Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
EKRE: palun blokeerige plaanitav rahvalt laste äravõtmine kui ei saa poliitbroileri sissetulekut!
 
kassanäe 29. mai 2015, kl 15.20
no nüüd on küll kole lugu lahti! sm Moosil närvid läbi ja ajab segast
kulla sm Moos juba see Džersinski või mis ta raibe oligi - ütles - agendil peab olema RAUDNE närv, must nahkmantel ja brauning võivad olla aga närv peab olema raudne, mingi väljanaerja pärast katus sõitma panna!? - no kas see töö tasub end tõesti ära
mina näiteks irvitan täitsa tasu saamata, kuigi tean, et internet on vahe kahe teraga mõõk - lõikab mõlema poolega mõlemalt poolelt
Kinseyga reetsid end sm Moos , nii ei tohi proff iial teha, lõdvaks ei tohi end Suure Lilla Ürituse kaitsel lasta! omal ajal oleks Kinsey tõesti pidanud vangi minema, sest ta ju vägistas lapsi, mäletan, et see on sul juba teine kord närvid kaotada
jah, maailma pööramine lilla päikese poole on ikka paganama raske töö, mõtle parem on seda üldse vaja, osta parem suvila ja hakka tulpe ja mesilasi kasvatama, no moosimarju võid ka
 
imho 29. mai 2015, kl 15.24
kõige halekoomilisem, et need kremlist manipuleeritavad "lasteõiguslased" on rünnakuobjektiks valinud soome ja norra, mis on maailmas tõenäoliselt ühed parimini toimiva lastekaitsesüsteemiga maad. ignoreerides mugavalt seda, mis toimub laste õiguste ja heaolu valdkonnas nt venemaal jpts arengumaades.
 
moosikadu 29. mai 2015, kl 15.29
Möh?
Mis ma nüüd tegin??????
Mine p*rse, i*ikas. Sul aju on lühises.
 
Ettepanek 29. mai 2015, kl 15.47
Peaks tegema ettepaneku foorumi kasutajatele enne kommenteerima lubamist IQ testi tegemiseks ja koolitunnistus vähemalt kuuenda klassi lõpetamise kohta ei teeks ka paha. Hullarsti tõend olgu loomulikult ka olemas.
Läbi see ettepanek kindlasti ei läheks. Vist on liiga ebademokraatlik.
 
höhöhöhö 29. mai 2015, kl 15.49
Pange foorumi otsingusse Kinsey, nalja nabani. Moosimaole lisapunktid!
 
muslimid on seal samuti hea näide 29. mai 2015, kl 15.50
imho Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõige halekoomilisem, et need kremlist manipuleeri
> tavad "lasteõiguslased" on rünnakuobjektiks valinu
> d soome ja norra, mis on maailmas tõenäoliselt ühe
> d parimini toimiva lastekaitsesüsteemiga maad. ign
> oreerides mugavalt seda, mis toimub laste õiguste
> ja heaolu valdkonnas nt venemaal jpts arengumaades
> .

Sul on juba palju raha ootel või? Loed juba saadavat pappi!
 
näha on 29. mai 2015, kl 16.03
muslimid on seal samuti hea näide Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> imho Kirjutas:

> > oreerides mugavalt seda, mis toimub laste õigus
> te
> > ja heaolu valdkonnas nt venemaal jpts are
> ngumaades

> Sul on juba palju raha oot
> el või? Loed juba saadavat pappi!

Kremli jutt on vist kellegi valusat kohta torganud. Eks see koer karjub, kes kiviga pihta sai.
 
kätte sain su! 29. mai 2015, kl 16.06
"kassanäe", sa oma segutekstiga üritad hämada!!!!!
provotseerid, moosinägu, jah!!!!!!!!!!
 
Oh ohooho 29. mai 2015, kl 16.11
mina näiteks irvitan täitsa tasu saamata, kuigi tean, et internet on vahe kahe teraga mõõk - lõikab mõlema poolega mõlemalt poolelt
 
to Kremli jutt 29. mai 2015, kl 16.15
Isegi tavameedia (ehk kallutatud peavoolumeedia) kajastab aegajalt põhjamaades toimuvat hullust, kus võideldakse selle seaduse vastu. Jõhkraid Norra ja Soome juhtumeid on palju avalikustatud. Siit saab igaüks juba edasi uurida, ma linke rohkem panema ei hakka. Need rahapajad laste ja inimelude arvelt ei jõua litsalt siin süsteemis olevate värdjateni, inimesed hakkavad lõpuks nägema!
 
aga 29. mai 2015, kl 20.10
ongi moosimadu kadunud
kas neelab tablette
 
aga, ära loodagi, 29. mai 2015, kl 21.44
siin olen. enne olin "kassanäe", nüüd olen "näha on",

tegelikult siin ongi minu Delfi monoloogid, vaid mõni üksik uitaja pääseb vahele.

ise sõiman, ise vannun, ise vaidlen enesega.

just. vot. niimoodi jah.
 
lisan veel 29. mai 2015, kl 21.48
olen ikka sama segane nagu kõik teiegi, tohigi teravam pliiats olla - ÄRA SÖÖN.
 
vale-dimitrid! 29. mai 2015, kl 21.57
hoopis mina olen moosimadu ja loogiline ja kassanäe ja nähaon.
teised kaduge oma urgu.
 
kuda-kuda, 29. mai 2015, kl 22.15
ikka mina, mina.
moosimadu 29. mai 2015, kl 23.37
Kas siin pakuti vahepeal seenesousti?
Uskumatu....
 
sherlock 30. mai 2015, kl 10.03
kui madu siin sonib jämejalast ja samasooliste propagandat teeb, siis järelikult on ta pärit Viljandist, vastasel juhul soniks seevaldist
vist see kena trylla poiss, ahh
 
setu on 30. mai 2015, kl 10.38
sherlock Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui madu siin sonib jämejalast ja samasooliste p
> ropagandat teeb, siis järelikult on ta pärit Vilja
> ndist, vastasel juhul soniks seevaldist
> vist
> see kena trylla poiss, ahh


Ma olen jälginud ta sisselogimisi, eile hakkas ta alles öösel kommenteerima. Ühte asja olen kül näind. Haritud Eestlane ta küll ei ole, kasutab lollide setude moodi seda- asemel toda. Eks ta mingi setu on.
 
mjoosimaadu 30. mai 2015, kl 11.27
Mjina ejjole zetu, mjina jolen vjenelaane. Vsje võ duraki.
 
seto 30. mai 2015, kl 12.08
Sa ära sõima setot, see tuleb sulle kaarega tagasi ;)
 
isegi setod 30. mai 2015, kl 14.37
ei taha moosimadu enda hulka, peab ikka loll olema, et isegi nemad ära põlgavad. venelane seega.
 
Eesti karistuspoliitika 31. mai 2015, kl 18.29
Miks pole Eestis keelatud laste suguelundite ümberlõikamine? Naisel ei kasva kliitor tagasi!
 
cyre 01. juuni 2015, kl 16.51
Mina loen siit ühte teemat ja teist ja... Mis sa, moosimadu, siin teed? Sa saad ise ka aru, et su intelligents on kaugelt üle siinse keskmise... Parandad maailma? :)
Tilk mett virtsapütti või argument keset emotsionaalset lahmimist - mis vahet sel on?
 
to cyre/moosimagu 01. juuni 2015, kl 17.28
Ennast kiitmast ma ei väsi, aga rumalus paistab ikka vällja. Arvad, etkeegi sind ära ei tunne. Inttelikentne, hahahahaahaaa. Harimattus paistab igaltpoolt vällja.
Eestirahvas jätab oma reeturid meelde!!!!
 
eelmisele 01. juuni 2015, kl 17.38
Düsgraafikuid on ka väga haritud inimeste hulgas.
Düsgraafia on haigus, inimene võib näiteks matemaatikas või keemias üliandekas olla.

Oma kodumaa reeturitest samuti absoluutselt aru ei saa. Minul on oma kodumaa väga kallis ja südamelähedane.
 
cyre 01. juuni 2015, kl 17.43
Sa tundsid mu ära? :)
Kui meelitav. Äkki räägid siis avalikult, mida sa välja nuhkinud oled.

Ei, ma ei ole moosimadu. Ma ei ole seda tüüpigi, kes endast või kellestki klooni teeks.
 
to eelmisele 01. juuni 2015, kl 17.44
Mida sa sellest sm moosist kaitsed, see et ta rumalon paistab igaltpoolt. REETURILE REETTURI PALK!!!!
 
cyre 01. juuni 2015, kl 17.48
Aga muidu:

Keda te nimetate kodumaa reeturiks? See on väga tugev süüdistus.
 
cyre 01. juuni 2015, kl 17.57
[Postitus kustutatud. Igaks juhuks - isiklik info.]



Toimetatud 1 kord(a). Viimati cyre 01.06.2015 18.02.
moosimadu 01. juuni 2015, kl 18.21
Ära näe vaeva, need trollid, kes ähvardavad on nii lollid, et hoolimata katsest teisiti mõtlevaid inimesi verbaalselt lintšida jääksid nad realselt köit käes hoides jänni ja tõenäoliselt tuleks neid pisku aja pärast nutva ja halavana köiekerast välja aidata.
Õnneks on tegemist vaid tillukese (kahjuks küll jube lärmaka ja emotsionaalset mustust laiali loopiva) inimgrupiga.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.