Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
No jumal küll, ma tahan lihtsalt seksi!
 
aga 15. mai 2008, kl 22.09
alu ei julge siin kunagi oma telefoni numbrit ega meili pakkuda, issver, saab veel tema tibike teada sellest
 
alu 15. mai 2008, kl 22.21
:))))))))))))))))))))

kust, kuskohast te tädid teate, et mina ei ole see mairo või sexpartner või keskrtiganes. tegite ip aadressi järgi jälle kindlaks või? irw
 
irw 15. mai 2008, kl 22.21
ei teinud aluke, seda ju ei saa siin teha irw
 
clean&clear 15. mai 2008, kl 22.26
Ma vaidleks eelmisele kommenteerijale vastu, saab ikka küll kui piisavalt tahtmist, teadmisi ja oskusi on.
 
pakuks välja 15. mai 2008, kl 23.45
Ma sain just ühe mehega tuttavaks, kellele seks nr 1. ja siis alles muud värgid... äkki sa annad oma kontaktid, viin teid kokku kuidagi?
Sest mina ja tema ei sobi kahjuks sellepärast kuidagi . Ma olen selleks liiga tagasihoidlik et kohe seksimaratone korraldama hakata.
 
naine 15. mai 2008, kl 23.53
anna aga kontaktid
 
maarvan 15. mai 2008, kl 23.57
See mees peaks sulle sobima
http://www.iha.ee/index.php?mode=member&id=6404
 
17.20 to alu 16. mai 2008, kl 08.56
Loomulikult esitan tingimusi! Ma ju räägin, et ma tahan HEAD ja KVALITEETSET seksi, kui mulle pakuks rahuldust 10-minutiline tuima näoga nühkimine, siis saaksin ma enda ja enda vajadustega ise ka hakkama. Tingimused on nr. 1, ma ei suudaks iialgi nautida seksi mingi koleda ossiga, kes mulle füüsiliselt inetu ja eemaletõukav on ja seksist ning naistest teab samapalju kui karu balletist. Ja mul on väga kõrged tingimused - mulle meeldivad kenad noored mehed, kes enda välimuse eest hoolitsevad, on trimmis seksika kehaga jne. No enne ma lasen end tõesti mingite keemiliste tablettidega "kohendada" ja seksiisu ära kaotada, kui mingit Parlamedis ja Hollikas joovat raseerimata ja higi järgi lehkavat jõledat rullnokka hakkan trukkima. No krt, mul tuligi nüüd silme ette selline keskmine Eesti päss oma takkus ja puhmas raseerimata kaenlaaluste ja kollaste hammastega...:S Aga ongi hea, tänaseks päevaks on seksiisu kadunud :)
 
alu 16. mai 2008, kl 09.34
no on ikka mõne elu masendav-silme ees mehed ala " mul tuligi nüüd silme ette selline keskmine Eesti päss oma takkus ja puhmas raseerimata kaenlaaluste ja kollaste hammastega"

ja oma seksiunelmates mehed "mulle meeldivad kenad noored mehed, kes enda välimuse eest hoolitsevad, on trimmis seksika kehaga jne"

aga et miks sa siis selliseid silme ees veeretad-on omasugused või? ise oled paks ja punsunud näoga vormitu lohv, kellel on vaid kõige muu kohta kõrged nõudmised?
 
to alu 16. mai 2008, kl 13.52
Tohoh, tundsid end puudutatuna? Või oledki nii suure südamega mees (naine), kes kõikide koledate Eesti meeste heaolust hoolib?
 
n2 16. mai 2008, kl 14.26
alule ei viitsi isegi vastata, ära tüüdand on
 
Doktor Muri 16. mai 2008, kl 18.05
Jep, sama mure. :) Minul on niipidi, et tahaks armastust tegelikult, aga kuna seda niikuinii ei leia, siis tahaks vähemalt seksigi. :D Aega pole, et ööklubides käia ja mehi sebida ja bussist ei tahaks jah murdma hakata. :D (Ehkki võiks, seal mõni päris nummi... :D )
Üks noor poiss on küll, kellega klapp on ka hea, ja tema saab küll perfektselt aru, mis suhe meil on, aga tal, paganal, on kogu aeg nii kiire... :D Küllap naisi terve rodu. Peale töö ja kooli.
Seega otsingi uut. :) Igavene jant... nii palju kenasid mehi liikvel. :D Ärrrrrritav. :D
 
N25 16. mai 2008, kl 18.26
Mul sama mure, no tahaks head kep*i (no sorry väljenduse pärast, aga tõesti ei taha mingit ninnu-nännu käesthoidmist, punaseid roose ja päikeseloojangut, pere ja laste peale ei kavatse veel lähema 10 aasta jooksul kindlasti mõelda, aga seksi ikkagi tahaks ju). Ja seksil ja seksil on suuuuuuuuur vahe, olen kah ööklubist mehe leidnud, esmapilgul tundub superseksikas kutt, no piltilus, stiilne, lahe, ootused on laes...Ja siis voodis nühib kolm korda edasi-tagasi ja ongi kogu seks :S Aga vot mulle abielumeeste ja "pässide" variant ei sobi, mulle nimelt meeldivad endast nooremad. Sellised 18-aastased "värsked" rikkumata nummikad ;)
 
vanamees 17. mai 2008, kl 03.41
no küll sina, alu, oled ikka vapper, vist mees, onju, ma olen kogu aeg sinu poolt, sa paned ajuga, selge see, need teised, vist naised, ainult paari läbilehitsetud ajakirjaküljega, siin saan aru, et naissugu on vist ikka alam tõug küll
 
rasmus 26. jaanuar 2018, kl 12.54
kas keegi tahaks naiseks 10 aasta pärast tula ja seksita
 
kalle kanttrussik 26. jaanuar 2018, kl 20.54
rasmus, teeme voodi poole joostes võidu...kes ees, see mees
 
eid_155ec96828b3b1 28. jaanuar 2018, kl 00.11
No kus see naistelemb-karvasjalg-jooksik Ropp-Raivo nüüd on kui teda vajatakse????
 
Kas pohmakane mees sobib? 14. veebruar 2019, kl 11.13
Lihtsalt raimo.....feiss.
 
opakas ilmselt 14. veebruar 2019, kl 15.19
Otsib meest naistefoorumist.
 
fuckboddy 05. juuli 2019, kl 16.11
Nonii mina olen selline mees kes tahab lihtsalt sexida ma ei taha mingit armastust ma ei taha mingit suhet ma tahan lihtsalt seksi nii lihtne se ongi aga ma ei ole veel leidnud sellist naist kes tahaks lihtsalt seksi siiani on kõik naised kellega asi seksini on läinud...siis nad on kohe rääkima armastusest ja abielust tunnetest pysisuhtest kuskil fb suhtesse jne mul pole vaja sellist jama tahan lihtsalt seksi
 
fuckboddy 08. juuli 2019, kl 20.48
Pakun naistele lihtsalt sexi ei mingit kohustusi ei taha suhet lihtsalt sexi53569315
 
Metsmees 05. oktoober 2019, kl 22.35
Mina küll arvan, et ei pea kiinduma, klammerduma, kui tahetakse jagada sarnast emotsiooni, hetkelist vajadust, siis peaksid need inimesed kokku saama. Vanus pole oluline, kui just mullla lõhna ei tunne :D
 
jummel 07. oktoober 2019, kl 01.16
no peab ikka mõttetu tropp olema, kes ainult mingeid perelootuses tädisi leiab. äkki asi ikka sinus endas. näed ehk välja nagu kõõmane lollakas ja paksu pekikõhuga lootusetu isend, keda ainult meeleheitel tädid tahavad? ajad suust välja ka veel mingit ilget iba, mida keegi rohkem kui 30 sek kuulda ei viitsi? no võta siis ette endaga midagi. väike pesu ja hariduse omandamine ei tule kahjuks. karismaatilised ja koledad on alati peale läinud. võta või Serge Gainsburg või Paul Belmondo.
 
eelmisele 07. oktoober 2019, kl 10.51
ise oled nii 50 ringis blond perelootuses tädi
 
Mm 11. oktoober 2019, kl 11.48
Aga kuidas ja kus võib leida et lihtsalt keppi teha .
 
Jaanus Suurp 11. oktoober 2019, kl 17.23
Tere

Mina olen täie mõistuse ja tervise juures meesterahvas (30) ning täiesti valmis niisama seksima. Kuidas saaks ühendust Teiega?
 
Isaak Zmeivuks 13. oktoober 2019, kl 18.54
tule välja! kohe saad!
 
Mees (kohekohe 33) 14. oktoober 2019, kl 08.11
no naised... kel päriselt plaan siis suhtleme sel teemal edasi.
kirjutage esmalt: yhenduspunkt@gmail.com
(ei hakka armastust ja lapsi peale suruma :D )
 
mees 14. oktoober 2019, kl 09.20
Teeme ära neiu
 
ülemus kuubis 15. oktoober 2019, kl 01.25
aus olla siis vahekord harv Teema ja suhe veel harvem Ja kui päris aus olla siis no ei otsiks ka suhet, niiet kui plaane siis tõmmake kiri teele :D selle nime alt leiab lõustaraamatu Ka
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!