Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Vabariigi aastapäev!
 
mp 23. veebruar 2010, kl 15.19
Kas oleme happy'd, kas pidutseme, kas üldse soovisime sellist vabariiki???

Mina ise olen küll suht pettunud meie tänases päevas!
 
älis 23. veebruar 2010, kl 15.41
eestlane ei oska olla vaba..aastasadu orjpõlve on teinud tast kuuleka talupoja, kes pole eales millegagi rahul, kui saaks teha vaid tööd..;b
sa seda vilmi "malev" oled näind? seal repliik, kus eestlased maksavadsakstele kätte sellega, et teevad nende eest kogu töö ära..no ja nüüd? tööd ple, eestlane morn..;b;)))
 
panther 23. veebruar 2010, kl 15.46
Ehh, "Malevas" on neid kilde teisigi....päris häid.:))))

vastuseks mp-le, istun homme tööl ja kajastan "pingude" paraadi....:)) parema meelega ei teeks seda.:)
 
sähvi 23. veebruar 2010, kl 15.58
Igal aastal kujutlen, kuidas kenas kleidis ja veel kenama kaaslasega tantsin seal ;) Palun, ärge võtke minult seda RÕÕMU...

Vähemalt luban seda endale!
 
pantherr 23. veebruar 2010, kl 16.16
No kes sind keelab unistamast....:)
 
niisama 23. veebruar 2010, kl 16.40
Mina tantsin hea meelega igal pool mujal peale sellesamuse vastuvõtu.
Pool vabariiki võtab voli arvustada su kleiti ja kortse ja kingi ja kulmukaart. Hea, et pole kutse osaliseks saanud.

* vabariik mulle muidu meeldib, üksikuid puudujääke kahtlemata on meie rahvusliku palge peal, aga kus neid ei oleks.
 
alissandra 23. veebruar 2010, kl 16.42
Millist vabariiki sa, Mägedepoeg, siis soovid?
 
pliks 23. veebruar 2010, kl 16.45
nädala sees naudime tavaliselt kodus.
vabariigiga...alati vöib parem olla...aga loodan,et paremaks läheb.
olen piisavalt ka mujal proovinud...omas kodus on ikka köige parem:)
 
Rahvuslane 23. veebruar 2010, kl 16.59
Just sellist Vabariiki ma tahtsin.
Homme, alates lipu heiskamisest, kuni Presidendi vastuvõtu lõpuni,
olen mina telekaga üks.
 
älis 23. veebruar 2010, kl 17.11
vot igatahes presidendiga olen väga rahul - õige, Rahvuslane! -..aga, riigikogu ja linnapea on peast soojad..;b jasee vastuvõtt..kui tõest liis lassi sugused pervod sinna ei tule, on see vägagi vaadatav..!
 
mp 23. veebruar 2010, kl 17.18
Esimene vabariik oli meie etalon, kuid kahjuks aeg teinud oma töö ja seda ausust ning suhtumist enam ei ole, see paratamatus. Kõige hullem on see ühest liidust teise minek, NATO oli möödapääsamtu suhteliselt, kuid EU viljad veel tulemas:((

Panthrile tunnen kaasa, kuigi selline üritus möödapääsmatu ja käib hea tava juurde, ei tahaks seal olla ei ühes ega teises rollis:)
Tõesti, selline aus ja euroopalik/ameerikalik President on hetkel ainuke norm asi!!
 
Rahvuslane 23. veebruar 2010, kl 18.18
Preili Liis Lassi seekord sinna ei lasta luban teile!
Lugupeetud mp. Kõik õudused oleme üle elanud. Elame ka EU
Mida teeb Proua Panther, et talle peab kaasa tundma?
 
Talib 23. veebruar 2010, kl 19.01
omme ommiku lään lastega paraadi vaatama, tegelt muidugi panen esimese asjana lipu välja ja alles siis lään paraadile. õhtal aga igipõliste rõhujate kontsert ja siis .... :)

aa muidu mulle see vabariik meeldib ja masu meeldib ka - õnnetuseks saab see masu varsti otsa ja siis tuleb jälle rasva koguma akata...
 
Alice 23. veebruar 2010, kl 21.13
tere Talib..ja millal see masu otsa saab..oskad sa ennustada?;b
 
Alice 23. veebruar 2010, kl 21.22
isiklikult olen herr Ansipiga ühte meelt - mingit masu ple olnudki, lihtsalt üks mull lõhkes, ja nüüd läheb elu oma tavarada edasi..;b
 
Ropp Raivo 23. veebruar 2010, kl 22.22
Minule ka meie vabariik meeldib. Meeldib ka praegune võimukoalitsioon ja see, et me euro saame. Vingujaid ja õnnetuid on iga riigikorra ajal ja loll on ikka loll, olgu võim milline tahes:)
 
diip 23. veebruar 2010, kl 22.46
ja minule ka meeldib meie vabariik:) iga riigikord teeb kellelegi liiga ja @!#$ kerkib alati pinnale, olgu võim milline tahes;)
 
Rahvuslane 24. veebruar 2010, kl 19.26
Presidendi kõne meeldis. Kontserdil oli natuka pingutatust.
Nüüd ma tean, miks peab proua Panthrile kaasa tundma.
Ta oli laval. Aga öeldi, et lõvi.
 
ööliine 24. veebruar 2010, kl 19.31
Kartsin juba, et olen ainuke, kes vaatas kontserti, kui sunnitööd
 
shica 24. veebruar 2010, kl 19.33
Rahvuslane - irw;))) aga see esitus oli hea..!! ma arvan et frau panther töötab postimehes, laagerdades delfi uudiseid /vanasti oli see vastupidi/..icc ja see "masu"..see ajab ju iga ajakirjaniku marru - ei ole enam vabadust, tuleb akata viktiivselt ja targalt tarkusi projitseerima..iccadi-icc

* mu meelest on kõik ajakirjanikud alamklass..õige madalama intelligentsiga - ehk siis..tähed säravad ja reorganiseerivad massi tahet, aga ajakirjanikud..no ma ei tea, mu meelest kõige madalam kõnts..madalam kui töötud ja asotsiaalid..irw
 
shica 24. veebruar 2010, kl 19.48
sa liine, siis ka natuke sovjetik..? - tol ajal oli ju kõik nagu sunnitöö..asa meest ikka saanud oled<? ma vaatan, sa siia lolliklubist üle kolinud..kas siis lollid enam ei köida, et siin risustad, polgumadrats?;b
 
Anja 24. veebruar 2011, kl 11.08
Head Vabariigi Aastapäeva!
Nuh, kuidas eluga nüüd rahul olete, ah?;b
 
äge 25. veebruar 2011, kl 00.09
vastutulles anja soovidele, arvata arvamust antud hetke elu üle: ütlen: OK,
kui sõrmed jälle nobedamad on. kirj. rohkem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!