Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
End Ine 25. august 2018, kl 19.40
Sellest vaheldusevärgist, summa on sama, aga üks 50.- € paberraha või 100 tk -.50 sendiseid... tea nüüd, on see rohkem ikka parem?
Teiseltpoolt jälle, et kui seda ühte ei oska leida või polegi hingevajadust selle järele ja tühjust oskad täita ringituuseldamise ja trallitamisega... eks ta ole, põhiline et oleksid õnnelik.

Kena muinastulede õhtut!
diip 25. august 2018, kl 21.22
Jälle on foorum rünnaku all. Kuna programmid on blokeeritud, siis nähtavasti teeb keegi seda käsitsi. On ikka viitsimine.
Ropp-Raivo 26. august 2018, kl 09.09
End Ine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Teiseltpoolt jäl
> le, et kui seda ühte ei oska leida või polegi hing
> evajadust selle järele ja tühjust oskad täita ring
> ituuseldamise ja trallitamisega... eks ta ole, põh
> iline et oleksid õnnelik.
>
>
Ega see ringi trallitamine ei ole mingi hingesugulase otsimine. See ei ole mingi tühjuse täitmine. Ma suksutan kodus regulaarselt ka oma naist, tema ei pea kannatama. Vahel tahaks lihtsalt vaheldust ja nii ma jälle mullivanni satun.
Mõni teine inimene näiteks kolab mööda riidepoode ja ostab omale midagi ilusat selga või jalga.
Mina külastan korra kuus mullivanni. Nii lihtne see ongi. Mingit tühjust minu hinges ei ole.:)
diip 26. august 2018, kl 12.35
Kuidas on teise teemaga, Wikileaksi paljastusega? Ma ei viitsinud seda dokumenti läbi lugeda. Jäi mulje, et tahetakse ainult rohkem tolerantsust teiserassiliste suhtes. Rahva väljasuretamise jutt on asjatu hüsteeria.

Teiseks veel, kas mind isiklikult huvitabki rahva püsimine või kadu? Võibolla et kui tõesti huvitaks, oleksin ikkagi viitsinud seda dokumenti lugeda.
diip 26. august 2018, kl 16.53
Igav pühapäev. Püüdsin natuke mõelda rahvuslike tunnete peale. Natuke mul ikka on neid. Ilmselt kõigil midagi on. Aga rahvusluse rõhutamine mulle ei istu.
 
End Ine 27. august 2018, kl 12.00
Ei mõnita. Mida tähendab sinu jaoks igav?
Kas ei viitsi seda ja toda teha, lugeda, uurida, kuulata, mõtiskleda?
Tujutus?
Ropp-Raivo 27. august 2018, kl 12.06
Ma pean sind kurvastama diip. Mind ei huvita arutelu teemal- Rahva püsimine või kadu ning wikileaksi paljastused.
Ma võin arutleda siin foorumis järgmistel teemadel. Naised, seks, autod, eesti poliitika, kas eestis on halb või hea elada. Eks mõned teemad leiab veel.
diip 27. august 2018, kl 13.48
Ma ei ole kristlane, aga pean kinni nõudest pühapäeval puhata. Väldin tööd ja töö moodi tegevusi. Mõtelda võib, aga see mind ära ei toida. Hakkabki igav.

Naiste ja autode teemasid saab ühendada. Kõige parem naistemagnet olevat hall Mercedes. Internetist lugesin! Praegu ei suuda seda artiklit leida.
Ropp-Raivo 27. august 2018, kl 22.04
Eks naisi saab ka Audi ja BMW -ga, aga kindla peale minek on muidugi Porsche 911. Sobib ka vanem mudel. Mul endal ei ole Mercedeste vastu midagi, kas sulle diip meeldivad Mercedesed?

Aga veel tähtsam autost on naise jaoks mees ise. Kui oled pikk, soliidne, nägus, hea hariduse ja töökohaga (umbes nagu mina), siis ikka naise(i) leiab:)
diip 27. august 2018, kl 22.58
Küllap ikka meeldivad, mis neil peaks viga olema? Soliidne valik.

Artiklis vist oli lugu nii, et hulgal naistel oli palutud ideaalmeest kirjeldada. Vastuste järgi pandi kuidagimoodi see unistuste prints kokku. Mäletan, et ta pidi olema vähemalt 178 cm pikk ja sõitma hõbehalli Mercedesega. Muid asju oli seal ka, aga ei tule meelde.

Miks mitte Porsche, Ferrari, Bentley? Need ju veelgi peenemad ja kallimad. Võibolla liiga kallis auto on kuidagi üle võlli.
 
;b 28. august 2018, kl 09.44
Rikkus pole häbiasi ja üle võlli ei saa ühegi kalli autoga minna. Kindla peale minek on muidugi Porsche 911, selles pole kahtlustki. Mees seal sees ei omagi tähtsust, sest nagunii on sellise auto omanik juba selline, kelle peale naljalt ülevalt alla ei vaata. Naistele meeldivad lisaks ilusatele autodele ka meeste kohanemisvõime, oskus elada ja oskus keerulisi olukordi lahendada nii, et naine tunneb end jätkuvalt kui ingel ja seitsmendas taevas. Loomulikult ei käi sinna alla üleaisalöömine:)
diip 28. august 2018, kl 14.53
Rikkust võib küll pidada häbiasjaks, see sõltub maailmavaatest. Igal juhul võib rikkus mõnikord viidata häbiväärsetele tegudele. Mõni rikas mees jätab väljast nii lolli mulje, et tekib küsimus, kuidas ta suutis rikastuda. Vist mitte ausasti ühiskonda panustades.
 
Autodest 28. august 2018, kl 17.10
Mh, täna jäi väljas liikudes mul silma üks pirakas hõbedane maastur, mille numbrimärgiks oli 999 MNN. Hämmastavalt eneseirooniline tüüp ilmselt.:)
 
End Ine 28. august 2018, kl 20.01
:-DDD, aga kui oli roolis naine ja numbrimärgil unistus, :-DDD
diip 28. august 2018, kl 20.48
Lugesin Internetist veel seda, et paljud naised kahtlustavad sportautoga mehi ülbuses ja enesekesksuses.

Tore küll, naiste foorum on kaaperdatud ja käib kange autojutt;)
 
RaivoRR 28. august 2018, kl 21.11
999MNN on hõbedane Nissan Qashqai. Rohkem nagu linnamaastur ja suur ta väga ei ole.
Porsche mehed võivad natuke ülbed olla, selles on sul isegi õigus. Rikkad on tihti ülbed, kui vaadata, kes liikluses nahaalselt vahele trügivad.
diip 28. august 2018, kl 21.59
Seksi teema on ka tore. Küsin otse ja keerutamata, kas suurus loeb? Mina arvasin alati, et loeb küll, sest nii on kirjas raamatus "Avameelselt abielust". Nüüd olen kahtlema löönud. Võibolla ikkagi ei loe.
 
c*) 29. august 2018, kl 05.26
kui siin juba masinatest juttu oli, siis küsiks, mitu ratast autol on?
 
End Ine 29. august 2018, kl 13.23
Keeruline küsimus. Rehve on 5, aga rattaid? Ei oska öelda, :-DD
diip 29. august 2018, kl 14.35
Rooliratast ei tohi unustada;)
 
piuks 29. august 2018, kl 15.04
kas hammasrattad kaa
 
c*) 29. august 2018, kl 16.58
loeme rehvid ratasteks :-D õiget vastust pole veel olnud
 
c*) 29. august 2018, kl 17.00
hammasrattad ei lähe arvesse, ainult nn.rattad
 
kiiks 29. august 2018, kl 17.22
kas rooliratta taga istuv nn sitaratas läheb arvesse? kui läheb, siis on kokku 7 ratast.
 
c*) 29. august 2018, kl 20.52
just! seitse ratast :-D
diip 29. august 2018, kl 21.20
Neli ratast all, pakiruumis varuratas, salongis rooliratas ja sitaratas:)
 
Praegune 29. august 2018, kl 22.31
Keegi EndIne, vist miilits, ei tea, et autol on rattad ja rehv on ratta üks osa.
Miilitsal 5 vana Lada rehvi ja ei velgi ega autot:D
 
kiiks 30. august 2018, kl 09.40
ma olen kuulnud, et Ladal ei olnudki rehve, vaid olid kummid ja pärast olid laste mänguväljakud ja metsaalused vanu autokumme täis.
 
End Ine 30. august 2018, kl 13.34
Praegune Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keegi EndIne, vist miilits, ei tea, et autol on ra
> ttad ja rehv on ratta üks osa.
> Miilitsal 5 vana
> Lada rehvi ja ei velgi ega autot:D


Tuppli!! Olengi miilits, meil miilitsas vahetatakse talverehve suverehvide vastu, käib rehvivahetus muudkui. Aitäh, et nüüd mind targaks tegid! :-DDDDDDDD
Ropp-Raivo 30. august 2018, kl 14.21
Püüan arutleda diibi poolt tõstatatud küsimusel- kas suurus loeb?
Mina arvan, et suurus loeb. Kui on liiga väike, siis ei ole mehel naiste seas lööki ja mees võibki jääda naisi vahetama. Kui on hiigelsuur, siis ka see ei pruugi tagada edu kõikide naiste seas. On olemas mingi idamaine teooria (äkki oli kamasuutra), kus öeldakse, et elevant ja jänes ei sobi omavahel kokku. Elevandi ja jänese all mõeldakse mehe ja naise...teadagi mida.
Ehk siis põhiline on see, et omavaheline sobivus on olemas.
Kas sul diip on muidu väike või suur?:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!