Kingiabi
Mida kingid jõuludeks sina?
 
Neti Kink 02. detsember 2017, kl 08.21
Kas eelistate praktilisi kingitusi või emotsionaalseid kingitusi? Ma olen ise täheldanud, et aasta aastalt lähevad kingitused aina lihtsamaks. Keegi ei oota enam hinnalisi kingitusi vaid hoopis südamesoojust ja häid emotsioone. Kingitusele annab tõelise lisaväärtuse juurde teadmine, et keegi on Sinu peale mõelnud ja teinud kingituse, mis tuleb südamest.
5 lihtsat sammu kingituse valimiseks
* Kingitus peaks olema alati suunatud kingisaajale, mõelge sellele, et kas ja kuidas kingisaaja reaalselt saaks kingituse realiseerida.
* Mõelge sõnumile, mida te soovite kingitusega edasi anda. See on see miski, mis annab kingitusele väärtuse!
* Liiga kallid kingitused võivad tekitada kingisaajale ebamugava tunde, kingitus võiks olla pigem midagi pisikest ning kanda endast emotsionaalset väärtust
* Ole julge ning originaalne, sest üks pilt ütleb rohkem, kui tuhat sõna!

Kingitus ei ole kohustus- parim kingitus on selline kingitus, mis tuleb südamest!

Jaga oma plaane, mida plaanid oma lähedastele sellel aastal kinkida.

NetiKink
Jagame nippe ja nõuandeid kingituste tegemiseks.
Meie e-poe leiad: https://netikink.eu
 
Riina Kai Vainola 15. detsember 2017, kl 06.40
Mina eelistan emotsioone kinkida. Abikaasaga käime vähemalt paar korda aastas kuskil linnareisil ja tihtipeale paneme sihtkohad just jõulude ajal paika, et siis on, mida oodata. Lennupakkumisi vaatan peamiselt kahelt lehelt: http://www.secretflying.com/euro-deals... ja http://www.reisidiilid.ee/ Sõpradega millegi tegemiseks korjan ideid siit https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias... sest parimad sõbrad ei ole kahjuks väga suured reisifännid, nii et nendega teeme Eestis midagi huvitavat.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!