Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Kurb 21. märts 2016, kl 20.57
Ei allu su provokatsioonile.

Kogu konflikt selles seisneski, et mina küsisin, miks ta ei hooli meie rahvast ja nii ükskõikselt eestlaste saatusse suhtub.

Liza omakorda oli pahane, miks ma Odini vastu ei ole, sest äkki Odin teeb pagulastele liiga.

Kirjutasin, et Odin ei ole pagulasi sõrmeotsagagi puutunud.

Selline vestlus oli, kusjuures Liza ise tunnistas ka, ewt ta ei ole suur patrioot ja võtab asja rahulikult.

Küsisin siis, kuidas oma rahva suhtes nii ükskõik ja rahulik on, aga pagulaste pärast läks täiesti endast välja.

Konflikt seisneski selles, et mina kaitsesin eestlasi ja Odinit, Liza aga on Odini vastu.
 
Allusid ju? 21. märts 2016, kl 21.06
Sind on ikka jube kerge provotseerida. Nagu tilk tatti tuulise ilmaga, veidi puhud ja juba sa lörtsatad jälle mõne veerandtõe välja.
Silmakirjateener.
 
Ohjah 21. märts 2016, kl 21.25
Kurb, nii siiski ei tehta. Et arutatakse avalikus foorumis privaatset kirjavahetust. Ükskõik mis teemal.
Nii lihtsalt ei tehta.
 
Ta ei hooli 21. märts 2016, kl 21.30
Pee ei hooli yhestki tutvusest, talle on tahtsam siin oma ego toita.
 
Oh seda peed 21. märts 2016, kl 21.36
Ja kes tahaks pärast sellist asja veel P "sookaaslasest tuttavaks" saada? Teades, et pärast lahatakse teda avalikus foorumis nagu konna?
 
Ta on energiavampiir 21. märts 2016, kl 21.40
Halb inimene
 
Peele 21. märts 2016, kl 22.54
Sa ei vastanudki tana mu kirjale, kuigi foorumis olid korduvalt.
 
Peele veel 21. märts 2016, kl 22.55
Juba si esimene kiri algas koogutamise/noogutamisega!
 
Kurb 22. märts 2016, kl 01.04
Ohjah

Mul ei olnud plaaniski seda teha, kirjutasin eelnevalt, et nii ei sobi.
Isegi mitu korda lausa.

Aga kuna vastaspool ütles, et olid solvavad sõnad, siis ei näinud muud võimalust, kui olukorda selgitada.

Ma algselt mainisin, et oli erimeelsus ja ei plaaninud solvumisest üldse kirjutada.

Oh seda Peed

Igatahes on siin sellest kirjutamine väga piinlik, hirm oli lausa teemat avada, et mida nüüd öeldakse ja pärast ma jälle põen.

Peele

Ei usu, et sa mulle kirjutasid.

Aga tõesti, kui kirjutama provotseeriti, siis selgitasin.
 
Kurb veel 22. märts 2016, kl 01.25
Isegi ennast ehmatab ära, kuidas vastu hakkasin.

Kirjalikult olen õppinud enda eest seisma ja vastu ütlema. Elu on õpetanud, kaua aega võttis, aga vanas eas sain selgeks.

Reaalis aga endiselt vastu ütlemisega hakkama ei saa, hakkan kokutama, sõna suust ei tule, kohe kramp tekib.

Tunnen süümepiinu, et vastu hakkasin.

Tõsine hirm oli üldse naistekat lahti teha, et miks välja ütlesin, ei oleks tohtinud.

Aga lihtsalt ei suuda vaadata, kuidas Odinit või EKRET materdatakse.
Momendil oli küll teema ainult Odinist.
 
Kuule, tohman! 22. märts 2016, kl 01.53
Sa ikka aru saad, mida sa seletad?
Sina käitusid nagu viimane tõbras ja sa süüdistad selles teisi, sest "sind provotseeriti"?
Jälle süüdistad sa oma sigadustes teisi.
Mine hüppa laukasse!
 
Ohjah 22. märts 2016, kl 02.19
No tegid siis tegid, unusta ära.
Enda eest ongi vaja seista.
Ole tubli.
P.S. Naistekat mitte lahti teha on hea mõte. ;)
 
Kurb 22. märts 2016, kl 03.27
Kuule, tohman !

Kirjutasin eelnevalt korduvalt, et ei hakka konflikti lahkama, sest see ei ole viisakas ning teine pool vaevalt seda soovib.

Kuid kui kirjutati, et solvavaid sõnu ja soppa, siis nägin, et pean olukorda selgitama.

Selgitasingi, ei olnud ühtegi solvavat sõna.

Sõnad " tagasihoidlik, ükskõikne, rahulik, ei hooli " on siis tõesti solvavad sõnad ????

Mina ei soovinud sellest konfliktist sõnagi rääkida.

Olin alguses nii solvunud, aga kas ma mainisin seda kommentaariumis ? Ei maininud.

Kui aga lugesin, et solvavad sõnad ja sopaga valamine, siis leidsin, et nüüd pean küll selgitama.

Kirjutasin algselt ainult, et oli erimeelsus ja kõik, aga nn. " sopa ja solvavate sõnade " jutu peale pidin selgitama.

Ei olnud mitte mingit soppa ega solvavaid sõnu !
 
Ekstaole 22. märts 2016, kl 03.39
Liza sõnad:
"Vastuseks kallasid mulle kaela terve laviini soppa"

Sinu sõnad:
"Ei olnud mitte mingit soppa ega solvavaid sõnu"

Arva ära, kumba teist usutakse? Väike vihje: sina see pole.
 
Kurb 22. märts 2016, kl 03.50
Kui ma nüüd jälle täpselt kirjeldan, mida ütlesin, siis jälle öeldakse, et nii ei sobi.

Hea küll, kirjutan uuesti täpsemalt.

Ma kirjutasin:

1. Odini ja pagulaste pärast läksid nii põlema, aga oma rahva suhtes oled alati nii ükskõikselt reageerinud.

2. Kui kirjutan, et pagulased on eestlastele ohuks, siis sa ei ole üldse reageerinud või reageerid väga rahulikult.

3. Kirjutad, et Odin on halb ja võib pagulastele liiga teha, kuigi odinlased ei ole mitte ühtegi pagulast sõrmeotsagagi puutunud.

4. Miks sa sellepärast üldse ei muretse, et hoopis pagulased teevad mõnele odinlasele liiga, mis on palju tõenäosem, arvetades, mida nad Euroopas teevad.

Ma ei tea, kui see on sopp, siis jah.
 
Kas sa ei saa aru? 22. märts 2016, kl 03.57
Mida rohkem sa seda kirjavahetust siin lahkad, seda ebaviisakam ja ebausaldusväärsem sa oled!
Aina vähem ja vähem usutavaks muutub sinu versioon asjast, öeldakse ju, et kui inimene valetab, siis seletab ta ühte ja sama asja kümme korda üle.
Ära näe vaeva, sa tõmbasid omale vee peale. Enam ei saa ühtegi su sõna uskuda ja järjest selgemaks saab, miks reaalelus sinuga keegi suhelda ei taha.
 
Kurb 22. märts 2016, kl 04.06
Mina tean väga hästi, mida kirjutasin ja ei saa mitte kuidagi sinu mõtteid muuta.

Lihtsalt päriselt huvitab, kas need laused on sopp ? Täiesti tõsiselt küsin.
Ju siis kellegi arust on.

Kirjutasin need laused välja sellepärast, et teada, kas mõni peab neid 4 lauset sopaks ??
 
Sa ju valetad! 22. märts 2016, kl 04.16
See tekst ei ole see, mida sa kirjas kirjutasid, see on redigeeritud ja ilustatud sõnastus, sa tead seda ise suurepäraselt.
 
Kurb veel 22. märts 2016, kl 04.20
Kahjuks olen reaalis samasugune, nagu naistuttav kirjutas PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Reaalis olen mök - mök, kokutan ja puterdan olukorras, kus oleks vaja ennast kaitsta.

Kirjalikult on teine asi, olen tuhat korda julgem ja suudan vastu öelda.

Reaalis on nii, et hakkan kohe põdema ja see on mu näost näha, pealegi ei tule mulle kunagi midagi tabavat pähe ja peamine, tekib kramp, mõte kiilub kinni ja sõnad suust ei tule.

Ma ise arvan, et need, kes üldse netis hullult praalivad, on reaalis madalamad kui rohi.

Mu meelest on see loogiline ka.

Kui inimene on reaalis maha surutud, ta ei saa, ei julge oma mõtteid väljendada, siis väljendavadki ennast kirjalikult.

Näiteks võtame mehed, kes lubavad netis kõigile peksa anda.
Ma arvan, et reaalis nad küll ei julge või kui julgevadki, siis purjus peaga ja see lõpeb neile endile õnnetult.
 
Kurb 22. märts 2016, kl 04.24
Sa ju valetad!

Kirjutasin täpselt sellises sõnastuses, kuna kordasin ennast, s.t. saatsin mitmeid kirju, siis need laused on mulle pähe kulunud.

Sellepärast ma jahmatasingi " solvavad sõnad ja sopaga valamine " peale, sest ma ei kujuta ette, millised need solvavad sõnad on.

Ainuke viga jah, et korrutasin ühtesid ja samu küsimusi mitmes kirjas üle.
 
Palun! 22. märts 2016, kl 04.30
Palun lõpeta see äärmiselt taktitu erakirjavahetuse lahkamine avalikkuse ees!
Mida rohkem sa seda teed, seda räpasem su hing on.
Mida räpasem su hing on, seda vähem sind usutakse.
Mitte kunagi eui saa sa endale ühtegi sõbrannat. Miks? Sellesama "konna lahkamise" pärast siin.
Taktitu.
Solvav.
Valelik.
Ja valega vahele jäänuna lömitav.
 
Kurb 22. märts 2016, kl 04.40
Miks tahad konflikti tekitada? Milleks?

Oleksin pidanud takka kiitma, et ja - jaa, ma ka ei salli Odinit, äkki teevad mõnele pagulasele liiga, siis oleks rahu majas olnud.
 
lkjh 22. märts 2016, kl 05.27
Vähemalt 10% inimestest on sellised, kes on üksi või peaaegu üksi (vahel harva kohtutakse kaugema sugulasega või klassikaaslasega). Selliseid, kes pole kunagi päriselt sõbrana isegi vestelnud, on ka palju. 40aastased suudlemata neitsid, kes pole rääkinud vastassooga ega omanud ka samast soost juhututtavaid, kunagi peol või klubis käinud, sünnipäevale kutsutud, kellele klassikaaslased ei ütle tänaval "tere", keda endised kiusajad ikka mõnitavad. Nad ei liigu aga rahvarikkas kohas ja ükski inimene nüüd ei saa öelda, et tema on üksik, sest käis üksi poes. Suur osa ei tahagi kellegagi suhelda, pigem soovitakse seksuaalpartnerit, aga sõpru ei vajata. Neid on täis reddit, 4chan ja igasugused mängukeskkonnad. Jah, ka 40-50aastaseid.
Sinu ja mõnede sotsiaalsest elust tagasitõmbunute probleem on, et kellegi öeldut võetakse puhta kullana. Inimesed ajavad igasugust jama, enamik õelutseb või valetab mõnel eluetapil, petetakse, kiusajad jäävad samasugusteks jobudeks, ei toimu mingit teineteisemõistmist või asja lahenemist, et ta saab lõpuks sinust aru. Osad inimesed on jobud, enamik jobud vähemalt mõnda aega ja mõne inimese jaoks, kellegi öeldu ei ole tõde ja seda ei tasu niimoodi ka võtta. Näiteks sa ei usu ju 9/11 illuminaatide ja sisaliktulnukate teooriaid? Aga inimesed internetis vaidlevad tõsiselt sellistel teemadel, on üksteise vastu õelad, ütlevad halvasti. Miks peaks see muude teemadega teisiti olema? Veel vähem õelate pubekate või armukadedate naistega, kes meelega kedagi maha teevad.
Miks sa võtad tõsiselt täiskasvanud inimesena mingi nõmeda tuttava õnnitlust? Võib-olla ongi peast soe ja saab rahulduse, kui sulle ära paneb. Miks sa üritad seda ratsionaliseerida, et ise ju sama vana vms? Ega ta seda ratsionaalse argumendina mõtle.
Ära võta kõike nii tõsiselt. Saa aru, et enamasti ajavad inimesed jama ning tegelikult pole ühegi inimese seltskond elutähtis. Otsi endale huvialad, millest rääkida ja küll tegevuse käigus leiad ka uusi sõpru ja tuttavaid. Ära ürita iga hinna eest kellesti kinni hoida. Selliseid inimesi, kes pole pubekana suhtluskogemust omandanud, on küll ja küll. Isegi muidu üsna sotsiaalsed noored lakkavad pubekana teistega suhtlemast, sest neid lihtsalt ei huvita taolised teemad, mis nendevanuseid tavaliselt tõmbavad
 
Jah aga 22. märts 2016, kl 05.35
Unusta see Lisa, ega tema ka normaalne pole. Enamus kommijaid siin nyrimeelsed. Ja sa ise vajad abi!
 
Kurb to lkjh 22. märts 2016, kl 05.46
Olen väga palju elus üksinda poes, kohvi joomas või väljas jalutamas käinud.

Aga ma ei ole mitte ühtegi naist näinud, kes on pidevalt üksinda, nagu mina.

Naistuttav oma " SA OLED RÕVE VANAMUTT " ütlusega sai muidugi rahulduse.
Aga imelik ikkagi, kui sama vana naine teisele nii ütleb.

Kunagi käisin pea igal õhtul kohvikus kohvi või teed joomas ja ma olin ainuke ( ! ) naine, kes oli seal üksinda.

Need sekspartneri soovijad on noored inimesed, alla 40 kindlasti, rohkem usun, et vanuses max 35.
Arvan, et enamusel siiski on eesmärk pere luua, laps saada, lapsele kasuisa, ei usu, et eriti palju neid on, kes lihtsalt niisama sekspartnerit tahavad.
 
Hull mutt 22. märts 2016, kl 08.44
Pole võimalik sinuga kirjutada, sa seletad ja kirjutad niipalju oma kompleksidest, et seda ei suuda lihtsalt lugeda. Meie kirjutamine jääb ära.
 
Hull mutt 22. märts 2016, kl 09.12
Kes peaks sinuga kirjutada tahtma kui juba su esimene kiri algab halaga, et pole sõbrannasid, teises kirjas samamoodi: pole sookaaslastest tuttavaid, on vaid mõned mehed. Mine ja hõõruta ennast nende meestega.
 
mida 22. märts 2016, kl 10.13
Pee, kas foorumites lällamisest on tõesti vähe, et pead sõbrannaga ka pagulastest ja odinist undama. Ja veel mitmeid kirju sel teemal saatma? Ja kui keegi sinu kombel kaasa ei hala nagu poolearuline nutunaine, siis kleebid külge sildi, et ta on ükskõikne, ei hooli eesti rahvast jne. Saad aru, et see on lihtsalt nõme?

Ja ma ei usu iial, et sa Lisat ka hiljem samamoodi sõimama ei hakanud, nagu sa delfis teed. Sa ei oskagi normaalselt suhelda, vähemalt mitte pikemat aega. Nagu ilmselt su ema juba täheldas.
 
Liza 22. märts 2016, kl 12.41
Mõtlesin, et ma siia enam ei kirjuta, aga tundub, et pean. P, sa oled minu kirjadest täiesti valesti aru saanud. Ei hakka siin kirjavahetust täpsemalt lahkama, ütlen ainult, et ka mina ei soovi, et pagulased meie maa üle ujutavad. P,ma tõesti püüdsin sulle kümnetes kirjades seda selgeks teha, kuid sina kirjutasid, et olen ajupestud, silmakirjalik, pöörane, tige, üleolev, agressiivne, ma tahan oma rahvale õudust ja kannatusi, tahan siia märatsejaid ja narkomüüjaid, mulle meeldib, kui pommid plahvatavad. Siis pidasid sa vajalikuks minna veel sammu võrra kaugemale ja ütlesid, et isegi kui mu last ründaks pagulane, ma ei läheks vahele, sest mulle meeldivad pagulased. Sellega ületasid sa kõik piirid. Uskumatu, et nii kirjutab inimene, kes soovib meeleheitlikult suhtlust ja sõpru.
 
pee ei saa aru 22. märts 2016, kl 12.48
Pee ei saa aru, kust lähevad piirid, mida sa seletad talle. Kirjutasin ka temaga ja juba esimesed kirjas ta vabandas ja ütles, et kuna läks sõbrannaga tülli, siis tema oma arvamust enam avaldada ei julge.

Teises kirjas oli jälle sookaaslaste jutt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!