Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Vaba teema
 
Vana olija 26. märts 2021, kl 13.54
Sulle soovitaks kriminullidest satiiriga vürtsitatud Darja Dontsova kirjutatud teoseid. Kui need mõne aasta eest avastasin, lugesin kõik eesti keeles ilmunud 2 riiulitäit, mis raamatukogus oli, läbi. Naerda saab piisavalt.
 
Vana olija 26. märts 2021, kl 13.59
Ja teadmiseks veel, et " Isa Browni lugude" raamatus on teised lood kui telekas. Lühijutud, 2-3lk jutt. Laisale lugejale head.:)
 
-dp- 26. märts 2021, kl 15.11
Küsin programmeerimiskeelt, milles kirjutatud arvutiprogramm näeb välja nagu näitemängu tekst.
 
-dp- 26. märts 2021, kl 15.33
Küsimus krimkahuvilistele. Kas vahel õnnestub lahendus ette ära arvata? Minul ei taha see mitte õnnestuda. Pole küll ka tõsiselt pusida viitsinud.
 
RR23-1 26. märts 2021, kl 16.02
Raamatukogud on praegu kinni ja raamatute ära viimine ja uute võtmine on tehtud tülikaks. Ma krimkahuviline ei ole, loen reisiraamatuid "Minu..." sarjast. On igavaid ja on põnevaid kirjutisi.
 
Vana olija 26. märts 2021, kl 16.45
Heas krimkas lahendust enne lõppu naljalt ära ei arva. Aga on ka selliseid, kus poole peal saab selgeks, kes on kurjategija.

Meil on õnneks raamatukogu avatud.
"Minu..." sarjast lugesin just kuu aega tagasi läbi "Minu Brasiilia". Oli täitsa hea lugemine. Aga eks see, kas on hea raamat või mitte, sõltub paljuski ka kirjutaja sõnaosavusest, kuidas enda läbielatut suudab kirjeldada.
 
-dp- 26. märts 2021, kl 22.37
Ellery Queeni krimkas "Müstiline X" pakutakse lugejale otseselt võimalust ise lahendada.
 
VgrantCat 26. märts 2021, kl 23.48
Umm...ömmm...aaaa...eee...et küsimusele vastata, tuleb küsimusest kõigepealt aru saada. Ja siis küsida Googlelt.
UML, scenario?
 
-dp- 26. märts 2021, kl 23.56
See sai vist väga spetsiifiline küsimus:p Tegemist on programmeerimiskeelega Shakespeare. Stiilinäide: https://en.wikipedia.org/wiki/Shakespeare_Programming_Language#Example_code

Püüan praegu Blizzard Arcade Collectionit installida. Seal on vana hea mäng Lost Vikings.

Ootan tennisemängu algust. Siinsamas Delfi TV-s näitab.
 
VgrantCat 27. märts 2021, kl 00.36
Ma tahaksin lugeda Cormoran Strike (Robert Galbraith), nelja esimese raamatut on BBC poolt ekraniseeritud ja väga tasemel seriaalid.
Viimased vaadatud uued filmid: Run ja Willy's wonderland.
Esimene on korralik triller(õde Ratched), teine on ...teise filmi päästab see, et Nicolas Cage ei lausu terve film mitte ühtegi sõna. Tiinekate õudukas, verd voolab ojadena ja hormonaalsed plahvatused valel ajal vales kohas. Ma ütleks..saast..., Aga NC silmade pärast jätan ütlemata.
 
VgrantCat 27. märts 2021, kl 00.40
Lootsin, et äkkkki läheb täppi aga...targa näoga antud loll vastus. ;D
 
-dp- 27. märts 2021, kl 00.51
Ma vaatasin viimati Jupiterist "Kolme musketäri". Päris ilusad laulud. Nostalgialaks.

Küll võtab aega see install. Vanad väikesed mängud on mitme giga sisse pakitud. Vist mingid uusversioonid.
 
-dp- 27. märts 2021, kl 15.38
Igavavõitu laupäev. Teha oleks palju, aga eriti ei viitsi.

Viktoriiniküsimus kah. Milline tuntud hevibänd on nime saanud sõjalaeva järgi?
 
Kalle36 27. märts 2021, kl 22.03
Pakun hevibänd Ugandi
 
VgrantCat 28. märts 2021, kl 02.42
A mul kassirajakas tõmbas lillepoti keset ööd kapi otsast alla, koristan kilde ja mulda. Minu arvamuse peale temast kui lontrusest, urises, et tal on õigused ja lubas helistada loomakaitsesse.
----------
See ajaarvamissüsteem on koostatud eelmisel sajandil, maimuke, kelle/mille vanust sellega määratakse, sai aastal 2021 36 aastat vanaks.
????
 
-dp- 28. märts 2021, kl 05.10
Pidasin silmas 1980. aastal loodud USA bändi.

Ajaarvamissüsteemi ei leidnud. Kas see on arvutitega seotud? Või mõni Marsi kalender?
 
VgrantCat 28. märts 2021, kl 05.34
Jah, Dariani kalender.
 
-dp- 28. märts 2021, kl 05.53
Mis see kiisu nüüd teeb? Kas häbeneb nurgas või möllab edasi?:p
 
VgrantCat 28. märts 2021, kl 07.02
Trambib jalgu ja ootab, et ma vabandaksin))
Kassidel jääb alati õigust üle, inimene on kassi jaoks ,,minu personaalne konserviavaja,,.
Lill on ümber paigutatud, pean ta kähku ära kinkima, need kaks ei mahu ühele territooriumile.
 
Kalle36 28. märts 2021, kl 20.53
Hevibänd on Manowar
 
-dp- 28. märts 2021, kl 21.52
Manowar jah:)
 
Kalle36 29. märts 2021, kl 15.02
Mis on ühist ansamblil Manowar ja sõiduautol Dacia?
 
-dp- 29. märts 2021, kl 16.48
Manowar on tuntud kui kõige valjemini mängiv bänd. Võibolla teeb sõiduauto Dacia ka kõva lärmi?:p
 
VgrantCat 30. märts 2021, kl 00.04
The Gods Of War in Romania?
Dacia Logan?
 
Kalle36 30. märts 2021, kl 21.55
Ei ole õiget vastust, proovige veel. Annan ühe vihje. Küsimuse peale tulin nii, et googeldasin sõna Manowar ja avasin siis ühe esimestest väljapakutud valikutest. Praegu rohkem ei vihja.
 
-dp- 31. märts 2021, kl 07.18
Vaatasin mõnda linki, ei taipa ära.
 
VgrantCat 31. märts 2021, kl 10.25
Sama siin. Paluks jõhkrat vihjet.
 
Ei tea 31. märts 2021, kl 21.16
Karl Logan ja Dacia Logan?
 
VgrantCat 31. märts 2021, kl 21.50
Dacia on Rumeenia auto ja Karl Logan bändi liige.
Kuigi, kuigi...öeldes ,,Rumeenia,, meenub mulle esimesena Vlad Tepeš, Gary Oldman ja Keanu Reeves)
----------------
Palju maksab kiirtest Tallinna Lennujaamas?
 
Kalle36 31. märts 2021, kl 22.35
Õige vastus tuli ära. Logan on neid kahte ühendav sõna.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!