Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
noh 19. veebruar 2019, kl 18.38
no ikka Lätis..kus siis veel:PPP.. mis seal salata..kõike saab odavamalt:P..alkohol, küte, gaas..muideks gaasibaloon maksab seal 27 euri..jagada see 12 kuu peale...palju saate?:PPPkes veel nii odavalt süüa teeb?:Palkoga on rohkem see lugu...et erinevaid baarikappi seisma...ilustuseks..kuhu sa ikka oma raha mujale paned...või siis mõni sampa ...tüdrukutele sünnipäevaks:PPPaga põhimõtteliselt sõidan siiski kaasa lihtsalt semuks...keegi peab autos ju tuju ka üleval hoidma:PP
Ropp-Raivo 20. veebruar 2019, kl 15.36
Teame teame hr. noh, et sa üks n*ku ja naljamees oled:) Kus linnas seda odavat gaasiballooni jagatakse? Mul sugulasel ka keldris paar vanaaegset ballooni, mis vajaksid täitmist.
 
noh 20. veebruar 2019, kl 16.21
alko 1000 taga on bensukas ja sealt saab ka gaasi:PP..ja ei tea midagi..et sa tead...naljamiis ma võin olla ..aga selle teisega on juba nagu on..vanus ka ronib raginal turjale...seega..sellega enam ei hakka kekutama:PP
 
noh 20. veebruar 2019, kl 16.42
ah jaa..mis ma veel tahtsin öelda...muideks mina pole mingi hr.:PPPvaat see hr. noh on hoopis teistsugune mees....umbes selline https://www.youtube.com/watch?v=qAjxS7YVxoc ...viks ja viisakas ...soliidne lipsuga...tema juba siia nalja tegema ei tule:PPP aga mina..mina olen lihtsalt noh....ah...eks te isegi teate:PP aga praegu viskas joonistatud mehel ette...ja andis käsu mulle...et tegemata on jäänud mul üks asjalik asi.P
seega... c*.....hilinenud õnnesoovid.....alati on õnne toovad:PP...jaksu ja tervist siis...ikka kuni 100-ni :P
no ja näete ise nüüd...see joonistatud mees tuleks lillede ja shampusega ja tordiga ja paganama kena luuletusega...a mul lihtsalt mingid sõnad...aga ikkagi südamest:PPP
 
c*) 22. veebruar 2019, kl 06.25
no mis ma oskan nüüd olla või kosta...tuleb vist olla viks ja viisu, tänada onu õnnede eest ja veel millegi eest...noh ikka selle joonistatud mehe eest jah just joonistatud, mitte nende teiste, kes niisama piltidel ilusad olid :-D ...see võttis kohe jalust nõrgaks, kas tead :-D pole ammu sellise poisiga saanud silma nuumata... tegelt on üks asi veel, kui mäletad ;-D vihjena viimane number ja jätkuvalt joonistatud mees :-DD järgmine aasta tahaks juba šampust saada ja seda vist lausa mitu korda aastas...äkki jääksi selle joogi peale, sul tee tuttav ja varud täienevad, mingi aeg peaks ju neid ka hävitama hakkama :-D
Ps. mul see nädalavahe sama tee aga teised asjad ;-D
 
õnne meile kõigile! 24. veebruar 2019, kl 13.22
https://www.youtube.com/watch?v=OnSAZ2m6DmI&fbclid=IwAR3AmkzVQ6Of0uMIlxFIidl-5UohxkeqSZLRQcfykFQwW2-btFXmSfHhypM
Ropp-Raivo 28. veebruar 2019, kl 11.39
Kui Lätti ja Riiga satute, siis minge ikka loomaaeda ka. Seal on kaelkirjak, mida meil siin Tallinnas ei ole.
 
c*) 28. veebruar 2019, kl 17.33
kuis muidu, ikka kohvikusse ja loomaaeda ;-D
diip 10. märts 2019, kl 17.24
Märtsikuu käes, aga keegi pole veel siin rõõmustamas käinud. Ilm on ka muidugi üsna talvine olnud.
 
von Freen 09. juuli 2019, kl 18.42
väljasuresite kõikvä ?

igalpool ulub tuul....

ase üübermodernisaator siin on ia tervisega

MA EI OLE ROBOT

Lisa postitusele link, pilt või video!




ullumaja rsk
 
Vana olija 13. juuli 2019, kl 20.02
Kõik läksid puhkusele. Suvi ju. Talvel on kõik talveunes. Kevadel on unetud kevadväsimuse tõttu uimased ning sügisel on siit eemalviibimise põhjuseks koletu kaamos. Nii need aastad lähevad ja tuul ainsana ulub kõikides teemades ning liigutab õhku. :)
 
c*) 13. juuli 2019, kl 23.50
vähemalt pole koitamist ja kopitust karta ;-) tegelt on aga jube kiire, nigut lodeval neiul laadapäeval, kuidagi ei saa hända istumise alla
diip 16. juuli 2019, kl 17.07
On ka ilm meil siin. Kallab päev otsa.
 
Vihmauss 18. juuli 2019, kl 09.36
Mul üks küsimus, miks on lodeval neiul laadapäeval kiire? Kes teab? Kas ta teeb seal laadapäeval mingit rööd ehk?
Ropp-Raivo 18. juuli 2019, kl 11.06
Tegelikult õige ütlus on selline- kiire nagu lõbutüdrukul laadapäeval.
Lahtiseletatult võiks see tähendada midagi sellist.
Vanasti võis laadal igasugu kometit näha/teha. Küll olid laatadel rändtsirkused, silmamoondajad, kaardimoorid ning muud meelelahutust pakkuvad tegelased.
Talumehed seevastu olid üsna koduse eluviisiga ja meelelahtust ei tarbinud. Ei käinud nemad teatris, kontserdil ja muudes sellistes kohtades.
Kui nüüd ilmus laadale lõbuteenust pakkuv lõbutüdruk, kes käis laadalt ladale, siis oli see talumehe jaoks uus ja huvitav asi ning paljud talumehed uudishimust soovisid järele proovida, kuidas võõra naisterahvaga asjatada on. Kuna soovijaid oli palju, siis tuligi selline ütlus- kiire nagu....
 
c*) 18. juuli 2019, kl 23.43
kui vanasti öeldi otse välja l..ja kolm tähte, siis tänapäeval võib teda ka olmetöötajaks nimetada ;-)
Ropp-Raivo 23. juuli 2019, kl 13.04
Mina olen isegi aastate eest ühte sellist olmetöötajat, kelle nime, mis algab l tähega ei tohi välja öelda, ihusilmaga näinud.
 
c*) 25. juuli 2019, kl 22.33
kui minu mälu mind ei peta, olid sa raivo puhkusel aga kus on ühe vanaldusele kalduva mehe memuaarid, aru ma ei saa. või käisid sa vaid väljasõidul petseris, munkade juures :-D
Ropp-Raivo 29. juuli 2019, kl 10.07
Tõsi ta on, olin vahepeal puhkusel, külastasin üht põnevat välismaa riiki ja sõitsin autoga meie kenal kodumaal ringi. Näiteks külastasin meie suvepealinna. Veel kasutasin ära suviseid allahindlusi ning täiendasin enda garderoobi, et näha välja popp ja noortepärane. Hoolimata sellest, et juustesse kipub juba halli siginema.Mingi aeg kulus ära maakodus toimetamise peale. Vaja muru niita, hekki piirata, marju korjata.
Ma kuulaks nüüd ka proua/härra c*) suvememuaare. Muidu on nii, et mina ainult räägin ja vastu ei saa midagi:)
 
c*) 01. august 2019, kl 19.26
aga kuidas slaavitaride ja mulatitaridega lood? mingid ajad tagasi oli sul neist ikka rääkida, nüüd enam mitte. kahtlane, väga kahtlane, hakka või arvama ;-D kuna minu puhkus alles tuleb, siis hetkel pole rääkida suurt midagi. natuke olen käinud, natuke olen näinud
muide, need kes mõned päevad tagasi külma ja ei tea mida veel soovisid, tuleks vastutusele võtta, pole ma enne juulis tundnud, et käed külmetavad aga see aasta see juhtus
Ropp-Raivo 03. august 2019, kl 22.04
Ok, käid puhkusel ära ja siis paned muljed kirja.
Ma siis katsun täiendada. Mulatitarid ei ole kunagi päris minu teema olnud. Neid pole Eestis eriti leida kah, kuigi igasugu murjaneid on siia viimasel ajal päris palju siginenud. Slaavitarid on mul ikka "menüüs". Hiljaaegu sai ühega mullivannis aega veedetud. Kuna tema väljanägemine on täpselt minu maitse (162/48 ja A korv, alt raseeritud "lennurada"), siis alakehas tuksatas mõnusalt ja oli selline tore jällenägemine peale mitut kuud. Samas pean nentima, et võrreldes näiteks 10 aastat taguse ajaga olen ma slaavitaridega suhtluses muutunud tagasihoidlikumaks. Elus on juba mõndagi tehtud ja nähtud ning selline vau efekt slaavitaride suhtes on juba kadunud.
Kuigi jah minu kevadine autoparkla seiklus slaavitariga (mäletatavasti kontrollisime kas aluspüksid on jalas või ei) justkui ei kinnitaks minu eelnevat juttu:)
diip 18. august 2019, kl 21.15
Mul on kahju, mis ma olen halvasti öelnud
 
küsimus 01. september 2019, kl 17.00
unetud, auu, auu, kus te olete!?!
 
vastusex 02. september 2019, kl 11.57
Eks "feissaris" või "instas", ahvivad noori järele:p
diip 02. september 2019, kl 13.47
Tarkusekuu on käes, seega tuleb viina võtta, sest viin olevat tarkade jook:p Mina saan sellest nii aru, et viin teebki targaks:)
 
kuku 02. september 2019, kl 16.25
Ah et viin teeb targaks? Kes teab, äkki teebki? Mina olen küll rohkem inimesi näinud, keda viin on lolliks teinud. Aga võib-olla nemad ei joonud tarkusekuul, ja kui see nüüd kord läbi saab, kas siis need, kes targaks tahavad saada, ei tohigi enam viina võtta?
diip 02. september 2019, kl 17.28
Ma arvan, et suurim tarkus ongi suurim lollus, seega et tuleb ikka asju õigetpidi vaadata;)
 
noh 02. september 2019, kl 19.05
minu teada on välja kuulutatud alkovaba kuu:PP..ma vist saan hakkama küll:PP
diip 02. september 2019, kl 20.06
Nii et tarkusekuust on saanud karskusekuu:)
 
Kõik nimed on ära võetud 02. september 2019, kl 22.20
Janutab või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!