Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
minu poeg on gei
 
irw to poja isa 15. detsember 2007, kl 19.47
Aga FHM ju korraldas just anonüümse uuringu, kust selgus, et üle poole eesti meestest unistab tegelikult homosuhtest. Oi ma olin õnnelik seda lugedes, ma olen ALATI olnud kindel, et kõige suuremad homofoobid on ise kapihomod, nüüd siis lõpuks sain tõestuse. Niiet tõesti, kallike kullake, lepi sellega, et sinu sees on tegelikult üks väike õnnetu gei, kes ei julge välja tulla.

"Suurim nauding elus on vihata endasuguseid" - see kuulus neuroloog Marie ..., kelle täisnime ma ei suuda meenutada :)
 
to teemaalgataja 15. detsember 2007, kl 19.55
Kas sa ei arva, et siia pole just parim koht oma shokiga tulla? Oi, oi, kui tolerantsed me kõik oleme! Süüdistame heterosid kapihomodeks ja milleks iganes. Imelik haiglane suhtumine siin foorumis. Õnneks kõik ei põe omasooiharust. Üllatus, üllatus, on ka normaalseid ja teemaalgatajale kaastunne. No andke tuld ja vihake terviseks!
 
tiina 15. detsember 2007, kl 19.59
Poeg võis ka lihtsalt trotsist öelda sulle, et ta on gey!! Talle lihtsalt ei meeldi, et sa tema isiklikke asju uurid, ja see oli lihtsaim võimalus sinu pidevast urgitsemisest pääseda. Jäta poeg rahule - 18. a on suur inimene juba. Tema eraelu ei ole sinu asi.
 
veelahe 15. detsember 2007, kl 20.10
Ma näiteks ei usuks emana, et ma sooviksin geist lapsega edasi suhelda. See on vastuolu liik, millest mina üle ei saaks ja oma perekonda ma homoklubiks teha ei lubaks. Väga vastik juhtum teemaalgatajal. Õnneks on 18 juba nii suur, et saab ise elus hakkama ja perekonna avamusele võib rahulikult vilistada, mis on kergenduseks kõigile.
 
tütar 15. detsember 2007, kl 20.10
To Poja isa - sa oled värdjas. Pole mõtet ümbernurga juttu ajada ja asja ilustada, sa tõesti lihtsalt oled värdjas. Kahju, aga nii see on. Aga tead, ma võin sulle saladuse avaldada - su poeg üsna suure tõenäosusga vihkab sind. Mitte avalikult, mitte nii, et sina seda teaksid, aga vaikselt, südames. Tean, kuna minu isa on samasgune inimene nagu sina, peab end "tõsiseks ja õigeks eesti meheks", kuigi tegelikult on lihtlabane pisike luuserist sitavares. Ta on selline inimene, keda kõik kardavad ja näo ees austavad, kuigi tegelikult tagaselja põlgavad ja irvitavad. Ta arvas alati, et on Tallinna tõsiseim ja kõvem mees, kuigi tegelikult mõnitati teda tagaselja ja kiruti põrgupõhja. Ja sa ei kujuta ette, kuidas ma teda jälestasin, põlgasin ja vihkasin. Kuidas ta alati arvas, et on teistest parem. Homod olid perverdid, mustanahalised loomad, venelased vandid jnejnejne. Oi ma ikka jälestasin teda, sa ei kujuta ettegi. Kui ta oleks mu ees põlema süttinud, siis ma poleks peale urineerinud kah mitte. Aga lõpuks sai ta oma palga - naine jättis maha, meie õega mõlemad vihkame teda ja loodame, et ta pannaks kuhui vanadekodusse, kuhu me teda iialgi vaatama ei läheks, isegi ta tobedad sõbrad on ta unustanud. Sind ootab sama saatus. Sa ei oska seda ette näha, sest oma suures "hiilguses" ei märka sa, mida inust tegelikult arvatakse. Aga ma olen 100% kindel, et sinuga läheb samamoodi. Sest olgem ausad - sa lihtsalt oledki värdjas.
 
muud ma ei ytle! 15. detsember 2007, kl 20.16
sitavaresest isal on täpselt tema vääriline labane tütar.
 
to veelahe 15. detsember 2007, kl 20.17
Kui su laps sinu postitust loeks, ei sooviks ta sinuga enam edasi suhelda. See on vastuolu liik, millest ta üle ei saaks. Usu mind, kui laps saab teada, et ta ema on võimeline ta iga hetk maha jätma ja unustama, ei suuda ta sellist rämpsu oma emaks kutsuda. Niiet ela teadmises, et sa võid iga kell oma lapsest ilma jääda ja palu jumalat, et ta mingil põhjusel seda teemat ei loeks või ei näeks sind kommentaari kirjutamas. Ela teadmises, et su laps on sind iga hetk võimeline vihkama hakkama ja vaid peale paari lause lugemist kesmist sõrme näitama ja asjad pakkima. Palju õnne. Ja sured üksinda....Muahahahahahah
 
varsti ise ema 15. detsember 2007, kl 20.23
Kui ma saaksin teada, et minu ema kirjutab kusagil, kuidas ta oleks võimeline mind sellise asja pärast vihkama hakkama, siis ma ei suhtleks temaga enam ja käseks tal oma majast välja kolida. Ma tean, et minu ema siin kirjutamas pole, sest ta pole selline inimene, aga no ma mõtlen lihtsalt teoreetiliselt. Ma armastan ja austan oma ema, aga tõsiselt, kui ma kuidagi saaksin teada, et ta oleks võimeline mind seksuaalse orientatsiooni pärast vihkama, lööma vms., siis ma lükkaks ta sekundiks mõtlemata oma elust välja ja ei suhtleks enam.
 
tütar 15. detsember 2007, kl 20.26
to muud ma ei ytle - ma võin ju labane olla, kuid ütlesin lihtsalt ja sirgjooneliselt, nagu asjad tegelikult on. Kõik oli tõsi. Ja ma tean väga paljud peresid, kus lapsed vihkavad vaikselt oma isa ja loodavad, et tal halvasti läheb, kuid näo ees mängivad tublisid lapsi, kes oma isa austavad, sest nad lihtsalt ei julge oma tegelikke tundeid väljendada. Äkki ka sinu poeg/tütar?
 
veelahe 15. detsember 2007, kl 20.40
Õnneks minus puudub taoline viha, kui siin eelnevalt lugeda on. Ma lihtsalt ütlen ausalt, et omasooihara lapsega ei saaks ma perekonnas hakkama. Minule oleks olukord ületamatu. Lihtne, ei mingit viha, lihtsalt inimesed lähevad mõnikord erinevat teed ja teevad oma valikuid ise. Kaugelt armastada on kergem. Paljud inetused jäävad ütlemata ja teod tegemata. Hullem oleks panna end olukorda, mis oleks väljakannatamatu ja vastumeelne. Ega ühest heterost homot ei tee, pingutada võib palju tahes ja igal inimesel on tegelikult õigus valida oma teid ise.
 
to veelahe 15. detsember 2007, kl 20.45
Jah, ega ma ütlegi midagi, lihtsalt tea, et sinu laps tunnes samamoodi, kui ta teaks, mida sa siin räägid. See ei ole mingi solvamine või niisama halvasti ütlemine, vaid tõsi. Ükski laps ei suudaks oma ema sama pilguga vaadata, kui ta teaks, et tema ema on võimeline teda lihtsalt niisama ilma probleemita maha jäta. Selline mõtlemine lihtsalt ei ole andestatav, midagi pole parata. Lihtsalt tea, kui kergesti sa oma lapsest ilma võid jääda
 
Kädi 15. detsember 2007, kl 20.50
Poja isa, veelahe jms. - no mina ei tea, kui ma praegu saaksin teada, et minu ema/isa samamoodi mõtleb, siis ma võtaks telefonitoru, valiks ema-isa numbri ja paluks, et nad enam iialgi minu koju ei tuleks ning ütleks, et ma ei soovi, et nad oma kahe lapselapsega enam mingit tegemist teeksid. Ma kasvatan oma lapsi armastusega ja ei soovi, et niisugune kitsarinnaline ja pealiskaudne inimene nende ellu kuuluks. Ma armastan oma vanemaid siiralt ja arvan, et nad on suurepärased vanavanemad, aga kui nad tõesti südamelt niimoodi mõtleksid, saaks minu armastus nende vastu lihtsalt otsa. Ma ei hakkaks mingit kättemaksu hauma või hüsteeriliselt vihkamist külvama, ma lihtsalt ei taha elada teadmisega, et minu vanemad nii jubedad võivad olla ja seega ma lihtsalt llülitaks nad enda perest ja elust välja.
 
veelahe 15. detsember 2007, kl 21.04
no ok, aga veelahest ma ju räägingi. Elus on asju, mis ei teeks kooselu kergeks, tekivad ütlemised, erinevad arusaamad, erinevad suhtlemisringkonnad. Armastus ei puutu asjasse või kui puutub, siis kaugemalt on lihtsam, tõesõna. Ja kes rääkis mahajätmisest? Maha jätta saab alla 18-aastast last, kes laps ka on ning siin vastutaksin emana vägagi otseselt, mis kahtlemata tähendaks ka kooselu ja püüdu kooselu üksteise jaoks võimalikult õnnelikuks teha. Üle 18 on täiesti täiskasvanud adekvaatselt mõtlev suur inimene, kes teab oma orientatsioone kõige paremini ise. Eraldi elamine on iga täiskasvanu unistuseks, normaalne ju.
 
autor 15. detsember 2007, kl 21.06
Suur tänu k6ikidele ,kes vastasid!Poeg käis vahepeal kodus söömas ja läks s6pradega välja`.Palus ,et ma isale mitte s6nagi ei räägiks,kuna tema ei ole veel valmis isale näkku vaatama.Miks ma tulin siia oma murega?Sest lootsin targematelt n6u kuulda,mida ma tegema peaks.Paistab siin on ka neid ,kes suudavad mind ainult halvustada.
Miks ta nii otsekohene on?Sest olen kasvatanud nii,et k6ik ,mured mis on v6i vaevab,saab emale sydant puistata ja ära rääkida.Ema ju k6igelähedasem.Kysisin,kuidas sa hakkasid geiks...tema vastas,et ta ei soovi sel teemal rääkida praegu.Ju siis kogub julgust.
Ja ma ei ole egoist!!!Ma armastan oma last ja yksk6ik milline ta ka ei ole,ei hylga ma teda ja jään tema k6rvale.
Vabandust,eesti klaviatuur kadus kuhugile,sellest ka v66rad tähed.
 
kuule 15. detsember 2007, kl 21.30
autor
loe eespool mõned postitused hoolega läbi või uuri netist - geiks ei hakata! geiks sünnitakse.
 
Kaua võib! 15. detsember 2007, kl 22.21
Katsuge sellest emast ometi aru saada!
Tal on hirm oma poja tervise pärast ja lisaks hirm, et tema geenid ei kesta edasi. Enamik inimesi loodab ennast jäädvustada oma laste kaudu ja see on väga mõistetav, karjugu siinsed tolerandid palju tahavad.
Mehed ei tolereeri lesbisid mitte üksnes "kolmeka" pärast vaid ka sel lihtsal põhjusel, et naine on võimeline sünnitama, st tütar annab oma geenid edasi kasvõi lastes ennast kunstviljastada.
Tuletage ka meelde üht meie laialt tuntud geimeest, kes tunnistas ise, et lähedaste ja pere suhtumine temasse muutus tuntavalt, kui "hea sõbranna" talle lapse sünnitas.

Kui homondus oli põlu all, siis paljud geimehed panid hambad risti ja tegid oma naisele lapse(d) ja alles pärast seda "hakkasid iseendaks".
Nende pered ja naised on õnnelikud.

Äkki räägiksid ka pojaga sel teemal, et ta tekitaks sulle lapselapse? Gei-geeni pole olemas nagu ka lesbi-geeni. Mu sõbranna ema oli lesbi, tema tütar on aga paljulapseline hetero.

Gei ja lesbi staatust ei määra geenid, vaid psüühika, sageli ka olud.
Tean oma koduküla näitel, et ligi kolmveerand poistest, kes rasketel aegadel (siis kui vene kroonu teenimine oli 3-4 või isegi rohkem aastat), tulid nad tagasi ja jäid elupõlistesks vanapoisteks. Oli avalik saladus, et nad seksisid omasoolistega.
Samamoodi hakkasid lesbitsema paar mu tuttavat naist, kellel läksid meessuhted tuksi ja seksuaalsuse väljaelamise kompensatsiooniks hakkasid teisi naisi (sh mind) ründama. Ja ärge öelge, et nad sündisid lesbidena ja pidid ennast maha suruma. Paljudel neist oli noorena meessuhteid ja ka lapsi.
 
praktiline soovitus 15. detsember 2007, kl 22.26
saada poiss mujale õppima, võimalikult kaugele sõpradest ja siis vaata uuesti üle, kas on geenid või püüd olla popp poiss.
 
e 15. detsember 2007, kl 22.34
Appi kui haige.. mitte su poeg,vaid SINA!

Gei olemine ei sotu kasvtusest jessus kyll, inimene kas on gei voi ei ole,nagu sina oled hetero,kas su ema opetas sind vaiksena et kui suureks kasvad seksid ainult mehega?


Mis sull oluline on- mis teised su pojast arvavad voi see et su laps onnelik on? Lpasi saavad ka gei paarid,lapsendades voi surrogaat ema leides.

haigused? Issver see et geid haiguseid ainult kannavad on nii 50a arvamus, tanapaeval peaksid koik kondoome kasutama,ka naised, jubedam on see et ka naised ei kasuta kondoome sest paistavad arvavat et beebipillid hoiavad ka HIV eest. Seni kuni su poeg enda eest hoolt kannab nagu iga naine/mees kes suhtub sugugaigustesse tosiselt on koik korras.

Sa peaksid emana oma poja panema esikohale,keda huvitab mis teised arvavad? kas need teised elavad sinu elu, su pojal on yx elu,kui sa tahad et ta oma elu onnetult elaks ja ennast habenema peaks lase kaia hadalda edasi,kui oled hea ema toetad oma poega kellega iganes ta oleks,olenemata rassist,seksuaalsusest,pikkusest,laiusest jne.

Sa peaksid lugema nats inffi selle kohta kui palju lapsed on ennast poonud sest ei suuda leppida sellega et vanemaid neid ei lepi,kui thad yxpaev koju tulla ja su poeg tipub noor kaelas- on hilja kahetseda.
 
marii 15. detsember 2007, kl 22.52
Armastavatele pereliikmetele on lapsest gei saamine ikka väga suur õnnetus. Pole just ja eriti vananevate geide pealt näha, et nad eriliselt õnnelikud oleksid. Vananedes ja kortsudega algab geide reaalsus.
 
mariile 15. detsember 2007, kl 23.06
armastav pereliige saab ikkagi lõpuks sellest üle ja armastab oma last just sellisena, nagu see on.
muide, ei plähmerda niisama.
 
lee 15. detsember 2007, kl 23.34
Ma ei tea ühtegi ema, keda selline arusaamine poleks sŽokeerinud. See on elu ümberhindamine vaieldamatult. Sul pole vaja ennast süüdistada. Ja las mees avastab tõe ise, pole vaja vahendamist. Meestevaheline värk, isal on kindlasti veel raskem... Haigusi saab ennetada, nüüd on geide maailm vahel nähtavamgi kui kristlikult alktsepeteeritavad suhted. Vahel näib lausa moeasjana. Aga vähemal või rohkemal määral on sinu elu igaveseks muutunud.
 
muideks 16. detsember 2007, kl 00.13
Ameerikamaal tehti uurimus, kus meestele pandi klemmid külge ja näidati homomehi äkšonis ja siis mõõdeti meeste seksuaalset erutuvust. Eelnevalt oli tehtud testküsitlus testitavate homofoobsuse suhtes. Ja ülla-ülla, mis selgus, homofoobid erutusid, mis hirmus, nn toled, nagu teie neid siin nimetate, võtsid asja suht rahulikult. Nii et kisab ikka see, kellel kõige rohkem pakitseb.
 
? 16. detsember 2007, kl 00.46
Kas ma olen ainuke Delfi foorumi lugeja, kes peab omasooiharlust valeks ja ebanormaalseks?
 
kõige tolem 16. detsember 2007, kl 01.01
Küll on nendes tolerantides palju vihkamist siin, lihtsalt hämmastav! Kas tolerants saab siis olla valikuline, teatud inimeste, näiteks homode suhtes ja samas mitte sallida mingit teisitimõtlemist? Inimene tuli siia oma murega, võiks siis püüda tema vaatevinklist asju vaadata? Püüda ette kujutada, millised tunded on konservatiivse kasvatusega emal sellist uudist kuuldes? Kusjuures poja mittearmastamisest ega hülgamisest ei rääkinud teemaalgataja poolt sõnagi, isagi suhtumine oli hüpoteetiline. Aga suured tolerandid oleksid kohe valmis ema tükkideks kiskuma, ära tapma, üles pooma... ikka leebelt ja tolerantselt. Arvestades tolede kisa siin, pakitseb neil ikka hirmsasti.
 
h 16. detsember 2007, kl 01.30
ilmselt tuleks sellele pojale soovitada Eestist ära minna, kuhugi vabamale maale, kus on vähem kitsarinnalisust ja mis peamine: kus ei topitaks kogu aeg oma nina teiste eraellu!
 
K.Gena 16. detsember 2007, kl 06.42
Tean ühte kutti, kes elas 10 aastat mehega, siis tegi kannapöörde, võttis naise ja sai lapse. See mees, kellega ta enne ela, pole talle seda kannpööret andestanud. Üks sõber mul jällegi oli abielus, kaks last, noh ja siis sai aru et on ikak gei mis gei. naine lapsed teavad, no pole midagi teha. Elab nüüd eraldi, a naisest lahutanud pole. Sõbranna ees samasugune. Mu sõbrannaga 2 last ja abielus, elavad isegi ühe katuse all, aga gei mis gei. Kõik teavad sõpruskonnas. Ja see sõber nr 1 rääkis, et ta ema olla talle rääkinud et mingu psühhiaatri juurde, võtku aru pähe, aga et vaat ei saavat aru pähe võtta, see tulevat kuskilt sisimast, mitte nii, et oh prooviks olla gei.
 
kulla teemaalgataja 16. detsember 2007, kl 10.40
oma kogemustest võin öelda, et algus ongi kole! Väga kole ja valus! Tundub, et su oma laps ei saa kunagi "normaalselt" ja õnnelikult elada! Aga ajapikku läheb šokk üle, kui näed, et geid elavad tegelikult samasugust paari-elu, õpid armastama ka poja kaaslast, tutvute tema vanematega, käite perekonniti läbi ja hoiate üksteist väga, sest teil on omapärane valulik side (kõik olete alguse üle elanud, kes valusamalt, kes vähem valusalt, nii see kord on). Lapselapsed on muidugi eraldi teema, aga seda ei saa kahjuks meie muuta. 100% mõistan su tundeid ja võin kinnitada, et meie laste õnneks on noorem põlvkond märksa tolerantsem kui meie! Nad saavad hästi hakkama ja saame meiegi, kui esimesest ehmatusest üle saame! Soovin sulle tublidust ja tugevust ja olge ikka üksteisele toeks!
 
Vilve 16. detsember 2007, kl 10.49
Ja-jah, seinast seinani neid pooldajaid ja vanemate hylgajaid ja syydistamised, et kitsarinnaline jms.köik kokku.
Olen jah "kitsarinnaline", sellised asjad ei mahu minu möistusse ja kasvatusega kokku.Minu eetilised töekspidamised on teistel alustel . See vöib ju olla trend, kuid tean , et loodus on seadnud asjad paljunemise järgi paika. KAHJU, et osa inimestest langeb hälvete töttu toiduahela viimaseks lyliks.Selle nähtuse yhine nimetus on :naudingu saamine vahendeid valimata. Siiski, siiski-aju kahjustus vöi geeni mutatsioon massilise, nakkava viiruse näol. Rajamas teed inimmassi hävingule-loomastumise algtase. Oleksin önnetu, kui minu lapsed vöi lapselapsed oleksid sellise kallakuga. See ei tähenda, et loobuksin neid armastamast vöi neile oma hoiakust teatama.
Elagu terved ja tugevad, mitte kapikollid.
 
ja 16. detsember 2007, kl 11.07
nii noores eas võib veel orientatsioon muutuda. üks tuttav tüdruk kuulutas end 17-selt lesbiks (temast tükk maad vanem lesbi meelitas ta ära). ju siis tüdruk avastas maailma, teadmata seksuaalsusest suurt midagi. peres oli skandaal, ema šokis jne. 1,5 aasta pärast oli tüdrukul kena kutt käevangus ja nüüdseks mitu aastat koos. nii, et kõik protsessid pole pöördumatud.
 
e 16. detsember 2007, kl 11.52
to: vilve

Kas sa arvad et maailmas on inimese sigimisest puudus voi? hea on et moned on geid ja lapsi ei tee, maailm on nii yle rahvastatud!

Ja geid on ka lomade sees,kas sa pole nainud kaht isast koera paaritumas? Geid on igalpool ja see ei ole mingi halve, vaid lihtsalt neid vahem,miks mitte- kas need naised kes jarglasi ei taha on ka halvega sinu arust? Iga inimese enda valik ja enda elu,ei ole sina see oige inimene kes ytleb kes on halvega ja kes mitte.

P.S- Ma ei ole gei/lesbi, aga seda pean kyll valeks kui inimene pannakse tundma et ta on halvik ja peaks ennast habenema, igalyhel meil oigus otsustada enda elu yle ja kui just enda peput ei trukita mis see sinu asi on mis teised teevad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!