Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kuhu kõik põgenesid, andke vihje?
 
põgeneks samuti 06. oktoober 2010, kl 13.46
Kuhu siis? Ilmselt paljud vanad olijad juba uues kohas, andke vihjeid, läheks ka uude foorumisse?
 
mõtlik 06. oktoober 2010, kl 13.52
ma just mõtlesin, et kuidas siin ikka niiii vaikseks jäänud on.
 
vanad olijad 06. oktoober 2010, kl 13.55
Ei läinudki uude foorumisse, lihtsalt tegeleme muude asjadega reaalses elus.
 
make-someone-happy 06. oktoober 2010, kl 14.04
Piisavalt ammuse olijana on minust saanud lugeja või isegi mitte seda, rohkem äraootaja.
 
k 06. oktoober 2010, kl 14.07
sinna garderoobi ka ei saa minna, seal peab ka sisse logima-regama. vihkan kohti, kus viibimiseks ma pean midagi tegema, mida ma parema meele ja viitsimisega ei teeks.
 
hüva nõu 06. oktoober 2010, kl 14.29
eks tuleb rahad kokku panna ja endale ise meelepärane foorum teha, st nagu VANA FOORUM....las siis delf istub ja imetleb oma siinset värdsünnitist.
Praegu võiks küll mõni ärimees ideest kinni hakata ja vana foorumi eeskujul kibekähku uus foorum teha ja raudselt on 99,9 % foorumlastest seal:)
 
rõõsa 06. oktoober 2010, kl 14.33
Ma just mõtlesin sama, ma ise ei mõista, aga hea kui keegi teeks!
 
k 06. oktoober 2010, kl 14.37
vaevalt, et nüüd keegi midagi tegema hakkab, aga idee sellegipoolest.
mina siirdusin Tarbija24 Kaebusteraamatusse. vähemalt saab arutelusid arendada. pere-armusuhted eriti ei huvita ja neid saab Perekoolis ka lahata.

NB!: kui nüüd nimetatud kahe koha asemel peale postitamist on need krõnksud (#¤@=&%€ jne.), siis esimene on t.a.r.b.i.j.a.2.4. ja teine p.e.r.e.k.o.o.l.
 
ohjah 06. oktoober 2010, kl 14.53
Kui juba Perekool kõlbab, siis miks ei peaks see koht kõlbama. Perekool on minu silmis küll viimane ajuvabadus, kuhu siit põgeneda.
 
abiks 06. oktoober 2010, kl 15.12
hüva nõu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks tuleb rahad kokku panna ja endale ise
> meelepärane foorum teha, st nagu VANA
> FOORUM....
> Praegu võiks küll mõni ärimees ideest kinni
> hakata ja vana foorumi eeskujul kibekähku uus
> foorum teha

Abistavaks infoks:
- Eelmine siinne lihtne foorum oli tarkvara "Phorum 3" (kui mitte isegi "Phorum 1"?) baasil (www.phorum.org ja sealt saab download'ida ka neid vanemaid versioone, kõik on legaalse vabavara staatuses, ei ole vaja maksta).
- Foorumi paigaldamiseks on vaja lihtsalt virtuaalserveri või veebikonto olemasolu, mis võimaldab php ja mysql andmebaasi kasutamist. Isegi sellised lihtsad hostingupakkujad nagu zone.ee peaks vist seda võimaldama. Oma domeen pole isegi tingimata hädavajalik. Hosting muidugi maksab natuke, oleneb nüanssidest ja mahtudest. Kui mõnel on aga oma virtuaalserveri hosting juba olemas, saab sellise foorumi põhimõtteliselt ka sinna juurde lisada.
 
rõõsa 06. oktoober 2010, kl 18.46
postimehe oma jälle väga lilla, normaalseid ei ole või?
 
69 06. oktoober 2010, kl 18.55
teen tööd rohkem ja kui igav, siis P.e.r.e.k.o.o.l. Tulge ka, teeme seal elu huvitavaks. Vähemalt lugeda seal normaalsem kui see jõledus siin.
 
abi 06. oktoober 2010, kl 18.57
tippige Google otsingusse sõna-foorumid-. sealt saate neid suure hulga
üks, mis silma hakkas on http://www.foorumid.org/. ehk f.o.o.r.u.m.o.r.g.
 
rõõsa 06. oktoober 2010, kl 19.08
mulle meeldis just see seltskond siin, teaks kuhu põhilised tegijad lähevad?
 
põhiline tegija 06. oktoober 2010, kl 19.22
no mina näiteks :) aga kommin alati erineva nime all, oleneb teemast. ja tujust. korduvkasutuses on olnud iu ja irnu erneks ja kaks proovilasku pähe. viimaseid polegi ammu kasutanud, peab jälle kasutusse võtma ;)
 
?? 06. oktoober 2010, kl 19.26
a sa oled ikka siin ju.
ma mõtlesin neid põhilisi tegijaid, kes siit jalga lasksid.

irnu erneks ma mäletan aga kaks proovilasku pähe on midagi uut minu jaoks :)))
 
põhiline 06. oktoober 2010, kl 19.29
olin põhiline tegija!
 
k 06. oktoober 2010, kl 21.46
jah. minu IP võite salvestada ja käin ka siin ikka, aga lugege klikkide arv kokku - väheneb vähemalt tuhandiku võrra.
hankisin ka otselennu mujale.
 
ka põhiline tegia:P 06. oktoober 2010, kl 22.10
ja käin siin nüüd ainult oma viha Delfi vastu välja elamas ja ka kaon, ei tea ainult, kuhu....ehk hakkan tööle ja saan rikkaks:D
 
negative creep 06. oktoober 2010, kl 22.26
ma olen mingi 5 aastat foorumit lugenud, paar aastat ka postitanud. mind see uus delfi nii väga ei häiri, ehkki vaiksemaks on jäänud küll.
 
käku 06. oktoober 2010, kl 22.55
Mina kukun nii siin, kui seal oksa peal, edasi.
 
jee-jee 06. oktoober 2010, kl 23.05
ei teadnudki varem et roosa silmadele niii tapvalt mõjub. Kahju on, kuid midagi ei ole teha - hüvasti naistekas!
 
Muff 08. oktoober 2010, kl 01.29
Kui esimese kiunu ära olete kiununud, siis rahunete maha ja luuletate siinsamas edasi. Või võtate foorumi asemel hoopis midagi asjalikku ette. Koristate üle hulga aja oma elamise ära või riisute lehed õuest kokku.
Milleks lärmata?
Kui roosa silmi tapab, siis keerake oma monitoridel värvid paika. Mul ei tapa ükski värv silmi.
 
10 08. oktoober 2010, kl 09.38
Kolisin Postimehesse
 
nõrdinud 08. oktoober 2010, kl 17.14
Muff!
Ka sina olidki see solkija? Keegi ei lärma,kiunumine ja vingumine on täiesti omal kohal, miks oli vaja korralik asi halvemaks muuta. Muutmine lihtsalt muutmise pärast on idiootsus, idiootsus kuubis.
 
Shadow25 08. oktoober 2010, kl 20.22
Halvemaks käputäie arvates. Ärge rääkige kõikide eest. :) Ühele meeldib üks, teisele teine. Polegi olemas ideaalset asja. Polnud eelmine ideaalne, pole ka see ideaalne. Igatahes minule meeldib praegune lahendus kõvasti rohkem. Ammu ootasin regamist. Ei saa kiviaega seisma jääda, kuna "käib kah". Kindlasti hädaldasite analoog-TV kaotamise ja digi-TV tulemise üle kah.

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja
 
to shadow 08. oktoober 2010, kl 20.26
Mingi regamise hull oled või? See tõesti pole kõige olulisem asi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!