Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
trikoo ujulates
 
ök 05. oktoober 2007, kl 11.19
asa,

Vaata teemat palun uuesti.
*Kindlasti on ka teistsuguseid ja normaalseid trikoo kandjaid, kuid nemad ei ole olnud selles osas silmatorkavad.*

sina ilmselt tundsid end kellegi muu alt ära?
 
milla 05. oktoober 2007, kl 11.26
ök, sa vajad abi!
 
Aeg ja koht 05. oktoober 2007, kl 11.28
Kullakene, erinevate ürituste jaoks valitakse ikka sobiv riietus, eks. Rannas käiakse bikiinides selleks, et võimalikult palju kehapinda oleks päikese jaoks avatud. Bikiid on ju mõeldud ikka päevitamiseks, et nendega ka ujumas käiakse, on ju lisaboonus, mitte eesmärk. Matksle minnakse tavaliselt sportlikus riietuses, mitte kuldses kleidis. samas pole ju kusagil õeldud, et sa 12 cm kontskingaga ja sätendavas kleidis aerutada või mägedes ronida ei või. Sama on ka ujumisega: kõige sobivam rõivas selle jaoks on trikoo, sest see katab keha,samas ei tekita juurde olulist veetakistust. Ei ole ujulates käija, kuid kui kui ujulad viitavad, et üritusele tuleks tulla tavapärases rõivastuses on see ju igati normaalne. Igaüks peaks aru saama, et kunstvalgustusega ujulas päevitamisvõimalust ei ole
 
alu 05. oktoober 2007, kl 11.32
aaaga mulle kyll meeldib ujulas kenasid naisi bikiinides näha. ja ma pole ainus kindlasti.

ehkki, tõsi kyll, ujula ei mul kindlasti lemmikkoht peale yht intsidenti. nimelt loksus ykskord vee ja basseiniseina piiril selline ebamäärane rasvakiht. ja basseinis ujusid ringi justnimelt sellised sardellid nagu autor kirjeldas. see võttis kogu tahtmise kylastada selliseid kohti ujumise eesmärgil.
 
lgp. sm ök 05. oktoober 2007, kl 11.34
täitsa õige nime oled valinud:) äkki sul on vajadus millegi enama järgi ntx. rõhub sind ekshibitsionism vms?
 
vvv 05. oktoober 2007, kl 11.56
oh teid kanasid, tõmbasite mingi libateema peale ennast jälle käima. no jõudu.
 
alu 05. oktoober 2007, kl 11.59
 
asa 05. oktoober 2007, kl 12.00
ei mina ei tundnud end millegi muu alt ära, sina kirjutasid Autor: ök
Aeg: 10-05-07 10:58

asale,

Nomaeitea nüüd..kui tuleb mingi mammi hingeldades kommenteerima, et mul on bikiinipüksid natuke viltu tema arust. Kui nad tõesti viltu on ja pole seda märganud ise, ütleksin muidugi tänan, aga vastasel korral küsiks küll vastu, et kas see rikkus teie päeva ära või?

vvv, ök, ei tundu olevat liba
 
eksole 05. oktoober 2007, kl 12.19
teemaalgataja arust on ujulas sportijad õudsed paksud sardellid, sest neil on trikoo seljas ja kõik, kes ei kanna bikiine, on jobud ja rõvedad rasvahunnikud. Jõudu!!! :D:D:D
 
ök 05. oktoober 2007, kl 12.25
Jõudu on ikka tarvis, tänan.

Aga mida taheti selle lahmimisega öelda? Et ollakse just mitte kõige saledam?
Vaadake mammid, ei tasu tühja asja peale närvi minna. Elu on ilus ja olge ise kah ilusad. Kui väliselt ei anna välja, ärge alla andke, pange sisemus maksma!
 
siia teemasse äraeksind meeste 05. oktoober 2007, kl 12.48
kuidas seda sisemist ilu mõtled, sellel tasemel mis sul on või, otsi omale mees, et saaksid pinged maha võtta ja elu tundub jälle ilus
 
ahaa 05. oktoober 2007, kl 13.55
Tekkis tagasihoidlik küsimud, millele ootaksin vastust teemaalgatajalt:

Milleks on ujulad?
 
jeehahuu 05. oktoober 2007, kl 14.03
irw, pange kõik tähele, et teemaalgataja (kannab peeneid bikiine!) on äärmiselt sõbraliku suhtumisega ja kindlasti veel sõbralikuma pilguga...eriti seirates neid õelaid trikookandjaid!
 
suss 05. oktoober 2007, kl 15.15
ei käi kunagi ujulates, enam, ujumiseks on järved ja meri
mulle meeldib mu tervis
 
ka väga sale 05. oktoober 2007, kl 15.22
...aga kannan ujulas trikood, sest ujumas käiakse trikooga ja mina käin ujulas ujumas!
 
Kribu-Aada 05. oktoober 2007, kl 17.50
Minule on näiteks seelik täiesti vastuvõetamatu! Väga ebamugav riietusese.
Kas ma peaksin nüüd hakkama seelikukandjaid põlastava pilguga vaatama ja delfi naistefoorumites kõigile teatama, et te olete rõvedad. Ah?
 
mikk 05. oktoober 2007, kl 18.33
siis on ju hästi,et sinu meelest sardellinimesed trikood kannavad,muidu riivaksid nad oma vohamisega ju tunduvalt rohkem su silma.Vanem inimene muutub paratamatult veidi vormitumaks ja puhas inimene ei peaks küll ujudes lausa rasva vee peale eritama,nagu keegi siin mainis.
Tead,ma olen terve elu ujumas käinud,olin noorena väga kena saleda figuuriga,aga aastad on seda kaunidust vähendanud,mis nüüd teha.Kas lubad mul ujuma tulla?Äkki ise tahad ka 20 a pärast veel ujumas käia ja keegi ütleb siis sinu kohta,et üks kortsus kondibukett bikiinides ajab iiveldama.
 
53kg/169cm 05. oktoober 2007, kl 19.13
Mul on tunne, et teemaalgataja on ise tegelt selline sardell, nagu ta teisi kirjeldab... Kohe kui keegi vastu talle väidab, siis see peab olema arvatavast "just mitte kõige saledam".

Kas sa arvad, et saledad solidaarsusest ei või paksemaid kaitsta või lihtsalt trikood pooldada ja seejuures ise mitte sellepärast paksud olemata...
 
kessu 06. oktoober 2007, kl 01.10
üldiselt on nii , et bikiinid on päevitamiseks eelkõige ( ja rannas ujumiseks) ja trikoo ujumiseks( kuna kõhtu päevitada ei saa sellega. Aga ujulates käiakse siis ...järelikult trikoodega...sest pole seal kellegil asja kui pruun on su kõht ja kui ilus on su pepu. Mind näiteks ka häirivad ülipaksud inimesed näiteks tänaval( p.s olen ise ka kunagi paks olnud) ja siis häirivad veel joodikud ja venelased ja üldse imelikke riideid kandvad tegelased aga mis ma pean siis tegema?? Kuhugi kohe kirjutama?? Igaühe oma asi ...ka paksud tahavad ujumas käia ja las nad siis käia. Aga kui ujulas on roosades minibikiinides tibi- siis see on veel imelikum kui ülekaaluline kes end trikoosse toppinud.
 
Mees 26. veebruar 2021, kl 14.44
Bikiinides naine on palju ilusam kui trikoos, selles suhtes ole rahulik: Eesti on vaba maa, kanna mida sa tahad
 
Frontex 12. märts 2021, kl 23.42
asa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sinu mõtlemine, ök, on väga piiratud, et kui ma
> räägin, et pole just mõistlik vaatepilt kui t..s
> paistab bikiinide vahelt, siis olen kohe hingeldav
> mammi

Sõltub, kas on karvapuhmas või ilus ja sile ;-)
 
Toomas Suvi - Soomes 16. märts 2021, kl 00.43
Palju parem on näha seksikaid noormehi treenitud kehaga ja bikiinides. Naised ainult eietavad ja vinguvad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!