Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
üks lõbus lugu
 
la femme 02. august 2009, kl 09.31
Pointile sain pihta, kui nüüd lingile ka veel saaks, siis oleks kõik korras!

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=67&i=39737&t=39737
 
noh 02. august 2009, kl 09.34
teab, kas see käis nüüd natuke minu kapsa aeda kah ve:DDD
 
la femme 02. august 2009, kl 09.46
Tegelikult ei käinud see sinu kapsaaeda, noh, aga seoses su muusikakuulamisega meenus mulle lihtsalt see tore arvutiabi lugu.
 
noh 02. august 2009, kl 09.48
no seda ma just silmas pidasingi:DD
 
la femme 02. august 2009, kl 09.48
Aga kuhu sa eile õhtul ikkagi kadusid, sa päeval ei mganud, eks?
Me Alissaga ei jõudnudki ära oodata.
 
noh 02. august 2009, kl 09.56
ma arvasin, et pole suurem jutukaaslane...oleks hakanud ehk veel unisena torisejaks kah....kellele seda vaja oleks olnud:DDD
 
la femme 02. august 2009, kl 10.00
Päike tuli välja, lähen nüüd hilishommikusele jalutuskäigule.
 
noh 02. august 2009, kl 10.01
jaluta minu eest ka:DD....kuigi mul õues ikka juba tiir tehtud
 
luna 02. august 2009, kl 10.49
Ma vaatan, la femme on viimase 24 tunni jooksul suisa kolm teemat siin püstitanud. Ja siis läheb ise rahumeeli jalutama!?
 
alissandra 02. august 2009, kl 10.54
Hommikust! A mind ootab üks jama töö ees, pean seineksit liimima hakkama. Oh teeks keegi selle mu eest ära.:)
 
moi 02. august 2009, kl 11.06
alissandra, remonditööd mulle meeldivad, panen päris hästi tapeeti jms, võin tulla, kus asud.
 
alissandra 02. august 2009, kl 11.08
Vaevalt, et sa tasuta seda tööd teed.:) Ma hoian palgaliste pealt kokku.:P
 
alissandra 02. august 2009, kl 11.11
Ja kindlasti olen kaugel ka, ma L-Virus.
 
moi 02. august 2009, kl 11.17
pole ju kaugel, 110 km siia-sinna
 
la femme 02. august 2009, kl 16.48
luna,
kas see oli etteheide, et ma kolm teemat püstitasin?
Ma võin seitse teemat ka panna, see pole probleem, aga kui sina nii kaua magad ja minuga vestlema ei tule, mis mul siis muud üle jääb, kui jalutama minna.
Ma ei tahtnud vaest nohi ka päris ära kurnata, jõuab siis tema üksi kolme teema vahet rabelda!
Aga neid teemasid sai niipalju sellepärast, et ma ei tahtnud korrata seda, mis ajamasinas juhtus. See oli ikka päris hull üksteise segamine.
 
luna 02. august 2009, kl 18.29
la femme, etteheide küll. Aga mitte teemade arvu suhtes. Pean oma uhkuse alla suruma ja sind lausa kiitma, et erinevate maitsetega inimeste peale mõtled ja neile huvipakkuvaid teemasid välja pakud.
Aga ise lased sellepeale hoopis jalga?
 
luna 02. august 2009, kl 18.37
Võib olla paljud oleksid tahtnud sinuga vestelda, aga nüüd on nad kadunud.
 
Anita 02. august 2009, kl 18.40
ma vabandan..ma siia korra kiikasin, aga see teema on super! - naersin tükk aega ja kõva häälega lingitatud teemat, mille la femme siia pani.. ;))))))))
 
lf 02. august 2009, kl 18.45
luna,
kui sa nägid, et mind ei ole, miks sa siis valvekorda üle ei võtnud, kui keegi just peab kogu aeg kohal olema.
Ega mina ei saa ka oma kallist pühapäevakest siin passides ära raisata. Võib-olla ei tulegi kedagi!
Inimesed ehk seenile või marjule läinud, oleksin ehk isegi seda teinud, kui kõik nii vihmamärg ei oleks.

Aga milline minu kolmest teemast sulle kõige rohkem meeldis?
 
la femme 02. august 2009, kl 19.01
Tere tulemast, Anita!
Siin ei ole vaja vabandada, vastupidi, meil on igaühe üle heameel, kes siia kiikab!

Jaa, jehhi jutt on minu arust tõesti supernaljakas, sellepärast ma ta siia paningi.
Ma naeran ka suure häälega, kui seda loen.
 
Anita 02. august 2009, kl 19.14
lihtsalt super - see teema!
aga ma ikka..enne kui ruumi sisenen, kuhu pole varem astunud /kuigi päris alguses ma siia ühe teema tegin, arvestades mu varasemat unetust..:))/, siis ikka vaatad ettevaatlikult - ei tea ju, millega tegu..;))
mul endalgi viimasel ajal selle unega / unetusega probleeme - päev ja öö kipuvad täiesti segi minema - selline tunne, et aastas on päevi mu jaoks liiga palju või vähe..;))))
 
luna 02. august 2009, kl 20.03
See ongi nüüd vist koht, kus mõned hirnuvad end ribadeks, aga minusugune hoopis haletseb Asterit. Olen ka ise arvutiga hädas olnud ja arvutiabisse pöördunud.

Sealsed targad said lausa naerukrambid minu küsimuse peale. Üks siiski halastas mu peale ja sain oma mure lahendatud. Praegu isegi imestan kui loll ma tookord olin, vähemalt oli niipalju mõistust peas, et oma nime all ei küsinud.

Aga su pandud teemad on kõik unetutenurgakõlbulikud. Jätka samas vaimus.
 
alissandra 02. august 2009, kl 20.57
Nii vihmane ilm oli täna, vähemalt siin küll. Millega siis vihmase ilmaga tegeletakse, et isegi loba nii vähe on?;)
 
alissandra 02. august 2009, kl 21.06
Praegu ka õhk puhas.:))
 
noh 02. august 2009, kl 21.08
sogane, sogane...kui hästi vaadata:DD
 
alissandra 02. august 2009, kl 21.06
Polegi puhas, üks noh ikka kõnnib ringi.:)
 
Rex 02. august 2009, kl 21.10
hommik oli vihmane, aga pärast läks ilm ikka väga ilusaks.
 
noh 02. august 2009, kl 21.11
teab kas kõnnib...võibolla hoopis komberdab:DDD
 
alissandra 02. august 2009, kl 21.13
Meil päev läbi iga vähe aja tagant sadanud.

Noh, miks sa komberdad?
 
noh 02. august 2009, kl 21.37
soh...ja ma ei näinudki, et vastus ka oli..mh:DD...palju sa alissa mu vanuseks ka said siis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!