Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
Ropp-Raivo 26. november 2018, kl 16.26
Mina arvan vastust teadvat, kes puu otsas elab. Put....s.
Aga sõnaga viisakas meenus mulle üks teine lause.
Viisakas rott läks musta vanni.
Minu silmad ei ole musta värvi vanni näinud:)
Ja viisakat rotti samuti:)
diip 26. november 2018, kl 23.09
Ma ei mõelnud seda nime asja nii kaugele. Mõistatus vihjab ju ropule sõnale. Seega on tore üllatus, kui keegi leiab viisaka vastuse.

Raivo postitusest ei saa selgesti aru. Ilmselt olen liiga loll ja harimatu. Või siis on Raivo ennast segi joonud.

Täna läks poliitikas väga kuumaks. Võiks öelda, et lausa inetuks.

Mina küll ei karda, et Eestisse massilist immigratsiooni tuleks. Ja kui ka tuleb, tühja kah. Ei maksa igat tühiasja karta.
 
AGA 27. november 2018, kl 00.16
sa diip vaheta sõnade algused omavahel ära, siis saad Raivo esitletud omaaegsest laste tobedast naljast aru.
Ropp-Raivo 27. november 2018, kl 10.42
Tubli aga!
Diip ilmselt ei ole kunagi kuulnud omaaegseid laste nalju.
Tünnitäis mutreid, Viinalett...need meenusid kiiresti.
Minu suhe alkoholiga. Ma diibil ei soovitaks umbes lahmida.
Ma pruugin alkoholi täna juba üliharva ja purupurjus ei ole juba viimased 15 aastat olnud.
Mulle lihtsalt ei maitse enam alkohol. Mingi joodik ma ei ole kunagi olnud, aga noorest peast sai ikka vahel üleliia võetud mõnel peol. Aga see oli ammu, nagu ma juba mainisin.
 
c*) 27. november 2018, kl 16.39
härrased, rahu ;-)
diip 27. november 2018, kl 17.00
Vat siis, ei taibanud ära. Iseendast ju päris toredad naljad, aga imestan, et lapsed selliseid sõnu teavad. Mina lapsena küll ei teadnud. Kui sõna olingi kuulnud, siis tähendust ikka ei teadnud. Vanemad ka ei tahtnud seletada, kui proovisin kodus midagi säärast jutu sisse poetada:p
 
c*) 27. november 2018, kl 17.42
ohhh diibikesekene, tänapäeva lapsed teavad isegi neid sõnu, mida sina ei tea, vahel ei neid mina ka, siis pean suurematelt ja "targematelt" tõlget küsima ja sa ei kujuta ette, nii mõnigi sõna võtab veel praegugi punastama ;-D
Ropp-Raivo 29. november 2018, kl 19.28
Väike sõnamõistatus.
Mis asi on erekas?
Näiteks lause- mul on erekas.
Mis asi mul siis on?
Kas teist mõnel on olnud erekas?
diip 29. november 2018, kl 20.30
Jaa, minul küll oli omal ajal erekas:) Oh aegu ammuseid.
diip 29. november 2018, kl 23.29
Jutt on siis jalgrattast Ereliukas. Oli veel kokukas ehk kokkupandav. Turist oli vist juba kõvem sõna.
 
metsis 30. november 2018, kl 22.51
Mul oli noorena hommikuti ärgates ikka kerge erekas...te ju saate aru, millest ma räägin:)
Ereliukast mul ei olnud, aga näinud seda leedu imet ma olen.
 
metsisele 01. detsember 2018, kl 00.18
saab aru küll - pohmakaga silm nii hell, et ere valgus tapab lausa! :-DDDD
 
von Freen 06. detsember 2018, kl 14.43
muloli alguses ORLJONOK, siis SKOLNIK, erekas jäi vahele sest pärast skolnikut tulikohe trakktori magneeto ja D5 motoriga RIGA7 sääreväristi mida saika ilma magneeto ja D5 või D6 mootorita edasi vändata ja kuima sele kiirelt algosadeks ärasõitsin sis võttsin järgmiseks juba UKRAINA meesteka

kes pulgaalt sõita ei osand sevõttis naisteka
enn bee! Telhvit sis veel eiold ja seeoli üks teine naistekas

Pee ees
krt kokukas oli ka mingi aeg a seoli se suuremb SALJUT kokukas mitte see väiksemb (AIST; KAMA; DESNA)

MA EI OLE ROBOT
 
c*) 11. detsember 2018, kl 21.07
riputate või paigaldate?
Ropp-Raivo 12. detsember 2018, kl 14.20
Mõista mõista mis see on.
Mis halvasti seisab, see hästi ripub?
 
End Ine 12. detsember 2018, kl 21.17
Kardin, sokid, ampel, jm
Ropp-Raivo 13. detsember 2018, kl 10.34
Õige vastus on siiski selline- mehe suguliige.
 
End Ine 13. detsember 2018, kl 15.53
:-) Mina arvan ikka, et kardinad :-)
diip 14. detsember 2018, kl 15.26
Internet arvab, et see on optimisti deviis:) Muidu tuli mul lips esimesena meelde. Või õigemini teisena:p
 
noh 14. detsember 2018, kl 16.10
mulle tuli kepp esimesena meelde...see jalutuskepp:P
 
End Ine 14. detsember 2018, kl 20.13
See pidi rikutuse tasemest sõltuma, see mõtlemiseasi. :-)

Mu klassivend kurtis ka vinguanduri üle, mis ei tööta, st ei anna signaali! Ometigi pidavat naine sageli vinguma... :-))
diip 18. detsember 2018, kl 22.55
Just, ja suitsuandur peaks valevorstid vahele võtma;)
alissandra 21. detsember 2018, kl 20.25
Täitsa vanad olijad on kohe täitsa vanaks saanud, jõudsin ma selle mõneminutilise surfiga selgeks tehtud. :D Ahhoi kaardivägi, et te ka jaksate. Ma heal juhul lõustaraamatu jõuan lahti lüüa, aga siin veel aega kulutada hmmm (eriti see: Ma ei ole robot- tõestamisega), ei jätku aega.
 
von Freen 21. detsember 2018, kl 23.42
Just Alissa
Son krt teab miss siin!


MAOLENROBOT
 
End Ine 22. detsember 2018, kl 19.16
See "kaardivägi" siin on nagu vana kaev, millel on hea tihe kaas peal, pole ju teda õieti vajagi, aga hea ikka, et ta olemas on. Nostalgiast muhe tunne teda vaadatagi.

Piilujatele: mõnusat põhjamaise talve algust kõigile ja rõõmsaid saabuvaid pühi!
Õnne kõigile! Tasuta!
diip 23. detsember 2018, kl 12.01
Häid pühi!
Ropp-Raivo 23. detsember 2018, kl 18.06
Rahulikke jõule unetutele minu poolt! Külastage esivanemaid ja muidu sugulasi. Istuge jõululauas, sööge head-paremat! Maitske mõdu ja kel isu, see võib lubada ka pitsi paar hundijalavett!
Vaadake möödunud aastale tagasi, kas oli halba, kas oli head?
Uue aastani ei ole enam palju aega jäänud!
 
c*) 31. detsember 2018, kl 05.54
vaatan, et kõik nii hõivatud moodsa spordialaga, ehk siis maovenitusega, et pole aega siia tähtegi kirjutada. mis siis ikka, head vana lõppu ja ärge endale liiga tehke! ;-)
diip 31. detsember 2018, kl 15.07
Ma ikka püüan söömisega piiri pidada, aga see ei taha päris hästi õnnestuda;)

Head aastavahetust!
 
Vana olija 31. detsember 2018, kl 17.54
Mõnusat vana aasta ärasaatmist ja kõikide soovide ning unistuste täitumist uuel aastal!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!