Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Appi! Appi!
 
abivajaja 29. veebruar 2020, kl 18.00
Mul läks kops üle maksa! Kuidas ma selle nüüd oma kohale tagasi saan? EMO ei lubata iga pisiasja pärast tülitada, aga perearstil on vabad päevad. Tunnen, kuidas mul hakkab sees keerama ... Ja juhtus see ainult sellise tühise asja pärast, et nägin ajalehes üht pealkirja.

Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu

No praegu kirjutatakse koroonast iga päev ja igas väljaandes, seega ei oleks tohtinud mul mingeid erilisi emotsioone tekkida. Võibolla mängisid oma osa suurelt ja rasvaselt ning süsimustade tähtedega kirjutatud sõnad, ei tea.
Ja siis hakkasin ma huvi tundma, kas tõesti meie lähinaabrid on viirusest puutumata, kuigi minu teada ei ole. Külastasin Terviseameti kodulehte ja mis ma näen - Eesti 1, Leedu 1, Soome 2, Norra 6, Rootsi 12 ja pikad read ümberringi veel. Venemaal oli ka kõigest 2, aga ma kahtlustan, et seal manipuleeritakse arvudega.
Pealegi ei ole teadaolevalt ükski eestlane nakatunudki, see paanikatekitaja on iraanlane. Ja mitmekümne nakatunuga riikidel pole häda midagi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!