Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
P.le 23. märts 2016, kl 10.37
P. kasutab odini sõdalaste teemas palju krõbedamaid sõnu kui siin, küsides kas sul on arengupeetus. Võimalik, et pee ise tegi hullude sõdalaste teema, et tal igav poleks.
Pee on psühhopaat.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 12.57
Eelmine, ah jäta, sellist sõna ei ole kordagi kasutanud.

Jään juba uskuma, et ka sinul on suhtlemise puudus, nagu keegi eespool kirjutas.

Üleeelmine
Tõesti see eestluse ja Odini materdamine ületab igasugused piirid.

See on lõputu, igale poole kirjutatakse EKRET mõnitavaid labaseid ja rõvetseva sõnavaraga komme, mis on oma sisult täiesti ajuvabad.

Nagu absurditeater.

Isegi eilse terrorirünnaku baasil pagulaste pooldajad mustavad EKRET, vot see on üle igasuguse mõistuse.

Kui konkreetselt su kommile vastata, siis see soovitus on normaalne, kui kirjutatakse, kui agressiivsed ja hirmsad inimesed eestlased on.
 
ohoh 23. märts 2016, kl 13.10
Vaimuhaige P võtab nüüd määrata, mis on ajuvaba või mitte. Huumor kuubis :D
 
P.le 23. märts 2016, kl 13.12
Sul P on olemas kõik psühhopaadi tunnused nagu nt täielik eitamine. Võin üles otsida isegi kommi, kus sa seda sõna kasutad. Siin on sul hoopis teine jutt.
 
P.le 23. märts 2016, kl 13.23
Palju sa muidu sellise laimamise eest palka saad? Endal rõve ei ole või sellist räpast raha vastu võtta?

'Teadmiseks' on mingi palgaline, selge ju.

No ma saan aru, täna sai kassast raha otsa ja eelmise kuu eest sa preemiat ei saanud, aga boss ütles ju, et su kommentaarid on viimasel ajal lamedad ja ebaveenvad. Harjuta, loe instruktsioone, kuidas tõepärasemalt kõlada ja proovi uuesti. Seni oled väiksema palga peal!

Sellised pee kommid. Lisaks otsib ta meeleheitlikult palgalisi kommentaatoreid.
 
PRRRRRRRR 23. märts 2016, kl 13.32
Kurb, minu komm kirja teemal polnud sulle, vaid sellele silmakirjalikule vanamutile, kes sinuga hiljuti kirjutama hakkas, kuid ainult selle eesmärgiga, et saaks miskit hambusse siinseks lämisemiseks.
Sama hull ilmselt läheb kodus ka sellel teemal aina kadedusest rohelisemaks, et äkki on Kurb palgaline kommija. Aru saamata, et kui isegi nii oleks, siis just tema enda pidev vastukommimine sissetuleku Kurvale sel juhul toobki. Aga lõpetada ta ka ei suuda. Kadedus on suur aga sõgedus veel suurem. :D
 
P.le 23. märts 2016, kl 13.40
P. kolmas kiri oli ainult ahastamine võõra inimese usaldamise teemal:D
 
Kurb 23. märts 2016, kl 13.42
Kes ja miks näiteks üldistavalt oma rahvast sõimavad, kui nüüd palgalised kõrvale jätta.

Kas neil on mõni halb kogemus, mida siis nüüd aetakse terve rahva kaela ?

Ausalt öeldes ei kujuta ette, et hakkaksin naistuttavaga halva kogemuse pärast kogu rahvast mustama.

Või ütlen kooliõe nähvamise pärast, et kogu eesti rahvas on halb. Imelik ju.

Või on hoopis asi ülikõvas enesehinnangus, usutakse, et ainult nemad on väärtuslikud, aga teised ei kõlba kuhugi.

Ei ole kunagi nendest oma rahva kirjutatest aru saanud.
 
rrrrr-le 23. märts 2016, kl 13.46
Sa süvene pisut lahmimist enne.
''palgalise''-sõimamise kommentaar on kopeeritud siia odinlaste teemast ja selle autor on P.
 
Kurb to RRRR 23. märts 2016, kl 13.49
RRRRRR
Siiski ei usu, et tõesti nii arvab, aga mine tea, inimesi igasuguseid.

Palgalised on tänapäeva poliitilises Euroopas pagulaste pooldajad, EKRE materdajad, Odini kirujad.
Miks nendega sõnasõtta ei lähe?
 
muuseas. 23. märts 2016, kl 13.51
Odini teemas on kümneid P jäetud jõhkraid ja solvavaid kommentaare nende kohta, kellest ta arvab(!), et need on ''pagulaste pooldajad''.
Pime ropp paugutamine igas suunas.
 
Kurb to rrrrr-le 23. märts 2016, kl 13.57
Loe RRRR komm uuesti läbi.

Rahakassa kommi kirjutas kas kommija nimega P.-le ju isisiklikult või siis Odini teemaalgataja.

Palgaliste raha ongi räpane raha, ei saa tõesti aru, kuidas inimene suudab seda vastu võtta, oma rahvast maha müüa.
Tõsiselt ei saa aru.

Mulle pakutagu või miljon, no ei lähe oma rahvast maha müüma.
No ei mõista neid, kes seda teevad.
 
Kurb to muuseas 23. märts 2016, kl 14.01
Mis põhjusel peaks keegi tulema netti oma rahvast hävitama ?
Niisama või ?

Ma siiski keeldun uskumast, et on olemas inimesi, kes päriselt soovivadki oma rahvale halba.

Kui keegi päriselt nii halvustavalt suhtub oma inimestesse ja Odinisse, siis on küll väga traagiline.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 14.04
Selle rahakassa kommi kirjutas pagulaste pooldaja ju mulle.
 
waw 23. märts 2016, kl 14.20
PRRRRR
sa tõesti ei süvenenud mu postitusse enne kui lahmima hakkasid ja nüüd üritad välja vingerdada. Kui keegi siin haige on, siis on see ainult P, kes otsib teistes teemades palgalisi kommijaid. Palgalisteks kommijateks nimetab ta kõiki, kes natuke pikemalt kirjutavad.
 
ahaa! 23. märts 2016, kl 14.20
Seega on see ''viisakas'' kommentaar sinu:

''Mida sa siin veel oma kallist aega raiskad.
Vutt - vutt lennujaama, vaata, äkki saad esimese Egiptuse või Eritrea lennuki peale, kui nii suur mustade meeste himu on.
Ära meile oma musta saasta kaela määri.''

Väga viisakas reaktsioon kommentaarile, milles ühtegi roppust kasutamata mainiti videot, kus rõvetsevad odinlaste pooldajad oma miitingul neist kaks korda väiksemal naisel käsi väänasid ja käskisid tal korraga nii ära surra, ära minna ja imeda midagi, mida ma siin välja ütlema ei hakka.
 
Kurb to waw 23. märts 2016, kl 14.29
waw

Vaata, mul on tõesti raske uskuda, et keegi päriselt oma rahvale ja lähedastele halba soovib.

Kirjutatakse, kui pahad on eestlased, maailma hirmsain rahvus, ei olegi väärt, et ellu jäävad -- selliseid komme on netis küllalt !!

No tõesti ei suuda uskuda, et keegi päriselt iseennast, oma lähedasi ja oma rahvast nii tugevalt vihkab ning omadele õnnetust soovib.

Lihtsalt ei usu, et lihtinimeste seas selliseid on.

Poliitikutega teine asi, nemad mõtlevad ainult raha ja võimu peale, osad neist muust rahvusest ja seda enam eestlased korda ei lähe.

Tegelikult sellest poliitikute rahakogumisest ka aru ei saa, ükski inimene ei ela ilmas igavesti ja ega seda hunnikut hauda kaasa ei võta.

olgu, poliitkute tagamaadest saan veel aru, aga miks tuleb lihtinimene netti oma rahvast materdama, arusaamatu.
 
kle 23. märts 2016, kl 14.31
Sinu jaoks on kõik arusaamatu.
 
täna juhuslikult siin 23. märts 2016, kl 14.33
Abandon hope all ye who enter here...

Jälgides inimesi nii siin kui ka üldisemalt, tekib küll selline tunne:
https://www.youtube.com/watch?v=-a-ZK1WwzIA

(Peaaegu) igaüks istub oma egomullis, jälgimas läbi suurendusklaasi seda, mis teda isiklikult puudutab ning alatähtsustamas kõike muud. Igaüks ennast õigustamas ja halbu omadusi teiste kaela projitseerimas. See. Ongi. Põrgu.

Kuidas küll mõnedel inimestel jätkub jaksu selles iseenda loodud põrgus nii innukalt ja lakkamatult madistada - selle asemel, et otsida väljapääsu!
P.-le vihjeks: aastatepikkune teiste inimeste ütluste analüüsimine (eriti siis, kui sa oma egomullist kordagi välja ei tule) ei vii väljapääsuni.
Sa aimad seda isegi ja ikkagi müttad oma isiklikus põrgus innnukalt edasi. Peab ikka alles jõudu olema, et pead vastu seina toksida ja endiselt sellest tegevusest mingit lahendust loota.
 
kurb 23. märts 2016, kl 14.33
kle

Sinu jaoks on siis oma rahvale halva ja õnnetuse soovimine arusaadav ?
 
kle 23. märts 2016, kl 14.37
Pagulased tuleb vastu võtta ja panna Pee juurde elama.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 14.40
täna juhuslikult siin

Vaata, loen ikka komme mujalt ka, mitte ainult siit.

Minul on valus lugeda komme, kui halvad on eestlased, maailma hirmsain rahvus jne.

Ängistav on lugeda, kuidas meie pisikest rahvast materdatakse ?

Samuti EKRET mõnitavad kommid on õudsad, rikuvad tuju.

Esiteks on EKRE - vastased süüdistused valed ja nii ajuvabad, kui veel olla saavad.

Kui neid komme loen, hakkab hingel valus.

Kahju ja kurb on lugeda, kuidas inimesi, kes võitlevad oma rahva eest, niimoodi materdatakse.

Ütle, kuidas sina suudad taolisi komme lugeda, ilma et ei tekiks ühtegi emotsiooni ????

Ju olen nõrk, aga elan taolisi komme raskelt hinges üle.

Sõnadel on suur jõud ja seda EKRE ja eestimeelsete materdamist on valus lugeda.
 
P.le 23. märts 2016, kl 14.43
Odini teemas sa küll niimoodi ei kaeble, seal on sul hoopis teine jutt, igavene madu.
 
Kurb veel to täna juhuslikult siin 23. märts 2016, kl 14.43
Mis puutub kooliõe nähvamisse, siis ma ju tahangi sellest põdemisest üle saada.
Sellepärast analüüsingi, et teda mõista.
Mõistmine aitabki üle saada.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 14.45
Jah, kui oma rahvas on nii halb, agressiivne, aga vastaspool nii hea, siis loomulikult tuleb sinna minna, kus hea.
Milleks kannatada maailma hirmsama rahva keskel, kes veel agressiivsed ka.
See pole ju loogiline.
 
kuule, P 23. märts 2016, kl 14.47
Äkki selgitaksid siis, kuidas su õrn hing neid odini- teemas sinu kirjutatud toppusi välja kannatab? Kasvõi seesama ahhaa toodud näide, üsna nilbe, peab mainima. Vastuseks roppustevabale kommentaarile sealjuures!
 
lihtne 23. märts 2016, kl 14.56
sest pee on psühhopaat
 
täna juhuslikult siin 23. märts 2016, kl 15.35
SINUL on valus.
Sinu tunded ongi kõik, mis sinu arvates lugema peaks - nii sulle endale, kui ka kõigile, kes sinuga suhtlema juhtuvad, nagu ma nüüd näen.


Rahvuslus on vaid veel üks meie silmade ette tõmmatud illusioonidest; meile lapsepõlvest alates külgepoogitud identiteedi osa, mis on eeskätt kasulik nn niiditõmbajatele. Keegi kusagil "jagab ja valitseb" edukalt juba aastatuhandeid.

Rahvus kui inimese identiteedi peamine määraja on oma aja ära elanud kontseptsioon. Näiteks on tänapäeva noorte ühtekuuluvustunne samu arvutimänge mängivate, sama muusikat kuulavate eakaaslastega mujalt riikidest palju suurem kui vanemaealiste rahvuskaaslastega.

See on paratamatus, see on ARENG. Rahvuslus tekkis rahvusromantiliste suundade tõttu 19. sajandi kultuuris/kirjanduses, kui kõik otsisid oma juuri.

Enne selle ideoloogia teket ei olnud rahvus inimeste identiteedis kuigi oluline osa.

Mina hindan inimlikkust rahvuslusest ülemaks.
See ei tähenda, et peaksin võõramaalaste massilist sissevoolu õigeks. Kuid pimeda vastuvõitlemise asemel võtan arvesse, et ka nemad on suuremas osas OHVRID, kaaskannatajad (selles jagatavas ja valitsetavas maailmas). Jagajad-valitsejad on aga ammu endalt tähelepanu kõrvale juhtinud. Nende üheks suurimaks saavutuseks on, et nende ohvrid omavahel arveid klaarivad, kui valitseva ebaõigluse tõttu meel mustaks läheb. Probleemide algpõhjuseid näevad vähesed.

Olen ebainimlikkuse vastu, mida võivad üles näidata mistahes rahvusest või rassist inimesed. Olen ajupesu-religioonide ja ideoloogiate vastu, mille hulka kuuluvaks loen nii odinluse/marurahvusluse kui ka kristluse, judaismi ja islami.

Selline on minu puhtsüdamlikm arvamus. Ja kui sa nüüd solvud, siis tee seda terviseks.
 
Kurb 23. märts 2016, kl 15.53
täna juhslikult siin

Ära haara nüüd minu tunnetest kinni, mina olen täiesti tähtsusetu ja tühine inimene.

Minu peale ei ole vaja rõhuda.

Lihtsalt õudne, kuidas ühte pisikest rahvast tümitatakse.

Äärmiselt alatu ja ebaõiglane on tümitada organisatsiooni, kes võitleb oma rahva ja kodumaa eest.

Kui sinus ei ole kodumaaarmastust, siis see on tõesti väga kurb.
 
sõge 23. märts 2016, kl 15.55
Sinu kodumaa armastus on sõge.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!