Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Appi, Evelin uputab!
 
hahahhaa 30. november 2010, kl 22.57
. kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hahahaa on lihtsalt kibestunud, õnnelik inimene
> ei torgi üleolevas toonis teise minevikku. Vastik
> eit oled, väga vastik.

irw tolvan oled ju, punkt. just, olen kohe väga kibestunud, kui satun juhuslikult mõnesta asjast rohkem teadma, kui Sina. mulle hakkas vastu, et mitte suuremat kiitust väärt proua siin kiitusega üla valati, samas kui asjalik evelini-proua ainult sinusuguse rämpsrahva käest soppa kaela saab. egas pööbel saagi aru saada, mida haritum rahvas teeb ja asjatab. ära parem üritagi.
 
. 01. detsember 2010, kl 08.55
Kibestunud pole sa mitte seetõttu, et tead kellestki vähe rohkem, vaid ikka seetõttu, et pead vajalikuks kõiki sellest teavitada.
 
vot 01. detsember 2010, kl 10.51
Tead ei huvita, mida Helle Meri on kunagi teinud või milline olnud, see korralikult laitmatu fassaad on ka oluline ja tema pluss on see, et ta hoiab praegu madalat taset ega figureeri Rüütlite moodi pidevalt meedias. Pr. rüütel võiks õppida väärikust pr. Merilt, mitte toppida end igale poole avamistele, aga ilmselt tahetakse veel riigikogu valimistel kandideerida ja matsirahva hääli püüda.
 
juu 01. detsember 2010, kl 11.08
tal siis pole, millega hiilata või mida näidata. muidugi siis ainus võimalus vagaselt olla... muidu veel kaevatakse kesteab mida välja. sellesuhtes tark naine jahh- näe petabki ära.
 
vot-il 01. detsember 2010, kl 11.30
see on sinu tema s.taloopimisest allpool?
 
hahahhaa 01. detsember 2010, kl 12.22
. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kibestunud pole sa mitte seetõttu, et tead
> kellestki vähe rohkem, vaid ikka seetõttu, et
> pead vajalikuks kõiki sellest teavitada.

ilmselgelt teeb see mind kibestunuks, et ma teemas, kus "teavitatakse" meie praeguse presidendiproua puudustest, julgesin tema kaitseks sõna võtta ja viidata vihjamisi eelpoolkiidetud nn puudusteta endise presidendiproua puudustele. jõudsid, punkt, ikka jälgida nii pika lause sisu? tõenäoliselt mitte. ära hakka endale arusaamisega tüli tegema.
 
kahju 01. detsember 2010, kl 12.34
punkt 18.10, yks, irnu erneks, to proua
evelini tase on matslik, seet6ttu ta madalamale klassile nii hasti peale lahebki.

oopiumiga 100% n6us.
 
. 01. detsember 2010, kl 12.34
Kas see asjalik ja tore naine on mõni kiitus?
 
69 03. detsember 2010, kl 19.35
ülihea artikkel!
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/toomas-verrev-kallis-evelin-ilves.d?id=35887891
 
nii 04. detsember 2010, kl 10.04
juu
kas evelin ise või?
rumal inimene samastub eveliniga ja tunneb end hästi:))

pole millega hiilata?
helle meri hiilgab oma arukuse ja väärikusega. selleks ei pea end klounina iga päev näitama:)
juusugune mats seda loomulikult ei mõista.
 
irw 04. detsember 2010, kl 20.48
egas võsapetsirahvale muidugi piisab, kui helle meril on fassaad. mis fassaadi taga, see ei lähe ju korda. head mudasroomajad siin koos.
 
oeh 05. detsember 2010, kl 12.21
Kui enam sisuliselt midagi öelda pole, võetakse ette kommenteerijad, mitte ei tunnistata Evelini rumalust. Jätkame siis samas vaimus, Evelini toetajaskond ongi võsapetsi seltskond, pööbel, keda huvitab sihitu rahmeldamine ja pealtnäha uudsed sõnavõtud. Helle Meri ja Ingrid Rüütli, samuti Evelin Ilvese minevik ei oma tähtsust, jutt käis neist kui presidendi abikaasadest, mitte inimestest ja nende minevikust. EI minevik on sama plekiline, aga enamikku meist häirib siiski tema praegune käitumismall.
 
uputus 08. detsember 2010, kl 19.09
ei viitsi kõiki komme läbi lugeda, neid liiga palju.
prouat eksponeeritakse liig tihti, kasvõi siinsamas delfis, ülepäeva temast pilt ja tema mõtted, ei taha enam!
 
no ma ei tea 08. detsember 2010, kl 19.40
minu meelst täiesti normaalne, hillaryt eksponeeriti ka rohkem kui billi, millesprobleem?
 
Aike 08. detsember 2010, kl 21.48
Nüüd on vähemalt selge see kuidas endale stressi tekitada. Loe iga artikkel läbi mis kusagil ilmub.
Armas taevas kas tõesti ei mõtle inimene millega ta tegeleb?
Ole kena ja ära loe asju mis tead et, sulle hästi ei mõju. Mind näiteks ei huvita tema seotus kellegi Jõuluvanaga. Ma lihtsalt ei loe seda.
 
neutraalne 08. detsember 2010, kl 22.00
to Aike
No küll sina oled tark ja head nõuandedki varnast võtta. Aga ma ka ei loe, aga silma ju hakkab...näed sinagi tead seotusest jõuluvanaga, kuigi sa ei lugenud. Piisab pealkirjast, kas pole? Ja Evelin on ikkagi Evelin- presidendi proua nimelt. Ja kui üks presidendiproua palju kirjutab, hakkab see kahtlemata silma (erinevalt järvajaani mannist jms), isegi kui pealkirjast kaugemale ei jõua.
Sellest ka see teema, ma arvan.
Aga mul isiklikult täitsa meeldib, et ta kirjutab (kuigi lugeda ei viitsi), no parem ikka kui mitte midagi tegev proua ;) Aga no need kes sisu ka läbi loevad, vot siis on jama muidugi, kui "mõte" puudub ja/või vastu hakkab.
Ja no liiga palju mõjub ehk naljakana ka paljudele, saan aru. Mind ei häiri, kuna naistelehelt ei loe nagunii midagi (ei eveline ei teisi), ainult foorumit külastan, aga tulen siia läbi "naistelehe", kus üks mõttetum kui teine pealkiri näkku kargab,
Kas keegi tõesti loeb ka neid? Ja ma sain muide siit foorumist teada, et see on "meieprouaevelin" kes seal kirjutab :)
 
vaatleja 09. detsember 2010, kl 11.34
Olen märganud ohtlikku tendentsi: vähemalt siin Delfi-keskkonnas elimineeritakse KÕIK, mis kuidagigi võiks riivata evelini mainet. Eile võis lugeda Naistekas jõulumeeleolust kantud heietust jõuluvana teemal. Autoriks E.I. Juhtisin kooliskäinuna tähelepanu grammatikavigadele - ja see kommentaar kustutati. Kustutatud on teisigi komme. Järel ainult isikukultuslikud heakskiiduavaldused.
Paar kuud tagasi võrdles K. Lust Evelini Evitaga. See artikkel kadus Lustinurgast tundidega.
Kas meil on vaba meedia ja demokraatia või mitte??? Või meil siiski on need vaba ühiskonna nähtused olemas, aga Evelini puhul need ei kehti?
 
to vaatleja 09. detsember 2010, kl 13.10
Grammatikavigadele juhtivad avaldused ongi neil kombeks kustutada, olgu need heatahtlikud või korralekutsuvad. Need kvalifitseeruvad neil teemasse mittepuutuvate alla.
 
uputus 11. detsember 2010, kl 13.56
no mis ma näen, jälle eestimaise hillary foto delfis!
mitu päeva vahet oli?
 
uputab jah 11. detsember 2010, kl 14.37
On tõesti uputus Evelinist, täna jälle, ei loe lugu läbi aga pealkiri ja foto torkavad silma, riivavad silma. Millal ometi uus president valitakse?
 
. 11. detsember 2010, kl 14.57
jaa. varsti valitakse... järgmine on kati toots.
 
viimasele 11. detsember 2010, kl 17.19
...see oli hea :)))
 
viimastele nõrganärvilistele 11. detsember 2010, kl 19.07
Palderjan aitab
 
punktirida 11. detsember 2010, kl 19.33
Hiljuti oli Martin Veinmanni juubel, kus käis ka pr. Helle Meri ja fotogalerii pealkirjas ei olnud viimasest sõnagi. Ta oli üks külaline teiste seas, nii nagu pidigi olema. Ma olen üpris veendunud selles, et kui seal juubelil oleks olnud ühe õnnitlejana praegune presidendi kaasa, siis oleks see pealkiri olnud hoopis muu ja sealt poleks puudunud Evelin Ilvese nimi, ikka klikkide arvu ja mõne kergemini ärrituva ning rahva nimel rääkiva persooni pärast.

Hiljuti lugesin üht kibestunud inimese kommentaari, mis tegi tegelikult kurvaks, selle mõte oli selline 'miks peaks keegi kutsuma mingi presidendi lese'. Pr. Meri ei ole mingi presidendi lesk, ta oli daam siis ja on seda praegu ja ma loeksin kordi enne temast ja ka Evelin Ilvesest kui mõnest ühepäevaliblikast staarikesest.
 
ree 11. detsember 2010, kl 21.13
irw
sina oledki võsapetsirahvas. evelinile kaasakiitjad on samal tasemel võsapetsi saadete kangelastega.
täiesti arusaadav nende mõistuse taseme juures ongi see, et nad ise ei saa aru, kui rumalad nad on. aga naljakas on, et pööbel sõimab endast arenenumaid pööbliks:)

no ma ei tea
kas sa tahad hillary clintonit nüüd solavata? kuidas sa saad temasugust tarka ja võimekat naist võrrelda meie totra eveliniga?
et hillaryst räägiti, selleks oli ka põhjust. ning keegi ei rääkinud hillary koogiküpsetamisest, uisutamisest, teatriskäikudest ja ta hilpudest.
evelin on ikka rohkem victoriabekhami moodi, aga ei küüni isegi tema tasemele, sest poshike oskas vähemalt bandis laulda. evelin ei oska midagi.

nõus vaatlejaga
minu meelest algas see peale uue delfi peatoimetaja tulekut. enne sihukest lolluse ja vägivalla toetamist, rahvustevahelise viha õhutamist ja promomist delfis ei märganud. nüüd aga kustutakse vähegi arukamad ja kriitilisemad kommentaarid.
ime, et seegi teema siin nii kaua vastu on pidanud.
 
Eveliin 12. detsember 2010, kl 17.06
*Eveliin käis pissul...eveliin ei käinud pissul...eveliin pesi hambaid...eveliin ei pesnud hambaid...eveliin tõmbas peldikus vett..eveliin ei tõmmanud peldikus vett! kaua võib! 300 000 inimest on ilma töö ja söögirahata aga meie jälgime eveliini "elu ja seiklusi"! öäk! sitapead!*
 
Minu arvates 18. detsember 2010, kl 13.21
viimasel ajal hoopis Kristina Shmigun uputab. Tore, et ta need medalid sai, aga nüüd kord ta signeerib raamatuid, annab intervjuusid, glasuurib kooke, on reklaamides. Lapse ootel olles vóiks ta rahulikult kodus olla ja móelda, mida ta ülejäänud elu jooksul tegema hakkab. Ja selleks valmistuda.
 
uputus 18. detsember 2010, kl 15.04
Minu arvates Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> viimasel ajal hoopis Kristina Shmigun uputab.
> Tore, et ta need medalid sai, aga nüüd kord ta
> signeerib raamatuid, annab intervjuusid, glasuurib
> kooke, on reklaamides. Lapse ootel olles vóiks ta
> rahulikult kodus olla ja móelda, mida ta
> ülejäänud elu jooksul tegema hakkab. Ja selleks
> valmistuda.

ei tasu šmiguni siia teemasse tuua, see proua E. koht!
 
to UPUTUS 18. detsember 2010, kl 17.39
Ma saan aru küll, et Te olete kibestunud, aga kóik sedavórd ei ole ja märkavad ka muid naisterahvaid, kellega meedia liialdab. Maailma vóib vaadata ka ilma silmaklappideta. Ja siin rubriigis selle teema all räägitakse nähtavasti kóige enam hoopiski kirjavigadest...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!