Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Appi, Evelin uputab!
 
mõtlen kah 28. november 2010, kl 19.54
Teeme teema savipätsist, siis on Täpitriin esimene laitmas. Kellele ema, kellele tütar!
 
krissu 28. november 2010, kl 20.29
no piparkoogiteemas on minu kommentaari kommenteeritud, aga minu kommentaari ennast enam pole.
normaalene ju?!
 
proua 28. november 2010, kl 20.38
krissu
minu kommid kustutati sealt samuti - "solvasin" evelini:)))
tuli lausa teade, et minu kommentaar oli heade tavade vastu. küll varsti likvideeritakse mu kommid siitki või kaob kogu teemagi:)
 
to proua 28. november 2010, kl 21.23
Kui jutt on piparkoogi retseptist, siis pole mõtet rääkida temast üldiselt ja kui lugeda su teksti siin, siis täitsa usun, et solvasid ja nii, et isegi sellest aru ei saa.
 
Hmmh to proua 28. november 2010, kl 21.26
Loed "isegi" Horisonti?! Sorri, aga see jätab sinust küll väga halva mulje...
 
oopium 28. november 2010, kl 22.01
Kuidas seda nüüd kommenteerida- ma saan aru, et roppusi sisaldavaid kommentaare peab kustutama, aga kriitika ja lihtinimese 'mitte meeldimine', ei tohiks kedagi solvata.
Hakkab meenutama väga Venemaad, kus igasugune "kõrgemate tegelaste" vastu kriitika, surutakse maha. Väga haige minu meelest. Pole ime, et Eesti ei saavuta kunagi Põhjamaade taset.
Solvamine- oi kui palju need "eesotsas olevad olevused" ise solvavad ja kuidas veel, aga tahavad, et neid nähakse "lillekestena".
Kriitikat ei talu ja peab pidevalt kustutamisega tegelema (ega see asja ja mõtteid olematuks tee), ei tasu sellisele kohale pürgida.
Mis see teema nüüd oligi? :) Vana foorumi korraldus mõjus "seniilsusele" paremini ;)
Ah-jah, "Evelin uputab", kui see kõik pisaratesse võtab, on asi õigel teel, vähemalt mõjub!
 
irnu erneks 28. november 2010, kl 23.53
vaesekesed, lööte delfi lahti ja no nii häirib kohe, et no nii palju teemasid evelinist. oi kui jube ikka. isver küll, on ikka põhjus kiunumiseks, nagu oleks kohustuslik kõike lugeda, mida lugemiseks välja on pandud. mina jälle olen tänulik, et saan tema kohta lugeda, mulle ta väga meeldib. asjalik ja sümpaatne.
 
... 29. november 2010, kl 00.12
jahh.. paiska internet massidesse ja näed mis sest tuleb.. nagu pärlid sigadele...
 
Endla Jõhvikas 29. november 2010, kl 00.22
Äärmiselt ebameeldiv kommenteerija kell 23.53. Selline hüsteeriline "teiste parandamine" on tragikoomiline eelkõige selle väljakarjujale. Ilmselt mingi järjekordne "madalamale palgale üleviidud" endine osakonnajuhataja, kes ei suuda reaalsusega leppida ja seetõttu tuleb foorumisse karjuma.
Soovituslik tegevus on piimmahlu sisaldavaid taimi mitte kodus (on Teil see?) pidada, hoiduda liigsetest värvidest ja kindlasti mitte näomaske teha Hispaania edelapoolsetest kurkidest, kuna sealpool on päike ja tema energia liialt intensivne põhjamaa "kaunitaridele".
Jutumärkides sellepärast, et enne maski tegemahakkamist peaksite vabanema kuivanud korikutega pinnidest selja alaosas ja küünarvarte läheduses. Isegi siis, kui tegu on vaid näomaskiga.
 
võluratas 29. november 2010, kl 08.50
Minul on selline küsimus, et kas teie arvutihiirel polegi seda ratast peal, millega saab imelihtsalt üle artikklite ja piltide (just nende, mis pinda käivad) nö. üle kerida? Ma proovisin, et isegi läpakaga saab, kuigi tehnika on teine.
Ja üleüldse ei saa ma aru, miks kohe peab nende artikklite juurde pidama jääma ja hakkama veel statistikat tegema? Kui selline tegevus hakkab teil ka tervist mõjutama, siis peaks lausa "suure kaarega mööda minema" ju! Näiteks mina ei teadnud siiani, mitu teemat ilmunud on, kuupäevadest rääkimata. Kui ikka selliste artikklite vastu mingit huvi ei tunne, (nagu mina), ei saa see mitte kuidagi segada, ärritust tekitada. Kirjutagu nad nii palju, kui tahavad ja palju neil vaja on. Üldse ei lähe korda! Mina loen ikka ainult seda, mis mind huvitab!!! Või peaksin ka hädaldama hakkama, et miks nad iga päev nt. spordist ja ilmast kirjutavad, ning veel mitu korda päevas muudavad (eriti ilma kohta käib see), lausa NÄRVI ajab.
Sügav kummardus selle geeniuse ees, kes leiutas kunagi arvutihiirel VÕLURATTA!
 
to võluratas 29. november 2010, kl 09.08
artikklite???

ja veel, mis sa ei kasuta oma ratast, et sellest teemast siin üle kerida? irw
 
to 09:08 29. november 2010, kl 09.14
Kas siin on lubatud ainult vinguda ja iga teistsugune arvamus, mis sugugi pole poolehoid, on liiast?
 
to irw 29. november 2010, kl 09.14
sorry, ratas külmus kinni!
 
to 09:08 29. november 2010, kl 09.15
mitte mis, vaid miks on õige.
 
to 09:15 29. november 2010, kl 09.31
Lahe, pidin ise ka tähti närima hakkama,et miks ikka MIS ja mitte MIKS - seda vastuseks minu näpukale. Tänud aitajale!
 
mhm 29. november 2010, kl 09.37
Hästi sisutihe arutlus nagu ikka bla-bla-bla ega kahju küll pole säärase teema kustutamisest.
 
to võluratas 29. november 2010, kl 10.34
ma vähemalt tunnistan, et ei olnud näpukas, järelikult kasutan seda sõna valesti, aga sinu "näpukas", oi kui pidev näpppukas- artikklite!!! irw
 
to irw 29. november 2010, kl 11.02
Oh ja ah, tegelikult tahtsin ma ju 2gg- ga kirjutada, aga mis teha, kooli pole ma ka kunagi saanud, oli raske lapsepõlv!!!
See selleks, kõik foorumid kubisevad õigekirjavigadest, aga sinul soovitan küll uut ööd oodata, siis saad tähti närida kahe suupoolega, seniks pead leppima jääpurikatega. Muideks, see on vale koht, kus selliseid asju arutada. Kui mu mälu ei peta, käib siin jutt tegelikult hoopis teisel teemal.
Me võiks jätkata "koolilaps" nurgas.

Ja to mhm, kuna sul on vist antud volitus teemasid, foorumeid ja takkapihta delfit kustuda, lase käia! Jõudu!!!
 
Ülla-ülla 29. november 2010, kl 11.04
Erinevalt olematust (ja tõesti vajalikust) Evelini-nurgast on meil eraldi keelenurk juba täiesti olemas, oma grammatikavigade aruteludega võiksite sinna kolida.
 
to võluratas 29. november 2010, kl 11.20
on näha jah, et raske lapsepõlv, plaat kukkus pähe- ja ei juhtunudki midagi- ei juhtunudki midagi- ei juhtunudki midagi....
 
no 29. november 2010, kl 14.14
Piparkoogiteemas on kommentaariumis kõvasti rappimistööd tehtud, eile õhtul oli seal 50 kommentaari, hommikuks alles vaid 42.
Ma arvan, et Lady Evelin ei peaks nii palju muretsema, küll nad valitakse jälle tagasi, arvaku pööbel mida tahab, lõppude lõpuks on Eesti riigile odavam neid veel üks hooaeg üleval pidada, kui võtta riigieelarvesse lisaks uue presidendi elatuskulud + kõigi expresidentide omad.
 
saara 29. november 2010, kl 15.06
Helle Meri oli tõesti väärikas ja kuninglik, loomulik ja armas, aga Evelinil on mingi suurusehullustus või mingi muu meditsiiniline probleem.Lausa vastu hakkab.
 
nõus viimasega 29. november 2010, kl 16.04
Proua Helle Meri oli tõelne presidendiproua, nii nagu üks presidendiproua olema peaks.
 
hahahhaa 29. november 2010, kl 22.24
just, seesma kiidetud helle on armas tõesti ;d paadi all kohalike joodikute kärakat panna on ju nii armas. ja see lugu, kuidas lennartiga kokku hakkas.. no see on ikka ka ju nii armas ;DDDD

aga mida ei tea, see tundubki "armas"

evelinil pole viga miskit, tore naine ja hea, et kasutab oma staatust ära.
 
viimasele 30. november 2010, kl 10.31
millest sa räägid?
 
- 30. november 2010, kl 12.23
hahahhaa on deliiriumis, ära pane tähele. ajas ennast helle meriga sassi.
 
üks 30. november 2010, kl 13.17
Noh hahaha päris tühjast kohast ei räägi, ei viitsi hakata siin inimese luukeresid kapist välja tirima, mulle Helle väga meeldib ja vigu teevad kõik, seega absoluutselt hukka ei mõista (sama ka Evelini kohta). Kes tahab, see uurib netist ise, millest hahaha räägib.
 
hahahhaa 30. november 2010, kl 13.31
jah, eks ta nii on, et kui millestki ei tea või aru ei saa, siis tuleb sõnumitooja ju deliiriumisse kanda ;D

paraku aga ei muuda see seda, millest ma räägin. midagi ilusat seal küll ei ole. kuigi fassaadil polnud ju vigagi, suu kinni abikaasa kõrval seistes mängis oma peene proua rolli (endine keskpärane näitleja ju siiski) ilusti välja. ja pööbli jaoks ongi suure pintsliga ülevõõbatud fassaad ju tõde. aga egas saa inimest süüdistada, kui tal kasutamiseks ajupotensiaali antud pole.

viimasele ja -, tervitan just teid nende viimaste lausetega :)
 
. 30. november 2010, kl 18.10
Hahahaa on lihtsalt kibestunud, õnnelik inimene ei torgi üleolevas toonis teise minevikku. Vastik eit oled, väga vastik.
 
üks 30. november 2010, kl 18.21
viimasele
aga Evelini minevikku on ilus torkida küll? Siis on justkui kõik okei ja õige?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!