Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
küsimus
 
c*) 03. juuni 2019, kl 22.34
ikka sinu, ikka sinu. kuidas muidu mõista sinu otseülekannet tantsude vahelt? minul olid ikka tantsud tantsu ajal ja net neti ajal. kahte koos pole kunagi kannatanud teha
 
noh 04. juuni 2019, kl 21.06
ole nüüd..kindlasti saab..kui ma veel sellest aru saan...siis see on ikka mitme asja jaoks:P
http://meeldib.postimees.ee/2019/05/kuidas-kull-telefoniputkad-on-aja-jooksul-muutunud/
..asi see mul siis korraks arvuti taha lippata...kui telekas teises toas..ja ikka lugu laseb:P
 
c*) 04. juuni 2019, kl 22.36
ahahh, sinu oma või? nüüd pole muud kui kopikamasin koos ajamasinaga uksele ja varsti samba jagu pappi teenitud
Ropp-Raivo 10. juuni 2019, kl 22.39
Ma olen pisut kimpus selle prouaga, keda ma viimati autoparklas auto tagaistmel oma vembla otsas hüpitasin. Ta tutvumissaidil teeb virtuaalselt silma ja tahab kokku saada ja "vallatleda". Ma nüüd ei teagi mida temaga pihta hakata, kas keegi oskab mulle head nõu anda?
 
c*) 11. juuni 2019, kl 18.07
raivo, raivo, sa hakkad tõesti vanaks jääma, kui siit juba potte-panne nõutama tuled. esimeseks pane kurgipeenart rohima, siis las seob tomatid üles ja kui noorikul ikka veel jaksu on, võib ju ajaviiteks muru pügada
 
Ehh 11. juuni 2019, kl 18.55
Kus Raivol kui linnamehel need peenrad on? Heal juhul saab panna naisterahva oma autot (autosid) pesema ja salongi puhastama. Saavad mõlemad lõbusalt ja kasulikult aega veeta:)
 
c*) 11. juuni 2019, kl 19.57
mis mees see raivo siis on, kui suvilat ka pole
 
c*) 11. juuni 2019, kl 20.33
tegelt on aga see siin palju huvitavam https://www.lightningmaps.org/#m=oss;t=3;s=0;o=0;b=0.00;ts=1;z=5;y=53.6707;x=32.3657;d=8;dl=8;dc=0; kui mõne kottkodaniku maine ja varanduslik seis
Ropp-Raivo 12. juuni 2019, kl 11.50
c*) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> raivo, raivo, sa hakkad tõesti vanaks jääma,

Mulle endale tundub ka, et vist hakkan vanaks jääma. Vähem apetiitsemaid prouasid üle paari korra vembla otsas hüpitada ei viitsi. Mõne kenakesega võib ratsakursust pikemalt teha. Nooruses ma nii valiv ei olnud:)
Aitäh nõuannete eest, ma mõtlen nende peale. Kel veel mõni hea nõu varuks, siis võib siia teemasse postitada. Peenardega las tegelevad minust vanemad prouad, ma ise ei ole veel peenramaa pidamise ikka jõudnud. Ehk kunagi tulevikus, kui peaksin maale kolima.
Praegu meeldib mulle linnaelu rohkem.
 
Ülla-ülla 14. juuni 2019, kl 15.18
küsija jalutuskäigule - kui Nutt juba surnud on, kas see nimi siis enam ei loe?
 
küsija* 14. juuni 2019, kl 21.45
Ikka loeb, president Meri on ju ka surnud.
 
RR 16. juuni 2019, kl 23.40
Ma siirdun varsti väljateenitud suvepuhkusele. Eks näis mis suvi toob, ilmselt reisin ringi, külastan võõraid maid ja ka kodumaa ilusaid paiku. Kena suve kõigile unetutele!
 
ma ei ole robot 24. juuni 2019, kl 11.07
mis päev täna on?
 
Teadja 24. juuni 2019, kl 17.01
ma ei ole robot Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis päev täna on?

Jaanipäev:)
 
ma ei ole robot 24. juuni 2019, kl 19.34
jah, jaanipäev küll, aga "see pole päris see" ... nagu ütles "Mängi ja võida" saatejuht, kui ta teistsugust vastust ootas.
 
Teadja 24. juuni 2019, kl 20.14
Selle saate kohta sobib ütlemine, et ma pole raha peale vihane, et vaevuksin säärase ohmudepüüdmise peale aega raiskama. Kui mängida tahad vaata mõnda ametlikku veebikasiinot või nt. olybet.ee . Tegelikult on neid -betisid veel, mingi betsafe reklaam kargas kah korra näkku, enne kui selle ära blokeerisin. Ma pole mängur, nii et ei oska täpsustada.
 
ma ei ole robot 24. juuni 2019, kl 20.52
täna on sinine esmaspäev.:) eile tähistati ju jaaniõhtut koos kõige juurdekuuluvaga.

selle saate mängureegleid ei olnud minu arust piisavalt selgitatud, et nii palju segadust tekkis, aga ega ma ei tea kah, sattusin kord kanaleid klõpsides lihtsalt niisama vaatama.
 
c*) 24. juuni 2019, kl 23.39
eee... vabandan oma juhmust aga millisest kanalist seda saadet näidatakse ja mis ajal?
 
ma ei ole robot 25. juuni 2019, kl 09.12
see on kanal 2 saade ja vaatasin praegu saatekavast, et näidatakse argipäeviti kell 12. televiisorist saab korduses ka muul ajal vaadata.
 
c*) 25. juuni 2019, kl 12.34
ahahh, siis pole ime, et ma ei tea sest miskit aga luban, et nii kuulsat saadet, millest kõik kirjavad, tuleb üks kord kaeda, nii 20-30 aasta pärast. olgu siis või kordusest
diip 26. juuni 2019, kl 16.09
Vat siis, suvi kah juba käes. Ilmadel pole viga.

Nõu ei oska eriti anda. Võib ju kah prouasid vembla otsa ajada. Maitse ja viitsimise asi.
 
küsija* 26. juuni 2019, kl 17.26
Ohhoo, sa oleksid nagu üllatunud, et suvi on käes? Mina olen juba mõnda aega murelikult mõtelnud, et varsti on pööripäev ja siis hakkavad päevad jälle lühemaks ning ööd pikemaks venima ja kaugel see sügiski enam! :(
Aga nõu oskan ma küll anda. Praegu on just õige aeg igasugust värki vardasse ajada, mitte vembla otsa torgata. Seejuures loomulikult tuleohutust hoolega silmas pidades. Natuke viitsimist peab muidugi olema, aga tulemus on seda väärt - maitseb hästi! :)
diip 26. juuni 2019, kl 19.36
Aja kulg ikka vahel üllatab. Mõni mees oli võibolla selleks aastaks lubadusi andnud, tahtnud ei tea mida korda saata. Nüüd on pool aastakest läbi.

Kes aga juba praegu sügise peale mõtleb, selles soovitaksin veel edasi mõelda. Eks tule sügise järel talv, siis kevad ja jälle suvi. See peaks ju küll meele rõõmsaks tegema.
 
küsija* 26. juuni 2019, kl 22.30
Nõuanne on hea! Tegingi nii ja juba läks mu meel palju rõõmsamaks, küll hakkavad need päevad ükskord ka jälle pikemaks minema ja ööd lühemaks.
Aga eks lubadusi anda ole ikka kergem, kui neid täita, kes seda ei teaks. See poole aastakese mainimine vihjab kangesti sellele, et mõnel mehel läheb täitmine samuti raskelt ...
 
Ilmahuviline 19. september 2019, kl 09.20
Ilmateade:
"Täna on muutliku pilvisusega ilm, ennelõunal sajab kohati, pärastlõunal mitmel pool hoovihma, kohati on ka äikest."
Öelge nüüd targad, kas vihma sajab rohkemates paikades enne või pärast lõunat? Ja kas äikest võib ka mitmel pool olla? Praegu on õnneks ainult päikest! :))
Ilusat päeva!
 
Ilmahuviline 19. september 2019, kl 19.53
No nii! Päevake ongi õhtusse jõudnud. Kui uskuda hommikust ilmateadet, siis kusagil sadas täna vihma, kohati kõmistas äike, kuid meil oli soe, päikseline ja tuulevaikne. Ja nii terve päev! Küll on ikka tore meie kandis elada! :P
diip 20. september 2019, kl 20.08
Sellest on aru saada, et mitmel pool on rohkem kui kohati:p
 
mõtisklus 22. september 2019, kl 11.04
Eile oli maailmakoristuspäev. Kui inimesed ei loobiks maha suitsukonisid ega muud prahti ning igasugused jäätmed viiks selleks määratud kohta, siis poleks neid kampaaniaid vaja üldse korraldada. Randa minnes on ruumi ja jaksu täispudelid kaasa võtta, aga tagasi tulles tühjade jaoks seda enam ei jätku. Mõistetamatu!
Meenub vanasõna, et ära anna vaesele kala, vaid anna õng! Kui oleks võimalik õpetada kõik need vaesed loodusereostajad korda hoidma, siis oleks meie ümbruskond kogu aeg puhas ja kena, mitte ainult kaks korda aastas! Aga seda ei ole kahjuks võimalik mitte kuidagi teha ja nii lagastavad nad rahumeeli edasi, sest küll keegi teine nende järelt koristab. Õigem oleks küll öelda - nad isegi ei mõtle sellele, sest praht neid ei häiri. Ja nii ongi, et nad saavad kogu aeg kala, sest õnge ei võta nad lihtsalt vastu.
Kurb!
 
küsija* 15. september 2020, kl 23.12
Millise looma elu neist kolmest on kõige väärtuslikum: jänese, rebase või sea - ja miks?
 
noh 16. september 2020, kl 05.20
no ma ei tea, kas saab üldse sellist küsimust tõstatada....see on sama hea, kui küsida..kas sinu elu on väärtuslikum , kui minu oma:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!