Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 20.41
Täna on reede ja näidatakse ohtrasti neid pilte. Meelelahutuseks ilmselt.:)

Ausalt, mul on neist poefassaadidest ja fooridest kõrini. Näib, nagu tahetaks meelega siin suhtlemine keeruliseks teha. Ei viitsi enam neid olematu kvaliteediga udupilte klikkida. Head õhtut!
diip 03. november 2018, kl 20.43
Hüva õhtut!
 
Robotrobot 03. november 2018, kl 20.45
See tähendab, et laupäev ikka.:) Olen juba ise ka peast foor.:)
 
Porsche 03. november 2018, kl 22.55
See automark on Porsche. Rahas peitub õnn, see on teada tõde.
 
End Ine 03. november 2018, kl 23.41
Mis on oluline... igale oma! 360 kraadi

Mõne vestleja arengu graafik on 10 a jooksul olnud horisontaal.

Rahas peitub õnn... millise summa eest osta tervist, õnnelikus abielus lapsi, kaitset hoolimatu autojuhi eest, gaasilekke eest kaitstud kodu, jne

Kõigil täiskasvanuil on valikuvabadus, et leida oma siht ja pole kõrvalseisjate asi seda valikut kritiseerida, sest EI õpi me teiste vigadest!
 
Öine 04. november 2018, kl 04.24
Kena õhtu on olnud - aretati konversatsiooni ja Porchest sai jälle Porsche.
Kui ainult neid pilte ees ei oleks . . .
 
sõna sekka 04. november 2018, kl 09.27
lisaks jälgiti kaasvestlejate individuaalset arengugraafikut 10 aasta lõikes!
 
Vana olija 04. november 2018, kl 11.28
No aga näe, nüüd on teilgi millestki kommenteerida. Kirjaveapsakaid esile tuua, kellegi sõnavõttu arvustada või naljaga pooleks kirjutatud sõna üle naerda:D. Igati tore, et inimestel on tahtmist taas siin sõna võtta. Nii et jätkake aga samas vaimus;)
 
von Freen 04. november 2018, kl 13.00
sedaet meiele jätkuvasti pilte ei taheta näidata :(

kesse enesetranstsendentsivajaduson?
kasse on ned uhvod ja ummmm värk vä?

sinme pooldame neid "Positivistlikult meelestatud filosoohve" sest nemad "on seadnud kahtluse alla, kas on üldse olemas midagi transtsendentset. Järjekindel empirismi pooldaja peaks hoiduma midagi väitmast transtsendentse kohta, sest kogemusest pärinev teadmine transtsendentse kohta on definitsiooni järgi välistatud."

missial veeloli... eeee...

misasjadon "patoloogilistest kaitsemehhanismid" ?
meilon kliinikumis muidu olemasküll se patoloogia värk aga son kaitsetusolekus s.t. et meieiole prääga raha keeneli essa ega uss sekuuriti palkamiseks apoleold ka bvaja siiani sest kõige aktiivsemb seltskond on kutseaigusteisolaatoris vasara lukutaga

ja meiede innangul onse maslabüramid oluliste puuetega

meie teame juhtumisi kus kolmandal astmel patsient keson tugeva armastuspuudega keeldub esimese astme featuritest nigu söök jook uni ja sis se nuhh se vanainimeste värk

nuja sis on meilka old patsiente kes nigu ei taha neljandat astet enne viiendat vaid vastupidi
etno miseluseon kui teed eneseteostused kõik ära asiis keski seda ei tunnusta ega tunnista

jamis kõige ullemb - ilma turvanduseta mis on maslo büramidis ädisel teisel astmel alumiselt poolt vaadatuna või minemaakkamisena, osad patsiendid ... ma ütleks lausa et osad patoloogiad ni kaitstud kui kaitsmata ei akka enne söömajooma unelema seksundama armastama kuulumaseltskonda, ärarääkimata tunnustamisenuijamisest ennastärateostamisest ja sellest segasest asjast nimega enesetranstsendentsivajadus ja eneseäratranstsendentsimine

nadonnõus nälgaärasurema aga aahvrikasse panaanijärgi ei lähe sest sialeiole turvaline
 
von Freen 04. november 2018, kl 13.01
ahjaa näädsa unustasin telhvile üttlemata jälle et

MAIOLEROBOTJANÄITAPUSSIPILTE
 
Robotrobot 04. november 2018, kl 13.16
Et misse nüid oligi... BUSSI-, PUSSI-, VÕI PUSSYPILTE?;) Kuda toda austet tohtriherra karjatust nüid mõista?:)
 
von Freen 04. november 2018, kl 14.17
justä

meisaa isekää prääga täppselt aru

vatake, sest meiole neid pilte siiamani näind mida Teied kõik vaatate

kuiantakse valida sis meiede topptenn oleks otselomulikult

pussypildid
pussipildid
busypildid
bussipildid

viimaste asemel võibka tramme näidata

MAIOLE ROBOT
Lisa postitusele link, pilt või video!
 
sõna sekka 04. november 2018, kl 14.24
issand, kui kaunis!
vana olija alustab sealt uuesti, kus meie juba lõpetasime, st teiste arvustamisega. midagi uut ja targemat ei ole ju kerge välja välja mõelda!
Ropp-Raivo 04. november 2018, kl 15.52
Pussy pilt on maakeeli ju v*tup*lt. See oleks küll vahva, kui küsitaks seda, et märgi linnukesega ära kõik need pildid, kus on kujutatud v**tu:)
Aga mis õnne ja raha suhet puudutab, siis eks raha teeb üldjoontes inimese ikka õnnelikumaks, kuigi päris kõiki asju raha eest tõesti osta ei saa (tervis ja armastus meenuvad esimesena).
Teisalt konkreetselt nüüd minu puhul oleks Porsche omamine jälle sammuke õnnelikuma elu poole:)
 
Vana olija 04. november 2018, kl 15.53
Kaunis ilm neh, a mai saand nüid aru, et kessetisele ma konnasilmade pääle astusin. Kuda, keda, mida ma kuskil arvustasin või kelledelle ma raskeid füüsilis-vaimseid piinasid ette ja taha valmistasin? Palun väegade vabandust kõikide kaunite inimeste kääst, kessetised said kogemata kombel puudutatud või haavatud.
 
End Ine 04. november 2018, kl 16.26
Kui millalgi jõuab pärale, et kadedusel pole mingit mõtet, on elu palju õnnelikum.
Kui sisemine tunnetus koos läbimõtlemisega aitab jõuda teadmiseni, et KÕIKE ei jõua ja rahuneb, on elu õnnelikum.

Inimelu on väga lühike, tuleb teha konkreetseid valikuid ning väljavalitust leida oma õnn, ilu ja rõõm.
Mõelda, mõelda läbi oma unistused, mõelda hoolega, ei saa loota spikritele, võtta oma suund ja hoida seda.
Midagi taolist on minule oluline.
 
noh 04. november 2018, kl 16.27
kui nüüd arvustamisest rääkida...eks see käis kindlasti minu pihta:PPei ole ma kuskil käinud kirjutamist rohkem harjuamas..ja kui päris aus...siis põhimõtteliselt kirjutangi ainult siin...sest mujal kirjutamist tarvis ei lähe:PPP..seega jah..ma olen samal tasemel:PPPP
 
Vana olija 04. november 2018, kl 17.07
No mitte midagi ei saa enam aru. Mis sul, noh, selle kirjutamise arvustamisega pistmist on?:)
Ma enda meelest kirjutasin hommikul neutraalse kommentaari selle kohta, et tore kui inimesed kasvõi kirjavigasid siin arvustavad (pidasin silmas seda Porsche õigekirjaapsakat) ja tegin seda ilma igasuguse halvustamiseta või halva tagamõtteta. Aga no eks see ole siin ka selgeks saanud, et nii palju kui on inimesi, on ka võimalusi kirjutatut tõlgendada. Mõned ei saa naerumärkidest lause lõpus aru või ei märka neid või tõlgendavad neid näiteks ilkumisena. Kahju muidugi.
 
noh 04. november 2018, kl 17.32
oi ei..ega ma pahandanudki..tean ise , et mul siin viperustega kirjutamine..ehk õigekiri longab:PPPPa ma tahtsin teilt ses osas ruttu teavet saada....vaatan siin kellegi koolitööd..ja aru ma ei saa...no ühesõnaga päiesesüsteemist jutt..aga ma aru ei saa miks päike ja kuu ja maa ..on kõikides lausetes suure tähega...kas peabki nii olema?
 
Vana olija 04. november 2018, kl 17.40
Planeedid kirjutatakse suure tähega. 4. klassi loodusõpetus?
 
noh 04. november 2018, kl 17.44
no aga kui ma kirjutan lauses päike..no nt...kõndisin aias ja päike paistis..ja päike peab siis olema seal suurega?
 
Vana olija 04. november 2018, kl 17.55
Suure algustähega kirjutatakse taevakehad ja nende süsteemid: Neptuun, Orion, Kassiopeia, Suur Vanker ehk Suure Vankri tähtkuju, Koot ja Reha, Väike Lõvi, Siirius, Põhjanael, Linnutee, Maa, Päike, Kuu (kui viimased kolm ei ole tekstis universumi kohanimedena, siis maa, päike, kuu);
 
End Ine 04. november 2018, kl 18.02
noh, jäta naiskodanikest "tarkpeadele" see inisemine-vingumine, siin on aegade jooksul nihukesi nähtud küll ja küll, kui neil muud öelda pole, siis urgitsevad pooliku mooniseemne kallal.

Sinul ON muud öelda.
 
noh 04. november 2018, kl 18.02
asooo...mul vist vara neljandast klassist alustada...ootan mõned aastad veel ja siis peab vist esimesest alustama:PPPP
see robotivärk on tõesti jama...pool tundi enne otsi:PPP vist ongi esimene klass:PPP
 
Vana olija 04. november 2018, kl 18.08
Pooliku mooniseemne kallal urgitsemise näide tõi mulle naeru suule.:) Väga tabav ütlus.:)
 
noh 04. november 2018, kl 18.10
:PPmul võibolla ongi muud öelda...aga põhimõtteliselt ma ei ütle:PP kui vaatame , et ma olen madu...siis öeldakse , et maod on eemalt jälgijad...mis tegelikult peab täitsa paika...päriselus ehk isegi rohkem , kui siin....seega...ega mul ei ole eriti midagi öelda:PPP
 
Vana olija 04. november 2018, kl 18.14
No ma olen kaks korda esimesest klassist alustanud.:) Neljas juba seljataha jäetud, seepärast küsisingi, kas tegu on 4. klassi loodusõpetusega. Mulle nagu meenub, et seal oli päikesesüsteemi käsitlemine ja see sama suurtähe probleem kerkis samuti üles. Seepärast teangi nii hästi, et olen pidanud seda juba korra seletama.:)
 
Vana olija 04. november 2018, kl 18.17
Ei maksa seda horoskoobindust nüüd nii tõsiselt ka võtta.:)
 
noh 04. november 2018, kl 18.20
ma tegelikult üldiselt ei hakka kooli kaasa tegema...iga vanem tehku seda ise...:PPPaga noh see aasta ehk mõnel korral tuleb jah neljandat arutada...:PPP
 
noh 04. november 2018, kl 18.25
aga aastad on küll sellised..ma olen seda täheldanud...milline on see loom looduses...selline on ka enamvähem inimene, vastavalt loomale...äkki mõtled..näitaks enda oma üle järele..kas leiad sarnasust?:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!