Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
pikad inimesed
 
pikkkati 04. oktoober 2007, kl 23.13
Olen end pool elu LIIGA pika naisterahvana arvand olevat, kuid nüüd uues töökohas tunnen end kui kääbus, kõik noored eranditult veidi alla kahe meetri- mis toimub?:D
 
noo 04. oktoober 2007, kl 23.14
pikad naised on ju ilusad!?
 
pikkkati 04. oktoober 2007, kl 23.24
ja ongi, aga mitte siis kui sa oled meeter üheksakümmend:) pluss kontsad
 
suvaline 05. oktoober 2007, kl 00.00
Pikk noor ja sale - tõesti kena. Aga pikk vana?:( ja pikk paks?:((
Mina küll ei tahaks olla pikem kui olen, ja ma olen 167, päris paras:)
 
jeee 05. oktoober 2007, kl 00.31
Appi, ma pole selle peale mõelnudki, et need pikad jäävad kunagi ka vanaks. See on tõesti jube, kujutage ette 60-70 aastasi ligi 2 meetriseid vanaeitesid.
 
? 05. oktoober 2007, kl 01.00
korvpalli mängite või?
 
k.l. 05. oktoober 2007, kl 01.00
no see ka mõte jah, pole näindki sellist õnneks/kahjuks, vananedes vist pidi kuidagi väiksemaks inimene känguma või??:)
 
tädi garderoobist 05. oktoober 2007, kl 01.24
Näh, aidake leida jah nime. Meil siin ka 1.83 tädid korvpallis juba lausa ässad,lausa pea kuuekümnesed ütleks, aga klubi tahaks nagu teha.. Aga vaata klubile nime? Keegi ei oska.
 
jah 05. oktoober 2007, kl 07.28
See on tõesti jube. Olen näinud pikka vanaeite ja ta polnud ka küüru vajunud. Häbi öelda, aga kõik vahtisid nagu ilmaimet ja uskuge, vaatepilt oli kole.
 
sr 05. oktoober 2007, kl 08.53
minge õige p..sse
 
:) 05. oktoober 2007, kl 08.58
Paraku lähevad pikad vanana ka kogult tunduvalt suuremaks, neil kont ka suurem ja siis tõesti ongi suured memmed. Pikk on ilus verinoorena ja ülisaledana. Mul on igatahes hea meel, et suguvõsa pikki geene ei pärinud ja keskmiseks jäin.
 
ic 05. oktoober 2007, kl 09.00
lollakad.
 
noored 05. oktoober 2007, kl 09.01
ongi pikemad. iga järgmine põlvkond on veidi pikem keskmiselt.
 
aly 05. oktoober 2007, kl 09.07
pikk ja sale on praegu teema.. olen 178 ja kaalun 70 ringis, riidenumber on 38-40 ning riideid leida on tõesti keeruline, eriti pükse. Kaupsi minnes on selline tunne et inimesed on ennast hiirteks nikkunud, norm riideid saab kuni 170cm kasvuni.
Saledatele ja pikkadele on kõike, aga proovi sa leida kaubandusest nr 28-29 teksaseid või nr 38 pükse mis ei oleks nii neetult ümber. Käin seelikuga :)

Pikkus on selline omadus mis rõhutab kõike muud - "bad hair day" on kohe eriti bääd ja mukituna oled ikka eriliselt kaunis. Lühemat kasvu naised peavad tunduvalt rohkem vaeva nägema et oma ilu rõhutada, samas on nad olenevalt päevast alati armsad, pisikesed, naiselikud, õrnad.. (loe: mehest väiksemad), midaiganes veel mida pika inimese kohta öelda ei saa.

p.s kui pisikest kasvu inimene endale 5 kilo juurde sööb siis muutub ta naiselikulmaks. Kui mina endale 5 kg juurde söön muutun ma suuremaks ja mehelikumaks (pikkuse tõttu eelkõige).
 
Undiin 05. oktoober 2007, kl 09.15
Selleks, et poleks 70-aastaseid pikki naisi, peab hästi palju käima, siis jalad kuluvad ära:)
 
k33 05. oktoober 2007, kl 09.31
to aly-
178/ 70 ja sale... ujahh, kehakujud on ju erinevad. Ma ka kuskil 177...178, aga kui 62 kaalusin, siis julgesin end enam- vähem normiks pidada. 70selt olin ikka oma meelest paks. Praegu vaevlen kuskil 68 juures, tahaks ikka alla.
See selleks. Riided on küll pigem 40-42.
 
aly 05. oktoober 2007, kl 09.45
sporti teen, sellest ka norm väljanägemine. Kondine ei ole, pekkis ka mitte, riidenumber jääb 38 kanti.
 
Hy 05. oktoober 2007, kl 09.51
Mul on küll hea meel, et ma pikk olen. Just nooruses tahaks välja näha ilus, vanaduses on ilust savi niikuinii. Ennem olen nooruses ilus modellimõõtu kaunitar ja vanaduses pikk memm, kui olla terve noorus mingi keskpärane ja vanaduses jälle tavaline memm.

Ma olen 175 cm ja ega lühem olla ei tahaks küll. Paljud sõbrannad must pikemadki veel. Selline pikkus on just ideaalne, et saab kanda kontsi ja suvel rannas paljajalu ilma kotsadeta olen ikka ilusate pikkade jalgadega. Lühemad inimesed peavadki vaid kontsadel käima aastaringselt.
 
05. oktoober 2007, kl 10.07
To Hy
See sinu pikkus on ainult sinu arust ideaalne, sama ka iluga. Ilu muide on vaataja silmades ja sinu arvamus ei loe midagi. Modellid ei pea kaugeltki ilusad olema, vaid fotogeenilised ja kõhnad on sellepärast, et nii on riideid parem eksponeerida.
Ja veel, lühemad inimesed kui sina ei pea kontsi aastaringselt kandma ja üldse ei pea. Sulle ainult tundub nii. Pikkade jalgadega naiste kohta ütlevad mehed omavahel : kõrge kusemisega.
 
zum 05. oktoober 2007, kl 10.38
ohh. mul on lohutav kuulda, et minuga samapikkused (179cm) inimesed on ka umbes samas kaalus, ma ise olen mures, et naisterahva kohta on ju 70 kg, kui see nüüd välja öelda kõva häälega, jube palju. igatahes kõik tuttavad kellega jutuks on tulnud alati jäävad ehmunult vait kui ma teatan, et kaalun 70kg - samas ma ei saa nagu öelda et ma oleksin täitsa ülekaaluline, tegelikult nagu ei ole ju kui igasuguguseid kehamassiindekseid arvutada... segane lugu. muidugi olen elu jooksul kaalunud ka 60 kg ja siis olin tõesti kõhn, praegu olen selline täiesti keskmine oma meelest, aga samas riietepoes tunnen ennast küll nagu hiiglane sest kannan ka 40-42 suurust - ja need on vist tänapäeva eesti naiste mõistes ikka puhta paksude suurused. jube.
 
mia 05. oktoober 2007, kl 10.43
mulle ei meeldi pikad naise st. üle 170-nad jätavad nagu hiiglase mulje, suured ja võimsad.Ilusad on keskmist kasvu ja mitte väga kondised.
 
telemast 05. oktoober 2007, kl 11.07
paistab, et ma pean enne vanaks saamist enesetapu tegema, lühikeste rõõmuks
 
kiisuliisu 05. oktoober 2007, kl 11.27
oh ei ole asi midagi nii hull nendel 170 cm inimestel, mina olen 189 cm ja ei tea mis tunne on olla väike, ma pole seda ennem lihtsalt olnud.
 
laisik 05. oktoober 2007, kl 11.53
ei viitsinud pikalt lugeda aga jäi silma, et pikk vanaeit kole? et mis nüüd siis, pikad naised keskeas nöör kael - muidu oled veel vanana kole.. irw

ja teemaalgataja: 'kõik noored eranditult veidi alla kahe meetri- mis toimub?:D' - mis Sa sellega nüüd öelda tahad? enamus maailma üle kuuest miljardist inimesest ongi alla kahe meetri ju? ma ise ka alla kahe meetri, nimelt meeter 66..
 
Tiia 05. oktoober 2007, kl 12.36
Naljakas, et minu meelest on just pikad vanad inimesed, ka naised, vahvad.
 
mimm22 05. oktoober 2007, kl 12.55
no ma olen 180 cm pikk ja ei kurda :) minu jaoks paras pikkus. kui tuju, kannan ka kontsi. ei kujuta ette, mis tunne neil 160 cm pikkustel päkapikkudel võib olla, peavad kõigile alt üles vaatama.
 
no 05. oktoober 2007, kl 13.31
jumal tänatud, et vanad hakkavad ka nüüd pikemad olema, suht nõme on mõne mutikesega rääkida kui ta sulle nabani on, pead alla küürutama, et juttu kuulda :D
 
Raigo 05. oktoober 2007, kl 13.43
to Hä
Oi kui väike ja kade! :) Ma olen kuulnud, et mehed räägivad omavahel hoopis "jupike jalgu ja juba prse". ;) Sinu kuuldes mehed niikuinii midagi "omavahel" ei räägi. Kui siis mõni ainult sinu lohutamiseks... :)
 
P 05. oktoober 2007, kl 13.54
Need väiksed murumunamutid, kes ühistranspordis veerevad küll ilusad pole. Mulle meeldivad küll pigem pikemad vanainimesed. Vanem põlvkond on niikuinii lühem, aga praegused noored pikad on kunagi vanad pikad ja siis on ka vanem põlvkond pikem.
Võibolla selle ollaksegi nii lugupidamatud vanainimeste vastu, et kõik noored vaatavad neile ülalt alla. Kui vanad inimesed oleks pikemad, oleks nad ka rohkem tõsisevalt võetavamad.

Muideks modellid ongi sellepärast pikad ja saledad, et sellise kehaehitusega paistavad kõik riided seljas ilusad. Ehk siis pikad ongi ilusate kehadega ja võivad mistahes riideid kanda ning on ikka ilusad. Väiksed aga peavad hoolega rõivastust valima. Näiteks praegune mood - alt kitsenevad liibuvad püksid - lühikeste jalga ei sobi üldse.
 
aga 05. oktoober 2007, kl 14.49
alati ei tähendagi lühike kasv lühikesi jalgu :) olen 168 cm lühike, aga jalad on oma keha kohta pikad. mulle meeldib. ei ole kolge, aga ei ole ka masajalgne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!