Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
Ropp-Raivo 03. november 2018, kl 08.47
Ma ei ole hr.nohiga nõus. Meistriks ei sünnita. Harjutamine teeb meistriks. Mõned on muidugi andekamad mingil alal ja nendest saavadki peale harjutamist meistrid, teised vähem andekamad jäävad peale harjutamist keskpärasteks.
See kehtib nii sepatöö, pagari ja ka k*pimehe ameti kohta.
 
noh 03. november 2018, kl 15.52
mul on ammusest ajast meelde jäänud..et olen siit kuskilt lugenud...ja väike coopi...käibetõdedest:PPP
Olukord on suurepärane, kuid mitte lootusetu.
Ma ei maitse kunagi asju mis mulle ei maitse
Usin nagu töömesilane - joob tihti ja palju
Kui sul on läinud terve elu sitasti, siis ära tulevalt aastalt midagi muud oota
Kelle ei vea kaardimängus, sellel ei vea mitte milleski
Mis rikkale loomulik see vaesele imelik
Õlu on vaenlane, keda tuleb hävitada.
Elu on nagu wc-paber, mõnikord pühib hästi, teinekord halvasti
Saemeeste vana t6de: Käsi ei kuku kännust kaugele!
"maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, jalgpall ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud."
Õige naise leiab kergesti, valel on lihtsalt lühikesed jalad!
Keegi ei sure süütuna sest elu kepib meid kõiki
Paremp tütar @!#$ kut poig miilits. /Võro
"Automuss on nagu seks, pole tähtis kui kõva on, peaasi, et hea oleks...".
Head autod viivad sind punktist A punkti B. Väga head autod viivad sind pahandustesse.
Unise peaga ei saa asju meelde tuletada.
ründajad müüvad pileteid, kaitsjad võidavad mänge
Sa oled see kes jääb.
ei ole olemas bi-seksuaali, on vaid segaduses pederast
heimar lenk ei ole anu saagim
Ei ole olemas lesbisid, on vaid naised, kes pole Chuck Norrist näinud.
"Olukord on @!#$, kuid see on meie tuleviku väetis," ütles kord Lennart Meri.
parem tuvi katusel kui Rähn platsil. (Taavi Rähn....jalgpall)
kui hakkad vanust ja sugu valima võid üldse ilma jääda
Ei ole olemas koledaid naisi, on lihtsalt vähe viina.
Viimast suitsu ei anta litsile kah.
purjus peaga ei saa kaineid otsuseid teha
tõe rääkimine on alati viisakas, välja arvatus siis, kui on parem valetada
Iga @!#$ kiidab oma vi*tu.
Naised on tehtud suhkrust, jahust ja maasikavahust, mehed sitast, tatist ja jobtvõi matist!
Venelased on keskmiselt rumalamad ja agressiivsemad kui eestlased.
Kes viimasena naerab, see ei saanud tõenäoliselt naljast aru.
Kui tundub, et enam sitemaks ei saa minna, siis ära muretse - alati läheb.
kes ei tööta, see ei söö
kes lööb see armastab
ilusad tüdrukud ei situ
Tark ei torma
kes armastab, see kannatab
Kes kannatab, see kaua elab
kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab
kes sööb palju see läheb paksuks
ainult @!#$ laseb kätt õla peal hoida
parem pihku lüüa, kui üldse mitte seksida
sööda hunti palju tahad, karu t*ra on ikka suurem
Ära tõmba kanepit, Kanep tõmbab sind
nii on nagu elu käib
Mida vähem Angelina Jolie sööb, seda rohkem saavad Aafrika lapsed süüa.
Ära sitta puutu, @!#$ läheb haisema.
asi on alati sitem, kui tundub
käsi peseb kätt
Vahete-vahel on vahede vahel vahe vahel.
Ma pole @!#$, et kõigile meeldima pean
harjutamine teeb harjutajaks, meistriks sünnitakse
@!#$ ei upu
Kes kella neljani öösel pidu paneb, sellel on järgmisel päeval tööl paha olla. (Laitse vanasõna)
Naised ei ole ikka õiged mehed...
Nõrgad käivad trennis, tugevad käivad võistlustel.
plätud on mugavad niisama linnapeal kõndimiseks, aga MITTE ERITI HEAD JOOKSMISEKS!!!!!
peded on nagu lesbid
Haridus on kindel tee haljale oksale.
Homo on sama mis pede
aga see ongi elu
 
End Ine 03. november 2018, kl 17.03
Minu mõttemaailm ühineb diipi ja nohiga. :-)
diip 03. november 2018, kl 18.35
Igale küsimusele võib anda erineva pikkuse ja täpsusega vastuseid. Minu lühikommentaar on endiselt see, et seks on lihtne instinktiivne tegevus, midagi olulist õppida seal ei ole. Põhjalikum vastus viiks ilmselt selleni, et tõde on kuskil vahepeal. Aga ma ei viitsi praegu sel teemal pikemalt sõna võtta;)

MAIOLEROBOT;)
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 18.52
Aga mis teemal sa siis sõna viitsid võtta?
diip 03. november 2018, kl 18.59
Hea küsimus;) Ei teagi kohe, millest pikemalt viitsiks kirjutada. Võiks ju rääkida sellest, mis on oluline. Aga seda ju ei oska.
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.05
Tuleb rääkida sõnadest, millel on kulla kaal.:)
diip 03. november 2018, kl 19.07
Jah, muud ei jäägi eriti üle, kui ajaviiteks loba ajada. Ehk tuleb sellestki midagi.
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.08
See, mis on oluline ühe jaoks, pole seda teps mitte teise jaoks. Jälle jama. Nii ongi siin suurema osa ajast vaikus. Mingit konversatsiooni ei saagi aretama hakata.
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.11
Aga mis on sinu jaoks elus oluline? Avalikus foorumis muidugi sel teemal ei kiputa sõna võtma, aga küsida võib ikka.
diip 03. november 2018, kl 19.14
Vaidlen jälle. Siin on asi pigem teadmises. Ühed teavad, mis on oluline, teised ei tea. Lõppkokkuvõttes on need olulised asjad kõigil enam-vähem samad;)
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.15
End Ine, mis on sinu jaoks oluline? Ae, kus sa end peidad? Mitte kuidagi ei saa siin korda majja, et rohkem inimesi tuleks juttu vestma.
diip 03. november 2018, kl 19.17
Heaolu on oluline. Tervis, turvalisus jne.
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.20
Kuidas sa saad väita, kas inimesed teavad, mis on neile oluline või mitte? Mis mõttes nad ei tea, mis on oluline? Olen nõus, et aja jooksul muutuvad asjad ja hingeseisundid, mida oluliseks peeti ning muutuvad teiseks, aga öelda, et ei teata, mis on oluline praegusel ajahetkel... see on küll kummaline.
diip 03. november 2018, kl 19.23
Kuskil oli selline vahetegu, et mida inimene tahab ja mida inimene vajab. Inimene ilmselt teab, mida ta tahab. Ta aga ei pruugi teada, mida ta vajab.
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.24
Jah, põhimõtteliselt on sul õigus, et peamiselt on kõigi jaoks suurem osa asju enam-vähem samad, aga mitte kõik siiski.
diip 03. november 2018, kl 19.26
Kas inimene vajab viimase väljalaske IPhone'i?;) Tahetakse küll, nii et vähe pole:p
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.34
SA KURAMUSE DELFI ROBOT, KES SA MU POSTITUSI LÄBI EI LASE JA NÕUAD MULT KOLME LEHEKÜLJE TAEVA NING TÜHJUSE PILTIDE PEALT BUSSIDE TUVASTAMIST NING KUI MA NEID EI LEIA JA KINNITAN, SIIS SA IKKAGI MU POSTITUST LÄBI EI LASE. MILLES PROBLEEM ON?
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.37
See iPhone'i näide toobki välja, mis inimesega tegu on. Kes peab oluliseks end materiaalsete asjade kaudu identifitseerida, kes mitte.



Delfi robotisüsteem on edasi arenenud. Ma sain isegi kolm lk korraga pilte ette enne, mida edasi kerida, millelt pidin otsima busse.
diip 03. november 2018, kl 19.39
Mnjah, ma jäin nüüd oma näite üle mõtlema. Inimene võib olla äärmises ahastuses, kui ta ei saa oma IPhone'i. Raske on siis väita, et ta seda ei vaja.
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.45
Nojah, mõni kooleb kui ei saa Porchet või mõnd muud edevat autot endale lubada. Aga minu arvamus on, et need inimesed on liigselt kinni materiaalse maailma vidinates ning jätavad märkamata selle, mis on tegelikult oluline. Tavaliselt on sellised iPhone'i hullud lapsed, täiskasvanud vaevalt peast nii puudulikud on.
diip 03. november 2018, kl 19.52
Mulle tuli Maslow püramiid meelde;) https://et.wikipedia.org/wiki/Inimvajaduste...

Praegu tundub, et kui tasemed 1 ja 2 on täidetud, siis on juba hästi;) Ei tea, võibolla süües kasvaks isu;)
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.56
Ah, ära aja. Nii vähesega kui kahe esimese püramiidi astmega lepivad ilmselt üsna vähesed.
diip 03. november 2018, kl 19.57
Turvatunnet pole kerge saavutada
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 19.59
Samas kehtib Maslow püramiid keskmise inimese vajadustele. Kes tahab, võib mõned astmed julgelt vahele jätta.
diip 03. november 2018, kl 20.00
Jah, eks see ole ainult üks selline mudel;) Reaalsus võib alati keerulisem olla.
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 20.02
Turvatunde puudumise üle võivad kurta inimesed, kes elavad sõjatsoonis või on näiteks ratastoolis invaliidid. Muudel puhkudel tundub see turvalisuse puudumise üle kurtmine kummalisevõitu.




No täitsa uskumatu lugu, olen pidanud juba 7 korda busse otsima. Kaua võib? Muid pilte ei olegi või? Kuidagi üheülbaliseks muutub see jama.
diip 03. november 2018, kl 20.12
Eks ta ole tüütu jah. Bussid ja valgusfoorid ja sillad jne;) Harjutame silma, saame meistriteks;)
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 20.21
Oota veel veidi. Mu protesti võeti kuulda, sain 5 lk busse ja foore korraga ning siis tuli piltide alla tekst, VAATA KA UUSI PILTE! :):):):) No mis sa kostad või kus sa pistad!:) Ei oska kohe mitte enam reageeridagi kuidagi sellele totrusele.
diip 03. november 2018, kl 20.26
Mul vahel ei näitagi pilte, usub kohe, et ma robot pole:p
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!