Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
c*) 20. oktoober 2018, kl 23.33
kõik teed viivad viimaks konsumisse, olgu nad nii pikad, kui tahes :-D, isegi need teed, kui tahad kohta avastades mööda söita ühest järvest ja endisest koolimajast, mida ma ka see aasta tegin ja, mis pealegi on nii pisike, et ükski konsum ega maksimarket ära ei mahuks
 
c*) 21. oktoober 2018, kl 00.03
tegelikult on eestis palju ilusaid ja avastamata kohti. see suvi üritasin nii mõnegi kohaga tuttavaks saada nii idas, kui läänes, põhjas ja lõunas. käia seal, kus käinud pole või ei mäleta end käinud olnud. kui vähegi aega, siis olen teel olles keeranud suunavate pruunide viitade järgi ja soovitan seda teilgi teha, põnevat leiab alati ;-)
 
noh 21. oktoober 2018, kl 06.53
huvitav, kas seal väike tiigike ka leidus?:PPmuideks...pisikesest rääkida, küll mahuks konsumeid ja marketeid, kui see vaid kasulik oleks:P
diip 27. oktoober 2018, kl 22.03
Mis siis toimub? Väljas on päris talveilm.
 
kuku 28. oktoober 2018, kl 04.21
Toimub see, et algas talveaeg ning ilm sellele vastav, ja kellad tuleb tagasi keerata. Olengi vist natuke juba hiljaks jäänud . . .:)
 
c*) 28. oktoober 2018, kl 06.00
midagi ei toimu, kohe mitte midagi ei toimu
diip 28. oktoober 2018, kl 16.24
Talveaeg tuli jah. Mulle meenusid eurokalkulaatorid. Valitsus võiks kellakeeramise puhul ka selliseid masinaid jagada, mis uue ja vana aja vahel mugavasti lasevad valida;) Muidu arvuta, nii et pea hakkab valutama.

Ilmake on täna pehmem. Vist null kraadi kanti, on nagu sula ja ei ole kah.
diip 28. oktoober 2018, kl 22.56
Nalja ja lõõbi peale ikka inimesed koguneksid. Aga kust seda võtta? Mina ise olen selline tõsise jutu mees.
Ropp-Raivo 30. oktoober 2018, kl 11.25
Ära sa räägi diip. Mina siiamaani arvasin, et sa oled ikka n*ku ja naljamees;)
Tõsine tegelane siin foorumis on pigem hr.noh.
 
Vana olija 30. oktoober 2018, kl 13.07
Jumal on rääkinud.
Kaks siinset tegelast käivad nüüd suured sildid kaelas ja kõik teavad, kellega tegu on.:)
 
Aga . . . 30. oktoober 2018, kl 13.40
jumal ise? kõik teavad, kellega tegu on.:)
 
mina.. 30. oktoober 2018, kl 16.35
küll ei tea
diip 30. oktoober 2018, kl 22.51
Vaat kus lops, nüüd ei teagi, kes mida teab;)
 
noh 31. oktoober 2018, kl 04.43
mina ka ei tea neid..kel suured sildid kaelas:PP ei tea kas Raivo mõtles nüüd hr..või lihtsalt noh:PPPigaljuhul alguses...nagu ka pildilt näha võiks..oli mul suu ikka kõrvuni:PPPno nüüd jah...vähe lobajaid..ja keegi ei paistagi enam huvitatud olema...et mingit teemat edasi arendada:PPja mida sa siin üksi ikka naljatad...saadetakse veel hullari käru ka niiviisi järgi ..ja tõmmatakse valge särk selga....siis ei saa ma ühtki piuksu siia enam teha:PP..omaette võin ju siis veel ainult habemesse pobiseda...a kes mind siis siin enam kuuleb:PPP
 
c*) 31. oktoober 2018, kl 05.31
eriline optimist! hullaris habemest unistama :-D aga seltsond on seal muidugi hea, igast uhked tegelased koos, saab kojanarrist kuningaks tõusta ;-D
Ropp-Raivo 31. oktoober 2018, kl 14.40
Ma pisut korrigeerin oma arvamust. Lugedes nohi teksti tundub mulle, et ka tema võis olla kauges nooruses kõva n*ku ja naljamees.
Diip kunagi siin kirjeldas, et ta on selline lühike ja pigem jässakas ja kui ma nüüd puusse ei pane, siis olla ta sellisena mõnedele naistele isegi meeldinud.
diip 31. oktoober 2018, kl 15.36
Ei tea, mis ma siin lobisenud olen:p Ei või neis meeldimistes ju kindel olla. Inimesed vahel luiskavad-teesklevad, mõnikord päris pikalt ja põhjalikult;)
Ropp-Raivo 31. oktoober 2018, kl 16.22
Mina võin su mälu pisut värskendada diip ja meenutada, mis sa kunagi lobisenud oled.

1. Mehe õnn sõltub kõigepealt sellest, kas ta kasvab 180 cm täis või mitte. Minul see ei õnnestunud ja ma ei näe mingit võimalust õnnelikuks saada. Ükskõik mida ma ka ei teeks või ette ei võtaks..

2. Ma ei ole pikk, aga see eest olen laiuti kasvanud ja pidanud ennast suhteliselt tugevajõuliseks meheks. Sportlikud tegevused ja ka mõned kooliaegsed rüselused näitasid mulle, et füüsilist jõudu pole mul tarvis kelleltki laenama minna.

Aga see selleks, ära võta südamesse.
 
noh 31. oktoober 2018, kl 16.41
no mis ma oskan öelda:PPPkloostri seinte vahel pole ma tõesti elanud:Pslaavitare mul vist muidugi ei ole olnud...kuigi harimatu nagu ma olen..ega ma teagi, kes to selline on..peab vist googeldama hakkama...aga vene rahvus on küll läbi käinud..päris suure armumisega...aga muidu ikka eestimaine on õige:PPPa mis ma veel tahtsin öelda...ega ma vene keelt hästi ei mõista ka,,,aga ega sõnu polegi vaja:PPPaga noh..nüüd ma olen lihtsalt korralik..vanadus teeb oma töö...ei viitsi enam jännata:P...ja ütleme...et on ka juba saanud tehtud küll:PPP..ja no mis naljamees ma nüüd olen:PPPP
aga olgu..veidike ka mõni rida kirja pandud...linnuke kirjas:PP
 
noh 31. oktoober 2018, kl 16.49
a ma tean küll kuidas seal hullaris on.....sul on väga ilustatud jutt..c*...seal on ikka asjalood päris hullud...mõned ei oska rääkidagi....riietest pole nad midagi kuulnud..elavadki ainult nelja seina vahel..ilma mitte millegita...a mis ma ikka siin räägin:P
diip 31. oktoober 2018, kl 16.51
Ei tea, ei mäleta, mis emotsiooni ajel võis see postitus tulla. Juttu mäletan, aga elulist konteksti mitte. Võibolla võtsin mõnda netiartiklit liiga tõsiselt:p

Mis seal ikka südamesse võtta, sel pole minu jaoks mingit tähtsust.
 
c*) 31. oktoober 2018, kl 17.38
noh, sinusugust eakat isendit ei pea ju ometi õpetama, et jutt olgu ka siis ilus, kui jalavarjud kehvad ;-D

* on kunagi iid ammu kuulnud, kui mehed räägivad, siis naised vahele ei sega ja seega laseb meestel kõik mehised jutud ära rääkida :-DD
 
noh 31. oktoober 2018, kl 18.10
vaevalt küll, et sinul jalavarjud kehvad on:P ja tänapäeva naistel on sama palju rääkida, nagu meestel:PPP
 
Vana olija 31. oktoober 2018, kl 18.25
Ma juhindun ka vahel tarkusest, et mida vähem räägin, seda arukam paistan välja.:)

Tänase piiksatuse eest saan ka linnukese kirja nüüd.:)
 
noh 31. oktoober 2018, kl 18.29
tegelikult nii ongi..vähem rääkida:PPaga noh..ammuseid aegu ju vahel moka otsast võib meenutada:PPP
 
c*) 31. oktoober 2018, kl 18.39
vana olija mainitud tarkusest ei tea ma midagi, kuigi võiks ju aga samas üks teine tarkus pajatab, ei saa mitte vaidki olla ;-D
ja mitte, et ma oleks vihjanud õiguslusele või millelegi muule tänapäevasele kombele, olin rohkem üllatunud esiteks sellest, et kolm mees sattusid ühel ajahetkel lobisema ja kahju oli seda hetke katkestada. teiseks, et raivo teeb märkmeid, teab täpselt, mida keegi kunagi on öelnud või teinud. seda poleks ma iial uskunud, olen arvanud, et märkmed on rohkem ontlike provvade rida
kui äkki räägiks täna hoopis meestest aga mitte jalavarjudest? ;-D
 
noh 31. oktoober 2018, kl 18.43
kas meestest ons siis midagi rääkida?...peale selle...et nad on lihtsalt head ja...ja ..no ühesõnaga..ülimad:PPP
 
c*) 31. oktoober 2018, kl 18.49
ära hakka, kas tead :-DD
tegelt pidasin siin aru, kas mees, kes pole suutnud end 180le visata, kui õnnetu ta siis on ja milline on sendimeeter õnnestust? noh, kui puudu jääb sent, kas siis on mees vähem õnnetu, kui mees, kel puudu näiteks 5 senti?
 
noh 31. oktoober 2018, kl 18.57
selle kohapealt on mul näiteid küll...kas või töö juurest..ise pisike nagu päkapikk...aga see eest on naine jälle selline suur...ja mees on nii õnnelik...tal on mida katsu:PPP seega ma ei arva, et see pikkus nii oluline on..natuke väiksem mees leiab ka omale pisikese naise ja on samuti õnnelik....nagu öeldakse..iga pott leiab endale kaane:P ma ei usu, et keegi pikkuse pärast õnnetu oleks...asi on kindlasti ainult valikutes:P
 
Vana olija 31. oktoober 2018, kl 19.03
Raivo fenomaalne mälu või tehtud märkmed tõesti üllatavad. Aga ju ta siis on põhjalik.

Tjah, ma ka imestasin, kuidas kolm meest nii kenasti juttu puhusid siin. Vaata ja rõõmusta.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!