Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Jehoova tunnistajad
 
Oimaigaad 01. aprill 2012, kl 22.37
teadmiseks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õigus, k, tänan märkuse eest.Jätsin lisamata - nad
> on ainus ristiusk, kes ei aktsepteeri teisi usund
> eid.


Jehovistid on siis ristiusku või? Niipalju siis tarkusest:))))
 
Luterlane 01. aprill 2012, kl 23.31
Ei veena see teise usu eelistamine neid midagi. Ikka kukuvad seletama, et nende usk on õigem ja mina peaksin oma vaateid ja maailmanägemist parandama. Öeldi lausa näkku, et olen pimestatud Jeesusest kui valeprohvetist ja peaksin üksnes ainukest tõelist jumalat ehk Jehoovat tunnistama.
Ütlesin siis üsna resoluutselt, et nemad omakorda eksivad selle sama Jehoova õpetuse vastu, kuna võtavad tema nime ilmaasjata suhu ja palusin neil lahkuda.
Muide, tuppa ma neid ei lasknud, elan eramajas ja tulid mind kõnetama kui pühkisin kõnniteed. Et kas ma ei tahaks natuke puhata ja nendega vestelda.
Tahtsid aiaväravast sisse mulle järele trügida kui neist lahtisaamiseks otsustasin tuppa minna, aga ütlesin et kui tulevad, siis lasen koera toast õue.
 
huvitav 02. aprill 2012, kl 00.05
Naljakas, aga mind pole niimoodi rünnatud, ei kodus ega tänaval. Tööl on tahetud uksest sisse tulla, aga ütlen kindla EI ja kõik.
 
. 02. aprill 2012, kl 00.17
jahh. peabki suht kindlameelne olema. nad muidu tunnevad kohe ära sellised.. pehmekesed.
eriti kerge saak on sellised.. veidi (peast)haiged inimesed ja vanurid.
huvitav, palju nende hulgas liishaaveleid on?? kindlasti on...
mina neid ei usu. niipalju, kui ma neid kohanud olen, siis usaldust nad küll ei ärata.
 
väsinud to Aive 02. aprill 2012, kl 10.47
Miks ma peaksin mingit jura kuulama ja seda enda vabast ajast ja enda kodus? Juba minu tõsiusklik tädi ütles, et Jehoova tunnistajad ei ole õiged usklikud! Kui uusi jüngreid otsivad, pangu mingi kutse postkasti aga ärgu trügigu inimestele koju!
 
?? 02. aprill 2012, kl 10.59
Oimaigaad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teadmiseks Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > Õigus, k, tänan
> märkuse eest.Jätsin lisamata - nad
> > on ainus
> ristiusk, kes ei aktsepteeri teisi usund
> > eid
> .
>
>
> Jehovistid on siis ristiusku või? Nii
> palju siis tarkusest:))))

Loomulikult on nad kristlased (tunnistavad jumala poega Kristust) ja peavad end algkristluse taastajateks.
 
jah 02. aprill 2012, kl 11.00
sa, Aive, teed vist nalja.... on ju? sinu postitus peaks olema iroonia, eks?

tõsiselt ei saa seda küll võtta, sest inimene EI SAA olla nii LOLL.
 
heh 02. aprill 2012, kl 14.44
Mind ründavad nad alati siis, kui ma kahe poekotiga kodu poole rühin. Jään ma jah kotid käeotsas nende jura kuulama? Samas, seda lihtsam on nad pikalt saata.
 
ang to k 02. aprill 2012, kl 17.27
"moslemid aktsepteerivad teisi uske? minu arust mitte"

Valesti tead, aktsepteerivad kristlust ja juudiusku.
 
tt 02. aprill 2012, kl 21.02
Tavaline sekt nagu paljud teised.
 
Oimaigaad 02. aprill 2012, kl 21.24
Nad tunnistavad Kristust kui prohvetit, mitte Jumalapoega. Ja neid ei ristita, seega pole nad ka ristiusku. Kristlased tunnistavad Vana Testamendi Jehoovat ja Püha Kolmainsust, mis teadagi on Isa, Poeg ja Püha Vaim. Moslemid tunnistavad Abrahami, kes on nii moslemite, juudiusuliste ja kristlaste esiisa. Moslemid tunnistavad Kristust kui prohvetit. Mitte kristlust ennast kui usku.Kristlus ei lükka ümber Vana Testamendi käsuõpetust, aga nende piibel on ka Uus Testament, ehk armuõpetus. Jeruusalem püha linn nii juudiusulistele, moslemitele kui kristlastele. Kristlased usuvad, et Kristuse teine tagasitulek saab nähtavaks Jeruusalemmas. Jne, jne. Arvamuste paljususe tõttu võiks tõesti koolis õppeainena olla religiooniõpetus, see võiks hõlmata ka budismi, hinduismi, kus on sadu erinevaid jumalaid. Kuna maailmakultuur on tihedalt seotud religiooniga, oleks see ühtlasi ka kunsti, filosoofia jms õpetus.
 
to Oimaig.. 03. aprill 2012, kl 12.45
Sul on need asjad ikka endal ka segamini.
Jehoovatunnistajaid ristitakse. Mitte sündides ja vanemate poolt, aga ristitakse.
 
oimaigaad 03. aprill 2012, kl 12.48
Küllap ma olen neist siis valesti aru saanud, kui nendega ükskord vestlesin. Vabandan Jehovistide ees.
 
volk 04. aprill 2012, kl 04.56
jehhovistid tuleks eestis ära keelata!!! väga ohtlik sekt ,nad ei austa teisi inimesi,nahaalsed manipuleerivad,valetavad ..otsides ohvreid nii vaimsel kui materiaalsel tasandil,nad ei köhkle millegi ees...kui palju inimesi on nende läbi kannatanud...
 
grrrr 04. aprill 2012, kl 18.13
Kõik sektid tuleks ära keelata. Sektid on ju tegelikult kuritegelikud organisatsioonid.
 
:) 09. aprill 2012, kl 19.39
Ennem, kui midagi väidad ja kuulutad tee endale asjad selgeks. Kõik su väited Jehoova Tunnistajate kohta on su jutus valed :)
 
püha jumal küll! 09. aprill 2012, kl 20.35
jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No sellega saab veel hakkama - tänan ja saadan nad
> lihtsalt minema. Aga hull lugu on siis, kui laps
> üksi kodus ja neile ukse avab. Kukuvad kohe usku p
> öörama ja kirjandust jagama. Laps mul arake, ei ju
> lge ust kinni ka lüüa.

kas tõesti on olemas veel keegi, kes lubab oma lasel ust avada suvalise uksekella peale? appi, kust nii rumalaid lapsevanemaid leidub? sellistelt tuleks lapsed ära võtta! veab, kui ukse taga ainult jehoovatunnistajad on... võib märksa hullemini minna. ma ei ava isegi KUNAGI ust ilma ette teadmata, kes tuleb. milleks siis telefonid on?
 
Seksikiisu 09. aprill 2012, kl 21.09
Aive, ära provotseeri, ma just tundi tagasi paar tegin nurjatust ja plaanin seda varsti jälle teha. :)
 
Paharet 10. aprill 2012, kl 15.36
Tulid ka minu arvelt oma hingepüügiplaani täitma. Lubasin neitsi maarjaga anaalsesse vahekorda astuda - kadusid nagu välk.
 
rahulikult 12. aprill 2012, kl 11.40
Ärge Aive postitusest nüüd päris valesti ka aru saage - see ju 1. aprillil tehtud.
 
tegelikult 12. aprill 2012, kl 18.32
on see oigus et jehoova tunnistajate sekt sarnaneb organiseeritud kuridegevusega. ma maletan aastaid tagasi tootasin tallinna yhes suuremas hotellis kui oli mingi ylemaailmne jehoovalaste kogunemine. konvent voi kuidas nad seda kutsuvad. meie hotell oli tais usklikke usa-st ja kanadast ja kyllap neil oli siis kask antud ka hotelli tootajate hulgas selgitustood teha natuke. igatahes yks paar hakkas minuga lahemat tutvust tegema ja oma usust ka raakima ja siis kord yhe jutuajamise kaigus naitas see naine mingit postkaarti kus oli peal suur majadekompleks ja seletas et naete seal me koik elame onnelikult koos ja oleme oma majad koik ara kinkinud kogudusele. siis laksid mul silmad lahti. kinnisvara nad jahivadki. vaadake vaid kuidas naiteks piiratakse yksikuid vanainimesi ja selge see et eesmark on saada kas korter voi maja enda valdusesse. usk on ainult kattevari mille varjus muud ari tehakse.
 
:) 12. aprill 2012, kl 20.16
Minul käisid ka ukse taga. Sel korral kasutasid eriti alatut nõksu- kutse, mida nad tooma tulid, ulatas umbes kolmeaastane laps. Sundisin ennast viisakas olema......
 
koplist 12. aprill 2012, kl 21.03
Saarah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meil ka koputasid uksele, mina arvasin, et naabrin
> aine on ukse taga ja hõikasin:sisse!
> Marssisid
> siis kaks mammit sisse ja soovisid imetegudest rää
> kima hakata. Mina panin suitsu ette ja sain sõimat
> a:ärge suitsetage, me ei kannata. Ma tulin just op
> eratsioonilt, mul hakkab paha!
> Ma ütlesin:see o
> n minu kodu ja kui teile ei meeldi, siis minge ära
> . Minul on õigus siin suitsetada ja teie mind minu
> kodus ei keela.
> Ja jehhoova tunnistajad läksid
> sajatades minema.
mul oli sama asi süstlaga
 
sdref 27. märts 2014, kl 17.17
http://www.tunnistaja.ee
 
Anzela 27. märts 2014, kl 18.40
Jah, vanasti olid mustlased, nüüd on jehoovakad.
Minu koju ilmusid nad kolm aastat tagasi. Esimene lause oli "Ma vaatan, et olete jõukas talu"....No mis see sinu asi on vää*rakas??
Mees tuli koos oma naise ja väikse tütrega. Kogu pere oli ühes šantaseerima. Siis kui abikaasa töllas ujumis pükstes hoovipeal siis jäeti naine ja laps autosse :)
Räpinas on üks pere kus vaid mees käib tööl ja naine käib päevad läbi võõrastes kodudes "palvust lugemas" ja üksi. Tütar lõigub veene ja suitsetab nagu korsten, aga vanematel ükskõik. Kogu linnaga maganud ja pudeli Gini eest teeb kõik mida soovid. Muidu kena tüdruk, aga jube opakas.
 
... 27. märts 2014, kl 19.07
Kui majas on juba mõni jehhoovakas olemas, siis hakatakse ka teisi agiteerima.
 
Nudhist 28. märts 2014, kl 11.57
Meil ka kunagi N6mmel käisid jehoovakad ukselt-uksele ja ùritasid inimestele igasugu kraami pähe määrida.
N6mmel asub nende nn "kuningriigisaal" ja siis hea lähedal kohalikke kimbutamas käia. Meid uksetaga käisid nad ka korda kolm, l6puks viskas
ùle ja ähvardasin neid politsei kutsumisega, kui nad meie ahistamist ei jäta. Peale seda nad enam ei tulnud.
Olen ka kuulnud ja sellest on ajalehtedeski kirjutatud, et nad on maijamad kinnisvaraga inimeste peale.
 
Nudhist 28. märts 2014, kl 11.59
 
Jekateriina 28. märts 2014, kl 17.32
Põlvamaal võeti vanal üksi elaval naisel kodu ära. Skeem ei olnudki keeruline. Mingi "Appi" vanale naisele, vahetati katus ära ilma, et naine seda ise palunud oleks. Naine aga ära surra ei tahtnud ja taheti vanadekodusse saata. Kuna lähedasi polnud siis oleks see peaaegu ka õnnestunud, aga vallast astus keegi vahele kuna tädike ikka nii kõbus veel. Jehoovakad aga nõudsid selle peale maja. Nemad on katuse ära vahetanud ja nüüd nende maja. Ometi mingit paberit polnud. Nii kaua aeti jura kuni naise süda ütles üles ja suri ära. Nüüd kuulubki see maja Räpina Jehoova kogudusele ja seal peatakse suve üritusi või kuidas iganes nad seda nimetavad.
PALUN KÜLASTAGE OMA VANAVANEMAID JA SUGULASI!!!
Nad ei ole võimelised üksi selliste hulludega võitlema.
 
tunnistaja.ee 28. märts 2014, kl 18.15
Viimaste kinnisvara teemade osas kommenteeriks, et eristada tuleb liikmeid ja organisatsiooni. Vahitorni Ühing on suur kinnisvaramahhinaator, seda peamiselt skeemiga, et ehitatakse ja renoveeritakse usuhooneteks ja kontoriteks suures mahus kinnisvara (vabatahtliku tööjõu ja annetuste abil) ning hiljem see müüakse. Samuti kutsub organisatsioon liikmeid üles tegema neile "annetus" päranduse näol jne.

Liikmed aga on enamasti tavalised inimesed, kes kuuluvad informatsioonikontrolli ja mõttekontrolli (lihtsustatult õeldes ajupesu) viljelevasse kultusgruppi, arvates ise, et on leidnud "Tõe".

Sarnaseid organisatsioone on muidugi maailmas sadu, kui mitte tuhandeid ning mõnede tagajärjed on sootuks hullemad kui liikmete ära kasutamine ja kaasinimeste tüütamine inimintelligentsi solvava päustiga.

www.tunnistaja.ee annab asjast kerge eestikeelse ülevaate, väga põhjalik uurimustöö endiselt liikmelt asub aadressil www.jwfacts.com

1980'ndate aastate alguses lahkus Vahitorni Ühingust üks selle tollaseid tippjuhtide Raymond Franz ja ta on ka kirjutanud Jehoova tunnistajate nähtust põhjalikult paljastava raamatu "Crisis of Conscience". Franz kuulus "Juhtivasse Kogusse" ja lahkus koos dokumentidega, mis näitasid, kuidas organisatsioon kujundab oma absurdset doktriini ja kui kaugele läheb selle rakendamisega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!