Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kingiabi
Otsin joonistajat
 
InLove 15. jaanuar 2016, kl 14.01
Mul on peas üks visioon, kuid kahjuks ei ole mul annet seda paberile panna. Samas sooviks väga seda pildina realiseerida, et kinkida see ühele erilisele inimesele.
Palun soovitage kunstnikke, kes on valmis kirjelduse järgi joonistama pildi? Olen suutnud leida portreepiltide tegijaid, karikaturiste, aga mitte päris seda, mida otsin.
Eriti hea oleks kui inimesel oleks olemas veebis mingi galerii tehtud töödest ja loomulikult ka kontakt.
Mainin veel, et pilt peaks olema maksimaalselt A5 formaadis (ehk siis küllaltki pisike). Tehnika osas annan hetkel vabad käed. Vabalt võib olla ka must-valge, kui suudetakse anda edasi emotsioon.
 
Kunsti harrastaja 15. jaanuar 2016, kl 14.51
Tere!

Mis tähendab kirjelduse järgi joonistama? Olen muidu teinud inimesi fotode järgi ja õlimaalina, mõned karikatuurid sekka.

K.
 
Teemaalgatajale 15. jaanuar 2016, kl 16.30
Tere!

Olen joonistanud kirjelduse järgi, fotode ja piltide põhjal, muinasjuttudele pilte jne. Kahjuks veebis galeriid pole. Facebooki ka mitte. E-mailile võin saata. Kui huvi on, palun kirjuta : satoriirotas@hot.ee
 
Soovitaja 15. jaanuar 2016, kl 17.02
Facebookis otsi üles Kristi Kanarik, tal on seal oma lehekülg ka, kus tehtud tööd üleval.
Teeb portreesid, seinamaalinguid jne.

https://www.facebook.com/Kristis-ART-966021630098547/?fref=photo
 
ära unusta 15. jaanuar 2016, kl 17.37
sul ikka raha on?
 
Maalane 15. jaanuar 2016, kl 21.06
Räpina Chillinisse tegi Kristi ägeda seinamaalingu, iga kord jõllitan seda:)
 
Tibumees 23. jaanuar 2016, kl 11.03
Kahjuks on nii,et inimesed küll tahavad kangesti miskit seina peale aga ootavad, et seda peaaegu tasuta tehakse. Tegin kord suht suure õlimaali portree ja kuna tutttava tuttav siis ahh, ok, teen hinnaalandust, küsisin 90 eur(lõuend ja raami lasin ka panna) ja kujutage ette, pidid pikalik kukkuma, nii kallis. Muidu maal meeldis ja kõik olid rahul aga vot, teed hingega tööd aga maksad peale.
 
Käbi 02. aprill 2016, kl 20.59
Kas endiselt otsid?
 
keegi 18. september 2016, kl 21.23
Tibumees kui suur see lõuend oli?
 
Char 13. detsember 2016, kl 15.45
https://www.facebook.com/kmuugaartwork/
 
Joonistaja 02. märts 2018, kl 10.55
To: Tibumees. Sellele probleemile on lihtne lahendus: hinnad tuleb kohe kirja panna ja kui inimesel raha ei jagu, siis ta ei hakka tellimagi. Mina kunstnikuna näen, et pole mõtet müüa end liiga odavalt, sest nagu selgus, siis sinu tööd ei oska paljud hinnata. Pigem tulebki küsida kohe seda hinda, mida ise arvad, et oled väärt. Kui sa teed head tööd, siis leidub ka tellijaid. Need, kelle jaoks asjad on kallid, neid jagub alati ja asi ei ole tegelikult üldse selles sinu toote hinnas. Probleem on nende endi peas.

Ma olen tegelenud ka disaintoodete müügiga ja paneb imestama, kuidas ühele kliendile (kes mõistab toote unikaalsust ja omadusi) on 60 euri odav ja ta ütleb, et müüte liiga odavalt. Teisele on 25 euri ka palju. Seega pole mõtet seda osa turust püüda niikuinii. ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!