Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
diip 08. september 2020, kl 18.33
Tolleaegsetest automarkidest ei meenu ühtegi sellist. Järelikult oli mingisugune erimudel. Kas salajane sõjaline projekt? Või oli Muhv piisavalt rikas, et lasta endale käsitööauto ehitada?
diip 08. september 2020, kl 18.45
Eriti püss masin ei saanud olla, kui isegi kasside eest põgenemine raskusi valmistas;)
 
Tulilind 08. september 2020, kl 19.07
Ma kaldun arvama, et auto oli käepärastest asjadest kokku klopsitud uunikum.
 
Kalle36 14. september 2020, kl 22.06
Muhvi auto oli kunstniku väljamõeldis. Tal ei olnud mingit analoogi päriselt toodetud autode hulgas.
did_257680 27. september 2020, kl 13.34
Autor on tõesti "endine", naisteka foorumites kirjutanud Imeilus Vassili, tervitus vanadele pruutidele:P
did_257680 27. september 2020, kl 13.35
Promon ka järgmist raamatut - "Esimesed sada. Segadus", ilmus 2019 sügisel:)
Mõhk Metsavana 04. oktoober 2020, kl 11.28
diip Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muhvil oli kolmaski sõber, ei maksa Kraed ära unus
> tada;)
>
> Ei tea, mis marki võis Muhvi auto ol
> la? Mingisugune pirukakäru moodi oli;)

Vanemat sorti Excellance.
 
Vana olija 20. oktoober 2020, kl 22.21
Tulen vaatan, kas kõik unetud on oma pikaks ja kurnavaks talveuneks valmis.:) Siinse vaikuse põhjal võib oletada, et ettevalmistused käivad täie hooga ning mõned on vist juba põhku pugenudki ning näevad imeilusaid unenägusid.:)
Mõhk Metsavana 28. november 2020, kl 23.20
tegelikult parematele jahimaadele siirdutud...
diip 29. november 2020, kl 19.39
Head advendiaega, kes siia vaatab!

Lund siinkandis veel ei ole, aga homme võibolla natuke tuleb.
 
c*) 16. detsember 2020, kl 05.16
ja nii nad välja suresedki...
Mõhk Metsavana 17. detsember 2020, kl 03.06
nojah kui seda väljasuremiseks peetakse.
 
noh 17. detsember 2020, kl 05.28
...nii on....:PPP
 
RR 20. detsember 2020, kl 22.17
Minu poolt ka ilusat jõuluaega teile kõigile!
 
Paelad puudu 23. detsember 2020, kl 20.58
TAHAKS ise tossu õppida tegema, kes õpetaks
 
kuu 09. jaanuar 2021, kl 01.51
head uut aastat! võib soovida veel või peab juba pudeliga tulema?
 
nimi on imelik 17. jaanuar 2021, kl 20.14
Miks ei või soovida, ja pudeli võib ka tuua:)
Mõhk Metsavana 03. märts 2021, kl 22.37
diip Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tolleaegsetest automarkidest ei meenu ühtegi selli
> st. Järelikult oli mingisugune erimudel. Kas salaj
> ane sõjaline projekt? Või oli Muhv piisavalt rikas
> , et lasta endale käsitööauto ehitada?

Asquith teeb käsitööna igasuguseid imeautosid.

https://www.asquithmotors.com/



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mõhk Metsavana 03.03.2021 22.46.
 
veteran 17. märts 2021, kl 16.12
Praegu peaksid kõik kenasti kodus istuma, seega oleks arvata elavat netisuhtlust. Siin igatahes ei toimu suurt midagi. Ilmselt siis kusagil mujal, kuidagi teisiti.
 
VgrantCat 18. märts 2021, kl 04.44
Massiline masendus? Peaks tegema mingi uue teema, ainult mitte fiirustest)
 
noh 18. märts 2021, kl 04.52
kõik kindlasti kodus pole...aga ise olen küll mitmendal ringil juba...laiskus võtab selliselt maad, et isegi telekat ei viitsi avada..veel vähem kirjutada...hobiks on mängud saanud...mis sa igavusega muud ikka teed...ja no nüüd on küll juba kehakaaluga märgatavad probleemid :PP aga siia nagunii keegi ei kirjuta...seega jah..üksi pole ka tühjas kõrbes mõttet hõigelda :P
 
VgrantCat 18. märts 2021, kl 05.45
Ooo, mängud on alati viimase peal ajaviit ja ajutrenn), mina avastasin enese jaoks audioraamatud.
 
noh 18. märts 2021, kl 07.26
no just..ajutrenni jaoks on hea ja,,võistlusmoment on, mis on nagu tähtis..ja veel see ..no näed siis ajutrenni..ei tule sõnad meeldegi, mis selle nimi nüüd on...mo see...hmmm...ee...pühamüristus..no seee...ääää....põrgupäralt..keele peal on...ei tule sülitades ka välja...no see..uh jummel..no töö juures om seda kogu aeg vaja...nüüd tahaks juba ropendada veits...:PPPno pakkuge välja miski sõna selle kohta....muidu ma ei saa magama ka minna rahuliku südamega:PPP
 
veteran 18. märts 2021, kl 08.01
Vot see on alles mõistatus:) Mida on töö juures kogu aeg vaja? Energiat? Motivatsiooni? Viitsimist?
 
veteran 18. märts 2021, kl 08.02
Flash Playerile on vesi peale lastud. Mõnda vana mängu ei saagi enam käivitada, näiteks Blast Billiards.
 
noh 18. märts 2021, kl 08.05
no lihtlabaselt pakuks ma välja..planeerimine..aga see pole see õige sõna mida ma tavatsen kasutada, ...kui lendab miljon asja sulle kaela ja sa pead mõtlema, kuidas need asjad tehtud saavad vähema aja ja kuluga:P..mu oli selle jaoks väga hea sõna...aga näe, ei tule meele :PPP ega mängudes on sama , pead mõtlema, millise käigu teed ja olemasolevate vahenditega rohkem võita :PPP aga kuna ma siin juba olen..siis ehk ma heietan vähe...no just sweoses selle tööga....ja selle planeerimisega, et ega vist seda head sõna mul tööl enam kasutada ei tule...tulevad uued masinad hiinast, mis küll vajavad enne puttitamist mitu kuud, kui tööle hakkavad....aga sellega seoses tuleb meelde laul..viimne ratsu...et nagu...noh, et kõik tööd teevad ära masinad...ja egas inimest ka varsti enam pole vaja :PP..et nüüd peaks keegi hakkama mõtlema uue laulu peale..viimne inimene...või võiks sõnad samaks jääda ainult ratsu asemel inimene sobitada:P..ei tea kuidas see laulus ka sobitub:P..no nii..vat selliseid mõtteid siia...kõrbesse :PPP
 
noh 18. märts 2021, kl 08.20
osa mänge saab edasi mängida tahvlis ja tel :P seerobot ajab siin täiega südame täis, mudkui ketrab ja ketrab:P
 
veteran 18. märts 2021, kl 08.32
Strateegia ja taktika on planeerimise moodi.
 
noh 18. märts 2021, kl 08.53
keegi tahtis, et viirusest ei kirjutataks..a ma tahaks küll teada..teie isiklikke kogemusi, või tuttavatelt..et kuidas siis sellega on...minu tutvusringkonnas on olnud sellised kerged juhtumid, lõhnataju puudus, väike palavik ja ühel üks päev 39 palavik ja kogu lugu..et kas teie lähikonnas on olnud raskeid juhtumeid..nagu meedia koguaeg räägib...?:P
 
veteran 18. märts 2021, kl 09.01
Sama siin, kerged juhtumid tutvusringkonnas. Ise olin ka vahepeal palavikus, aga koroonatest oli negatiivne.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!