Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Mis on Tallinnaga juhtunud?
 
Rhal 17. märts 2018, kl 04.22
Miks on Tallinnas nii palju õelaid, kadedaid ja tigedaid inimesi? Nii kui Tallinnast välja minna, mitte üks inimene ei häiri, aga siin on selline tunne nagu ainult hullud oleks tänaval. Mis toimub? Miks inimesed ei oska olla õnnelikud ja ei lase ka teistel õnnelikud olla?! Kui ei oska, siis on võimalik seda õppida, mitte pidevalt kade olla. Siin Tallinnas pole mul enam üldse tunnet, nagu elaks Eestis, see kodutunne hakkab ära kaduma (kuigi olen põliseestlane).
 
Pole ainult 17. märts 2018, kl 18.55
Pole ainult Tallinnas küsimus, see tendents on mitmel pool, et mitte öelda kõikjal.
Minu silme läbi on tegemist anonüümsusega, mis suuremas rahvahulgas võimaldab x-ina olla ülbik, sama tegur, üksteist teadvas kogukonnas, ei luba ennasttäis tüübil ennast nn pükstest kõrgemale upitada.

Samuti raha kui jumal. Ühiskond, kus on taunitav olla emotsionaalne, kus üleolekuga suhtutakse ärist mittehuvituvasse persooni ja kus on ükskõik, kust raha tuleb, (narkotsi müümisest õpilastele) tähtis on vaid raha ja võim, seal valitsebki õelus-kadedus-tigedus.

Paraku. Huntidega koos tuleb ulguda, mökitades pistetakse nahka.
 
Rhal 18. märts 2018, kl 14.01
Nad lihtsalt kujutavad ette, et neil mingi võim on, tegelikult on nad enamus orjad ja ori ongi vabade inimeste peale kade.
 
Pole ainult 18. märts 2018, kl 19.32
See on samuti filosoofiline lähenemine, kõrvaltvaataja analüüs.
Ennasttäis ja kibestunud tigedikul ei tule pähegi mõte orjusest, teda ei loksuta asja olemus, tema saab rahulduse ärapanemisest, arvan ma.
 
to teemaalgatajale 04. aprill 2018, kl 09.37
lisaka loetelule..koledad...palju koledaid tigedikke:) muide tigedus ja oma sapi sees hulpimine teebki koledaks ju. aga mina ei lase end sellstest häirida.
 
Tallinn ongi rahalinn 25. aprill 2018, kl 07.57
kui tahad karvastega koos antsu kimuda siis selleks on Tartu:)
 
vahva nasjev 01. juuli 2018, kl 12.50
nüüd pidavatki ju piir mööda Emajõge käima. sellest lõuna pool algab Eesti. Tartu sattudes tuleb õnnis tunne peale, oma on ikka oma.
aga Tallinna kesklinnas teevad ilma ainult raha ja melu. võõrkeelsed inimesed saalivad edasi-tagasi. sellest poleks ju midagi, aga liiga kerge käega anti omal ajal käest mitmeid aastakümneid kestnud kohti ja käimisi. no Kirjamike Majas ikka veel käiakse, aga et pool Lugemisvara tuli mingile ...Bossile maha parseldada?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!