Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hästi nôme baarman Amigose baaris
 
naine 20. november 2011, kl 23.12
Eelmisel nädalal olin Viru hotelli all Amigoses. Tellisime vett ja saime baarmanilt mônitada, et "minge kohvikusse vett jooma"! No kuulge, las ma ikka ise otsustan, millal ma alkot tellin ja millal ma janu kustutada tahan veega? Ja ma ei ole seda tüüpi, kes käib ainult vett joomas.Kusjuures vesi maksab ka raha...Minu maitse on tellida vaheldumisi alkot/ vett jne. oma enesetunde pärast. Selline vastik kogemus jäi sellest pässist. Kusjuures ühte drinki, mis ma peale seda vee episoodi tellisin, ta küll valmistada ei osanud. Ärples veel, et " noh, ütle jah, et ei maitsenud". Vastasin, et ei maitsenud jah, sest sa ei oska seda ôieti teha. Vastik kloun selline...
 
?? 20. november 2011, kl 23.25
 
eem.. 20. november 2011, kl 23.41
 
aga 20. november 2011, kl 23.50
Miks ülemusele kaebust ei esitanud?
amigo@amigo.ee
 
höhöö 21. november 2011, kl 00.03
Siin on ju parem kurta:)
 
caps lock 21. november 2011, kl 01.07
See on meie teenindus Eestis! Naeruväärne lihtsalt!
 
... 21. november 2011, kl 10.47
Baarman, Amigose???
 
Raili 21. november 2011, kl 12.27
Sellist cokteili nagu vee-episood polegi olemas. Ise olen ka baari daam juba pikemat aega saaremaa praami peal ja isegi meil pole sellist kokteili, miks peaks see olema mingis amigose baaris?
 
irw 21. november 2011, kl 12.50
Raili näitas baarmenite taseme ära. Vee-episood:)) Loe palun uuesti ja aeglaselt. Kus on öeldus, et vee- episood on tellitud kokteil?
 
:) 21. november 2011, kl 13.01
Tundub, et terve Amigo fänniklubi siin sõna võtmas :). Teemaalgtajale - sattusid vist lihtsalt vale baarmeni küüsi, ise joon ka seal tavaliselt vett (olen roolis)ja veeklaas ulatatakse ikka naeratuse saatel. Ega sellised baarmenid
aasta baarmeni-tiitlit ikka ei saa ja lõpetavad jälle ehitusel.
 
A 21. november 2011, kl 13.36
kohutav kui palju kirjavigu on erinevad inimesed siin teemas kokku teinud. amigose, õieti, cokteili, baari daam? oma ametinimetust võiks ju õigesti osata kirjutada! railile veel niipalju, et saarema praami baar ei ole nüüd küll mingi näitaja, käi pealinnale korra tiir peale ja näed mis mujal ka toimub :)
 
naine 21. november 2011, kl 21.16
Ma loodan ka, et see oli esimest ja viimast korda sellist teenindust taluda. Järgmisel ôhtul kasutasin lihtsalt seda suurt baari ja seal olid tôesti oma ala profid poisid leti taga. Mulle on alati meeldinud seal. Amigo`s:)
 
gee 21. november 2011, kl 21.40
caps lock
jälle üks alaväärsuskompleksis eesti halvustaja tuli välja!:))
üks amigo baarman pole veel kogu teenindus eestis.
ja tõesti, selle asemel, et siin kaevelda tuleb amigo juhatuse poole pöörduda, nagu eelnevalt öeldi.

mina olen saanud KORDUVALT VÄGA halba teenidust näiteks inglismaal. ma ei hakka seepärast järeldust tegema, et kogu teenendus inglismaal halb on.

Raili
oi, oii!
ära Sina enam küll kunagi kirjutama hakka! mõni caps locki sugune teeb äkki taas järelduse, et kõik baaris töötavad naised on intellektipuudega:)))
 
gee 21. november 2011, kl 21.41
teenindus - vabandust!
 
tiitsammsung0 22. november 2011, kl 12.39
Ikka karm huumor! Vee-episood?! Aga muidugi, baarman käitus nõmedalt enivei, see ju päris selge.
 
Ly 22. november 2011, kl 14.27
Kui mina Amigo´s omale joogiks vee tellisin, siis baarman ulatas selle naeratusega ja ütles, et maksta ei ole vaja. Ja nii kaks korda ühe õhtu jooksul.
 
* 23. november 2011, kl 10.58
Ma olen ka Amigos vett vaid tasuta saanud. Tantsides läheb ikka suht palavaks ja ega kogu aeg ei jõua siis alkoga keha jahutada.
Suhtlemine on üldiselt kahepoolne tee - saad seda, mida lõikad. Kui ikka juhtub olema väga eemaletõukav (ülbe olekuga, nipsakas, üleolev vms) klient, siis ka baarmen on vaid inimene ja ei suuda naeratada.
Minul pole Amigos kunagi teenindusega probleeme olnud, ei baarmenide ega "jõhvikatega".
 
hih 23. november 2011, kl 12.24
raili ju polegi baaridaam, tema on baari daam ;D
 
naine 23. november 2011, kl 14.04
Minul pole ka never Amigos probleeme olnud ei vett tellides ega teenindajatega suheldes...eks see ikka inimeses endas kinni!:)
Tahaksingi Amigo toredat ja töökat kollektiivi tervitada ja tänada,et nad olemas on!(Taavo,Kirp jne)
 
ttt 23. november 2011, kl 16.40
minule on samuti amigo tootajad meeldinud, peale yhe n6dekoristusplika, kes oma klaasikastiga selja tagant no ryndas. lihtsalt k6ndis otsa ja togis kastiga s6na otses m6ttes tagumikku.
mul polnud v6imalust eest ara astuda, sest rahvast oli palju.
 
Raili 24. november 2011, kl 10.31
Kui Tallinasse satun võibolla isegi astun läbi, kuigi tavaliselt pole harjund sellistes imelikes kohtades käima. Harjunud rohkem Mutionu baaris käima Virtsus või ka selline koht nagi Goldenbek kullamaal on väga häid koht. Need on kindlad head kohad,mis on tasemel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!