Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
diip 06. november 2018, kl 21.37
Kannatlikkust seletada mul vist oleks;) Pole ka hullu, kui ise päris hästi teemat ei valda. Eks siis õpi üheskoos;)
 
Vana olija 06. november 2018, kl 21.43
Enne õpetama asumist tuleb alati teema endale perfektselt selgeks teha. Siis läheb protsess ludinal.:)
diip 06. november 2018, kl 21.46
Perfektselt ei pruugi õnnestuda
 
koi aasta kärbes 06. november 2018, kl 21.51
enne tuleb lapsed saada ja siis omal nahal järgi proovida, milline meetod töötab ja milline mitte, samuti saab siis õppida kannatlikust ja ...plahvatamist ;)
diip 06. november 2018, kl 22.06
Milleks plahvatada? Küll need lapsed ikka kuidagi saavad. Ma suhtuksin rahulikult.
 
End Ine 06. november 2018, kl 23.19
Kunagi imestasin, kuidas vanaema oskab "lolli" mängida ja ei vali poolt ehkki tal oli oma kindel seisukoht, aga ta oli vait või ütles, et ei mäleta-ei tea-pole minu asi öelda, sekkumata nooremate asjadesse..

Nüüd hoian mina keelt kõvasti hammaste vahel, kui asi puudutab "tänapäeva lapsi", nende puutumatust ja sõnavabadust. Nii toimingi, pole mingit mõtet sekkuda, sest minul on vanaaegsed vaated. Asi on paika pandud.

Tänan Loojat, et ma ju ei peagi enam neid "puutumatuid" tõeliselt kasvatama, minu omad on juba suured. Lapselastega võib südamerahuga koerust teha, neid nunnutada ja rõõmu on rohkesti!
 
End Ine 08. november 2018, kl 23.23
Selleks, et õpetada lastele, mitte üksnes koolitükke vaid kõike, on vaja omaette annet.
Selle puudumisel oleks hea mõistusega oma toimimist ja suhtumist korrigeerida.
Ega laste kasvatamine pole ainult rõõm, tagantjärele on jonnid muidugi unustatud.
 
Mardisant 09. november 2018, kl 16.28
Laske Mardil sisse tulla,
Mardil küüned külmetavad,
Mardil varbad valutavad...
 
Mardivant 09. november 2018, kl 17.11
Mardisant on õnne pant!
Ise teate, kas lasete sisse tulla või ei . . .
 
RR 12. november 2018, kl 13.22
Alati võib ju otsa välja tõmmata enne sisse tulemist...
 
huvitav, 13. november 2018, kl 20.44
kas vaikimine toimub läti 100ni või kadri jooksuni? tahab keegi panuseid teha?
 
piuks 14. november 2018, kl 01.30
mis seal veel enne aastavahetust on?
 
Ma ei ole robot 14. november 2018, kl 09.22
enne aastavahetust on veel mitu advendipühapäeva, toomapäev ja jõulud, unustada ei maksa ka andresepäeva, nigulapäeva ega luutsinapäeva. valikut on seega piisavalt.
 
noh 14. november 2018, kl 17.24
enam ei saa ennustada...sest vaikus on juba lõhutud:PP
 
Vana olija 14. november 2018, kl 18.51
Mis siin ikka rääkida või vaikust lõhkuda. Ainus, kel midagi ON öelda, pidi ju noh olema. Eks me oota südamevärinal tema ütlemisi.:):):):)





Ja neid foore ma ka ei armasta lugeda kogu aeg!!!
 
Karlsson 14. november 2018, kl 19.08
Kui natuke siin tirriteerida, saab isegi jutu lahti :P
 
c*) 14. november 2018, kl 19.22
mitte, et ma nüüd kedagi rohkem kuulaks või vähem vaataks aga... lugedes vana olija postitust, siis lõi silmade ette kohe pilt ühest kanakarjast ja puhevil kukest :-DD palun kergemat karistust, see ei olnud mõeldud kellegi solvamiseks ega nöökamiseks
 
noh 14. november 2018, kl 19.30
siin neid kukkesi rohkem...seega kehva sõnadevalik:PP
 
c*) 14. november 2018, kl 19.36
eks paku siis ise parem sõna välja :-D
tegelt oleks võinud ju pildike noorest pensionärist ka sobida aga alles hilja aegu oli see ära
 
noh 14. november 2018, kl 19.41
ma põle miski noor pensionäär..vaid vana tööline:PP
 
c*) 14. november 2018, kl 19.42
kui nii ütled :-D
aga tegelikult on mul plaan täna sulle ära teha. voodi kutsub, ööd
 
noh 14. november 2018, kl 19.59
mulle juba tehti ära...tünagakõne näol:PPon raisad ..ma ütleks:PPP no vat rääkisin jut, et vana..ja kohe helistati..et vaja uuringutele minna ja ei tea mida veel...ma ütlesin küll , et mis mõttes, ma pole arstil vähemalt 10 a käinud:P no vot..ei tasu isegi vanust suhu võtta..kohe mingid arstid platsis:PP
 
kade 14. november 2018, kl 22.16
küll nohil ikka täna vedas, tärnikesega poolkuu tegi talle ära .... voodi ... see kutsus ... kindlasti puges ise ka kõrvale :P
 
noh 15. november 2018, kl 17.23
aaa..a huvitav..kumba peale sa kade oled:PPP ja ..ei tea ..kas ikka maksab:PPPP
 
c*) 15. november 2018, kl 18.51
ole aga ole kade, tänu kadedusele oled unetu ja tänu unetusele, käid siin nagu korralik unetu muiste. kade võib ju iga asja peale olla. näe, naabril läkd hommikul pudru põhja, sul aga ei läinud..teeb ju kadedaks;-D
noh, järelt sinu tohter loeb siin või isegi kirjutab, et nüüd vaibale kutsus. see on see vanusega keksimine ;-D tuleb lõuad koos hoida ja keegi paku üle- ega läbivaatust välja :-D
 
noh 15. november 2018, kl 19.03
kui nüüd ausalt öelda...ei teagi milline mu tohter on..kas noor või vana..kukk või kana...tõesti pole aimugi:PPaga mul on nii hea ühepaja toit..keele viib alla..võite kadedad olla...ise tehtud..hästi tehtud:PPP
 
c*) 15. november 2018, kl 19.42
esimene deit perearstiga :-D
 
Vana olija 15. november 2018, kl 21.01
Kekutate siin ma menüüdega.:) Aga mul oli oma õpingute test vaja sooritada ning kõrvale järasin vaid võileiba, sest aega ju ikkagi kuskilt juurde ei tule, et korralikku sööki teha. Kadestada pole minu puhul mitte midagi. Olen täiesti lootusetu juhtum ilmselt.:)
 
noh 16. november 2018, kl 05.27
võileival pole häda midagi..mul praegu ka võileib küüslaugu, kurgi, vorsti ja juustuga...üks mehine suutäis:PPPP tegelikult näeb mu hommikune ja lõuna eranditult selline välja:PPP...ja pole häda midagi:PPP
Ropp-Raivo 16. november 2018, kl 13.32
c*) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> esimene deit perearstiga :-D

Mulle meenus, kuidas ma juba aastaid tagasi noore mehena oma hambaarstiga deitisin.
Hiljem sai teda ka korduvalt k**pida. Hambad raviti ka ilusti ära nö sõbra hinna eest.
Olid ajad:) Ma ei usu, et teist keegi oma hambaarsti k**pinud on?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!