Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
miss eesti tiss
 
tiss 06. veebruar 2005, kl 00.00
sure ära kui piinlik üritus.kaabuga lumivalge tips tantsib valgetes trusperites tisside kõikudes.
 
nuujah 06. veebruar 2005, kl 00.09
mina tahtsin öelda, et võistlejal nimega Nastja polnud absoluutselt TISSI, ma oleks häbi pärast maa alla vajunud, kui lähen tissivõistlusele ja 11-aastasel on ka rohkem tissi kui.... Võistleja Nastja oleks pidanud võistlema võistlusel "kellel väiksem tiss ja suurim pekk"
 
jama 06. veebruar 2005, kl 00.29
keda need tissid huvitavad?

Eurovisioooooooon!!!!!!
 
Bellamoor 06. veebruar 2005, kl 00.44
jah aga tissimissi võistlust näitas PEALE eurovisiooni
kusjuures tissimissi valimine oli märksa huvitavam
 
pediculi pubis 06. veebruar 2005, kl 00.46
pange link, pliiz!
 
ei tissi aga... 06. veebruar 2005, kl 00.58
nad oleks tahtnud näidata parem tussi.Tundus selles asjas kogenud tegijad olema, tisi neil küll polnud.Ühe hobiks oli unelmate mehe otsimine? See on tõlgendamise küsimus, kuid minule tundub, et see on peenelt öeldud (prostitutsioon).
 
Bellamoor 06. veebruar 2005, kl 01.16
njaa, mulle paistis ka, et nad oli stripparid, prostituudid või arengupeetusega. Teine Eesti.
 
:D 06. veebruar 2005, kl 07.09
See viimane oli hea huju - käis tuima näoga ringi aint:D
suht naljakas oli:D
a kesse võitis lõpuks?
 
... 06. veebruar 2005, kl 09.22
sain ka südamest naerda. Kahtlen, et tahtjaid olid veel a`la 70, nagu korraldajad ütlesid või polnud neil üldsegi midagi. võistluse nimi oli ikkagi Tissi miss, aga tisse ma ei näinudki, puujalad olid ainult koos.
 
mhmh 06. veebruar 2005, kl 10.28
täiesti nõme üritus ilma tissideta :S
 
loll nagu lauajalg 06. veebruar 2005, kl 11.21
aga osavõtjad olid ju kõik venelased, mis siis paremat oodata
 
nx 06. veebruar 2005, kl 11.45
mul hakkas seda saadet vaadates endal piinlik....kus see tiss oli....mul ka tunduvalt suuremad ja kenamad....rohkem oli seal kanni ja jalgu näha.
 
päähh 06. veebruar 2005, kl 11.51


vene marusjad koos, mis sa ikka tahad.
 
kohutav 06. veebruar 2005, kl 13.01
oli mis ta oli, kuis see rõve eit punases pesus ning hästi jubeda näoga, see oli ikka tase. No konkreetne idabloki prost ju!
 
irwwwww 06. veebruar 2005, kl 13.24
see punases pesus ja öösärgiga oli tõesti naljanumber:))))))
 
:)) 06. veebruar 2005, kl 13.35
Kui osalejad olid juba sellised, siis huvitav oleks teada, millised veel need 70 olid kes finaali ei püüsenud!!!!
 
appikene, midagi hullu! 06. veebruar 2005, kl 13.49
Kui nüüd ausalt kõik ära rääkida,siis kõnevõime kadunud ja tükiks ajaks - kirjutangi siis.
Kunstiinimesena jäin ka uudistama,et näen ilusa figuuriga ja partiiga naist - looduse loomingut. Appi, appi, appi !!!!!! See oli nagu mingi prostide paraad, ühtegi looduseloomingut seal küll ei näinud.Jessus - kus need tissid siis seal olid ? Pigem tussid ja kannikateväristamine hoopis.
Meelde jäi see punases, maniaki välimusega meestevägistaja - kohutav kuubis.Kui oleksin mees,kaoks tükiks ajaks naiseisu. Naerukohti suht palju. Hobid - sex. Hea hobi ju.Terve elu tegeledki ainult hobiga.Kollektsiooni jaoks koguda mehi.
Ja see viimane blond tibi,kelle "hobi oli tants". Appikene,isegi kõndida ei osanud,vaesekesekene.Sammus aeglaselt küürakalt mööda lava.
Üks ju lausa demonstreeris oma prosti erialale spetsialiseerumist. Traadikestega püksikutega tibi.JA MEHED !!!!!!! Nii sillas, nii sillas. Sinna oleks pidanud üles pandud olema mitmekordse suurendusega teleskoop ,mis toob objekti lähemale. Neid objekte - TISSE - õieti kellelgi polnudki." NO OLI IKKA TÕESTI VÄGEV ETENDUS ".Head hobidega tegelemist kallid tissikandjad. Kuhu kadunud meie nimedega tissikandjad ?
 
Mimm 06. veebruar 2005, kl 13.51
võib-olla väikeste rindadega naistel ongi vaja sellisel võistlusel osaleda, et endale tõestada, et neil siiski on rinnad vms.. :S
 
aga 06. veebruar 2005, kl 14.03
seal olid väljapanekuks ka ribid.......
 
jubedus 06. veebruar 2005, kl 14.05
valges pesus oli küll kohutav.tavalistes aluskates.ja ülejäänud olid ka kõik allapoole arvestust.vaesed züriiliikmed.
 
tt 06. veebruar 2005, kl 14.26
a kõige parem ju võitis, erinevalt eurovisioonist. vähemalt mina oma naesteraffa pilguga vaatasin nii.
 
Komment, Aare 06. veebruar 2005, kl 15.36
Sama meelt, mis tt.
Parim võitis.Ometi ollakse žüriiga ühte meelt:)
 
mari 06. veebruar 2005, kl 16.20
no mis meestest rääkida, isegi naised publikus paistsid sillas olema. Ilmselt laval esinejate kolleegid. Aga jah, vähemalt võitis ikka see, kel mingisugune tiss ka olemas oli.
 
Naine 06. veebruar 2005, kl 16.28
Sain ka eile peale Eurovisiooni südamest naerda, kui tissi-misse vaatasin. Lausa jube!!! Parim nali oli muidugi ka see, et enamus nendest olid andmete järgi üliõpilased, mida ma ei usu mitte mingil juhul. Need tüdrukud (vähemalt enamus neist) on algharidusega ja töötavad bordellides või stripiklubides, mitte ei pühenda oma aega kõrghariduse jaoks. Tissidest oli ka asi ikka väga kaugel. Suurem osa naisterahvaid svalisest ööklubist oskab ka paremini tantsida, kui need seal laval!
 
tydruk 06. veebruar 2005, kl 16.34
Täielik jubedus.Nimeks oleks pidanud olema MISS EESTI VENE @!#$! Hale! Peaaegu kõik olid stripparid või lihtsalt ....Kas te ei pannud tähele, et kui rinnahoidjad olid ära võetud, läksid käed automaatselt pükste kallale, aga siis tuli hetkega meelde, et need peab seekord jalga jätma.
 
jubedus 06. veebruar 2005, kl 16.40
Huvitav oli jah selliseid momente tabada, et püksikud,kui neid oligi,teheti ikka hoolega maha võtta. Äkki tuli neil meelde, mis üritus see oli. Jah üliõpilasest nad küll 10 000 valguseaasta kaugusel.Pesuehtsad ......Tööloomad - ütleme siis nii. Hobid sex.
 
:( 06. veebruar 2005, kl 17.15
..ja mina vaene õnnetuke magasin aasta meediasyndmuse maha :(. Ei tea, kas kordust ka tuleb, võtax kohe linti , siis peoseltskonnas naljavideona hää vaadata , irw.
 
p 06. veebruar 2005, kl 18.50
Oleks võinud olla ürituse nimi "MISS VENE @!#$" või midagi taolist.Kõik ju puha vene baabad.A üks eestlane oli vist ikka ka.
See kes võitis oli vähemalt ainuke normaalne.Valituks osutus vähemalt õige inimene!Kuradi suure auhinnaraha sai oma breikimise eest!
 
liizu 06. veebruar 2005, kl 18.58
irw ma ka vaatasin et mitte "miss eesti tiss" vaid "miss ida-virumaa kube" peaks see olema.
jõhker üritus oli :D
narkolibude paraad.
 
vene @!#$ 06. veebruar 2005, kl 21.22
ürituse nimi oleks pidanud olema vene @!#$, sest see oli neil olemas, tissi küll mitte. Loomulikult võitis parem, sest sellel nagu miskit hakkas looma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!