Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Kurb veel to täna juhuslikult siin 23. märts 2016, kl 16.08
Kui näiteks algab sõda ja me kodumaad rünnatakse, mida sa teed ?

Kas võitled oma kodumaa eest ?

Või lähed vaenlase poole üle omasid hävitama ?

Rahvuslus on kasulik niiditõmbajatele ? On see mingi halb nali või ?
Igatahes väga ebaõnnestunud nali.

Niiditõmbajatele on just nimelt kasulik, kui rahvusi ei oleks ja kõik on segamini kui pudru ja kapsad.
 
Küsimus Kurvale 23. märts 2016, kl 16.14
Kas sa ise pole tahtnud EKREsse astuda? Sellistest pühendunud inimestest on puudus misiganes organisatsioonil.
 
Kurb veel to täna juhuslikult siin 23. märts 2016, kl 16.17
Rahvuslus on hea samast rahvusest elavatele inimestele.

Ühest rahvusest inimesed hoiavad kokku, tekib turvatunne, õnnetunne, oma rahvusest iskud on üksteisele õed - vennad.

Hoolitakse, hinnatakse üksteist.

Niiditõmbajatele on selline rahva ühtekuuluvustunne pinnuks silmas.

Nad soovivad just rahvusriike hävitada ja just sellega praegune poliitika tegelebki.

Et rahvad segamini ajada, tekitada üks suur segadus, kus inimestel ei ole kindlust, ei ole tuge, kus konfliktid kerged tulema.

Niiditõmbajate eesmärk on inimesi nõrgestada, mis kõik selle tahga on, seda lihtinimene ei tea.
 
rahvuslus 23. märts 2016, kl 16.18
P, rahvuslus ei saa põhineda vihkamisel. Sinu oma kahjuks põhineb, miks muidu see labane sõim ja rõve keelekasutus sõdurite teemas.
Inimlikkust panevad rahvuslusest ettepoole ka need, kes end rahvuslasteks peavad. See on üldinimliku hoolivuse osa, kõik sünnivad võrdsetena.
 
Niiditõmbaja 23. märts 2016, kl 16.18
Nüüd on siis välja ilmunud niiditõmbajad, enne olid palgalised. P sa oled omadega segi.
 
böhöhöö 23. märts 2016, kl 16.21
Lihtinimene ei tea.
Sina tead?
 
Kurb veel to täna juhuslikult siin 23. märts 2016, kl 16.21
Sinu niiditõmbamise jutt on sama mis Parise artikkel, kus Brüsseli terroristid olevat EKRE relvavennad.

Pagulaste pooldajate taktika ongi pöörata kõik asjad vastupidi.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 16.27
Mina olen ka lihtinimene, ei tea rahvaste segamise tagamaid ja eesmärke.
Aga kasu sellest mingi grupp saab, aga mitte segatud rahvad ise.

Niiditõmbaja

Loe " täna juhuslikult siin ".

rahvuslus

Kui me maal elavad ainult võõrad ja nii 5 % eestlasi, siis milleks üldse Eesti riik ja eesti keel ? Milleks ?

Siis ei ole Eesti riiki üldse vajagi, kaotame meie keelegi ära.

Milleks sinagi eestkeelses foorumis kirjutad, kui nii ükskõik on, unusta eesti keel ära, ei ole vaja ennast vaevata siin.
 
P.le 23. märts 2016, kl 16.31
Kusjuures ma käingi rohkem välismaistes foorumites ja saitudel.
 
täna juhuslikult siin 23. märts 2016, kl 16.34
Ma ei näe mõtet enam oma jaksu kulutada selle peale, et sulle midagi selgitada.

Sulle aga jõudu tuuleveskitega võitlemisel. Keegi peab ju seda ka tegema.

Võiksid ka kirjutada oma läbielamistest raamatu ja panna sellele pealkirjaks: "Minu võitlus (nähvajate, mõistmatute sookaaslaste, pagulaste ja paljude teistega)". Sellest tuleks kindlasti hitt, nagu kinnitab ka sinu tehtud teemade külastatavus ja kommenteeritavus.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 16.34
eelmisele
Tore, aga sul ei ole seal ikka kõik korras, nagu näha.
 
ärge jamage P-ga 23. märts 2016, kl 16.39
P hakkab juba teistele silte kleepima ja kohta kätte näitama.
Enne inimikkus - see on talle arusaamatu, varsti saadetakse teid P poolt Aafrikasse musti mehi teenindama, viisakas ja korralik nagu ta on.
 
P.le 23. märts 2016, kl 16.40
Ja sinul on korras wä? Lalised siin päevadläbi.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 16.43
täna juhuslikult siin

Sul ei olegi midagi öelda.

Rahvusriikidest saavad kasu ainult riigis elavad rahvad ise.

Kuskil kaugel elavaid võõraid see küll ei huvita.

Praegune poliitika ongi suunatud rahvusriikide hävitamisele, segaduse külvamisele, segunenud ilma tugigrupita ja kindlustundeta rahvamassi kerge valitseda.

Segunenud rahvamassidel ei ole millelegi toetuda, konfliktid on kerged tulema ja nii on väga lihtne manipuleerida.

Pealegi eri rahvad omavahel ei klapi.
Nii ongi, et ühest rahusest inimesed kogunevad gruppidesse.
Kasvõi Eestis sündinud ja pikalt elanud idanaabrid suhtlevad tavalised ikka oma rahvusega.

Inimene vajab turvatunnet, toetust, kindlustunnet, segunenud massis see puudub.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 16.48
ärge jamage P-ga

Kellele ma silte kleebin ?

Kirjutan, kui Eestis on eestlasi 5 % ja 95 % sissetulijaid, siis ei ole Eesti riiki enam vaja ja eesti keelt samuti mitte.

Nii et sul siis ei olegi enam mitte kellegi kallal ennast maandada, võõrastega sa ju ei julge.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 16.54
Ehtne näide on Nõukogude Liit.
Kas eri rahvad segunesid, sõbrunesid ?

Isegi lähimate naabritega ei tekkinud suurt sõprust ja läbikäimist.
Kohas, kus elasin, oli palju sissetulnuid ning oligi nii, venelased suhtlesid omavahel, eestlased omavahel.

Mis veel rääkida kaugelt maalt võõrast kultuurist tulnutega, kui isegi lähedaste naabritega ei läinud nii.
 
Jälgija 23. märts 2016, kl 16.55
Sa pee mutt oled kammitsetud kinnisideedest.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 17.06
eelmisele

Päris siiralt küsin ja ei ole vaja tigedaks minna.

Kui sulle oma kodumaa ja rahvas nii ükskõik on, siis miks sa ei ole mujale elama läinud ?

Küsimus on puhtast südamest ja täiesti tõsiselt huvitab.

Kui ikka oma rahvas ja riik nii ükskõik on, siis loogiliselt võttes läheb inimene sinna, kus ta ennast südamelähedaselt tunneb.

Elab ju eestlasi küllalt välismaalt, USA- s elav eestlasest sportlane on eesti keelegi ära unustanud, rääkis inglise keeles tõlgi vahendusel.
Ta emal oli kohe vimm Eesti vastu, seda lugesin.
 
täna juhuslikult siin 23. märts 2016, kl 17.07
Mul oleks paljugi öelda...
Kuid infovahetusel peaks olema vähemalt 2 osapoolt: info edastaja ja info vastuvõtja. Kui vastuvõtjat sisuliselt EI OLE (või ta on lootusetult "rikkis"), siis pole mõtet ka midagi edastada. Kahjuks.

Kõik need sinu mammut-teemad siin foorumis tõestavad sedasama: sulle ei jõua teiste jutt kohale; sa ei saa aru, mida PÄRISELT öelda taheti.

Kuid sa ekslikult arvad, et said kõigest aru, ja hakkad siis vaidlema, pannes teistele sõnu suhu ja lihtsustades/moonutades teiste väiteid, et neid oma piiratud maailmavaatega sobitada.

See on nagu sa kutsuksid asjast huvitatuid malet mängima, kuigi sa tegelikult valdad vaid trips-traps trulli.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 17.22
täna juhuslikult siin

Väga hästi sain aru, mida öelda tahtsid.

Et niiditõmbajad on huvitatud rahvuslusest, see on tõesti anekdootide anekdoot.

Just räägivad, et rahvusriigid tuleb ära kaotada, et rahvustunne on natsism ja mida kõike veel.
 
P.le 23. märts 2016, kl 17.24
Ongi plaan minna välismaale elama. Ära sina sellega oma pead vaeva. Mõtle parem, mis toimus klassiõe ja naistuttava peades.
 
Njahh 23. märts 2016, kl 17.29
Vaatasin, et huvitav mõttekäik.
Aga siis.. läks kõik sama rada pidi.
Et tegelikult ka "täna juhuslikult siin" istub samamoodi oma egomullis, jälgimas läbi suurendusklaasi seda, mis teda isiklikult puudutab ning alatähtsustamas kõike muud. Igaüks ennast õigustamas ja halbu omadusi teiste kaela projitseerimas.
Njahh
 
omg 23. märts 2016, kl 17.54
P, sa hüsteeritsed nagu mingi raudhammastega vene vanamoor. Oled sa üldse kindel, et oled eestlane?
 
täna juhuslikult siin 23. märts 2016, kl 18.40
P.-le
Sinu arvamus on siis nagu vaideldamatu tõde, või vähemalt midagi, mida teised peaksid lugupidamisega kohtlema? Seevastu kellegi teise (sinu jaoks mõistetamatut) arusaama sobib sul hetkega ja süvenemata näiteks "anekdootide anekdoodiks" kuulutada...?
Miks ma ei imesta enam sugugi selle üle, et sinuga suhelda ei taheta...


Mina olen antud temaatikaga (maailma tegelik olukord, varjatud ajalugu jne) aastaid süvitsi tegelenud. Lugenud palju võõrkeelseid materjale, millest kõik ei ole laialdaselt kättesaadavad. See, mida paljud peavad tõeks, on minu aastate jooksul kogunenud teadmiste põhjal samuti vaid pealispind, illusioon.

Oma tavapärasest erinevat arvamust olen mõnele viisakamale küsijale ka põhjendanud ja selgitanud;
kuid kuna sinu väljendusviisiks agressiivne vastandumine neutraalselt esitatud väidetele, siis see tekita soovi arutelu jätkata. Huvi lihtsalt kaob.

Njahhile: Iseseisva ego omamine on inimeseks olemise lahutamatu osa. Aga mõned vähemalt PÜÜAVAD selle poole, et maailmas toimuvast rohkem aru saama hakata.
Kuid mitte P. Ja tal on selleks ka õigus. Minul on jälle õigus loobuda P.-le midagi põhjalikumalt selgitamast.
 
Njahh 23. märts 2016, kl 19.05
Re: täna juhuslikult siin
Küsimus polnud selgitamises. Küsimus tekkis mõnevõrra sellest, miks on vaja halvustada. Nagu sa tegid.
Ehk siis automaatselt tekkis seis, et ainuõige on ikka vaid enda arvamus. Ka teiste kommijate kohta. (Siinse rubriigi põhiteema muidugi enamikel niiehknaa.)
Lisaks see mõnevõrra koomiline positsioneerimine.
Et keegi seesinane "maailamast enam arusaaja Oo Suur Infoedastaja" laskus piiratud foorumiruumi piiratud kommija pääle ja edastas Püha Tõde, et väetid Info vastuvõtjad tänulikult teeksid "wau"!
Aga nad, va tõbrikud ei teinud "wau", julgesid koguni vastu jaurata ning kohe Suur Infoedastaja potsatas parnassilt tänavarentslisse ja kukkus sama moodi kukepoksima kui ülejäänud.
Aga olgu, olgu. Ei ole minugi ülesanne nüüd "agressiivselt vastanduda". :D
 
täna juhuslikult siin 23. märts 2016, kl 19.32
Njahhile:
Inimese elu ongi üks kukepoks, mudamaadlus, ja balansseerimine ohvri/liigategija rollide vahel
(the master/slave dialectics). Sellest kõrvale jääda ei ole võimalik.
Pean tunnistama, et ma ei naudi inimeseksolemise kogemust just täiel rinnal.

https://www.youtube.com/watch?v=_E18F-Mu8Yo
 
Savi 23. märts 2016, kl 19.46
Taiesti savi nagu
 
Njahh 23. märts 2016, kl 20.07
heale asjale püüdes vastata:
https://www.youtube.com/watch?v=hW93CV6m-JU

Kuigi inimeseksolemise kogemust annab vahest leevendada ka suht lihtne valem: pole vaja võtta ennast liiga tõsiselt.
.)
 
Kurb 23. märts 2016, kl 22.07
Njhh tundub ka "palgaline" olema. Kui palju sulle kodumaa reetmise eest makstakse? Kas vastik pole sellist raha vastu votta?

Siis seisad sa koduouel, kuid kedagi pole. Oled vaid sina totaka irvega ja siit teenitud raha niriseb maha.
 
Kurb to njahh 23. märts 2016, kl 23.04
njahh

Ma nii hästi ennast väljendada ei oska, nagu sina.
Väga tabavalt öeldud.

Oleks mul ka väljendusoskust rohkem, siis ilmseks vastaspool ei julgeks taolisi komme kirjutada.
Ma kahjuks sellega hakkama ei saa, asi võib olla ka suhtlemise puuduses.

Arvan, sõnaosavus areneb noores eas, kui suhtlust ei ole, jääb soiku.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!