Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Ene Rämmeli biograafia
 
Undu 01. juuli 2007, kl 17.48
See kunagi Prantsusmaale emigreerinud tädi, ei mäleta, kas ta oli Rämmel või Rämmal, aga see pole asja point. Tema eluloos kutsub ta oma poega Lurbu'ks. Kas teie olete kuulnud, et eesti keeles sellist nime oleks? Või on see mingi släng vms.?
Lihtsalt mõtisklen ja ei saa aru, sest kõla on eest keeles jõle (ja Eestis ta last nii kutsus).
 
ei huvita mind see tädi 01. juuli 2007, kl 17.54
koledasti kõlab neh
 
neiu40 01. juuli 2007, kl 18.11
Olen kuulnud. Üks tuttav joonistas-kirjutas kunagi (võibolla joonistab praegugi) tassidele-taldrikutele ja siis ta rääkis, et telliti tassile nimi - Lurbu.
 
kolmas loll 01. juuli 2007, kl 18.11
kaeba kohtusse. minu meelest ei kõla eesti keeles üldse nimi d'artagnan (aga no kui autori nimi oli dumas, siis mis tast ikka tahta)...
 
alu 01. juuli 2007, kl 18.12
neiu40?

nii ongi?

oledki 4kymbine neiu? ähähhäää!
 
kl 01. juuli 2007, kl 18.18
Ene Rämmeld, mitte Ene Rämmel. (Veiko) Rämmel on aga see suli, kes lihtsameelsetelt juristina esinedes suuri summasid välja petab:

http://veiram.100webspace.net/
 
genofondi valvur 01. juuli 2007, kl 18.20
Oma rumalusega esinemine on viimasel ajal heaks tavaks saanud... Kana loeb raamatu läbi(?), kujundab enesele arvamuse, tuleb teiste ette kaagutama, unustab aga vahepeal ära, kellest on jutt ja kes on autor.

Kurvaks teeb. Loodetavasti pole sul lapsi.
 
tsitaat 01. juuli 2007, kl 18.22
Kui sind see nimi nii väga kotib:

"Poja õige nimi on Tarah. Hüüdnime Lurbu sai ta ühe saksa näidendi järgi. Peategelane tegi kõike ega jõudnud kuhugi välja, kuigi oli kena inimene. Mu poeg on samasugune. Üliandekas, tegeleb paljude asjadega…"
 
. 01. juuli 2007, kl 18.31
päri naljakas, et need kõige suuremad staarid eesti naisnäitlejaist ongi need mingid ühe filmi staarid - rämmeld ja kivi ;)


staarid on aga tegelikult vist ikka sellised, kel mitu filmi tehtud noh nagu elle kull, ita ever ja isegi ada lundver
mitte need tühikargajad nagu rämmeld ja kivi

aga eriti halb enne ju oma poega kutsuda luuseri nimega
 
Teemapüstitaja 01. juuli 2007, kl 19.38
Tänan arvamuste eest, kahju, et Tarahhi nimetasin veidi veidralt, tal ju muidu TAVALINE EESTI NIMI.

Aga ikkagi - kas teda kutsutaksegi eestipärast nii, nagu loeme, või "lörböö"

Sry. aga lapsele igatepidi rõve.
tegelt ei tahtnud arvamust avaldada, aga nagu Rousseau ja Švejk mölemad ütli, et et"tuli välja" nõnna

Parlevuu ja padödöö,
Tsorro
 
e 01. juuli 2007, kl 21.47
lurbu on ikka lurbu, ja olen ennegi kuulnud noormeehi sedasi nimetatavat kui nad sellises enese otsimise eas on.
 
aga 02. juuli 2007, kl 10.46
kui jätaks lurbu nime kõrvale ja küsiks, kuidas raamat meeldis?
 
Kibuvitz 02. juuli 2007, kl 23.22
Kas jutt on raamatust Bonjour de Paris?
Huh just lõpetasin lugemise, olen shokis. Jube inimene, enesest heal arvamusel ja teistest halval. Elanud aastaid teiste turjal ja ise jälgis kiivalt, et keegi eestlastest mingit abi ei saaks.
Kole.
 
Ene Rämmeld 07. juuli 2007, kl 15.45
Tore, kui oma eluajal nâed ja kuuled, mis inimesed sinust môtlevad ja seda pole kahjuks antud paljudele minu endistele juba manalasse lâinud sôpradele Eestis .
Ma tahan kôigile rahustamiseks öelda môned asjad enda kohta . Mina olen sovieti ajal elanud, ôppinud ja töötanud Eestis . Kahjuks minu nâitlejakarjäärile tegid lôpu peale sovieti eestisoost ametnikud, kes ei andnud minu mehele Eestis enam töövôimalust ja seega tuli mul Eestist lahkuda , sest siis oli see mulle ellujââmise küsimus... Minu nâitlejakarjâârile tômmati Eestis kriips peale ja see ei sôltunud ei minu andest ega tahtmistest ! Kas on see selge ? . Mis puutub filmirollidesse, siis ka filmis "Lindpriid" oli mul üks peaosadest .Mina pole kuskil eesti keeles ISE kirjutanud ega öelnud, et olen filmistaar vôi diiva, te ajate mind tôesti kellegagi segamini . Ja vôite ise arvata ja uurida, kes see inimene on ?
Ka inimesele , kes kritiseeris minu viimast raamatut vôin julgelt ôelda, et selles oma teises raamatus olin erakordselt julm iseendaga ja väga kaugel naisest, kes ennast ise ülistab ja kiidab ainult teisi laites...Te lihtsalt ei tunne mind üldse ja te pole lugenud ka seda raamatut .
Mis minu nimesse puutub, siis see on minul aasta vanusest alates olnud Rämmeld ja seda nime kannan ma austusest mehe vastu , kes mind on ka kasvatanud ja armastanud.
Muide oma poega kutsun ma ise siiani Lurbu-ks ja seal ei ole midagi halba, sest kôik ei pea Jürid ja Jaanid olema . Ka minul endal on väga palju hüüdnimesid ja isegi Ene nimi on mulle endale vôôrastav, kuigi just see on ametlik.
Okaspuu 16. september 2021, kl 18.20
Oi, ma imestan, ma imestan...
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!