Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Sõnad, mis ärritavad või on lihtsalt naljakad!
 
nunnupussumehakalla 16. detsember 2005, kl 17.58
ÜLLA-ÜLLA. Ma ei tea, mis see tähendama peaks ja ei tahagi teada.Igavesti nõme parool.
 
ity 16. detsember 2005, kl 18.01
ema lemmik sõna-konnaaugu.
nt.kust said-konnaaugult
kus käisid-konnaaugul
poeg ütles lapsena-sõdarid(sõdurid)
panger(pang,kui on ämber,siis on ka panger)
 
J. 16. detsember 2005, kl 18.07
selmet
morjendama
mobla
 
Styg 16. detsember 2005, kl 18.09
misasi see mässu on? *hämmeldunud*

aga selle "e-etä" parooliga ajas mind praegu naerma tõik, et jaapani keeles on üheks parasiitsõnaks "eto", umbes sama tähendusega ka, nii et kui uimasema kõnega jaapanlane juttu alustab, siis alustab ta seda "eeeeeeeto...."
 
abiline 16. detsember 2005, kl 18.13
mässu öeldakse mähkme kohta, ka ei salli seda sõna
 
Emma 16. detsember 2005, kl 18.17
litutama
nummi- öak
 
väkk 16. detsember 2005, kl 18.18
Vihkan sõna "TRUSSIKUD" õudne
 
Vigurivänt 16. detsember 2005, kl 18.19
Kõik need, kes siin teevad maha mõnusaid eesti oma keelendeid on minu arust piltliku mõtlemiseta ja huumorisooneta inimesed, kes kunagi ei oska midagi mahlakat ja tuju tekitavat öelda.
Selliste vaimuvaeste seltskonnas tunnen nagu oleks umbne ja filtreeriv gaasimask peas kuskil tööstusrajoonis. Puudub värske õhk, linnulaul, lillelõhn jne.
Kunagi keegi vastas siin küsimusele parima lõhna kohta järgmist
Kui sõidan Jõulu ajal lumesajus saaniga läbi kuusemetsa ja hobune laseb teele sooja aurava junni...Mõnus!
 
a 16. detsember 2005, kl 18.21
mulle ei meeldi, kui öeldakse NIIVÕRD või SELMET. öakkk
 
kats 16. detsember 2005, kl 19.20
mis see selmet on????:S
 
Abistav Hing 16. detsember 2005, kl 19.23
selmet- sellepärast et
 
eih 16. detsember 2005, kl 19.32
selmet on selle asemel et agaq sellepärast et võikis ju olla ka näiteks selpet! lahe, keel areneb!
 
mom 16. detsember 2005, kl 19.48
keegi pikkis oma teksti muudkui et a/la ja a/la nõme
 
aida 16. detsember 2005, kl 20.05
Vastikud on mõnede kommenteerijate poolt kasutatavad "keeleuuendused", nagu irw, megairw, muig, ülla-ülla jne. Ka kõhutibud, nummid ja mässud on vastikud. Samuti väldin sõnu litutama, tšikk, tšekkama jms. Väljenditest tuleb meelde "tegelt ka vä".
 
monica 16. detsember 2005, kl 20.11
eksmees pani sõnade rõhud valesti ja sõnade lõpud- järjekorrad olid sassis:

kuum pudru või söö pudru
pluss oli plusssssss
mul on vererõhk! (aga kellel siis ei ole?)
mandel oli mannel
 
S. 16. detsember 2005, kl 20.51
VIHKAN sõnu 'evima', 'selmet' ja 'võigas. vastiku kõlaga, õudsad sõnad.
 
nännu 16. detsember 2005, kl 21.00
nii palju toredaid sõnu!

mulle nt meeldib "välik" ühe tuttava vanainimese poolt kasutatuna (wc tähenduses siis)
 
Katja 16. detsember 2005, kl 21.01
See Monica mul on vererõhk! on küll päris hea :-)))))))

Ma ei tea kust ma seda sõna kuulnud len, ga kas on võimalik, et vinni kohta öeldakse bizvinnn?
 
to vigurvänt 16. detsember 2005, kl 21.01
kõik ei olegi siin kirjutatud selle mõttlga, et nõmedad, vaid et naljakad ja humoorikad pigem. teemaalgataja vist mõtles seda ka nii.
 
to katja 16. detsember 2005, kl 21.15
mis asi on vinni? mõtled vistrikut või?
 
kartul 16. detsember 2005, kl 21.25
KARTULAPUDRU
 
nännu 16. detsember 2005, kl 21.26
väisama, päädima, viljelema, menetlema, naasma (eriti vormis - naasIS) :S
 
ellen 16. detsember 2005, kl 21.31
Minu meelest on nõmedad sõnad ja väljendid
- need, mis tegelikult ka sõnad on või olla tahavad: evima, morjendama, lõimima, vitsutama, selmet, vanur, maimik, kainik, mürsik, mudilane, beebi, näks, spaa, teler, nii mõnigi, kes küll. ja muidugi LEIM. Kõik ei tulegi praegu meelde.
- need, mis tegelikult mingid õiged sõnad ei olegi. Sinna kuulub eelkõige kogu perekooli tüüpsõnavara: mähkud, mässud, beebsu, kõhubeebi, (kõhu)tibu, käputama, vihmavarjukas, pissu jne. Aga ka näiteks kalla, meha, musi, halloo (mitte telefonile vastates, vaid silmast silma rääkides), ülla-ülla, lohu-lohu, nummi, nunnu, beibe, beibu, tšikk.
Ei meeldi ka sõnade valesti käänamine (tüüpiline viga - kontsert-kontserdit jne).
Veel on nõme sõna proua abikaasa tähenduses ("minu proua").
 
Piret 16. detsember 2005, kl 22.29
Ei meeldi: vermesell, magnetofon, autobuss
 
kass 16. detsember 2005, kl 23.08
¤ Kemps
¤ Trussikud (mul tulevad selle sõnaga ette, sellised suured, valged, vanad Marati aluspüksid, kergelt kollakaks määrdunud, noh sellised ehedad Haista-Gängi maika stiilis..yak)
 
Marfa 16. detsember 2005, kl 23.23
Ei meeldi kui keegi ütleb , et --kes sulle putru pakkus, et lusika võtsid,--- reeglina on sellised inimesed , kes nii ütlevad rumalad ja tigedad. Kui keskeas inimene kasutab väljendeid Assa nuga, hülge möla, haige, lehma @!#$ jne
 
"maimu" *öäk 17. detsember 2005, kl 01.08
Nõmedad sõnad on näiteks "tüse", "mulgustama", "püdel", "kemps", "pissuaar",
 
kitty 17. detsember 2005, kl 01.17
sosku=lutipudel
 
õudne 17. detsember 2005, kl 08.42
PARENDAMA- paremaks tegema.
 
XX 17. detsember 2005, kl 11.39
mul tekkis Lõuna-Eestis tõeline keelebarjäär kui seal läks piim pidevalt MÜREDAKS ja õues sada LOPPA.

aga loomulikult on õuduse tipuks igasugu mässud-mähkud-kõhutibud-kõhubeebid ja muu ninnunännupluttiplutti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!