Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
käsnakalle 15. jaanuar 2022, kl 12.01
Seiklusi slaavitaridega
 
-dp- 15. jaanuar 2022, kl 17.39
Ropp Raivo on ehk asunud meeleparanduse raskele teele.
 
võibolla 15. jaanuar 2022, kl 20.04
on vanaks jäänud, slaavitarid tahavad ehk nooremaid?
 
c*) 16. jaanuar 2022, kl 23.33
pole see postitamine midagi nii keeruliseks tehtud, hea tahtmise korral saab täitsa hakkama :-P
kalle võib seniks ise oma memuaaride või seiklustega lagedale tulla on vähemalt külje keeramise ajal mida lugeda :-P
hea meel on tõdeda, et vahel ikka siia vaadatakse, poleks uskunudki
 
Vana olija 17. jaanuar 2022, kl 14.57
Lugege 2022. aasta horoskoopi, kui keegi vahepeal siin ei kirjuta. Püsib terve aasta värske ja saate võrrelda, kellel viletsam aasta tuleb.:)

https://tulilind.ee/2022-aasta-horoskoop/
käsnakalle 30. jaanuar 2022, kl 13.46
Ega uusi seiklusi ei ole, sest mis sa koroona ajal ikka seikled. Vanu seiklusi pole jälle mõtet heietada, mis olnud see olnud. Slaavitarid ei taha end kohati vaktsineerida ja ka see fakt pärsib seiklusi nendega. Teisalt vaba loodus otseselt koroonapassi ei küsi, aga talvel ei ole looduses just kõige soojem seigelda.
 
-dp- 08. märts 2022, kl 18.24
Täna on jälle see kommunistlik püha. Head naistepäeva unetutele naistele!

Varsti peaks kevad ka platsis olema. Hommikud on juba valgemad. Praegu aga sajab väljas lund. Tuleb veel natuke oodata.

Ajad on hullud ja imelikud. Masendus tuleb peale. Püüad midagi positiivset ja ilusat leida, aga väga ei ole.
käsnakalle 10. märts 2022, kl 20.29
Mis jutt see on. Vaimset tervist aitab hoida näiteks kehakultuuriga tegelemine. Just mõned päevad tagasi võtsin kätte ja korraldasin sõpradega väljasõidu suusalumele. Mõnus oli liuelda päikese paistel suuskadega mäest alla. Puhkus missugune ja aitab peletada ka muremõtteid.
 
Vana olija 22. mai 2022, kl 21.21
Suur kevad käes, kuigi jahedavõitu teine. Vahepeal on siin isegi elutegevuse märke olnud, nii et päris hüljatud see koht ei olegi. Rõõm näha.

Kuidas teil kõigil vahepeal läinud on? Olete talveunest virgunud, unetud? Mõni on ehk ka nagu muuseas selle kuulsa haigusegi läbi põdenud? Nüüd panete kartuleid maha ja künnate muruplatse uute vagude jaoks ülesse?:)
 
RaivoRpp 23. mai 2022, kl 23.08
Minul läheb täitsa normaalselt. Kevad ei taha ainult tulla ja soojaks minna. Kartul on maas ja koroona läbi põetud. Vahel mõtlen, et peaks jälle Jõhvi sõitma ja jalutuskäigu Toila pargis ette võtma. Samas äkki minu slaavi sõbratar on jälle Tallinnase tagasi kolinud, peab talle helistama.
 
-dp- 27. mai 2022, kl 19.02
Mul on kah enam-vähem. Kilk pähe ja mis seal ikka.
 
nutriamütsiga diplomaadikohver 31. mai 2022, kl 03.31
Kena, et mõnigi vana peer siiani elus on. Hoidku nüüd soni silmini, ega elu ilusamaks ei lähe.
 
Noh 21. juuni 2022, kl 14.29
Kui ma juba siin olen... võiks ju midagi kirja panna...aga...et mida...noh..haiguse põdesin läbi alles nüüd kevadel.. sai lõpuks ikka mind kätte..no muus osas..elu kulgeb ikka vana radapidi.. nagu ikka..olgesis ikka tervitatud..unetud:))
 
-dp- 21. juuni 2022, kl 21.56
Varsti tuleb vist sõtta minna. Juba torgivad ja harjutavad. Ei tea, mida see NATO otsustab.
 
-dp- 21. juuni 2022, kl 21.58
Suvi algas päris ilusa ilmaga. Varsti minnakse sõnajalgu ja jaaniusse otsima.
 
-dp- 21. juuni 2022, kl 22.02
Olen kah vahepeal virgasti tarkust kogunud. Leidsin selle: https://www.piibel.net/kg-1.html Viib ikka tuju ära. Paneks vähemalt tina, aga milleks sedagi.
 
-dp- 21. juuni 2022, kl 22.05
Kah tühi töö ja maksa närimine.
 
-dp- 22. juuni 2022, kl 15.51
Sööge ja jooge ja olge rõõmsad.
 
Lihtsalt ussike 23. juuni 2022, kl 10.05
Sööge, jooge ja olge rõõmsad muidugi, millal siis veel kui mitte täna! Aga üle tule ärge küll hüpake, võib juhtuda, et hindate oma võimeid üle ja tagajärgedele ei taha mitte mõeldagi.
Toredat jaaniõhtut!
Ps Jaaniussikese oli keegi juba kinni püüdnud, nuuks ...
 
-dp- 23. juuni 2022, kl 17.19
Ei mäleta, et oleksin kunagi üle lõkke hüpanud. Ehk lapsena siiski, aga olen unustanud.

Lõkkes istunud olen küll. Täitsa kogemata. Jopest jäin ilma.
 
-dp- 23. juuni 2022, kl 17.21
Jaaniussikesi on nagu muda.
 
-dp- 25. juuni 2022, kl 12.43
Ei näinud ühtegi lõket. Ainult telekas. Mis me räägime hüppamisest. Öö oli küll päris mõnus.
 
-dp- 25. juuni 2022, kl 18.40
Tea siis, kuidas teistel läks? Kas Pühajärve lihalaadal või kodus õllepudeli seltsis?
 
jummel 28. juuni 2022, kl 02.19
-dp-
sul oli see jaan ikka päris õuduste öö. loodame, et järgmisel aastal sa mudas ei mütta ja vanu liigeseid hüppamisest säästad.
ja ette hoiatades veel, et ära poole aasta pärast väga pikka jõulukuuske tuppa too. sinna ülemisi kulinaid upitades võib ka alla kukkuda ja koos kulinatega seal kuuse all tükk aega vedeleda, enne kui keegi märkab abi kutsub.
 
-dp- 28. juuni 2022, kl 20.02
Päris hästi ei saa aru. Peate joodikuks või? Sellest on asi kaugel.
 
No aga sõjast 09. oktoober 2022, kl 01.45
Kes sellest lastele jutustama peaks
Mingi kommionust palamets
 
ajalugu 28. oktoober 2022, kl 02.41
lastele räägivad sõjast ajaloõpikud
did_257680 17. detsember 2022, kl 16.32
Imeilus Vassili:)
 
elagu lollpead 18. detsember 2022, kl 15.59
ma ei tea kuida seda ütelda aga kedagi ei koti slaavi naised ei ropp raivo ei alu ega rosinamees ega vana kaardivägu. inimesed on oma eludega edasi läind. samas kas saab nö vana kaardiväe kohta öelda ,et neil on elu kui nad siin mingeid roppusi ja umbluud ja sita kuse ja putsi persse juttu ajavad. pange see foorum kinni. normaalsed inimesed siin ei käi. keskmine seelle foorumi külastaja iq on toatemperatuuri kõrgune või suurune. ma olen siin vaid laimu debunkimas oma au kaitsmas ja tõde rääkimas kuida asjad tegelkult olid. kui see buisness läbi on lahkun ka mina siit lollist foorumist. ei jää siia tolgendama ja sita kuse persse putsi augu jutte kuulama ega ajama. sest ma ei ole alkass ja luuser.mul parematki teha.
 
-dp- 18. detsember 2022, kl 22.23
Küsiks jälle, et kuidas kellelgi läheb. Kas hästi, halvasti või keskmiselt. Ah et mis ma uurin? Lihtsalt, muud ei tulnud pähe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!