Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Bussijuht ei lasknud peatuses maha
 
Hämmeldunud 18. juuli 2012, kl 19.28
Vot just sellise halva kogemuse osaliseks ma just hetk tagasi sain. Sõitsin nr 23 bussiga Kaubamaja peatusest Autobussijaama peatusesse ning tahtsin hakata väljuma, aga bussijuht pani uksed kinni ning põrutas kohe edasi. Kuna see on lõpp-peatus, oleks ta pidanud seal veel tõenäoliselt mõnda aega seismagi, aga nii kui otsa ringi keeras, nii siuh-säuh uksed kinni ning põrutas edasi. Ta ju ometi nägi ning sai suurepäraselt aru, et ma tahtsin seal maha minna. Alguses veel mõtlesin, et lähen ütlen paar head sõna, aga kuna ta oli nii vihase ja tigeda näoga ning selline rohmakas, mõtlesin, et ei hakka parem torkima minema. Ja see pole mul esimene kord mitte. Ükskord samamoodi nr 23-ga sõites tahtsin just Kaubamaja peatuses väljuda, hakkasin keskmise ukse poole suunduma, bussijuht pani tolle kinni, siis liikusin edasi kõige esimese ukse juurde, kuna too oli veel lahti ning mõtlesin siis sealt väljuda, aga minu sinna jõudes kohe pani ta ka selle kinni ning hakkas sõitma, nagu meelega ju! Ta ju ometi nägi, et ma soovisin väljuda. Ja pidevalt ta veel vaatas sel ajal minu poole kui ta juba pmst väljunud oli ning rohelist tuld ootas. No on ju nõme kogemus. Õnneks on enamik juhte siiski mõistvad ja arusaajad ning ootavad isegi need ära, kes kohe-kohe jõuavad. On teilgi midagi sellist vb juhtunud?
 
emalendur 18. juuli 2012, kl 19.36
Sellist asja küll pole juhtunud, et bussist väljuda ei lasta. Ta vist armastab sind :)
A sa ära igaks juhuks ütle ka bussijuhile, et soov oli väljuda. Mine tea, äkki võtab tõesti naiseks.
 
rattur 18. juuli 2012, kl 19.39
Aga ma nägin eile Pirita teel, kuidas bussijuht inimesi peatuses mõnitas, kord tegid ühed uksed lahti, siis pani kinni, avas teised, jälle kinni jne. Inimesed siis jooksid edasi-tagasi ühe ukse juurest teise juurde. Nii tore ühistransport, sellist eelistan igal juhul autole:D
 
tule taevas appi 18. juuli 2012, kl 19.42
kas sa rumal ei taibanud, et bussijuht soovis sinuga seksida
sina aga kukkusid pasundama ja rikkusid kõik ilusa ära, nagu näha oled tõeline telfimutt
 
kas 18. juuli 2012, kl 19.45
bussis hädapidurit pole? trollides oli mingi nupp kunagi, tegi vist uksi lahti
 
ahah 18. juuli 2012, kl 19.58
no kui bussijuht ei lasknud sind maha, lasknud siis bussijuht maha
 
delhvi kana 18. juuli 2012, kl 20.01
mul oli kah vaja ükskord bussiga sõita. vaatasin, et buss seisab punase tule taga, jooksin vist oma 200 meetrit maha, jõudsin kohale ka ja järgmine foor oli punane. buss seisis peatuses ja hoidis kindlameelselt uksed kinni. bussijuhid on paraku enamasti tolvanid.eks osa hädast võib selles ka olla, et ma pole piisavalt seksikas.
 
mida juttu 18. juuli 2012, kl 20.11
misasja? ja siis sõitsidki linna tagasi ja olidiki vait, sest bussijuhi nägu ei meeldinud? ise pole aastaid bussiga sõitnud, kuid ei kujutaks küll ette, et bussijuht otsustab midagi minu sooviga vastuolus. issand mis tobusid siin ikka lugeda saab.
 
siku 18. juuli 2012, kl 20.18
pole tallinnlane, kuid mõni aeg tagasi tallinnas viibides tuli busse kasutada.
ja tõesti. tallinna bussijuhid tunduvad olema zombi-primaadi vahepealsed olendid. uks pannakse kinni siis, kui sa alles ukse vahel oled, kui seda asja selgitada tahad, siis jõllitletakse kõrvaklapid peas kaugusse ja ahvitakse järgi minu eestikeelseid sõnu...
ausalt, nagu mingi metsiku loomaga oleks tegemist.
loom vaatab ka aruka pilguga ja üritab mõista, nii et neid bussijuhte ei saa isegi loomaga võrrelda.

kavatsesin kaevata, kirjutasin isegi numbrid üles, kuid kuna oli palju tegemist ning emotsionaalselt väga raske aeg, siis sinnapaika see jäigi.
aga teistel soovitan, kel rohkem energiat - kaevake ja kirjutage.
see, et matslikud keeleoskamatud venelased saavad tööd, samal ajal, kui eestlased on töötud, või on inimesed sunnitud maalt madala palga tõttu lahkuma, on täiesti arusaamatu.
savisaare kaader, mis muud.
 
delhvi kana 18. juuli 2012, kl 20.28
unustasin öelda, et järgmise bussi juht andis mulle 10 kroonist 20 tagasi. selle raha eest võib isegi bussiga sõita:D
 
. 18. juuli 2012, kl 20.46
Mina sõidan Tallinnas ühistranspordiga igapäevaselt. Nii umbes 7 aastat juba. Ja kordagi ei ole sellist asja juhtunud, et bussist/trollist/trammist välja ei saaks. 23-nda bussiga sõidan ka umbes kuus korra bussijaama ja tagasi, alati on kõik tip-top olnud.
 
delhvi kana 18. juuli 2012, kl 20.49
mis Sul viga, sa elad ju Tallinnas ja oled seksikas:D
 
Buss nr.18 18. juuli 2012, kl 21.11
Mina olen eelpool kirjeldatud situatsiooni korduvalt pealt näinud. Bussijuht kas ei märka või ei taha märgata väljudasoovivat sõitjat ja põrutab peatusest mööda. Paar päeva tagasi sõitsin 18.nr bussiga linna poole ja bussijuht otsustas Haava peatuses mitte kinni pidada, sest sest seal peatuses ei seisnud mitte kedagi. Küll aga, KUI lugupeetud bussijuht oleks suvatsenud pisut täpsemalt vaadata, oleks ta märganud bussile jooksvat neiut. Kuna aga buss ei peatunud, siis bussile see neiu ei saanud. Oli hommikune aeg muide, mitte hilisõhtu.
Aga noh, TAK-i bussijuhtide puhul ei üllata mind enam mitte miski.
 
Kaevupunn 18. juuli 2012, kl 21.23
Mul on ka mitmeid ebameeldivaid situatsioone olnud seoses Tallinna ühistranspordiga. Sellistel juhtudel tuleks situatsiooni täpne kirjeldus saata TAK'i ja Tallinna Transpordiametisse. Küll nemad juba probleemiga edasi tegelevad. Ja vähemalt TAK saadab alati ka vastuse.
 
delhvi kana 18. juuli 2012, kl 21.25
ahahilt muidu hea soovitus, aga püstolit, kuulipildujat või kahurit ju käekotis kaasas ei kanna:D
 
N46 18. juuli 2012, kl 22.35
No nr.21 bussis muidu välja ei saagi,kui nuppu ei vajuta ja isegi siis ei pruugi... Ükskord vastas bussijuht küsimusele, miks ta ei peatanud, kuigi olin nuppu vajutanus, et trollibuss oli peatuses ees... No mida imet? Küsisin siis ,kuna tegu oli nr.7 trolliga, et kas ta siis enne Balti Jaama üldse ei peatugi? Troll ju kogu aeg ees.
 
delhvi kana 18. juuli 2012, kl 22.50
nõuka ajal juhatasid Tartu elanikud muumaalased Kaubamaja asukoha küsimise peale raudteejaam. enam meil seda võimalust vist ei ole.
 
Igapäevane bussisõitja 19. juuli 2012, kl 11.06
Sõidan iga päev bussiga, enamasti nr 18-ga.
Viie aasta jooksul ei ole mul olnud kordagi selliseid probleeme. Bussist väljumiseks tuleb vajutada nuppu - see on elementaarne! Ja kui peatuses kedagi ei seisa, siis muidugi ei pea buss kinni pidama, olenemata mingist jooksjast kaugustes. Tuleb osata aega planeerida ja varem välja minna kodust.
Muidu on tulemus nagu Hobujaama trammiteel, kus kõik jooksevad kaelad õieli rööbastele, sest on ju nii kiire.
Rahu, ainult rahu, ja kõik sujub.
 
mnjah 19. juuli 2012, kl 11.29
minul oli jälle positiivne kogemus. Ja seda nr 21 bussiga. Igatahes ootasin foori taga jalakäijatele rohelist tuled. Buss sõitis peatusesse ja OOTAS mind seni kuni üle tee saan. Igatahes hommik algas väga meeldiva üllatusega:)
 
mölakas 19. juuli 2012, kl 12.07
korduvalt 23 liinil sellist näinud
kord Kristiine ees teisest uksest väljus vanur kel liikumisraskused ja oleks äärepealt uste vahele jäänud ja maha polekski saanud kui ma juhti sõimama ei oleks läinud, buss oli pool tühi aga inimesed kes vanuri häda märkasid hakkasi nuppe vajutama aga bussi juhil oli kama sellest ennem kui sõimata sai.
teine kord lilleküla peatuses lõõtsaga bussi kolmandast uksest tahtis väljuda noorpaar aga buss avas vaid kaks esimest ja kui noored ettepoole jooksid lõi uksed kinni ja sõitis edasi
kolmas kord estonia peatuses bussi ootamas kolm neli inimest mina sealhulgas, teise ukse juures lasen enda ees meeterahva peale ja hakkan sisenema bussi juht rsk. sulgeb uksed just niiet jään uste vahele
jälle pidin juhti sõimama minema
krt ma saan aru vanur väike inimene jääb märkamata kuigi ustejuures on kaamera või peegel aga mina peatuses VIIMASENA suur mees jään bussijuhile märkamata
 
Vana 19. juuli 2012, kl 23.11
hea rohi selle vastu on lihtne lõuahaak. Minulgi oli aastaid tagasi paar ebameeldivat olukorda. Juhtisin siis viisakalt, paremat kätt kasutades, tähelepanu ilmnenud probleemile. Nüüd, jalutades mööda vabaduse pst, paar juhti alati peatuvad,olenemata peatuse asukohast. Üks neist on nii õhinas, et ajas kord ühe invaliidi bussi taha otsa, pea asi et mina ikka istuma saaksin
 
vanur 13. märts 2021, kl 10.59
Just nii juhtus täna 114 nr bussis. Sisenesin kahe suure kotiga bussi, mis oli peaaegu tühi. Soov oli sõita üks peatusevahe. Peatusele lähenedes liikusin esimese ukse poole bussijuhi kõrvale. Ta aga ei kavatsenudki peatuda vaid käratas mulle, et ma pole väljumiseks nupule vajutanud. Järgmises peatuses ta siiski peatus. Mina pidin kahe suure kotiga terve peatusevahe ülesmäge ukerdama. See juhtus 9,30 ajal hommikul, kui liiklus oli veel võrdlemisi hõre.
 
tehke silmad lahti 13. märts 2021, kl 12.17
Kas tõesti ei märka nuppe, mida on iga ukse kõrval kaks ja nii raske on sinna vajutada?
Tõesti nii mõnigi kord, kui näen, et mõni, kellele ust lahti ei tehta ja olen öelnud, et vajutage ometi nuppu, vaatab ringi nagu poolemeelne, kes ilmas ei ole neid nuppe näinud
 
Pussijuhm 13. märts 2021, kl 17.21
Kui maha ei lasknud siis laskis üle nii et sul tuleb bussijuht maha lasta
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!