Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
Vana olija 20. detsember 2019, kl 00.38
Noh, võtad ühe sinise lina ja ühe valge lina. Lõikad neist ühelaiused ribad, õmbled need vaheldumisi kokku ning pole sul mingit probleemi triipe saada. Ega siis seepärast pea kohe vangiriietus olema või dessantväelase särgisaba.:)
 
RR 20. detsember 2019, kl 13.11
Mina ei seostaks sinisevalgetriibulist riietus ei vangi ega ka dessantväelase riietusega. Sipsik on lihtsalt sinivalgetriibuline. Igalt poolt ei ole vaja otsida mingeid seoseid, mõni asi on lihtsalt niisama triibuline.
 
c*) 24. detsember 2019, kl 09.41
midagi lihtsat, kuid imelist.
midagi väikest, kuid südamest.
midagi vaikset, kuid helisevat...
 
Mägedepoeg 01. juuli 2020, kl 19.08
Jube, kuidas aeg lendab.... :(
 
Jah 02. juuli 2020, kl 18.49
Nagu möödund mõni tund
nähtud veidikene und
Käidud korra kuskil ära
tegemata mingit kära
Aga aeg ei halasta
tiksub kindlalt edasi...
 
c*) 04. juuli 2020, kl 23.05
ajaga tuleb mõistlikult ümber käia ;-)
 
noh 05. juuli 2020, kl 11.08
no näed, mõni alles avastab, et aeg lendab :PPP
 
Jah 05. juuli 2020, kl 23.13
Aeg lendab ja aastad lippavad elu eest. Kus kurat neil nii kiire on, aru ma ei saa.
Pea pool sajandit libisenud nagu liiv sõrmede vahelt... kuhu?
 
keegi 06. juuli 2020, kl 08.22
Liivakasti? Randa? Kõrbesse?
 
c*) 07. juuli 2020, kl 13.39
kui nüüd mõtlema hakata, siis mina isiklikult küll aru ei saa, et aeg meeletu kiirusega lippab, passi iga päev ei vahi, liiva pangedega ei tassi...üks viga muidugi on...lapsed vananevad. huvitav, miks? :-P
ja üldse kui pidevalt aja peale mõelda, võivad pooled asjad tegemata jääda ;-D
 
noh 08. juuli 2020, kl 04.41
ja üldse, millal tuleb see aeg, kui sa hakkad aru saama...et mõned asjad võivadki tegemata jaada :Pvaatad lihtsalt pealt, kuidas teised need asjad ära teevad :PP ei jõua sina kõike ilmaasju ära teha :PPaga ega see nüüd ei tähenda, et mina ainult voodil pikutan ja binokliga seda ilmaelu vaatan:Pa ei kaugeltki mitte:Pa mis ma siin hommuku vara ikka seletan:P pärast veel öeldakse, et vanaks jäänud, palju lobisema hakanud :PPP
 
c*) 12. juuli 2020, kl 20.19
tegelt onju aega küll.. kuni teatud hetkeni.. on see siis tähtaeg või mingi muu aeg :-D vat siis läheb kiireks, õnneks on neid hetki viimasel ajal vähem ja vähem.. ja sellegi poolest ei mõtle ma ajale :-DD
kurja, kui võtakski üks päev kätte, sätiks end kuhugi külili, haaraks binokli ja vaataks ja vaataks..aga äkki hakatakse perverdiks pidama?? .. ah las jääda :-D
 
Vana olija 15. august 2020, kl 20.45
Nii, nüüd viimasest siinsest postitusest üle kuu möödas. Vaja järele vaadata, kas seda kuu aega koomas olnud teemat on üldse mõtet elustama hakata või lasta tal rahulikult kaduviku teed minna. Kolm peotäit mulda järele ja elu läheb edasi.:)
 
Vana olija 15. august 2020, kl 21.05
Jaa, õige küll, nüüd meenub mulle põhjus, miks siin nii harva sõna võetakse, kuigi aega paistab olevat küll ja küll. See "Ma ei ole robot, tralllalllaaaa...." ja pärast piltidelt mingite kuramuse paatide, fooride või muude vidinate otsimine on ikka päris totter ja kui korra paari postitatud rea pärast pead selle läbi tegema, pühid kenasti jalad puhtaks ja ütled "head aega!".
 
noh 18. august 2020, kl 05.26
suvel siin vaevalt, et eriti aega on....pole aega kodus vooditki kasutada :PP
diip 19. august 2020, kl 14.21
Töötab vist jälle. Vahepeal oli korrast ära.
 
Vana olija 19. august 2020, kl 14.36
Nohi postitust lugedes jääb mulje, et voodit kasutab ta edukalt kuskil mujal:)

Mul pole peale pikki eemaloldud aegu enam password meeles, millega sisse logida saaks. Nii et olen endiselt Vana olija edasi.
diip 19. august 2020, kl 14.45
Aga minul oli meeles:) Mis näitab, et mälu on hea või parool kehv;)
panter 19. august 2020, kl 16.43
Nii, pärast mitmekordset katsetamist sain ka sisse logida ennast. Tuli välja, et mul polnud mitte password ununenud, vaid meiliaadress, millega siia ennast kunagi regatud sai.:) Mälu vaja treenima hakata. Kuigi vahel mulle näib, et seda kõike, mida oleks vaja meelde jätta, on nii kohutavalt palju ja jus seetõttu aju selekteeribki enda jaoks vajaliku välja ning ülejäänu lendab prügikasti.:)
diip 19. august 2020, kl 16.51
See väljend "pea ei ole prügikast" on laiskade koolipoiste leidus;) Tahavad ennast välja vabandada.
diip 20. august 2020, kl 13.21
Head taasiseseisvumispäeva!
diip 22. august 2020, kl 20.20
Ma ei saa selgesti aru, miks juulikuu on soojem kui juuni. Kõige pikem päev jääb ometi juunisse. Kõige valgem aeg peaks ka kõige soojem olema. Või mis?
 
noh 27. august 2020, kl 17.14
aa, ei mul on lihtsalt suvel liikuv voodi, mis puhkuseaeg ringi pidevalt liigub..ja nädalavahetustel ka :PPP
 
eid_155ec96828b3b1 28. august 2020, kl 22.04
Muhvi auto jah?
 
c*) 01. september 2020, kl 00.29
inimesel peaks olema valikuline mälu, täpselt nii nagu on valikuline kuulmine ;-P
mul pea kõik need paroolid, mida pole üle poole aasta kasutanud, unund, järelikult siis polnud nad säilitamiseks loodud
 
noh 02. september 2020, kl 20.06
muhvil polnud eriti sõpru..aga ma ei saa nende puuduse üle kurta..kohatigi isegi tahaks veidi rahu ja vaikust..mida ilmselgelt vähemalt aasta jagu küll ei saa:PP aga elab selle üle :PP
muide ühe parooli võin sulle ette öelda :PPmul pea mäletab peaaegu..veel kõile :P
 
c*) 03. september 2020, kl 00.09
studeeri kirjandust, muhvil oli tervelt 2 sõpra, sammalhabe ja kingpool :-P arvan, et selle parooliga pole mul midagi teha, muhvi imiteerima ei hakka ja tolmurulle lugeda ei jaksa :-P aga sa võid ju ise seda kasutada, äkki on mõni ilus inimene kirjanud ja saad ning võid minu eest talle vastata :P kirjad olgu muidugi sama hingelised nagu mina neid kirjutan ;-PP
kuigi jah, muhvi auto meeldiks mullegi, ilus punane teine :-P
diip 08. september 2020, kl 18.12
Muhvil oli kolmaski sõber, ei maksa Kraed ära unustada;)

Ei tea, mis marki võis Muhvi auto olla? Mingisugune pirukakäru moodi oli;)
diip 08. september 2020, kl 18.16
 
Tulilind 08. september 2020, kl 18.26
Muinasjutus on kõik võimalik, aga see sinu toodud näide tundub liiga uhke olevat
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!