Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Telefonikõne
 
sigaküülik 28. jaanuar 2005, kl 13.22
Ei teagi kohe millest alustada.
2 nädalat tagasi tööd alustades, helises telefon ja reibas meeshääl küsis mind nimeliselt. Järgnevalt kuulsin küsimas kas mul on hetk aega(sain aru et tegemist on müügimehega) ja vastasin jaatavalt(viisakas ikkagi).Siiski reageerisin ka kiirelt töö ülesannetele ja pool teksti läks müügimehe(see mu töö müügimehi eemal viiskalt hoida) jutust kõrvust mööda.
S.t. et firma nimi läks kaduma.Telefonikõne lõpus väideti mulle et olen võitnud nende küsimustikule vastates elektroonilise märkmiku.Reageerisin õnneliku inimesena, vastasin kuhu see toimetada ja ütlesin aitäh.
Märkmiku pole ma näinud...
Ja kirjutan seda sellepärast et rääkisin kodus lapsele, mille võitsin. Laps ootab endiselt ja ma ei oska kuidagi seletada miks pole ma seda veel saanud.
Oma nime toksimisest netti pole kasu olnud sest otsingusse ei anna midagi.
Piinlik lapse ees, et oma rõõmuga liiga vara kelkisin ja kõige rohkem soovin jõudu meie valgustite firmadele, kes minuga seda lolli nalja tegid.
Haiged inimesed.
 
K 28. jaanuar 2005, kl 13.55
no ,aga helista tagasi siis , või vaata netist järgi ,mis numbrilt sulle helistati.
 
Briccel 28. jaanuar 2005, kl 14.35
Seda et... oh meid naisi, kaldume jagama laskmata karu nahka. Kui oled tallinna inime ja rahakott kannatab, mine uuri järve selveri k-arvutisalongi, neil oli müügil midagi olivetti exprit tüüpi elektroonilist märkmikku. See ei tohiks väga kallis olla, sest mudel on üsna vana...
Lohutada võin ehk veel, et omal selline aga täidab täielikult vaid äratuskella/kuupäeva funktsiooni. Ära kinkida ka ei saa, nimeline firmakingitus :)
 
??? 28. jaanuar 2005, kl 14.46
Sigaküülik, kas mäletad , et jutt oleks käinud mingitest halogeenpirnidest ? Nimelt ka minule tuli sama kõne, ,lubati mingi elektrooniline märkmik, anti veel isegi mingi garantii kood paranduse jaoks ja sinna see jutt jäigi.
 
sigaküülik 28. jaanuar 2005, kl 15.03
to ???
Just nimelt sama kõne, ja anti ka garantiikood,ilgelt naljakas...
Kle Briccel ma olen sinu üle väga õnnelik et sa kunagi elus ei lange sellise triki ohvriks.
Huvitav lihtsalt milleks niimoodi lolli mängida,oli minu küsimus ja auru tohtiski siin välja lasta, või olen jälle millestki valesti aru saanud???
 
aaa 28. jaanuar 2005, kl 15.28
miks lapsele samamoodi ära seletada,et töökaaslased või kes iganes tegid lolli nalja??? Su oma laps,seleta ära,kui väljaminekut ei taha teha,pealegi mõttetut
 
hehee 28. jaanuar 2005, kl 16.11
keegi tahtis lihtsalt infot sinu kohta, see ju levinud nali:)saadi su elu-või töökoht tead, seda oligi vaja!
 
Briccel 28. jaanuar 2005, kl 16.22
Sigaküülikule: ??? milles mina nüüd süüdi olen? Ma lihtsalt mõtlesin Su lapse peale. Eks lolle on igasuguseid (ma ei mõtle selle all Sind vaid "naljategijaid"). Lihtsalt varuvariant juhuks kui laps ei lepi (omal ka lapsed, ja see "emme, Sa ju LUBASID..." on mõnel juhul väga... noh ise tead ju.

sry panin vastates teemast mööda, nägin detaili ega vaadanud terviklikku üldpilti. Aga: kes meist ei eksi...?
 
ka pettasaanu 29. jaanuar 2005, kl 00.36
aastaid tagasi tegi Tupla kampaania, mille käigus lubati mingi arvu paberite vastu karp šokolaadi (50 tk karbis.
Tütar oli siis vist 9 või 10 ja kujutate ette, millise õhinaga ta neid korjas.

et mitte pikka igavat romaani kirjutada, ütlen kohe, et selle karbi ostsin talle lõpuks ise ja saan väga hästi aru, et kõige rohkem teeb haiget see, kui lapsed saavad petta. ise kirud natuke ja elad edasi, aga laps mäletab veel kaua...
 
suga 29. jaanuar 2005, kl 02.33
aga seleta lapsele ära, kuidas ja miks sinuga nii käituti ja et mõned inimesed vahel teevad nii, siis ta oskab ise hiljem elus ettevaatlik olla! (kui laps muidugi on parajas vanuses, et talle seletada)
 
km. 29. jaanuar 2005, kl 11.22
huvitav ka pettasaanu: sai isegi kunagi kogutud ja sain ka karbi shokolaadi vastu
 
sama siin 29. jaanuar 2005, kl 17.55
Ka minule tuli selle nädala alguses kõne, milles räägiti halogeenidest ja sellest, et meie firma on küsimustiku täitnud kunagi ja nüüd oleme võitnud elektroonilise märkmiku, mille kuller kohale toob. Anti ka kood juhuks, kui märkmik transpordiga kannatada on saanud.
 
jah 30. jaanuar 2005, kl 01.55
Jäime ka ilma šokolaadita, TUPLA.
 
ds 30. jaanuar 2005, kl 14.09
meie saime. Kohe mitme karbi jagu korjasime ja saime kah.
 
sigaküülik 31. jaanuar 2005, kl 14.43
Alati saaame kõigest üle ja TEIE

Halogeenikad sõitke pikalt, siis häbenega seal natuke;))) ja sõitke veel kaugemale et te ise ka ennast enam kunagi ei näeks;))
Ja pole vaja kiruda kui vastan telefonile jäiselt sest igasugused müügimehed ja info kogujad saavad edaspidi vastu kõrvu, egas ma muidu sigaKÜÜLIK pole;P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!