Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Pole und, pole unenägusid.
 
alf 27. veebruar 2009, kl 23.22
ja nii ta just tükib olemagi, et ei näegi värvilisi unenägusid:))
 
alf 27. veebruar 2009, kl 23.27
paistab, et paljudel ikka on und ja ehk näevad ka ilusaid unenägusid. Mina pean vist tegema tüütu reklaamipausi :(
 
alf 27. veebruar 2009, kl 23.55
värvilisi unenägusid siis sõbrad : ))) mina lahkun, toredat ööd kes on unetud !!
 
kuu 28. veebruar 2009, kl 01.01
ma veel kõnnin ringi :)
 
muun 06. märts 2011, kl 16.12
http://unenagudeseletaja.blogspot.com/2011/02/und-pole.html
 
olavsu1 08. märts 2011, kl 21.45
seletage nüüd ära järgnev.

Ma unes nägin neidu keda tundsin. Ta oli kostümeeritud ja läks mingisse lossi, kus tal üritus toimus. Koos temaga oli palju teisi, kes sammuti kostüüme kandsid, kõik olid kui sünged multika tegelased. Must värv domineeris. Ma võtsin tal käest, et saata teda sellel teekonnal... ta ütles "Lase lahti!". Seal lossi ümber olnud turvamehed ei lasknud mind lossile ligemale, nad ütlesid "Sina ära tule siia!".
 
-frukt- 08. märts 2011, kl 21.56
ma arvan, et sa oled viimasel ajal liiga palju süngeid multikaid vaadanud. midagi muud on siit kahjuks raske välja lugeda.
 
-frukt- 08. märts 2011, kl 21.59
eks mulgi on vahel silm nendele süngetele multikatele peale jäänud. on kaks varianti: kas tegelased muudkui jooksevad...
ja kui nad ei jookse, siis karjuvad...

õnneks unne pole nad mulle veel järele tulnud.
 
Rexx 08. märts 2011, kl 22.05
sedasi ei saa teisele unenägu seletada. unenäos toimuval on märgiline tähendus ja need märgid võivad erinevatel inimestel väga erinevad olla. usalda sisetunnet, mis see ütleb?
 
-frukt- 08. märts 2011, kl 22.15
mulle kõrvaltvaatajana meenutab see unenägu pingviinide paraadi. seal oli palju musta ja võõraid sinna ei lubatud.
 
Rexx 08. märts 2011, kl 22.26
pakun välja veel sellise seletuse: pääsed mingist ebameeldivast olukorrast. miks ma nii arvan? tundub, et oled rohkem koduse eluviisiga inimene, siis sellised suurüritused nagu maskiballid lossis on sulle vastuarva. must värv tundub sulle sünge (mitte näiteks šikk ja soliidne), sind sinna ei lastud, seega sina pääsed. lihtne.:))))
 
olavsu1 08. märts 2011, kl 22.33
-frukt- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma arvan, et sa oled viimasel ajal liiga palju sün
> geid multikaid vaadanud. midagi muud on siit kahju
> ks raske välja lugeda.

tonari no totoro, whisper of hearth, spirited away need pole sünged multikad.

see inimene lihtsal fännab süngete multikate cosplay'd näiteks death note ainetel.
 
Hayao Miyazaki 08. märts 2011, kl 22.50
Minu meelest oli sinu lemmik seni ikka Howl's Moving Castle?
 
olavsu1 08. märts 2011, kl 23.05
Hayao Miyazaki Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu meelest oli sinu lemmik seni ikka Howl's Movi
> ng Castle?


seda ma olen ainult ühekorra vaadanud. kuid kõik Hayao Miyazaki multikad on head. eriti tonari no totoro.
 
Hulkurkass 08. märts 2011, kl 23.34
infi mõttes- muideks, hayao miyazaki lemmikmultikas on "siil udus" ja ta on autoriks mangale, kus tegevus kandub teise maailmasõja aegsesse eestisse(narva) ja milles kõiki tegelasi on kujutatud sigadena.
 
-frukt- 10. märts 2011, kl 20.00
minu lemmikmultikad olid kunagi "3 sõpra Prostokvašinost" ja "Pitsu Pontul külas".
"Siil udus" tundus nii sünge.
 
-frukt- 10. märts 2011, kl 20.08
multika puhul oli kõige tähtsam, et nalja saaks.
 
olavsu1 10. märts 2011, kl 20.56
-frukt- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> multika puhul oli kõige tähtsam, et nalja saaks.


nuh must ja valge koer peaks sulle sobima. ise ootaks mingit õpetlikku momenti.
 
Rexx 10. märts 2011, kl 21.21
musta ja valge koera multikas on kindlasti olemas ka midagi õpetlikku. see tuleks sealt lihtsalt üles leida.
 
liizubeti 10. märts 2011, kl 22.21
eeee pole und jah, ja multikatest viimasel ajal muumid....imelik aga laps fännab seda....aga suht imelikud tüübid seal koos
 
-frukt- 11. märts 2011, kl 13.45
mustast ja valgest koerast oli mul alati kahju. kuidas see vares võis neid niipalju kiusata:(
õpetlik oligi vast see, et nad alati poolkogemata trumpasid selle linnu üle. st. ei löönud käega kui viltu läks ja tagutsesid oma eesmärgi nimel edasi. või kui see võimalik polnud, leidsid uue sihi.

muumid on ka lahedad, täiesti teistsugune mõnus maailm:)
 
olavsu1 11. märts 2011, kl 17.56
tolle varese "meikimine" oli kõige toredam koht..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!