Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
üks lõbus lugu
 
luna 04. august 2009, kl 19.16
See eilne suur naermine oli vist liiast. Täna pole õnneks midagi untsu läinud, aga õhtu noor alles.
 
alissandra 04. august 2009, kl 19.30
Vaevalt siis jõuabki miski utntsu minna, aga igaksjuhuks sülita üle vasaku õla kolm korda. Tegelikult vist ei tohi seda ka teha, sest kaisteingel pidi vasakul õlal istuma, selle täistatistamine pole ka hea. Ah ma ka ei tea...
 
luna 04. august 2009, kl 19.32
Ma proovin täna olla madalam kui muru ja varakult magama minna. Siis ehk läheb õnneks. Kaitseingel ka kindlasti väsinud.
 
alissandra 04. august 2009, kl 19.37
Kas sul muidu läheb siis halvasti, et täna hea päev kohe oli?
 
luna 04. august 2009, kl 19.41
Mul läheb muidu nagu ikka. Mõni päev on parem, teine jälle kehvem.
Ja täna on siin arvatavasti üldse vähe rahvast, sest on ju Madonna kontsert!
 
alissandra 04. august 2009, kl 19.42
Ma tegin tütrele ka välja, ise ma küll ei hooli sest Madonnast j´a ei usu, et foorum seepärast tühi on. Siin muidu ka ikka suht vaikne. Noh ka kindlasti aias koperdab mitte Madonnal.:)) Teised kuskil mujal, telku ees või jalutamas või...
 
panther 04. august 2009, kl 19.43
Kui kõik päevad oleks alati õnnestunud ning kõik sujuks viperusteta, siis hakkaks pikapeale igav.
 
luna 04. august 2009, kl 19.51
Ma vist olen liiga palju täna internetist uudiseid lugenud. Iga Madonna liigutus on kirja pandud, Tallinnas lennu-laeva-bussi-taksoliiklus seisma pandud. Kõik olevat kontserdil! Ja siis tuleb kurb tunne peale, miks mina sinna ei läinud?
 
panther 04. august 2009, kl 19.56
Oled sa kindel, et tahad seal massi sees trügida ja rabeleda? Mind näiteks üldse ei tõmba sellised hullunud rahvamassid. Tunnen end jube ebamugavalt ja tahaks kiiresti minema sellisest kohast.
Pealegi, kui kuskil tagapool olla, siis ei näegi sa seda iidolit mujalt kui ekraanilt. Vaata siis pärast parem kodus seda kontserdi salvestust. On mugavam.
 
alissandra 04. august 2009, kl 20.02
Miks sa siis ei läinud?
Ma lubasin kunagi ammu, et kui Elton John ja Tina Turner Tlnsse tulevad, siis kindlasti lähen. Vot ma läksin.
 
la femme 04. august 2009, kl 20.04
Mulle meeldis Tiit Karuksi kild, mille ta viskas pärast seda, kui olid ette loetud Madonna turvameetmed lõuna ajal Tallinna lennujaamas:

"No mu sisetunne ütleb, et mere poolt turvavad Madonna kontserti täna NATO allveelaevad!"
 
luna 04. august 2009, kl 20.08
Ma ei olegi Madonna fänn, aga ajakirjandus on mul pea täiesti sassi ajanud. Kui sind pole siin, siis pole sind olemas!
Muusika on täiesti teisejärguline, kuigi mõned tema laulud mulle isegi meeldivad.

Panther, tegelikult nõustun sinu raudse loogikaga.
 
alissandra 04. august 2009, kl 20.03
Vaevalt nüüd NATO Madonna pärast ärevil on, aga lahe ikkagi mõelda, et äkki ongi.:)))
 
luna 04. august 2009, kl 20.05
Madonna lihtsalt maksab natole ja see on kõigeks valmis.
 
luna 04. august 2009, kl 20.12
Mina käisin kevadel Enriqe Iglesiase kontserdil, olen tema suur fänn. Ja ei kahetse. Pilet sai võetud istekohale, ega seal all rahva seas poleks küll vastu pidanud.
 
panther 04. august 2009, kl 20.10
Surevad seal jälgi haisu sees ära veel viimati. Tegelt peaks mere poole ehitama tuuletõkke. Igatahes mõne päeva eest seal jalutades võttis hais küll südame pahaks ja tegin sealt üsna kiirelt minekut.
 
meri 04. august 2009, kl 20.14
Järjekord olevat Russalkani välja. Ei tea, miks, pole uurinud, aga kuulsin uudistest. Pole minu maitse ka, ei tõmba ja rahvamassi ning saluudi pärast ainult ei läheks.
 
alissandra 04. august 2009, kl 20.10
Mis hais teile seal on?
 
luna 04. august 2009, kl 20.11
Panther, mu tuju läheb tänu sulle järjest paremaks!
 
meri 04. august 2009, kl 20.12
Meri haiseb nagu alati, aga nüüd on vist hullemad lood. Ei tea.
 
alissandra 04. august 2009, kl 20.17
Merelõhn:))) Temal hais.:P
 
luna 04. august 2009, kl 20.13
See hais on vetikate elutegevuse lõppprodukt. Aga tervisele ohtu ei kujuta.
 
luna 04. august 2009, kl 20.19
Kuna Madonna Tallinnast kohe lahkub ja linnaga ei tutvu, jääb vähemalt see aroom talle Tallinna meenutama.
 
la femme 04. august 2009, kl 20.21
Laulupeo ajal oli väljak täis grillihaisu ja hooti sinist suitsu, seni kui suurem tuulehoog selle viivuks jälle ära viis.
No kohe mitte ei sobinud sinna, aga raha eest võib ju peaaegu kõike teha.
 
panther 04. august 2009, kl 20.26
Vetikate hais see nüüd küll ei olnud. Nende hais on teistmoodi. Ajakirjandus väitis, et tegu on paberivabriku jäätmeveega. Ei tea. Igatahes selline jälk raipehais oli.
 
panther 04. august 2009, kl 20.40
Mitte jäätmeveega vaid õigemini vana nõukaaegse solgiga, mis merepõhjas laiutab ja lained selle lahti löövad ning lebra tekitavad.
 
la femme 04. august 2009, kl 20.40
Metsikud järjekorrad on väravate taga, äsja just telekast näidati.Inimesi olevat kästud varakult kohale minna, aga mõned käivad ju ikka tööl ka veel.
 
noh 04. august 2009, kl 20.46
tere tüdrukud:D...ja alissa teab täpselt kus ma olen...kas kaamerad sul üles pandud?:DD...aga need kaamerad nõitasid sul valesti, ma mitte ei koperdanud vaid olin päris usin:DD
 
alissandra 04. august 2009, kl 20.53
Noh, tore, et sa usin olid. Kaamerad on natuke vales kohas vist jah. Ma olin ka päeval suht usin, nüüd jälle vedeleks niisama.
 
alissandra 04. august 2009, kl 20.53
Tere kah jah!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!