Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Palju õnne!
 
ühendkoorid koos 16. veebruar 2018, kl 04.51
mida sulle siis soovida? sooviks pikka iga, tatsuvat jalga, matsuvat suud, rõõmsat meelt ja teravat taipu. kelmikat pilku ja särtsakaid mõtteid...ja, et tordi hind oleks suurem, kui summa, mis kulub sellele ostetud küünaldele ;PP
musid, kallid ja kõik sinna juurde kuuluv!
https://www.youtube.com/watch?v=WieMOIejIUY
 
sünnipäevalaps 16. veebruar 2018, kl 10.51
Oi! Ma tänan ilusa laulu ja veel parema multika eest, mis peale laulu tuli. See meenub ühendkooride dirigendi enda külas käike :P
Omalt poolt pakun tagasihoidliku kohvikõrvase https://www.google.ee/search?q=peolaud&tbm=isch&tbs=rimg:CSMYSTZ_1tDedIji57QiIbtRwS1vRhc5Ll3OsLzprLw5_1wrGPieN7kH-pICNmyUGXbNSF3cfay1r2g89tv021G8he4CoSCbntCIhu1HBLEdhqNz_10OVJnKhIJW9GFzkuXc6wRvJgSBzw1H4oqEgkvOmsvDn_1CsRFmXZmq882IbyoSCY-J43uQf6kgESZJg5zzeO_1OKhIJI2bJQZds1IURlcuSfSvZmQoqEgndx9rLWvaDzxEr15UnaFq-nCoSCW2_1TbUbyF7gEbfom1s-Toc0&tbo=u&sa=X&ved=0ahUKEwjw0JHHharZAhXQmLQKHTRWCXoQ9C8IGg&biw=1280&bih=893&dpr=1
 
noh 16. veebruar 2018, kl 16.32
ossa, kus on alles pidulaud:PP
no palju õnne..mis siin muud ikka oskad kosta:PP
 
sünnipäevalaps 16. veebruar 2018, kl 17.22
Tsiteerides klassikuid, õnne läheb alati vaja :) :P
 
lf 16. veebruar 2018, kl 18.09
Täna teen Sul armsa kalli, naerata ka päevas hallis,
rõõm siis katab nukruse ja kaunilt särab päikene!
Palju õnne, sünnipäevalaps ööliine! :)
 
noh 18. veebruar 2021, kl 08.09
noh jah...viisakas hilinenud õnnesoov kulub vast alati ära :PPP...no mida me siis soovime... seda, et seda kõike oleks ikka rohkem ja rohkem :P ja muidugi väiksed kallid ka sinna juurde :P
 
sünnipäevalaps 19. veebruar 2021, kl 19.59
ma olen nõus oma õnnesid vastu võtma ka, kas või sinu sünnipäeva ajal. tead ju isegi, teatud east pole enam vahet, kus on talje ja millal on sünnipäev :PP

siivsad kniksatused ja kuumad kallid vastu :P
 
noh 20. veebruar 2021, kl 06.40
heeee, kurja....sul veel pole sellist vanust, et talje eest mitte hoolt kanda...ja mis siin salata...egas mul omalgi tuleb sellega veel tegeleda...aga õnneks töö hoiab vormis, seega läheb nagu lihtsalt :P aga kuidas muidu rahvas elab sel raskel koroona ajal..keegi meil siin sellest ei kirjuta.....ise viimaseid päevi magan kodus, haige veel pole olnud...keegi ka ei välista, et juba 100 korda läbi põetud:Pnojah..mis ma siin ikka lobisen :PP ega see robot teeb ka siin trikke..hea kui veab postituse läbi..vana arvutiluts kah, vb see häda hoopis küljes...aga ei näe vajadust uue järgi ka :P
 
Noh 16. veebruar 2023, kl 19.34
Palju õnne taaskord...jälle:)))
 
c*) 17. veebruar 2023, kl 00.57
ossa, nüüd jäi küll süda seisma ja meeled-keeled vakatasid :-P
aga ma tänan, jällegist või taaskord ja rõõmustan, et vanainimene veel meeles seisab :-PP selle eest annaks kohe....ah, midagi ei anna, endalgi vähe :-P
 
Noh 17. veebruar 2023, kl 06.48
No ikka seisab...veel meeles... Ja miks ka ei peaks:)))
 
Noh 17. veebruar 2023, kl 07.08
Võiks täna, homme mõne sõna juttu ajada siin,..kui kella aja jätad:)
 
c*) 17. veebruar 2023, kl 18.53
oooo, kutse kohtingule.... et ma seda enne ei taibanud vaatama tulla... nüüd ei jõua enam ei soengut pähe teha ega uut kleiti osta :-PP
ma lobiseks heameelega aga täna - homme kohe mitte ei sobi :- ((... mõni teine homme olen valmis.... siis keeran varakult rullid pähe ja värvin pasuna punaseks :-PP......nii, et kui sul jälle tuleb juhus kui karvased sabad läinud ja siledad peavad pidu.. .. anna teada...... või lase jänes karjamaale matsutama ja kirjuta kuhugi mujale ;- PP luban, õigemini üritan seda teha et kosja ei tule ja magan jätkuvalt rahulikult.... vist :PP
 
c*) 17. veebruar 2023, kl 19.00
ps. kui tõesti saad jänesega hakkama, siis mul jätkuvalt kirjas ei midagi ja näha ei midagi....teine, paljude kirjadega on kaaperdatud mingite viiruste poolt
 
Noh 17. veebruar 2023, kl 19.18
Nu pole hullu..et sul uut kleiti põle,. ..egas ma ise ka lipsu ette kavatsenud panna..pp ..aga teised kohad on mul ka kuskil hoopis teises masinas ..ja kes neid kõike enam mäletab....pp...aga no vaatame...millal trehvab ....ega ma siia satun küll aastas korra või kaks....elame ...näeme.
 
Noh 17. veebruar 2023, kl 19.22
Kurja küll...läks mul alles aega...et mõttest aru sul saada....vanadus, ma ütleks....PPP
 
c*) 17. veebruar 2023, kl 20.45
viis minti taipamisele on täielikult keskmise Eesti mehe tulemus :PP
ega minagi siin ela ja ei oska ka öelda, mis vägi öösel siia kupatas :P.... aga jään siis juhust ootama :PP
 
Noh 18. veebruar 2023, kl 07.18
Selle jänesega on nii, et see jääb sinna ...kus ta alati on olnud...ppp....mul on siin vähemalt kolm püssi laetud uuemad ja vanemad...mis on kõigile kättesaadavad vaatamiseks..ja silitamiseks...ja vahel ka kasutamiseks...ppp...ja nende kasutamine sinuga oleks...ma isegi ei oska öelda...et mis...sinuga...ma normaalset juttu ei saa ajada...mul lihtsalt tuleb naer peale...isegi siin kirjutades...võimatu on tõsiseks jääda....pppppp...aga muidu mu elus on praegu nii nagu päris vanasti..kus elati koos põlvkondadega...mul neli põlve elavad koos..mis mulle isegi väga meeldib...mitte ei pea kaks vanurit teineteisega päevade viisi tõtt vaatama...pppmõnele see küll nii meelt mööda pole..aga on ju olemas valikuvõimalused...pppp
 
c*) 21. veebruar 2023, kl 20.40
kui sa arvasid, et üllatad mind nüüd millegagi, siis pean pettumust valmistama :PP seda kõike, eriti jänesesse puutuvat oli aimata :PP..... neli põlve on hea....on keda kiruda ja on keda kohvivee järgi saata :PP
et mis mul siis uudist? :PP ei ühtegi põlve, mida katsuda, kiruda või kuhugi saata.... küll on aga kass, kes vahetpidamata karjub ja nõuab süüa.....tead küll, vaikne vanapiiga, kellele ei tee isegi mehed liiga :PP kui nüüd silmad juhtusid suureks minema ja küsimärk kerkis kulmudele, siis jah, pole aga on koht, kuhu küünal viia....vot sihuksed lood, siin pool sood
ps. naer on terviseks, tean omast, praegugi suu kõrvuni :PP
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!