Unetute nurgake
putja väsinud nägu
 
botox 29. november 2022, kl 02.57
kas ikka on vaja nii palju täitesüste teha kui tulemus null. oli enne loll nägu, sai laadungi botoxit ja jälle loll nägu. milleks?
 
Ramses 11. detsember 2022, kl 02.04
Kere vaja enne mausoleumi panekut mumifitseerida.
 
tark mees taskus 11. detsember 2022, kl 08.27
HEJ haridus minutitd. kas te teatsite ,et lenini kõrval oli ka stalini keha mumifitseeritud natuke aega. miski pärast stalini keha viidi minema ja lenin üksi jäi. issand kui tark ja ilus ma olen. niii mehine. nii karvane nagu caston kaunitar ja koletise filmist. fuck yeah.
 
ajaloolix 26. detsember 2022, kl 03.16
stalini lihakeha oleks kenasti siiani mausoleumis vedelenud kui kultuse kujund ... aga tema järglased ja käsilased pidid ennast ju paremast küljest näitama, seega kirjutasid kõik ka enda patud vana peeru kaela ja peale tema surma käisid kooliõpilased rõõmsalt suure juhi pildi peale sülitamas.

ma kohe ootan, kes on esimene venkustani eesrindlane, kes kremli kärisedes suure läraka putini portree poole saadab.

ise panustan solovjovile. on veel variante?
 
ma just nagu mainisin seda ennem 26. detsember 2022, kl 07.57
hmmmmm ,et stalini keha oli algselt lenini kõrval. kas sa nagu pead alati üritama mind üle panna või. muud teha pole ve :/
 
Mis sest näost! 26. detsember 2022, kl 12.41
Nägu saab ju botoksiga parandada ja kohendada. Aga vaat seda, mis seal näo taga on ehk ajusid ei saa mingi süstiga kohendada. Nüüd lähevad tal juba mõtted ja sõnad sassi.. Putja mainis et see sõda on meile palju halba teinud, kuid tegelikult Venemaa ei sõdi ju kellegagi. Käib ainult väike erioperatsiooni, mis pidi kestma ainult 3 päeva, kuid nüüd kestab see juba üle 300 päeva ja lõppu pole veel näha.
Pealegi on teada seda kes Venemaal tarvitab " sõda" see laimab riiki ja kohus karistab seda kodanikku 10 - 15 aastase vangistusega.
Huvitav, mitu aastat Moskva Linnakohus Putinile annab riigi laimamise eest.
 
vähe veel 27. detsember 2022, kl 00.46
sellest, et putler oma perssekukkunud sõjalist operatsiooni sõjaks nimetas, too kremlipeer jättis ka konstitutsiooni sissekirjutatud igaaastase pressikonferentsi ära, et enne uut aastat teavitada tervele venkustanile, kuidas tollel kõik hästi läheb. seega on vene riigi president juba kaks korda seadust rikkunud. ju vist need venemaa kodanikud, kes on tegelikult orjad, on nii madalaks tambitud, et isegi ei märka kui nende president seadust rikub.
 
mis siis 01. jaanuar 2023, kl 16.28
Putin on paipoiss, tema oli puu otsas, kui pauk käis. Liigutas seal end veidi, aga ei teinud kellelegi paha. Ja nüüd küsib imestunud näoga, no sellesamaga, mis botoxit täis on tuubitud:
"„Aga kes alustas? Kes andis löögi Krimmi sillale, kes lõhkus Kurski tuumaelektrijaama elektriliinid, kes ei anna vett Donetskile?“ küsis Putin.
„Keegi ei ole sellest kuskil sõnagi iitsatanud. Täielik vaikus. Tarvitseb meil ainult veidi liigutada ja midagi vastuseks teha, kui on kisa ja kära taevani,“ ütles Putin.
 
oehh 02. jaanuar 2023, kl 00.52
putler on tänapäeva hitler, kes ründas teist riiki lihtsalt niisama, lihtsalt tahtis hakata naaberriigis naisi ja lapsi tapma.
nüüd on ta enda alustatud sõda kaotamas ja retoorika muidugi teine. nüüd püüab end õigustada eriti nõmedal moel - ukraina mürgised sääsed tahtsid venelasi rünnata jne.
putler on maailma esiterrorist, kes varsti kohtu ees seisab.
 
Unetu 15. juuli 2023, kl 02.28
Mis nägu vaid silikoonist täispuhutud hüpiknukk.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!