Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
Küsitlus mahetoidu teadlikkuse ja tarbimisharjumuste kohta
 
Aannikaa 02. aprill 2018, kl 14.42
Tere!

Olen Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi tudeng ning koostan bakalaureusetöö teemal „Mahetoidu teadlikkus ja tarbimisharjumused Eestis“. Töö valmimisele aitab kaasa EMÜ Mahekeskuse juhataja Elen Peetsmann. Antud teemal on koostatud küsitlus, mille eesmärk on välja selgitada Eesti tarbijate teadlikkus mahetoidust, tarbimisharjumused, põhjused, tarbimissagedus ja lisainformatsiooni vajadus.

Olen väga tänulik, kui leiate aega küsitlusankeedile vastamiseks ja võimalusel ka selle jagamiseks. Informatsiooni küsitluse tulemuste kohta saab e-maili aadressil anni.annika@hotmail.com.

Küsitlusele saab vastata 20. aprillini ning see võtab aega umbes 10 minutit.
Küsitluse link: https://goo.gl/forms/ULg2N1LamR29I4sw2


Ette tänades

Annika
 
eid_152c57a16a78ee 13. aprill 2018, kl 16.29
link ei ole aktiivne... tahaks küsitlusele vastata küll, aga ei viitsi mitte kogu seda numbrite-tähtede jada sisse tippida.
 
millal? 14. august 2018, kl 18.59
Millal see õige mahe toit, siis Eesti poodidesse jõuab? Enamus mahe poode Tallinnas müüvad nii öelda mahe toitu aga suurem enamus on puhas pettus. Ostan kauba ja saan hädad, häda tekitavat toitu ei söö, olen terve. Minu jaoks on enamus mahe toitu üks suur pettumus ja pettus.
Ootan huviga millal, siis õiged toidud müüki tulevad? Kui talunikud arvavad, et linna inimene ei saa aru kui mürki sööb või Eesti porgandi asemel hoopis pistab Itaalia porgandit ja katulite asemel,kas tavalist Eesti glüfosaadi kartulit või hoopiski Hispaania, Egiptuse mürgikartulit, siis eksitakse väga selles. Sellised kaubad jäävad poodidesse mädanema kui enam ei leidu rumalukesi, kes seda ostaks. Teravilja toodetest võib lausa kõri kinni saada mürgisusest kui norm on käes kehal, sest mürgist. Mul endal vedas, et mürgi kätte ära ei lämbunud, sellist sodi müüakse meil Eesti mahe talunike poolt. Rahva lollitus! Mürgi kogused on ikka liiga suured toitudes. Inimkonnale õppetund, kuhu selline elukorradus viib :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!