Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
minu poeg on gei
 
Vilve 16. detsember 2007, kl 12.03
Juba jälle need to-to kohal.
Tore, kui sul endal pole sellist "kapist" roomamist tarvis.
Ka minul on öigus oma arvamusele ja minu jaoks on see töeliselt röve. Nimetage siis önnelikuks vms.iganes vabaduseks.
Paljunemise osas kehtib ikka sama reegel, kuid tänapäeval jäetakse ka köik "körvalekaldega" elavate nimekirja. Varsemalt oli normaalne , et loodusliku valiku töttu said hälvetega lihtsalt toiduahelaks e.surid, jöudmata end kehtestada...
 
öäk 16. detsember 2007, kl 13.11
kui see nüüd libateema pole, siis keegi võiks teemaalgatajale kuuli annetada sanitaarlasu tarvis.
 
minu kogemus 16. detsember 2007, kl 13.58
minu ema ei armastanud mind enam kui ma teatasin et olen lesbi. mitu kuud sõimas, röökis, süüdistas ja käitus väga alatult just siis kui ma oleksin oma ema tuge ja mõistmist kõige rohkem vajanud. lootsin et kui ta esimesest shokist üle saab, hakkab olukorda kõrgelt haritud inimese moodi võtma. aga ei. ja nii ma siis lõpetasin suhtlemise. pean küll ütlema, et meil ei olnud kunagi just kõige soojemad suhted, aga sellegipoolest oli ta mulle oma ema.

naljakas on aga see, et kuna mul on õnn omada modelli välimust, head haridust ja töökohta, on ta hakanud minuga sidet otsima. kõhutunne ütleb, et kui oleksin ülekaaluline poisipeaga lihttöölisest lesbiline, siis ta seda ei teeks (mitte et ma kedagi maha teen). suhtun temasse neutraalselt ja piirdun ühe-kahe telefonikõnega aastas (tema helistab). korra läks jutt tolle "kapist välja tulemise" peale ja kui ma talle ütlesin et ta käitus minuga väga koledasti ja see ongi põhjus miks ma temaga enam ei suhtle, siis ta eitas kogu oma alatut käitumist ega võtnud mitte midagi omaks.

ülejäänud pereliikmetega probleemi pole.
 
dasah 16. detsember 2007, kl 14.00
jajaa. see on tragöödia, oled kõik valesti teinud kasvatades, mis parata, eks ütle ruttu issile, peksab mõistuse poisile pähe ja on kõik õnnelikud.
 
hulluarst 16. detsember 2007, kl 14.39
Pederastia on ikka kõva hälve- vaja panna kinnisesse osakonda.
 
Hmm 16. detsember 2007, kl 14.56
Küsimus homofoobidele - miks te aravte, et teie olete paremad inimesed kui geid/lesbid? See ei ole mingi norimise ja provokatsiooni pärast küsitud, vaid täiesti tõsiselt. Ma olen alati imestanud, et kui homofoobid homosid endast madalamateks peavad, siis järelikult peavad nad iseennast paremaks inimeseks, kuna aga minu lähimas tutvusringkonnas ühtegi homofoobi pole (vähemalt avalikult mitte), siis pole saanud seda arutada. Miks siis? Kas te olete saanud hakkama mingi suure ja uhke teoga, mis on maailma muutnud? Olete te võitnud Nobeli preemia? Olete te kuidagi leevendanud maailma näljahädasid? Olete te lõpetanud või ära hoidnud mõne sõja? Olete te leiutanud vähi ravimi? Olete te päästnud mõne inimese elu? Olete te hakkama saanud millegagi, mis on maailma positiivsemaks muutnud? Mina näiteks tunnistan täiesti ausalt, et mina ei ole ja seetõttu ei ole ma iialgi end kellestki paremaks pidanud. Maailma mõistes olen ma täiesti tühi koht, üks pisike eestlane, kes käib ülikoolis, töötab suhteliset mõttetul ametikohal ja nokitseb niisama oma asjade kallal. Ma pole maailma päästnud, midagi muutnud, ühtegi katastroofi ära hoidnud ega midagi leiutanud. Ma olen täiesti tavaline inimeseloom, kes hingab sama õhku, mida 6 miljardit ülejäänud inimest, elab sama taeva all, mille all 6 miljardit muud inimest, ma ei ole mitte kuidagi teistest üle, vapram, uhkem vms. Ja jumala eest, ma ei pea end teistest paremaks, mistõttu ma leian, et mul pole absoluutselt mingit õigust kedagi vihata, endast madalamaks pidada, homofoobi, rassisti vms. mängida....Kes teie, homofoobid, siis olete? Millega te olete hakkama saanud? MIKS te peate end ülejäänud inimkonnast kõrgemateks? Ja palun enne vastamist korraks selle üle tõiselt mõelda, enne kui niisama norimise mõttes midagi lapsikut, labast ja roppu lahmima hakkate...
 
Emilia 16. detsember 2007, kl 15.55
Üldiselt ei ole mul homode vastu midagi. Kui mu tütar ütleks, et on lesbi, siis mis seal ikka. Aga öelda, et pederastiks või lesbiks sünnitakse, see on küll jama. Loomulikult selliseks kujunetakse ja selles mõttes on loomulik ka teemaalgataja süütunne.
Aga teemaalgatajale nii palju, et inimene harjub iga asjaga. Anna endale aega, ära paanitse. Kui sul on nii suur usk psühholoogidesse, siis ehk tõesti tasuks sul endal psühholoogi poole pöörduda.
Kahju muidugi, eesti mehi on niigi vähe.
 
sos 16. detsember 2007, kl 15.58
lugesin ja mõtlesin tõsiselt järele kogu teema üle. Mul pole kunagi tulnud mõttessegi inimesi klassifitseerida selle järgi, kas ta jagab voodit mehega või naisega. See on ikka iga inimese üliväga isiklik asi ja ei puutu absull teistesse. Aga need igasugused foobid on ju haiged inimesed, foobia on närvisüsteemi häire, mis parata, peaksid endid ravima.
 
Norija 16. detsember 2007, kl 16.13
Ega ei ole uhkustamiseks mingit pöhjust ja sarjata inimesi oma arusaamade pärast ravialusteks, kui kellelegi ei istu möte omasooliste kooseludest. Keegi ei lähe ju neid "äravalituid kapikaid" kaigastega taga ajama, misjaoks siis selline kaitseköne peab olema?
sos- mispärast sa siia kiunuma tulid, kui sind see ei koti?
Ikkagi on miskit viltu, kui nn.omaiharad halavad ja öigusi nöuavad. Oleks asi loomulik, poleks ju probleemi. Siiski "hälve".
Pole kuulnud yhtegi oodi ega laulu, kus neiu öhkaks neiu järele vöi noor mees noormehe järele.
Aga eks ta ole, lolle tuleb järjest juurde, inimajalugu ja eksisteerimine on löpusirgel.
Mistarvis ma peaksin Nobeli preemia omanik olema, et aru saada, kui röve see gei ja lesbi on?
 
to norija 16. detsember 2007, kl 16.21
aga tatu ju laulab pederatidest ja lesbidest.
 
e 16. detsember 2007, kl 16.23
to: vilve

Tee nyyd ikka halbel ja geiks olemisel vahet. Inimesed kes synnivad vaikeste kopsudega voi valjarenemata organitega on onnetud inimesed,ka neid sureb tanapaeval. Vaga haige on neid tervete iniestega geidega vorrelda.
 
Emilia 16. detsember 2007, kl 16.29
-Pole kuulnud yhtegi oodi ega laulu, kus neiu öhkaks neiu järele vöi noor mees noormehe järele.-

No loe kas või Kristjan Jaak Petersoni, rääkimata Sapphost :)
 
kle norija 16. detsember 2007, kl 16.30
sa mulle meeldid!!!teeks koos näpukat ja hakkaks lesbiks.?ahh?mis arvad?
 
Vuih 16. detsember 2007, kl 16.52
Norijal õigus. Geindus ja lesbindus on hälve, ebaterve ja ebaõige. Looduslik valik ei soosi kõiki. Karm, aga reaalsus.
 
Hing 16. detsember 2007, kl 16.53
Lisaks veel Shakespeare siia nimekirja :)
 
k 16. detsember 2007, kl 17.09
Minu lemmikhelilooja on muusikakooli aegadest saati olnud Tšaikovski, kes teatavasti oli homo. Niiet selle tõttu ei ole ma iialgi homosid mingiteks pervertideks pidanud. Väga palju suurmehi on/olid geid, ja iga kell on nad miljon korda "suuremad" inimesed, kui mingid suvalised anonüümse foorumi kiunujad, kes ei olegi võimelised millekski rohkemaks, kui vingumiseks ja halvustamiseks :)

Aga hämmastav, et keegi "Hmm" küsimusele pole vastanud. Iseenesest tore, et nad vähemalt ise aru saavad, et jobud on ;)
 
teemaalgatajale 16. detsember 2007, kl 17.17
pole vaja oma poegasid kanaematada, ülekukununnutada, neile hinge pugeda, neid üle kaitsta ja nende eest pidevalt võidelda. Iga noor mees vajab ennekõike, et teda austatakse, tema arvamusi respekteeritakse ja teda lastakse vabalt ise vastutada oma tegude eest. Iga poeg vajab ka isa ja üleüldse on teatav distants pereliikmete vahel mõnikord kasulik. Vanasti aadliperedes polnud populaarne eriline pereliikmete vaheline hingelähedus, usaldus on teine asi.

Su poeg on ennekõike mees, vastutab ise, otsustab ise. Sa ei saa elada tema eest, sa ei saa ka omaenda soolist orientatsiooni muuta, et tajuda, mis tõeliselt su poja sees toimub. Inimene on oma elu alguses, kui soovib homotulevikku, mis siis parata. Tema vastutus ja ka tema huvi. Ja üleüldse on see rohkem su mehe probleem, temale on see kindlasti veel kohutavam ning ta vajab su tuge rohkem, kui poeg. Pisut egoismi on igale lapsevanemale kasulik ja nende lastele lausa tervislik.
 
vana 16. detsember 2007, kl 17.32
Ses suhtes on k´l tuline õigus, et läbi ajaloo on väga paljud nn. surmehed olnud omasooiharad või biseksuaalsed. Ja ma pean siinkohal silmas tõesti suurmehi, kes on austamist väärt ja kes on muutnud ajalugu. Alatest tõesti Tsaikovsist ja Wildest lõpetades Merkuryga. Nagu nüüd ammu selgunud on, oli ju ka Hitler homo või bi (mitte et ta austamist väärt suurmees oleks, lihtsalt kui kuulsatest inimestest rääkida). Ja meestega "olemine" on tegelikult läbi ajaloo olnud täiesti normaalne nähtus, see homode peale "uih" ja "aih" tegemine on viimase sajandi sündroom. Vanasti olid kõikidel rikastel ja kuulsatel meestel "toapoisid", keda päeval hariti ja koolitati ning õhtul voodisse viidi.
 
to vana 16. detsember 2007, kl 17.44
ja mis selle jutu point oli? Kui võtta juudileksikon, siis selle järgi iga pisutki kuulsam mees ajaloos on juudi rahvusest olnud ja teised peale juutide polegi midagi teinud. Või peaks siit järeldama, et geiklubid kubisevad shakespeare`idest ja tšaikovskitest?

Miks peavad heterod ennast paremaks? Vastus on, et ei peagi. Homodel on lihtsalt alaväärsuskompleks seni, kuni nad pole enamus. Ja kui inimesel on juba alaväärsuskompleks sees, siis ei saa ta sellest lahti isegi siis, kui temast ka kord Hitler tuleb. Nõme igatahes!
 
tulevane arst 16. detsember 2007, kl 17.48
Vilve, Vuih jms. - ei ole mõtet rääkida asjadest, millest te ilmselgelt midagi ei tea. Kui teile homoseksuaalid ei meeldi, siis ei meeldi ja kõik, aga hakata valetama ja vassima selle kohta, et homoseksuaalsus on meditsiiniline hälve, perversioon jms., on lihtsalt labane, sest see ei vasta tõele. Üsnagi hale (kuid kahjuks levinud) nähtus on oma lollust varjata mõne targa faktiga, kuid kui see fakt tõele ei vasta, siis no sorry, aga see ei näita just erilist kõrgelaubalisust. Palun võtke kätte ülemaailme psühhiaatriliste haiguste klassifikatsioon ja uurige sealt seksuaalkäitumuslikke hälbeid - homoseksuaalsut seal paraku EI OLE! Seksuaalhälbeid on palju, kuid homo-ega biseksuaalsus nende hulka ei kuulu. Kunagi mitukümmend aastat tagasi oli see seal kirjas mõned aastad, nimekirjas kohe peale eneserahuldamist (too aeg nimelt peeti meditsiinis ka eneserahuldamist psüühiliseks hälbeks), aga peale väga vana 80. aastatel kirjutatud J.Saarma psühh. haiguste klassifikatsiooni raamatut ei ole see mitte kusagil kirjas. Niiet edaspidi palun mitte valetada!
 
vana 16. detsember 2007, kl 17.50
Oot-oot, miks sa Räägid aiaaugust kui jutt käib aiast????? Praegu on teema homofoobidest, mitte homode alaväärsuskompleksist vms. Millest sa ometi seletad, ise ka aru saad?! Minu küsimus oli suunatud homofoobidele, mitte homodele. Loe korralikumalt või kaine peaga!
 
heli 16. detsember 2007, kl 18.58
tunnen sulle kaasa. Homoseksualism on tõesti jäle, ma ei saa aru kuidas võib sellist jälkust aktsepteerida. OK, suhtume siis kah tolerantselt mõrvadesse, inimestesse kes on loomadega vahekorras jne. Miks siis nemad erandid on??? Väkk, väkk...prrr
 
morsk 16. detsember 2007, kl 19.35
sellised mõtted-
-isale rääkimisega pole kiiret. kui poeg Sind usaldas ,aruta temaga, kuidas ja milla seda teha.
-loe ja uuri selle teema kohta, nii on Sul võimalus oma poega paremini mõista ja jäävad ära asjatud enesesüüdistused kasvatamise kohta.
-asja hea pool - tunnen mitut geid, kelle läbisaamine on oma emaga nii hea, toetav, mõistev, arendav, hoolitsev, et see võib olla rohkem väärt kui terve poja pere trobikonna armsate lastelastega (mitte, et neid muidugi võrdlema otseselt peaks...). Ära ainult ise seda võimalust käest lase...
 
tulevane arst 16. detsember 2007, kl 19.41
Heli, millest sa küll ometi sonid?! Homoseksuaalse suhte all räägime me kahest täiskasvanud vaimselt tervest inimesest, kes teavad, mida nad teevad ja teevad seda vabatahtlikult. Jäle on see siis, üks üks osapooltest on laps või suhtes sunniviisiliselt, sel juhul on tegemist vägistamisega. Samuti siis, kui üks osapooltest on vaimselt alaarenenud, ehk ei mõista, mis temaga tehakse ning ei oska enda eest seista ja oma arvamust avaldada. Meie aga siin ei räägi äärmustest, vaid nö. tavalisest suhtest, kus ollakse VABA TAHTE ALUSEL! Niiet vastus sinu küsimusele - erandid on nad just täpelt sellesama asja päras! Mõrv sooritatakse tavaliselt ikka ohvrile vastumeelselt, ei ole nagu kuulnud, et mõni inimene läheks mõrtsuka juurde, ulataks talle noa ja ütleks, et kuule kulla mees, ole hea ja pussita mind palun surnuks. Samuti ei ole sel absoluutselt mingit seost loomadega, sest loomad kah ei suuda teatavasti oma mõtteid ja soove inimkeeli selgeks teha ja asjade ning olukordade üle ise otsustada.
Paljud võrdlevad homoseksualismi zoofiiliaga, mind on see alati hämmastama pannud. Kas te siis tõesti võrdlete ka ennast või oma meest loomaga?! Sest veelkord - homoseksuaalsuse all räägime me kahest inimesest. Kas tõesti need võrdlejad siis peavad iseennast ja kõiki teisi inimesi kitsede ja lammastega võrdväärseteks, et pole vahet, kas seksid täisaksvanud inimesega , kes teeb seda vabatahtlikult ja rõõmuga, tundes olukorrast naudingut, või hoiad laudanurgas kõigest jõust vägisi kinni lammast?!?
 
Tereee 16. detsember 2007, kl 19.43
See on iga inimese enda valik ju, kui mõnele mehele meeldib blond voodikaaslane, siis mõnele mehele meeldib meessoost voodikaaslane. Blondide eelistaja ei pea ju brünettide eelistamist hälbeks. Ma ei tea, võtan seda täiesti normaalselt, igal inimesel on omad eelistused, millele vastavalt nad käituvad
 
vuih 16. detsember 2007, kl 19.52
tu Doktor Tulevane
Vaba foorum, vaba kodanik ja vabal maal. Siin võib igaüks oma eelistusi ja mõtteid avaldada. Mulle näiteks ei meeldi geid, ei hakka kunagi meeldima, see on minu jaoks eetikavastane, jäle ja inimest rüvetav. Seni kuni nende mõtete eest vangi panda, ütlen oma arvamuse välja. Minu tolerantsus oleks võlts ja punnitatud. Nad ajavad mind oksele. Kui soovid, vihka mind. Vaba maa. Punkt.

Ps. Ja ma olen ema ning tunnen emana teemaalgatajale sügavalt kaasa.
 
tulevane arst 16. detsember 2007, kl 20.01
Kullakene, just täpselt seda ma ju sulle ütlesingi! :D T-Ä-P-S-E-L-T! Ütlesin, e kui ei meeldi, siis ei meeldi, küll aga palusin ma mitte VALETADA ja mitte rääkida asjadest, millest tegelikult teadmised puuduvad. Vihka kui tahad vihata ja tee seda omadel põhjustel, mitte tuues ettekäändeks ja õigustseks fakti, mis tegelikult on 100% väljamõeldis. Mina rääisin meditsiini seisukohalt, milles homoseksualism mingisugune hälve ega haigus või puue ei ole. Ja seda ma Sulle ütlesingi, et sa edaspidi teaksid ja sellega puusse ei paneks või valetama ei peaks :)
 
Vilve 16. detsember 2007, kl 20.07
tulevasele arstile
Vaat sinu juurde ei tahaks kunagi ravile sattuda ja loodan, et sulle arstidiplomit kunagi ei antagi.

Sinu hala on niivörd titakisa ja tigedusega kylvatud, et oled vist mingi rohupurgi kaant kergitanud vöi salaja piirituse sisse vehkinud?

Mis vabast suhtest sa öilmitsed ? Lollakad on igal sajandil lollakad olnud; körvalekalded, kas vabana vöi vägivaldsena sama moodi varjus olnud. Alati on nende yle irvitatud ja salaja sositatud.
Geeniuse vastand on idioot-kus asub aga piir? Mis mööturiga sa seda mööta saaksid?!
Pnab mötlema sinu suur teadmine selles valdkonnas: hoiad laudanurgas köigest jöust kinni vägisi lammast?
On sinul alles kogemustepagas! Mis koolis tänapäeval sellise praktika alusel diplomeid välja kirjutatakse?
Jään endale kindlaks, hoolimata sinu diagnoosist , et köik need geniaalsused on ikka laiskuse ja igavuse ja lodevuse tulemus, mitte Suur Valgustusesagara avanemine!
Ole mönus, tulevane arst. Sinu juures hullaris nimetavad paljud end sedamoodi. Saa terveks, kui vöimalik.
 
Hing 16. detsember 2007, kl 20.24
Vilve, miks selline arusaamatu vaen nii omasooiharate kui siinsete kommenteerijate vastu, kes julgevad teisiti arvata ja seda rahulikult suudavad serveerida!?
 
Vuih 16. detsember 2007, kl 20.28
to Hing
ma küll Vilve postitusest erilist vihkamist välja ei lugenud. Siin oli pigem inimene, kel on oma täpne seisukoht ja kes ei allu üldisele manipulatsioonile. Või pole meil, heterodel, luba oma arvamust vabas foorumis avaldada?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!