lahe seltskond meenus..
 
panther 02. veebruar 2018, kl 20.21
Huvitaval kombel olid tol ajal tõesti siin kokku saanud äärmiselt vahvad inimesed. Jutt jooksis, lõõbiti sõbralikult ja tehti nalja. Luuletati, kirjutati jutukesi... nüüd on kõik kadunud nagu liiv tuulega. Tühjale kohale polegi midagi asemele tekkinud, ometigi öeldakse, et loodus tühja kohta ei salli. Siin see ütlus vist siiski ei kehti.
 
jänku 02. veebruar 2018, kl 20.30
Praegune komme on aeg-ajalt suvalise nime all midagi poetada;) Nõnda mulle tundub, võibolla eksin ka, ongi kõik laiali läinud.
 
panther 02. veebruar 2018, kl 20.37
No ja sina jänku, mis sa värised ja oma pärisnimega ei julge esineda. Ma ju tean suurepäraselt, kes sa oled.:)
 
jänku 02. veebruar 2018, kl 20.40
Vai-vai, kahest lausest juba ära tuntud ja paljastatud:p Aga jänku sobibki mulle nimeks väga hästi;)
 
panther 02. veebruar 2018, kl 20.48
Nonoh, kuidas sa endast nüüd nii arvama oled hakanud. Lugesin just hiljuti raamatut, kus jänku nimeline tegelane sisse kirjutatud. Kaksikute noor ema, karakterilt hullult armukade blondiin, megasuurte silmadega telediktor.:) Vaevalt, sa sellele kirjeldusele tahaksid vastata.:)
 
MP 02. veebruar 2018, kl 20.48
Kui ma õigesti mäletan, tekkis isegi mingi usaldus ja mitmed avalikkustasid end natuke..., nüüd ei mäleta nagunii midagi. Peale selle, et keegi oli ajakirjanik :D
 
panther 02. veebruar 2018, kl 20.54
Kes oli ajakirjanik? Pagan, mina küll ei mäleta, et keegi oleks endale siukse häda kaela tõmmanud, et vabatahtlikult end ühe vihatuima ameti esindajaks tituleeris.:) Mulle paluks midagi sellist küll mitte külge pookida. Ajakirjanduses töötab peale ajakirjanike näiteks raamatupidajaid, kunstnik-kujundajaid, fotograafe, toimetajaid, assistente jne.
 
jänku 02. veebruar 2018, kl 20.57
Ei tea, palju seda usaldust siin kellelgi oli. Avalik koht ikkagi. Mäletan, et vanuste tabeliga oli juba suur jama, kahtlustati, et osad esitasid suvalisi numbreid:p
 
panther 02. veebruar 2018, kl 21.05
Jah, mõni oli peaaegu saja-aastane meil oma sõnul.:)
 
hiir nurgast 02. veebruar 2018, kl 21.40
niipaljukest seda vana kaardiväge oligi. mõni teine omme tullakse taas kokku.
 
Olikord 02. veebruar 2018, kl 22.01
Imetlesin ja imetlen tänini missioonitundega inimesi.
Kuidas panther suutis muusikakalendrit pidada, visa daam.
See polnud ju lobisemine ega ajaviitejutt, see oli rahvast hariv töö, suur aitäh!
 
noh 04. veebruar 2018, kl 15.35
siin on vahepeal imesi juhtund:PPP...aga panther panther...mingil hetkel vaatasin, mis sinust(noh vist peaks teietama aga vanad semud ikkagi..jään sina peale ikkagi:P)..saanud on ..ja isegi leidsin pildi..suurest laiast internetis..ei olnudki kõik nii salalik..miskit oli ka avalik....aga loomulikult olen ma alati diskreetne olnud..ja mulle usaldatud saladusi..ei paljasta..tulgu või vee uputus:PPP....aga väga mõnus oli näha..et rahvas on käinud..ja jalajäljed maha jätnud:PPp...aga, mis ma tahtsin veel öelda....see pilt oli hoopis erinev..minu mälus olevast:PPkuhugi olid kadunud..pikad blondid juuksed:PPP
 
noh 04. veebruar 2018, kl 15.42
tegelikult pean mainima..et mul vist on silmanägemine korrast ära..vaatasin üle....no siiski väike muudatus on olnud:PPPP
 
noh 04. veebruar 2018, kl 15.51
ja see saja aastane..olin mina..aga see oli nii ammu....nüüd on arvutamine juba nii sassis..et ei mäletagi..kui vana ma siis juba õieti olen:PPP
 
jänku 04. veebruar 2018, kl 16.42
Tabelitegemise ajast on vist midagi 10 aastat mööda, seega pakun vanuseks 110:p
 
noh 04. veebruar 2018, kl 17.13
läksin siis uurima...kui kaua täpselt see tagasi oli..ega jõudnudki lõpuni otsida...tulid mingid teemad, mida jäin sirvima...no tõesti..oli ikka vanasti siin lugemist....ja kirjutamist...nagu raamatut juba loe:PP
 
jänku 04. veebruar 2018, kl 17.59
Missioonitundelisi on teisigi olnud;) Alati keegi nagu vedas või vähemalt lohistas seda jutukest siin edasi;) Praegu vist pole kedagi sellist.
 
noh 04. veebruar 2018, kl 18.37
eks kõigil ole käed jalad tööd ja tegemisi täis..kellel seda aega ikka jagub..et sellist kohustust veel endale võtta:PP..mulle isiklikult tundub...et vanemaks saades tuleb seda vaba aega juurde...aega lugemiseks..ja niisama olemiseks:P mingil hetkel mäletan, et no ei ole aega lugedagi..no see oli siis, kui ikka noor olin:P..ajad muutuvadP
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!